banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 13:42

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5854 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171 ... 293  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 11 Maj 2021, 16:48 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1403
Ko zna mozda se i ovaj uskoro skuci kod Draska, pa dobijemo i formalnu gradjansku koaliciju i tako se vec slazu po pitanju budnucnosti jedne i jedine gradjanske, mirnim putem nedjeljive.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Maj 2021, 17:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5843
Kad god vidim i čujem izjave ovih "Građanskih Srba iz SDP-a", dio mene kao da umre... kakav kompleks liječiš ako moraš da odbacuješ sve svoje? Moraš protiv svih, samo da bi ti nekako ispao najpametniji, ili šta? Ne znam šta je sad konkretno izjavio taj Mijatović, niti mi se da tražiti, nego sam se sjetio da je nešto laprdao skoro, baš bruka... neshvatljivi su mi ti ljudi, jesu li ih maltretirali u djetinjstvu, šta li...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Maj 2021, 17:27 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1403
Imas gore suvislu gradjansku ideju, da sa 60.000 glasova RS gradjana, uz ostale političke subjete koji podržavaju Ustav i suverentitet BiH, ko god oni bili, moze da sa ostatkom BiH gradjana da zavlada domom BiH naroda, nebi li kako gradjani mogli da izaberu nekog naseg Komsica. Ono se tamo sad odlucuje prostom vecinom.

A neka ih, valjaju, ovo je slobodna drzava svako moze da prica i zalaze se za sta hoce i niko mu ratom ne prijeti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Maj 2021, 01:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9165
Ukratko, ima šupčina a da nisu sarajlije po difoltu.....
Mahanje Vojinu "patrioti".


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Maj 2021, 20:51 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 02:18
Postovi: 181
Мали ретард наставља да дивља.

Јебем матер и теби и новој перспективи.

Citiraj:
Draško Stanivuković pozvao Benjaminu Karić u zvaničnu posjetu Banjoj Luci

Stanivuković: Radujem se susretu s gradonačelnicom Sarajeva, mladi otvaraju nove perspektive

"Prirodno je da dva najveća grada u BiH sarađuju, a sada su dobili nove mlade ljude koji treba da otvore novu perspektivu. Stvari koje su iza nas, neka ostanu iza nas", kazao je za Klix.ba.


Citiraj:
Gradonačelnica Sarajeva: Neću skinuti ploču s Vijećnice na kojoj piše “srpski zločinci”!

Senad: Gradonačelnik Istočnog Sarajeva je tražio od vas da skinete ploču na kojoj piše: “srpski zločinci”! Benjamina: Gradonačelniku Istočnog Sarajeva sam rekla da u mom mandatu nikada neće doći do skidanja ploča!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Maj 2021, 20:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2624
Lokacija: PD
dolazi vrijeme za onaj trojedan spomenik, da tako kažem.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Maj 2021, 21:26 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1403
Hoce li taj spomenik biti u Banjaluci ili u Sarajevu?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Maj 2021, 21:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Koja je razlika, ba, svi smo mi isti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Maj 2021, 21:33 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1403
Jes, ba :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Maj 2021, 22:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Dok sam citao ovu vijest,pade mi na pamet scenario za spansku sapunicu. Dodje mlada gradonacelnica nekog grada u posjetu mladom gradonacelniku protivnickog grada...tu se stvori ljubav, Romeo i Julija, ali bez tragicnog kraja. Naravno, ne moze bez mrtvih, a mrtvi bismo bili mi, tj publika koja bi pratila tu sapunicu, tj rijaliti ...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Maj 2021, 22:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Ajde što ste na kraj srca, mali oće da je kresne a vi u "nes jebat" fazonu.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Maj 2021, 22:30 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Mar 2010, 16:14
Postovi: 266
danas je 6 mjeseci od izbora novog gradonacelnika u banjaluci, za to vrijeme ni jedan novi projekat, pa makar on bio i kruzni tok iz kinder jajeta, (osim parka kod delte, koji je samo okrčen, i za koji ja stavljam veliki upitnik hocemo li ga ikada vidjeti) nije zapocet. trava po gradu nije pokosena, ne smijes pomisliti da pustis dijete da trci po livadi, jer je ista njemu preko glave. niko nije odgovarao ni za kakav kriminal, kajak nije srusen, niti ce biti. gradska uprava nema nacelnike odjeljenja, gradskog menadzera, arhitektu. imali smo deponije smeca u martu po gradu. imamo neki tim za reviziju, iako mi se cini da je i on zavrsio svoje revidovanje sa par sitnica (pjevanje u akvani i garnitura u GU)... ali zato imamo more fotografija i video materijala gradonacelnika kako trci, vozi se na biciklu, skija, jase konja, plese, slavi novu godinu, uskrs, bajram, izgleda ljuto, nasmijano, stalozeno, ozbiljno, djecacki...

ja odjecam duboko kajanje jer sam svoj glas dao upravo njemu...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Maj 2021, 08:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2624
Lokacija: PD
jbg, kočen je budžet, Dodi stalno podmeće klipove... dobar je mali, sposoban, sve bi on to ali mu ne daju...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Maj 2021, 10:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9165
regi je napisao:
danas je 6 mjeseci od izbora novog gradonacelnika u banjaluci, za to vrijeme ni jedan novi projekat, pa makar on bio i kruzni tok iz kinder jajeta, (osim parka kod delte, koji je samo okrčen, i za koji ja stavljam veliki upitnik hocemo li ga ikada vidjeti) nije zapocet. trava po gradu nije pokosena, ne smijes pomisliti da pustis dijete da trci po livadi, jer je ista njemu preko glave. niko nije odgovarao ni za kakav kriminal, kajak nije srusen, niti ce biti. gradska uprava nema nacelnike odjeljenja, gradskog menadzera, arhitektu. imali smo deponije smeca u martu po gradu. imamo neki tim za reviziju, iako mi se cini da je i on zavrsio svoje revidovanje sa par sitnica (pjevanje u akvani i garnitura u GU)... ali zato imamo more fotografija i video materijala gradonacelnika kako trci, vozi se na biciklu, skija, jase konja, plese, slavi novu godinu, uskrs, bajram, izgleda ljuto, nasmijano, stalozeno, ozbiljno, djecacki...

ja odjecam duboko kajanje jer sam svoj glas dao upravo njemu...
Dodaj tome i tendere uvećane za 20% te krčmljenje Akvane, te malo sitniša na plakatima i bilbordima. Nisam toliko od malog očekivao koliko da će se Milini kopitari dozvati pameti, a oni se razgoropadiše još više....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Maj 2021, 12:34 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12325
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
regi je napisao:
danas je 6 mjeseci od izbora novog gradonacelnika u banjaluci, za to vrijeme ni jedan novi projekat, pa makar on bio i kruzni tok iz kinder jajeta, (osim parka kod delte, koji je samo okrčen, i za koji ja stavljam veliki upitnik hocemo li ga ikada vidjeti) nije zapocet. trava po gradu nije pokosena, ne smijes pomisliti da pustis dijete da trci po livadi, jer je ista njemu preko glave. niko nije odgovarao ni za kakav kriminal, kajak nije srusen, niti ce biti. gradska uprava nema nacelnike odjeljenja, gradskog menadzera, arhitektu. imali smo deponije smeca u martu po gradu. imamo neki tim za reviziju, iako mi se cini da je i on zavrsio svoje revidovanje sa par sitnica (pjevanje u akvani i garnitura u GU)... ali zato imamo more fotografija i video materijala gradonacelnika kako trci, vozi se na biciklu, skija, jase konja, plese, slavi novu godinu, uskrs, bajram, izgleda ljuto, nasmijano, stalozeno, ozbiljno, djecacki...

ja odjecam duboko kajanje jer sam svoj glas dao upravo njemu...
Za 20 godina podvucemo crtu, pa vidimo gdje je ko.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Maj 2021, 12:50 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1403
Banjalučka Gradska uprava dodijelila je preduzeću “Perfect clean” iz Banjaluke u vlasništvu porodice Jelenka Lolića, porodičnog prijatelja i dugogodišnjeg poslovnog partnera Dragana Stanivukovića, oca gradonačelnika Draška Stanivukovića, poslove vrijedne 124.412,96 KM.

Pregovaračkim postupkom bez objavljivanja obavještenja o nabavci? 8)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Maj 2021, 14:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Jbg...hitan slucaj, vanredna situacija


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Maj 2021, 14:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 5779
Lokacija: Banja Luka
Taj Lolić je bio suvlasnik Keno TV, čije je sjedište bilo u Radišićevoj ATV zgradi. Sa njim je bio u tom poslu Kresojević savjetnik Draška i Darko Milunović savjetnik Željke. Taj Darko je sad neki direktor u Elektroprivredi. Znači Lolić je upetaljan i sa Milinim i Draškovim ljudima. Evo jedan link prema vijesti o tom Keno TV
https://www.capital.ba/snijeg-na-televi ... rivatnika/

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Maj 2021, 14:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Ja se covjek sjecam dok je drzao Panex racunare...mislim da je sad u biznisu sa obnovljivim izvorima energije, a ovo Keno i ostalo...kontam da ulaze iz zajebancije (tj dosade)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Maj 2021, 14:24 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1403
Poziv za podnošenje ponude bio je upućen i preduzećima „SET“ d.o.o. Prnjavor i „ŠARIĆ PROMET“ d.o.o. Banjaluka, a rok za dostavljanje ponuda bio je tri dana – od 26. do 29. marta 2021. godine.

Mjesec dana kasnije, preduzeće “Perfect clean” dobilo je i drugi posao od Gradske uprave. Izabrano je za nabavku zaštitinih maski, a posao vrijedan 4.680 maraka sklopljen je direktnim sporazumom.

Izgleda da je Draskao ipak savladao nesto iz ekonomije, one sive. :P


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5854 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171 ... 293  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs