banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 21:05

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 825, 826, 827, 828, 829, 830, 831 ... 933  Sledeća

Kome vise vjerujete u vezi smrti Davida Dragicevica
Institucijama 66%  66%  [ 89 ]
Grupi Pravda za Davida 34%  34%  [ 46 ]
Ukupno glasova : 135
Autoru Poruka
PostPoslato: 16 Jan 2019, 22:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Schlager je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
Schlager, izgubili ste izbore za nacelnika u Laktasima 2014. A bilo je dovoljno da Tadic dodje uoci izbora i da se slika sa ljudima.

Ove izbore ste izgubili zbog Vukote kao kandidata i skrivanja tog loseg izbora iza PzD. Ivanic bi uzeo izbore bez PzD.
Ili onaj vas doktor iz Teslica. Mozda cak i Mico Micic.

Svi bi oni dobili izbore bez PzD.

Koliko je god 2014. Bosicevo skrivanje iza Tadica bilo pogresno po SDS, jos je ovaj put Vukotino nametanje za kandidata bilo skodljivije.


SDS je jos uvijek druga stranka u RS...i po broju glasova,i po poslanicima....iako igra lijevom rukom,i to svezanom....ovi sve poklopili ...sve medije (osim BN)....sindikate...studente...boracke organizacije...crkvu.....


para vrti gdje burgija nece..al ima jos ljudi...


Nisam vam ja kriv. Mile je bio opozicija pa je uspio povuci medije na svoju stranu. Valjda je tada bio i svorc.

Tako da ne znam kako da opravdam vase gubljenje izbora u zadnja tri ciklusa.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2019, 23:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15262
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Haman ljudi,kad ćete jednom shvatiti?Mediji nisu u rukama vlasti već obrnuto....kako ovde,tako u svim banana državama.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2019, 23:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Nema šta,stvarno vraćate fokus na ubijenog momka. SDS,Vukota,Mile,SNSD... Davida ni u priči,kao ni u govorima "Predsjednika" i ostalih na skupovima PZD.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2019, 23:04 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
The_new_Statesman je napisao:
Schlager je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
Schlager, izgubili ste izbore za nacelnika u Laktasima 2014. A bilo je dovoljno da Tadic dodje uoci izbora i da se slika sa ljudima.

Ove izbore ste izgubili zbog Vukote kao kandidata i skrivanja tog loseg izbora iza PzD. Ivanic bi uzeo izbore bez PzD.
Ili onaj vas doktor iz Teslica. Mozda cak i Mico Micic.

Svi bi oni dobili izbore bez PzD.

Koliko je god 2014. Bosicevo skrivanje iza Tadica bilo pogresno po SDS, jos je ovaj put Vukotino nametanje za kandidata bilo skodljivije.


SDS je jos uvijek druga stranka u RS...i po broju glasova,i po poslanicima....iako igra lijevom rukom,i to svezanom....ovi sve poklopili ...sve medije (osim BN)....sindikate...studente...boracke organizacije...crkvu.....


para vrti gdje burgija nece..al ima jos ljudi...


Nisam vam ja kriv. Mile je bio opozicija pa je uspio povuci medije na svoju stranu. Valjda je tada bio i svorc.

Tako da ne znam kako da opravdam vase gubljenje izbora u zadnja tri ciklusa.


Sad si sam kazao poentu...za vrijeme SDS vlasti 1997,1998,onaj SRT je bio isto govno kao danasnje govno zvano RTRS...al u onom drugom nasem mandatu 2001-2005,RTRS je bio sasvim pristojan Javni Servis,kao svi u Evropi..malo za vlast,ali ipak ti Mile gostuje bar dvaput mjesecno na RTRS,ili sam ili u kontakt emisijama....RTRS-om nas je srusio...Ovo danas,gdje 10 godina ne mozes vidjet nekog iz opozicije na RTRS je gadljivo i sramota svih nas kolektivno...shvaticete jednom

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2019, 23:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Pošteni Srda je napisao:
Nema šta,stvarno vraćate fokus na ubijenog momka. SDS,Vukota,Mile,SNSD... Davida ni u priči,kao ni u govorima "Predsjednika" i ostalih na skupovima PZD.


Zaletio sam se, priznajem

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2019, 23:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Schlager je napisao:
SDS je jos uvijek druga stranka u RS...i po broju glasova,i po poslanicima....iako igra lijevom rukom,i to svezanom....ovi sve poklopili ...sve medije (osim BN)....sindikate...studente...boracke organizacije...crkvu.....

И то управо осликава сву трагедију политичке сцене у Српској. СНСД и Дудек има да владају и кад их не буде. А ви се и идућих 12 година бусајте како сте најјача опозициона странка...

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2019, 23:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Ja ličnim porazom smatram to što ljudi nedovoljno govore o mom PS4...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2019, 23:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Čiča iz Rogače je napisao:
Haman ljudi,kad ćete jednom shvatiti?Mediji nisu u rukama vlasti već obrnuto....kako ovde,tako u svim banana državama.


RTRS je mala seoska televizija. Presmjesno ih je stavljati kao nadredjene bilo kome :-D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2019, 23:10 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Maj 2016, 23:45
Postovi: 1903
Ja sam se odreko RTRS-a nakon onog jadnog novogodisnjeg dnevnika. To me najvise pogodilo

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2019, 23:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Schlager je napisao:
Sad si sam kazao poentu...za vrijeme SDS vlasti 1997,1998,onaj SRT je bio isto govno kao danasnje govno zvano RTRS...al u onom drugom nasem mandatu 2001-2005,RTRS je bio sasvim pristojan Javni Servis,kao svi u Evropi..malo za vlast,ali ipak ti Mile gostuje bar dvaput mjesecno na RTRS,ili sam ili u kontakt emisijama....RTRS-om nas je srusio...Ovo danas,gdje 10 godina ne mozes vidjet nekog iz opozicije na RTRS je gadljivo i sramota svih nas kolektivno...shvaticete jednom

Који је оно био период кад РТРС није уопште имао муда да помиње годишњице масакра над Србима, злочине мунгоса и ујака и тај рад? Сјећам се једне године за Божић да у поноћ није ишао пренос литургије из храма Светог Саве него био пуштен неки балет... Је'л то исти тај период био?

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2019, 23:16 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
sinip je napisao:
Schlager je napisao:
Sad si sam kazao poentu...za vrijeme SDS vlasti 1997,1998,onaj SRT je bio isto govno kao danasnje govno zvano RTRS...al u onom drugom nasem mandatu 2001-2005,RTRS je bio sasvim pristojan Javni Servis,kao svi u Evropi..malo za vlast,ali ipak ti Mile gostuje bar dvaput mjesecno na RTRS,ili sam ili u kontakt emisijama....RTRS-om nas je srusio...Ovo danas,gdje 10 godina ne mozes vidjet nekog iz opozicije na RTRS je gadljivo i sramota svih nas kolektivno...shvaticete jednom

Који је оно био период кад РТРС није уопште имао муда да помиње годишњице масакра над Србима, злочине мунгоса и ујака и тај рад? Сјећам се једне године за Божић да у поноћ није ишао пренос литургије из храма Светог Саве него био пуштен неки балет... Је'л то исти тај период био?


to je bio perod Rajka Vasica,kad se seljacina docepala RTRS,kao ministar informisanja....za vrijeme bombardovanja Srbije..kad su na RTRS zabranili i prenosnje RTS.....dasak svjezeg vazduha na Balkanu

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2019, 23:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
A da se ipak vratimo malo na temu ?

Dakle, imamo situaciju u kojoj advokati koji su bili dio tima JAVNO kažu da je policija napravila propuste tokom istrage, te da postupajući tužilac nije sarađivao iako je dobio naredbu nadređenog, Lepira. Za kojeg opet kažu da je pokazao da se trudi i da mu je stalo da se slučaj riješi.

Dalje, imamo situaciju da su nestali zapisnik mrtvozornika, dokazni materijal je kontaminiran (tako tvrdi Fereget) i naravno gaće koje su bačene.
Takođe, tu je i obdukcioni nalaz koji nije pobijen, a koji kaže da je smrt nastupila utapanjem, te da povrede na glavi mogu poticati od pada na tvrdu podlogu sa "neke" visine. Ostale povrede, a koje su zaživotne, su lakše povrede.

Tu je i različit iznos novca na fotografijama, različit položaj tijela, misteriozno ispravan i logovan na viber (nakon pronalaska tijela) telefon nakon što je proveo 7 dana u vodi....

U korist kriminalističke verzije, po kojoj je David pao u vodu i izgubio svijest, te se utopio, govori obdukcioni nalaz, te rekonstruisana ruta kretanja koja nije ni 100% potvrđena a ni 100% pobijena.

U korist Vaskovićeve verzije o otmici govore indicije - kako je moguće da je njegov telefon ispravan (teoretski je moguće da su ga jednostavno popravili, ili klonirali sadržaj na isti takav) te mimoilaženje u procjeni koliko je tijelo moglo provesti u vodi. Takođe i prvobitni izvještaj mrtvozornika koji navodno kaže da u džepovima nije bilo nikakvih predmeta, ni ključeva, ni para ni telefona.
O ovome javnost nema oficijelnu potvrdu, nego samo indicije koje je iznosio Vasković.

Ja bih rekao da je sve ovo dosta konfuzno, i institucija koja može dati odgovor na sva pitanja to nije uradila, dakle tužilaštvo.

Što se tiče političkih i svih drugih dimenzija, tu su se ljudi prosto opredijelili po političkom ubjeđenju, a vrlo mali procenat je onih koji su uz Davora iskreno.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2019, 23:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Šta su advokati rekli kad su odlazili?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2019, 00:05 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Tomic je Dodikov advokat...Nobilo Covicev,podvaljeni su Davoru..shvatio je i on to,i odhebao ih.....jedini covjek,sa velikim C,tu je ovaj Ifet Feraget,banjalucanin...O onoj Zori iz Srbije nemam stav...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2019, 00:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2019, 00:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Schlager je napisao:
Tomic je Dodikov advokat...Nobilo Covicev,podvaljeni su Davoru..shvatio je i on to,i odhebao ih.....jedini covjek,sa velikim C,tu je ovaj Ifet Feraget,banjalucanin...O onoj Zori iz Srbije nemam stav...
I kako ti očekuješ uljudnu raspravu kad lupaš ovakve nebuloze?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2019, 00:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Шта како, па "сви знају" да су ова двојица подвала а трећи је реинкарнације Буде. :evil3: :lol:

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2019, 00:13 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Pošteni Srda je napisao:
Schlager je napisao:
Tomic je Dodikov advokat...Nobilo Covicev,podvaljeni su Davoru..shvatio je i on to,i odhebao ih.....jedini covjek,sa velikim C,tu je ovaj Ifet Feraget,banjalucanin...O onoj Zori iz Srbije nemam stav...
I kako ti očekuješ uljudnu raspravu kad lupaš ovakve nebuloze?

Srda,ovo su informacije koje do mene dolaze..izvor ti mogu rec,ali na nekoj kafi ili na pp ako te zanima,ali sumnjam....sad,da li su tacne,ili netacne,vrijeme ce pokazat....iz istog razloga sam napisao da o Zori Dobricanin iz Srbije ne znam nista....jednostavno,za nju mi niko nista nije rekao

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2019, 00:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Koliko si ti puta naletio na falus u erektivnom stanju sa ovim "inoformacijama koje do tebe dolaze", al' ništa još nisi naučio iz toga.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2019, 00:24 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Shako,ovaj izvor mi je prilicno pouzdan..prima jedno 10 000 maraka mjesecno sa BH nivoa :D..a tezinu daje to sto mi je to rekla dva mjeseca prije nego ih je Davor odhebao,sta ce se desit

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 825, 826, 827, 828, 829, 830, 831 ... 933  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs