banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 13:56

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248 ... 933  Sledeća

Kome vise vjerujete u vezi smrti Davida Dragicevica
Institucijama 66%  66%  [ 89 ]
Grupi Pravda za Davida 34%  34%  [ 46 ]
Ukupno glasova : 135
Autoru Poruka
PostPoslato: 18 Maj 2018, 12:49 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2018, 17:52
Postovi: 465
manitu uci da svira je napisao:
NoisyBoy je napisao:
Ono sto je ostalo neobjasnjeno,gdje su nastale zazivotne povrede?Ako nisu u tom koskanju sa trojicom spomenutih mladica( tako tvrdi zvanicna verzija) otkud onda sve te zazivotne povrede?Pogotovo ove na glavi,ajde da shvatim da je neko razbio stopala,sake,ledja prilikom pada ali uz to sve da onako razbije i glavu prilikom "pada" u Crkvenu.

Dobro, neko ga je premlatio i dovezao na usce Crkvene i Vrbasa, tu se ugusio. Mislim da je to maksimalna teorija s kojom Davor moze da barata, a Vaskovic i ekipa su od kamera do otmice napravili rijaliti od ubistva? I tebi je to normalno?
Pri tome, u pomenutoj teoriji, pored tolikog Vrbasa, meni nikako nije jasno zasto bi ga ostavili tu a ne bacili u Vrbas?
Kako god, prica se nece lako rasvijetliti, pri tome, policija zvuci najrealnije.


Nisam pomenuo niti jednu tvrdnju ili teoriju bilo koga.Cisto pitanje koje se logicki samo namece.Kako su nastale te povrede stvarno nemam ideju,niti zelim da nagadjam.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2018, 12:52 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2013, 16:31
Postovi: 1172
Lokacija: Banja Luka
mimikrija je napisao:
АлександарБЛ je napisao:
dadotb je napisao:
Jadne li su te knjige..vjerujem,vrh ti domet Magarece godine

Sent from my SM-A720F using Tapatalk

Који је теби? Јел проблем супротно мишљење или нешто друго?

To ti je tako na forumu moraš proći inicijalizaciju..... :evil3:

Taj rad... Jos je dobro i proš'o... Nije dobio srdacoin... :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2018, 12:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
NoisyBoy je napisao:
manitu uci da svira je napisao:
NoisyBoy je napisao:
Ono sto je ostalo neobjasnjeno,gdje su nastale zazivotne povrede?Ako nisu u tom koskanju sa trojicom spomenutih mladica( tako tvrdi zvanicna verzija) otkud onda sve te zazivotne povrede?Pogotovo ove na glavi,ajde da shvatim da je neko razbio stopala,sake,ledja prilikom pada ali uz to sve da onako razbije i glavu prilikom "pada" u Crkvenu.

Dobro, neko ga je premlatio i dovezao na usce Crkvene i Vrbasa, tu se ugusio. Mislim da je to maksimalna teorija s kojom Davor moze da barata, a Vaskovic i ekipa su od kamera do otmice napravili rijaliti od ubistva? I tebi je to normalno?
Pri tome, u pomenutoj teoriji, pored tolikog Vrbasa, meni nikako nije jasno zasto bi ga ostavili tu a ne bacili u Vrbas?
Kako god, prica se nece lako rasvijetliti, pri tome, policija zvuci najrealnije.


Nisam pomenuo niti jednu tvrdnju ili teoriju bilo koga.Cisto pitanje koje se logicki samo namece.Kako su nastale te povrede stvarno nemam ideju,niti zelim da nagadjam.

Pa evo, udji u neki brzak i lezi potrbuske, opusti se i neka te voda nosi preko kamenja, to bi bila ok rekonstrukcija, ne apsolutna i tacna, ali bi bar znali kakve povrede moze kamenje napraviti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2018, 13:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Pošto i onako ne vjerujete ljudima iz struke koji su takve stvari opisivali i radili, neko je kacio jos prije 100 strana.
Vama je Vaskovic vrhovni šaman, doktor, patolog, detektiv, analiticar mreže mobilnih operatera, kamera, raskazivac namjera ljudi itd.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2018, 13:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4957
Lokacija: Republika Srpska
manitu uci da svira je napisao:
Pa evo, udji u neki brzak i lezi potrbuske, opusti se i neka te voda nosi preko kamenja, to bi bila ok rekonstrukcija, ne apsolutna i tacna, ali bi bar znali kakve povrede moze kamenje napraviti.

Ja kao klinjo radio rekonstrukciju spustajuci se niz bukove kad je Vrbas bio plitak k'o Crkvena.
Ne preporucujem. :D

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2018, 13:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Ma znam brate, legnes na moru u plicak pa te neki jaci talas gurne i izderes koljena u sekundi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2018, 13:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4957
Lokacija: Republika Srpska
Pa da. Razbijena koljena, oguljotina mali milion.
Al' dobro, ljudi imaju mastu pa pisu svasta. Nisam navracao ovdje 10-ak dana i vidim da je sve po starom. :)

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2018, 13:13 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Dec 2017, 15:11
Postovi: 106
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
Васковић је квалитетан идиот, написао сам то у првом посту. Обриса ми коментар и сад не могу више да коментаришем. Онаква грешка око вибера ( ако је грешка) може да промакне неком аматеру али не би смјела да се дешава новинару...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2018, 13:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Davor okačio screenshot sa vibera gdje, navodno, Davidov broj pokazuje da je bio online "juče".
Svakako moguće ako neko od tehničara iz policije provjerava njegove kontakte i komunikaciju.
Drugačije nije moguće jer jer telefon u posjedu policije.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2018, 13:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
I sta je tacno tu čudno? Ni na jefnoj aplikaciji se ne moze unazad stvoriti lazna komunikacija


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2018, 13:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Ništa čudno, ali na grupi već zaključili kako "policija briše poruke".

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2018, 13:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
super_koza je napisao:
Evo, nek mi jos samo Korisnik odgovori da li je ovo pljuvanje po Davoru i da li sam ja zbog ovog posta SNSD bot i uhljeb...

Не мора корисник, објасниће ти Шлагер. Наравно да јесте и да јеси. Уосталом, што би ти био бољи од мене? :)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2018, 13:58 
OnLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2246
Lokacija: Trn
jbt koliko degenerika i neupućenih ljudi ima u onoj grupi
a sebi daju za pravo da komentarišu.
Eno komentari na slike optužnice koju je Davor postavio
Govorim o optužnici protiv Davida za događaj od ljetos.
jbt, pa komentari se kreću od onih "ajmo razapeti tužioce", "ma kakve teške povrede, izbijeni zubi to nisu..."
do komentara "bože sačuvaj, nema pečata na optužnici" itd.
Ne znajući da je ono primjerak odštampan iz sistema, i naravno da na njemu nema potpisa i pečata.
Znači nije fotokopija optužnice, već primjerak iz sistema.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2018, 14:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
Eno nas opet na BN portalu doduše sad je Džontra prozvan..... :lol:

Citiraj:
Koliko bolestan i kompleksaš moraš da budeš da pišeš takve gadosti o Davidu i njegovom ocu, a pri tome se kriješ iza nicka tipa Džontra i slični... Ako stvarno veruješ u to što pišeš reci to javno... A da, ne smeš


Poslednji put menjao mimikrija dana 18 Maj 2018, 14:05, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2018, 14:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2624
Lokacija: PD
a reko čovjek da je vjeverica i oni opet...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2018, 14:30 
OnLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2246
Lokacija: Trn
BANJALUKA - Anketni odbor, koji je formiran zbog dodatnog sagledavanja činjenica o smrti Davida Dragičevića, počeo je saslušanja kako bi se utvrdilo da li je bilo propusta togom istrage o smrti mladog Banjalučanina.




"Dva člana koja će učestvovati ispred grupe 'Pravda za Davida' su Borislav Radovanović i Ljiljana Tešanović", rekao je Borislav Borenović, predsjednik Anketnog odbora.

Pred anketnim odborom prvi će biti saslušan direktor Zavoda za sudsku medicinu Željka Karana.

Borenović je zamolio Karana da na pitanja odgovara kratko.

"Pres konferencija o smrti Davida Dragičevića je prva na kojoj sam prisustvovao a pozvao me je (načelnik Uprave za organizovani i teški kriminalitet Darko) Ilić 20-ak minuta pred početak", rekao je Karan.

Dodao je da je uradio samo preliminarnu toksikološku analizu koja nema dokaznu snagu, te naglasio da rezultati trebaju ići na konfirmacionu analizu.

"Tvrdim da sam iz ovog slučaja izvukao teorijski maksimum i da nijedan organ nije vršio pritisak na mene", rekao je Karan.

On je rekao da je krim inspektor koji je prisustvovao obdukciji slikao čakiju koja je nađena u Davidovim džepovima i poslao nekom na viber.

"Pitao je da li je to čakija iz krađe, i taj neko mu je potvrdio da jeste. Zato se navodi u zapisniku 'ključevi iz slučaja'", rekao je Karan odgovarajući na pitanje zašto u obdukcionom zapisniku za pronađene ključeve piše "ključevi iz slučaja".

Govoreći o povredama pokojnog Davida Dragičevića, Karan je rekao da je on imao dvije vrste povreda na koljenima - zaživotne i postmortalne.

"Dana kada je bila konferencija za štampu, tada sam sačinjavao zapisnik. Nije bio konačan, na konferenciji sam dao okvirne podatke", rekao je Karan.

"Izjava 'nije nikako' koja se često pominje je izvađena i konteksta. 'Nije nikako' sam rekao jer je neko pitao kako je smrt okvalifikovana jer što se mene tiče nije okvalifikovana nikako jer ja ne znam kako je on dospio u vodu", rekao je Karan.

On je dodao da je "priča sa vađenjem i analiziranjem vode iz pluća je bezvezna i za CSI".

"Crkvena ima toliko promjenjiv hemijski sastav da je totalno besmisleno spominjati bilo kakvu hemijsku analizu vode iz pluća", rekao je Karan pred Anketnim odborom.

Karan je dodao da nigdje nije zapisao kakva je Davidova smrt.

"Šta je utvrdila policijska istraga to ja ne znam", rekao je on.

Na Borenovićevo pitanje da li je na licu mjesta pregledao džepove Davida Dragičevića, rekao je da na licu mjesta ništa nije rađeno jer je bilo previše ljudi u tom momentu da bi se bilo šta radilo.

Na pitanje Borenovića zašto obdukcija nije odmah izvršena rekao je da se nikad nije radila obdukcija čim se leš izvadi iz vode, i da povreda i oštećenja mozga nisu utvrđena.

Na pitanje kako je precizirao vrijeme smrti, Karan je rekao da je potvrda smrti birokratski papir, a ne forenzički dokument i u potvrdi se mora navesti vrijeme smrti zbog matičnih knjiga jer se osoba ne može zavesti u matične knjige kao umrla bez vremena.

Rekao je da je utapanje konstatovano na osnovu pjene koja se nalazila tačno tamo gdje treba biti.

Nakon Karana, Anketni odbor trebalo bi da sasluša načelnika Uprave Ministarstva unutrašnjih poslova za organizovani i teški kriminalitet Darka Ilića.

https://www.nezavisne.com/novosti/bih/K ... ene/479098


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2018, 14:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4957
Lokacija: Republika Srpska
mimikrija je napisao:
Eno nas opet na BN portalu doduše sad je Džontra prozvan..... :lol:

Citiraj:
Koliko bolestan i kompleksaš moraš da budeš da pišeš takve gadosti o Davidu i njegovom ocu, a pri tome se kriješ iza nicka tipa Džontra i slični... Ako stvarno veruješ u to što pišeš reci to javno... A da, ne smeš

Da li je politicki korektno napisati da mi se s*re od ekavice? :D

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2018, 14:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Наравно да није. 8) Ал' тај са екавицом је срао и прошли пут (кад је био цитиран овде). Нема то везе са екавицом него са менталним склопом. :)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2018, 14:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
S obzirom da me 90% aktivnog foruma zna, mislim da nije teško saznati ko sam, samim tim to da se krijem iza nekog glupog imena nema smisla...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2018, 15:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Krol nije glupo ime

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248 ... 933  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs