banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 00:14

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5854 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 289, 290, 291, 292, 293  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 17 Jan 2024, 14:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1306
Kad je Vukan prvi put javno raskrstio sa Draškom, jasno je bilo da je naredni gradonačelnik Banjaluke iz SNSD-a.
Prosta matematika. Odlazak Jelene je to samo još dodatno utvrdio.

Dodik samo treba da izabere hoće li nekoga iz svoje stranke ili će Draško biti njegov tajni kandidat koga će mašinerija da pogura jer mu je izgleda on poslušniji od npr. Radojičića ili sad Đajića koji su ili su bili SNSD.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2024, 15:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7808
Lokacija: Mejdan
Нова Варош je napisao:
Само не знам кога то снсд има да понуди за градоначелника, евенутално Амиџића, он бар изгледа пристојно и нормално. Мада је човјек министар у савјету министара, и то финансија..

I naglo se obogatio, tako da ga Mile može ucjenjivati nečim.
Idealan za bilo koju funkciju na kojoj je potreban neki potpis.

S tim da Amidžić ima ozbiljnih problema kada su u pitanju javni nastupi, snizi ton i priča u njedra i u grču, kao da bi radije brojao pare nego pričao pred kamerom/za govornicom.

Моријентес je napisao:
Dodik samo treba da izabere hoće li nekoga iz svoje stranke ili će Draško biti njegov tajni kandidat koga će mašinerija da pogura jer mu je izgleda on poslušniji od npr. Radojičića ili sad Đajića koji su ili su bili SNSD.

Slatke muke za Milu.

Može da pogura i nekog ko je anonimus i mašinerija će da odradi svoje, kao što su onomad kandidovali Gavranovića koj je bio nepoznat većini građana.
Ili da kandiduje nekoga i namjerno otkaže svoju mašineriju i ima Stanivukovića kao gradonačelnika još 4 godine.
Win win situacija.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2024, 16:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Antonića i Šulića sam ofrlje naveo. Poenta je, nekog takvog, a da se Draško gura iza linija za gradonačelnika. A


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jan 2024, 09:43 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1430
Otvoreno kažem - ja ću Stanivukovića uništiti. On potcjenjuje moju moć, ali ja koga nanišanim, taj je moj'', rekao je Vukanović.

Vukan moćni se izgleda smetnuo skroz


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jan 2024, 11:01 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12393
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Wookieee je lud.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jan 2024, 20:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7808
Lokacija: Mejdan
Već je krenuo preko svog bloga, da li će uspjeti u svom naumu, pitanje je sad.

Citiraj:
Razglednica sa Kopaonika, dok roditelji u čekaju isplate iz budžeta Draško skija u „bogneru“


https://nebojsavukanovic.info/razgledni ... u-bogneru/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2024, 00:19 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2010, 10:22
Postovi: 689
Glasao sam za Vukana na poslednjim izborima, ali ponekad stvarno gubi kompas i ispada smiješan sa ovim tekstovima, kao sujetna djevojka koja ne bira sredstva da ocrni momka nakon raskida.

Kao da Draško prije bavljenja politikom nije mogao da sebi priušti takvu jaknu, čak bi mi u jednu ruku bilo licemjerno da glumi neku lažnu skromnost u garderobi iz New Yorkera. Doslovno mu može naći pedeset drugih i daleko krupnijih zamjerki, umjesto ove jeftine patetike i moralisanja.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2024, 19:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2010, 16:23
Postovi: 3558
Lokacija: Kad kreneš od Boske ka mljekari
Slika

_________________
Ako si najbolji u sobi u pogresnoj si sobi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2024, 19:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7808
Lokacija: Mejdan
:lol: :lol: :lol:

Simbioza na djelu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jan 2024, 09:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
metamorfoza

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jan 2024, 10:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2008, 18:35
Postovi: 2895
Lokacija: još mAlo i tU smo
Tabako Pit je napisao:
Otvoreno kažem - ja ću Stanivukovića uništiti. On potcjenjuje moju moć, ali ja koga nanišanim, taj je moj'', rekao je Vukanović.

Vukan moćni se izgleda smetnuo skroz


Nije mi skroz jasno da iko može dati glas ovom čovjeku.
Ajde razumijem da glas dobije ,bilo ko samo da nije SNSD.
Ali ovakvim profilima dati glas...

_________________
koga to još ZANIMA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jan 2024, 13:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3641
Vidiš, ja razumijem. Čovjek bez putera na glavi, neogrezao u ko zna kako stečeno bogatstvo, korupciju i kriminal, principijelan i iskren, bez previše para i stranačke mašinerije. Ne kažem da ponekad ne pretjeruje, da se možda bavi i trivijalnostima, da prvo ne skoči pa kaže hop, ali nije niko bez mana.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jan 2024, 13:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7808
Lokacija: Mejdan
Wookie tj. Vukanović je čovjek koji samo kritikuje i rijetko ćeš čuti od njega bilo šta konstruktivno.
Bez bilo kakvog plana i programa, osim - dajte meni da i ja malo zasjednem u fotelju, koju bi možda i odbio da mu ponude jer lakše je biti u opoziciji i kritikovati.

Uz konstantne pokušaje da ga izbace iz sale za vrijeme zasijedanja skupštine, čime degradira sebe i instituciju u koju je izabran, kakva god bila. Ali, cilj mu je da piše na blogu čime dobija novac.
I na kraju, njegove diskusije počesto odlutaju u sasvim drugi pravac koji nema veze sa temom.

Nije ništa pokazao, tako da je obični diletant, kojeg dižu pojedini mediji u nebesa, jer im treba kritičar svega u "eReSu".

Neka se kandidduje za neku pojedinačnu funkciju Gradonačelnik Trebinja/Predsjednik Srpske... pa da vidimo.

PS Mislim da mu je vlažni san da ga obezbjeđenje iznese iz skupštine, kao onomad Mišićku, pa da glumi opozicionog velikomučenika.


Poslednji put menjao Choban dana 21 Jan 2024, 13:27, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jan 2024, 13:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2008, 18:35
Postovi: 2895
Lokacija: još mAlo i tU smo
Svi možemo sjesti u poslaničke fotelje kao dotični i baviti se kritikom i predstavom za javnost.
Po mogućnosti što više senzacionalistički.

_________________
koga to još ZANIMA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jan 2024, 13:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3641
Vukanović je izbacio veoma opširan plan i program razvoja Trebinja, mislim čak 2012. kada se kandidovao za gradonačelnika. Može se pronaći na njegovom sajtu. A kandidata za gradonačelnika Trebinja je njegov pokret već objavio.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jan 2024, 13:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7808
Lokacija: Mejdan
Naravno da neće sebe kandidovati za gradonačelnika jer zna da bi doživio debakl, pa gura nekog drugog.
Kukavički potez, izbaci sebe, najglasniji si pa vidi đe si.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jan 2024, 14:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7808
Lokacija: Mejdan
I da ne bude da sam i ja koji samo kritikuje, usput izvinjavam se moderatorima zbog skretanja sa teme o Stanivukoviću, ali moram nešto napisati.

Od te Vukanove ekipe u skupštini, ipak se ističe ona djevojka Zagorka Grahovac, onda kada sam gledao skupštinu imala je sasvim solidne diskusije, smislene i u skladu sa temom, čak i sa nekim prijedlozima, što je suprotnost od njenog kolege sa liste, kojeg pomenusmo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2024, 16:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5853
Choban je napisao:
Wookie tj. Vukanović je čovjek koji samo kritikuje i rijetko ćeš čuti od njega bilo šta konstruktivno.
Bez bilo kakvog plana i programa, osim - dajte meni da i ja malo zasjednem u fotelju, koju bi možda i odbio da mu ponude jer lakše je biti u opoziciji i kritikovati.

Uz konstantne pokušaje da ga izbace iz sale za vrijeme zasijedanja skupštine, čime degradira sebe i instituciju u koju je izabran, kakva god bila. Ali, cilj mu je da piše na blogu čime dobija novac.
I na kraju, njegove diskusije počesto odlutaju u sasvim drugi pravac koji nema veze sa temom.

Nije ništa pokazao, tako da je obični diletant, kojeg dižu pojedini mediji u nebesa, jer im treba kritičar svega u "eReSu".

Neka se kandidduje za neku pojedinačnu funkciju Gradonačelnik Trebinja/Predsjednik Srpske... pa da vidimo.

PS Mislim da mu je vlažni san da ga obezbjeđenje iznese iz skupštine, kao onomad Mišićku, pa da glumi opozicionog velikomučenika.


Не бих га звао баш дилетантом, рецимо исцимао се да разоткрије аферу "Бирач", избоксовао је боље услове рада за запослене у мљекари Пађени... то су ипак неки резултати. Чињеница да није за неког конструктивног посла, већ за народног трибуна, али није мали посао бити народни трибун у овом окружењу гдје ако пуно лајеш и копаш, може и мрак лако да те поједе. Овдје је данас постигнуће чак и бити генерално поштен.
Какве везе ово има са Драшком - па и он је бољи за то да виче шта не ваља, и да рукама рови асфалт. Уз то је и компромитован... Чак мислим да је у почетку био искрен, али дохакали су му и сад је њихов, или бар под контролом.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2024, 16:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3060
Je l' pričamo o istom Vukanu koji je pokušao izvući pare od te iste mljekare?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2024, 17:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7808
Lokacija: Mejdan
A kupovina USB-a za pozamašan iznos? A USB bio prazan...
https://www.atvbl.rs/republika-srpska/s ... b-9-2-2022


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5854 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 289, 290, 291, 292, 293  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 44 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs