banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 20 Apr 2024, 09:37

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 856, 857, 858, 859, 860, 861, 862 ... 933  Sledeća

Kome vise vjerujete u vezi smrti Davida Dragicevica
Institucijama 66%  66%  [ 89 ]
Grupi Pravda za Davida 34%  34%  [ 46 ]
Ukupno glasova : 135
Autoru Poruka
PostPoslato: 17 Mar 2019, 23:01 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Maj 2016, 23:45
Postovi: 1903
Zar Borac idalje postoji

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2019, 23:02 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Dzontrini i moji postovi sasvim jasno pokazuju dvije stvari..gdje smo,i gdje bi mogli i trebali biti :D

Zipo,ti si dobar ,posten i vrijedan momak,i tebe uopste ne svrstavam u ove pametnjakovice.

Kosta nije los,al jbg,boji se ostace gladan bez ovih na vlasti...a nece :D

Nikola je izgleda,dosao u nas grad i jos nije prihvatio nase vrijednosti,pa bi se malo podsmijehivao vrijednostima koje ce ga nadzivjet nekoliko hiljada godina nakon sto se on upokoji :D


toliko za veceras,laku noc :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 17 Mar 2019, 23:06, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2019, 23:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Samo da napomenem da je prošle godine u ovo doba pljuštala dobra kiša i da je Vrbas bio jako visok. Bio sam na Splavu to veče, pa sam se uvjerio svojim očima. Pretpostavljam da ni Crkvena nije bila potok kakvim se sad predstavlja...

Eto, ne govorim ništa o tome kako je David nastradao...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2019, 23:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Taj isti Šlager je podržao što su PzDovci otkazali turnir u malom fudbalu za djecu na Trgu, sad govori kako je umro sport...
Svršavao je od sreće jer je otkazana proslava nove godine, a jedno Sarajevo dovelo Ronalda... I od tolike mržnje prema samom sebi odlučuje da ignoriše 100 činjenica koje govori kako je to isto Sarajevo odvratan grad, samo da bi neku svoju priču, u koju niko ne vjeruje, plasirao...

Kao što rekoh, emocionalna sirotinja...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2019, 23:08 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Zao mi je sto sam te toliko iznervirao,nije mi bila namjera,stvarno.

Evo,izvinjavam se i necu vise.

Nastavi dominaciju ovdje.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 17 Mar 2019, 23:09, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2019, 23:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Sebi ne mogu doći...evo gasim plejstejšn, pijem bensedine..

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2019, 23:13 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Nisi ti los,cak te zene hvale da imas opasnu cunu...tome trebas da se posvetis,a ne prepirci sa starim Slagerom kome hoce li se dici,ili nece :lol: ...

Dz,vrijeme je jedino sto se racuna.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 17 Mar 2019, 23:13, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2019, 23:13 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Maj 2016, 23:45
Postovi: 1903
PS4 > Pro-sarajevski forumasi

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2019, 23:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Svaka ćuna je opasna u pogrešnim rukama...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2019, 23:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Schlager je napisao:
Pa dobro,posto si i ti jedan od tih koji bez google,ne zna nijednog od ovih koje ja pomenuh...nesto cu napisat,ovako uzgred,cisto da vidis gdje smo bili a gdje smo sad...sad Sarajevo za nas djeluje kao svemirski brod,gostuje malo,malo Kristiano Ronaldo,Chavi,Iniesta,Lahm,..imaju Oskarovca...imaju jak filmski festival...Dzeku i kompaniju,Nurkica.....mi imamo jedno veliko nista.....svake godine nam ljeti gostuje 4-5 istih grupa,i na to smo se sveli :( ...Van Gogh..Hladno Pivo..Divlje Jagode....Galija....to je ostalo...a ne mora tako...mislim cak da mi neces ni vjerovat kad ti kazem da Banjaluka ima 13 Olimpijskih osvajaca medalja,osam zlata...a Sarajevo,jednog ili dva....

E to me ,brate,boli :( :(


Znaci ne mora ovako,ali jeste ovako....


Da nije i Arslanagic iz BL? :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2019, 23:20 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
shakal je napisao:
Schlager je napisao:
Pa dobro,posto si i ti jedan od tih koji bez google,ne zna nijednog od ovih koje ja pomenuh...nesto cu napisat,ovako uzgred,cisto da vidis gdje smo bili a gdje smo sad...sad Sarajevo za nas djeluje kao svemirski brod,gostuje malo,malo Kristiano Ronaldo,Chavi,Iniesta,Lahm,..imaju Oskarovca...imaju jak filmski festival...Dzeku i kompaniju,Nurkica.....mi imamo jedno veliko nista.....svake godine nam ljeti gostuje 4-5 istih grupa,i na to smo se sveli :( ...Van Gogh..Hladno Pivo..Divlje Jagode....Galija....to je ostalo...a ne mora tako...mislim cak da mi neces ni vjerovat kad ti kazem da Banjaluka ima 13 Olimpijskih osvajaca medalja,osam zlata...a Sarajevo,jednog ili dva....

E to me ,brate,boli :( :(


Znaci ne mora ovako,ali jeste ovako....


Da nije i Arslanagic iz BL? :D


Ako je dosao iz Dervente..al to mu je oprosteno.. :D ako hoces,mogu ti nac sliku iz 1972 otprilike,gdje on postavlja kamen temeljac za izgradnju Dvorane Borik 8)

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2019, 23:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Vidis kako izmisljas i preuvelicavas.
Odakle je Senad Lupic?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2019, 23:44 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
shakal je napisao:
Vidis kako izmisljas i preuvelicavas.
Odakle je Senad Lupic?


Meni je rekao da je iz Dervente,u Tangu kad me pokojni Kara upoznao sa njim :D ..kasnije sam saznao da je iz neke vukojebine,Omeragici,ili kako vec..i to od njegovog zemljaka "laze Senad da je iz Dervente" :lol: :lol:

kad bi mi neko rekao ajd nabroj tri najdraza borceva gola u 40-godina otkad pratis Borac,dva su dervencani dali,koji su se slabo medju sobom podnosili 8) ..senad lupic i adnan tetaric :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 17 Mar 2019, 23:46, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2019, 23:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Eksem je napisao:
Schlager je napisao:
Napisi i ti,bice ti lakse..zaboravi koji minut dal ces nadvladat Slagrera u nekoj imaginarnoj forumskoj "Borbi",zaboravi Davora..Dodika...SDS..Borenovica..pokojnog heroja Novicu Simica....Proteste...zaboravi i koliko ce na tvoj trenutni status u drustvu i polozaj uticati to sto ces napisati....neces i tako ponijet nista sa sobom za koju godinu kad nam dodje dva metra bez geometra"...neces zivjet 800 godina,niti ces dole ponijeti nesto sa sobom

Sve ostavi na stranu,i sjeti se mladog momka koga ubise na ovaj dan,i to neki koji zive medju nama.
A ko ga je to ubio?

Како ко, па читав град зна.

(c) Екипа "Правдаша" са коментара БН портала. Немо' сад ти да се правиш блесав. Ја могу, нисам из БЛ. :D

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2019, 23:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Schlager je napisao:
shakal je napisao:
Vidis kako izmisljas i preuvelicavas.
Odakle je Senad Lupic?


Meni je rekao da je iz Dervente,u Tangu kad me pokojni Kara upoznao sa njim :D ..kasnije sam saznao da je iz neke vukojebine,Omeragici,ili kako vec..i to od njegovog zemljaka "laze Senad da je iz Dervente" :lol: :lol:

kad bi mi neko rekao ajd nabroj tri najdraza borceva gola u 40-godina otkad pratis Borac,dva su dervencani dali,koji su se slabo medju sobom podnosili 8) ..senad lupic i adnan tetaric :D


Pitaj krola sta su Omeragici..
Hocu reci kako se pozivas na neku staru Banjaluku i kako je nekad bilo sve super i neko dosao i upropastio, a za veliki dio tih uspjeha su zasluzni ljudi sa strane. Kao da je prije BL bila jebeni Pariz a ne malo veći grad u Krajini. Puno dramiš.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2019, 23:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Schlager je napisao:
skeva je napisao:
Husnija Redzepova



Njegova je ipak bila Nerma...u zivotu ljepse nesto ne vidjeh,nadam se da ima bar neko na ovoj temi da pamti tu ljepotu :D

Dodje ljakse iz kozarca i pokupi nesto najljepse u Banjaluci sto se rodilo :angry4: :angry4: :angry4:

Пошто си оматорио а ништа ниси сконтао, ево ја да ти кажем. Не чини те село "љаксеом". Глава те чини "љаксеом". И то празна глава. Таман да си са Сорбоне "пријехао".

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2019, 23:55 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
da ne bih previse razmisljao o zadnja dva posta gdje se direktno meni obracate,kasno je ,spava mi se,a jedino sto mi kulturno i konstruktivno pada na pamet je "ko vas jebe"

Laku noc :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2019, 23:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Philby je napisao:
Tebi se sve svodi na fudbal, sds i taj filmski festival u Sarajevu, a ako se i dešava nešto u gradu što tebe ne zanima odma ide salva kritika kako rasipaju novac umjesto da ga bace u rupu bez dna zvanu fk borac.

Ма да, тамо неки qрчеви рафтинзи и остале педерске активности... :evil3:

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2019, 23:59 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
sinip je napisao:
Philby je napisao:
Tebi se sve svodi na fudbal, sds i taj filmski festival u Sarajevu, a ako se i dešava nešto u gradu što tebe ne zanima odma ide salva kritika kako rasipaju novac umjesto da ga bace u rupu bez dna zvanu fk borac.

Ма да, тамо неки qрчеви рафтинзи и остале педерске активности... :evil3:


E taj Rafting mi je otvorio oci!!!!

Kad sam vidio da se 15 000 jebenih "banjalucana"sjatilo u Kanjon,da gleda to...a nikad prije nigdje na svijetu,nije zabiljezen fenomen da neko gleda rafting...znaci,extremni sport,ima ljudi koji bi se bavili time,mozda bih i ja....al jedino na svijetu je u Banjaluci zabiljezeno da neko gleda to...i to 15 000!!
Pa cak i "nocna trka'!!!!
7 miliona maraka ulozeno :( :( :(

Koliko Borac dobije za 15 godina!!

Nakon hajpa na RTRS i ostalim televizijama,zaista je ogromna masa otisla u kanjon!!!....otada mi je jasnije sve ovo i u vezi Dodika i svega

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 18 Mar 2019, 00:04, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Mar 2019, 00:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Јутрос неких 320 'иљада будала гледа како се 20 и неколико аутомобила врте 59 кругова около-наоколо 2 сата. Какве будале, ко је то икад видо...

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 856, 857, 858, 859, 860, 861, 862 ... 933  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs