banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Maj 2024, 03:23

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18654 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241 ... 933  Sledeća

Kome vise vjerujete u vezi smrti Davida Dragicevica
Institucijama 66%  66%  [ 89 ]
Grupi Pravda za Davida 34%  34%  [ 46 ]
Ukupno glasova : 135
Autoru Poruka
PostPoslato: 17 Maj 2018, 07:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Kakvo preseravanje!
Najbolji su ovi u fazonu "ja sam žrtva"

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2018, 07:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
idi uci....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2018, 08:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2009, 13:22
Postovi: 5019
Lokacija: Banja Luka
:D

Zenica cover pjesmom "Klinac u getu" poručila: Pravda za Davida

https://www.youtube.com/watch?v=lPj-MGJm_k4

_________________
Eins, zwei, eins, zwei build an empire, very Prussian!
Exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2018, 08:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
O jzm


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2018, 08:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Kliknuo bih, al ne želim u YT feedu da mi se to pojavljuje, a ni da mi preporučuje slična sranja...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2018, 08:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1247
Citiraj:
Vesic Sinisa

Pišem ovaj status iz jednog i samo jednog razloga iako lično ne volim da komentarišem bilo šta ali sad jenostavno moram.a govorim i pišem samo u svoje lično ime.Vidim da se digla prašina zbog dolaska na trg ratnih veterana iz Bataljona Vojne Policije ili poznatije kao Korpusna čiji sam i ja mogu reći a to mi je na čast i ponos bio i sam pripadnik iste pune četiri godine.Zato želim da pozdravim svoju braću sa kojom sam u nedjelju dao podršku Davoru Dragičeviću na TRGU kRAJINE.Odazvalo se nas dvadesetak i svi koji su rekli da će doći su i došli,nas dvadesetak a ne pet stotina koliko nas još ima, to gospodo nije vojni puč niti rušenje institucija Republike Srpske za koju smo se borili,krvarili i ginuli već podrška čovijeku koj pedeset dana traži samo jedno istinu i pravdu koja se pokušava zataškati i sakriti.Pojedinci nas nazivaju Soroševim plaćenicima.botovi koji se povremeno ubacuju nazivaju nas izdajnicima e pa ta gospoda moraju znati samo jeno,u tih dvadeset ljudi koji su bili na Trgu ima više medalja za hrabrost i požrtvovanost otadžbini više nego što ta gospoda znaju izgovoriti slova azbuke ili abecede kako vam god odgovara,više krvi prolivene nego što možete i zamisliti.Naš komandant koji je bio zajedno sa nama te nedjelje čije ime neću ovdje izreći zato što ovo pišem samo u svoje ime i neću nikoga da imenujem jer nemam na to pravo, i koji je tri puta ranjen u proteklom ratu i nosilac najvećih odlikovanja e taj čovijek ne može biti izdajnik i terorista GOSPODO, jer on nije tužio Otadžbinu za neku tamo odštetu i novčanu naknadu kao neki tamo ministri čije ime iz gnušanja neću da izgovorim a koji se kunu u patriotizam.Zar mi pripadnici VRS-a po njihovom ne možemo da tražimo PRAVDU,zar mi ne smijemo reći da hoćemo ISTINU da hoćemo da je naša Banja Luka siguran i miran grad e JA mislim da sve to SMIJEMO i HOĆEMO zato ću reći ovo PRAVDA ZA DAVIDA,PRAVDA I BOLJE SUTRA ZA SVU NAŠU DJECU....Pozdrav svima....



kaze covjek da nece odustati, i njemu mozete sve u lice reci na trgu da je izdajnik, pucista, rusi RS i slicna sranja ...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2018, 08:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Ozbiljno? Nisi to pisao do sad ni četeres puta.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2018, 09:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Каже...

Citiraj:
Što se mene tiče – slobodno! Za Šta više da se bojim – za svoj život kojeg nemam?!? Zbog istine koju zna cijela Banja Luka, a ja ju stalno ponavljam? Zbog toga što me u MUP-u neki dan dok sam tražila neke dokumente, bukvalno ispitao jedan njihov službenik i pitao šta znam o slučaju pogibije moga sina, jer me prepoznao? Sreća pa je bio dobronamjeran, što je rijedak slučaj. Kada je čuo Šta sve znam, samo mi je odgovorio – „Pa Vi sve znate ... ali izvinite, niko od nas Vam ne smije pomoći, jer se bojimo za svoj život i život naših porodica, a na kraju i za radno mjesto!!! Moramo da ćutimo.“

Ма фантастилно. Она све зна, полицијски службеник све зна јер је њено "знање" одговарало његовом "знању" ал се и даље не зна ко је убио Давида.

Ако га је ико и убио, а након оваквих кретенских изјава расте вјероватноћа да се момак стварно утопио.

Па јебо те кога они зајебавају?!?

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2018, 09:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
Nisi ti pročitao dobro o kome se radi i o čemu žena zna.

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2018, 10:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
ОК, видим, случај Чађо.

Остало стоји, момак погинуо, сви све знају...

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2018, 10:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23499
Vezano za lične poruke i pozdrave. pa i Dodik je na dohvat ruke. Ne mora se daleko ići. Ima i prozor do ulice. Pa mu sve lično reći Ili pitati za bot dnevnicu.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2018, 11:00 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Apr 2018, 18:47
Postovi: 385
У неким тамо 1970им, 1980им, принтани медији су били овисни од тиража, колико продају примјерака новина, тако ће пословати.
То вријеме је плусквамперфект. Данас имамо поплаву медија, електронских, принтаних, он-лајн, и нико не послује на бази профита.
Сви су овисни од "спонзора" који их кешира, тај им одређује правила игре, шта зборити, писати, како писати, које догађаје више проституисати. И ти гледају себи корист. Поштено, није морално, ал поштено.

Када је ова прича кренула, након нестанка и нађеног тијела страдалог младића, креће и медијска хајка. Ту увијек иде званична верзија и верзија паланке. Паланка је рекла "ма убише га гузоњини синови, а ова багра из полиције и тужилаштва брже, боље да то прикрије".
Касније, како је прича медијски проституисана, и паланка се ресетовала, и данас имамо прилично разнолика тумачења.

Мада ту више није ни важна истина, и како је Давид скончао. Важно је ово проституисање приче и хајка која се води. У хајци су наравно на удару полиција и тужилаштво Српске, јер они му дођу као "дежурни злоће".
У том проституисању приче, хајци, активни су, предани и својски се труде медији у ефбиху, те неки у Српској (БН ТВ, "Бука" и још неки). Ти медији проституишу ту причу, не зато што су ето предани у борби за истином (реално, боли њих курац за истином), него зато што им је тако наредио тај ко их кешира. И тај гледа себи корист. Поштено, није морално, ал поштено.

Ту су и надовезали ову саобраћајку из 2011-е, и погибију Николе Ђуровића. И ту постоји па готово консензус како то Бања Лука види. АЛИ. Та прича је некако била потиснута 7 година. И сада је надовезују као допринос овој проституисаној причи. Зашто баш сада?

Имамо ту и разне лешинаре, смутљивце, који се настоје окористити на овој причи, и који имају свог корисног идиота, Давидовог оца, који у том емотивном стању и скрхан болом није у стању разумјети да га злоупотребљавају, прати га и армија лелемуда и мрсомуда.
На том таласу, медијски дозиране еуфорије нико и не мари за чињеницама, разборитим расуђивањем, већ се све своди на "ми знамо све, ал нећу да вам кажем", или "ето убише га њих 15-20, знам и налогодавце, ал није моје да кажем имена, полиција мора рећи имена, имена која су у мојој глави", или "хоћемо истину, али истину која је у мојој глави", и након таквих "дубокоумних" порука било каква даљња прича постане бесмислена, и сваки мислећи човјек ће направити отклон од таквог поимања ствари.

Иако реално ако погледамо ону безличну, лоботомирану масу која прати корисног идиота на Тргу Крајине, ту и нема мислећих људи, можда максимално троје са IQ већим од 95, а и ти су по задатку ту, ту би и јунак из филма "Forrest Gump" котирао као интелигентнији.

Проституисање ове приче ће се наставити, прича је и политизована, но ако мисли неко да ће нека политичка опција профитирати проституисањем ове приче, у заблуди је. Ништа из овог добро неће изаћи.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2018, 11:06 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:42
Postovi: 876
Džontra je napisao:
Kliknuo bih, al ne želim u YT feedu da mi se to pojavljuje, a ni da mi preporučuje slična sranja...


Open Link in New Private Window


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2018, 11:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Pošteni Srda je napisao:
Ozbiljno? Nisi to pisao do sad ni četeres puta.


A samo je jedan srdokoin dobio, možda hoće još


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2018, 11:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Show must go on...

https://www.nezavisne.com/novosti/hroni ... tvu/478876


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2018, 11:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
jebate, ladno je angažovao ovog "procesno nesposobnog" za pravnog savjetnika.Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2018, 11:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Против "непознатих лица"?!?

Да се копи/пејстујем одозго:

Па јебо те кога они зајебавају?!?

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2018, 11:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Nema ugriza riba? Odkud ribe u Crkvenoj?

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2018, 11:54 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2018, 17:52
Postovi: 465
Khal Drogo je napisao:
У неким тамо 1970им, 1980им, принтани медији су били овисни од тиража, колико продају примјерака новина, тако ће пословати.
То вријеме је плусквамперфект. Данас имамо поплаву медија, електронских, принтаних, он-лајн, и нико не послује на бази профита.
Сви су овисни од "спонзора" који их кешира, тај им одређује правила игре, шта зборити, писати, како писати, које догађаје више проституисати. И ти гледају себи корист. Поштено, није морално, ал поштено.

Када је ова прича кренула, након нестанка и нађеног тијела страдалог младића, креће и медијска хајка. Ту увијек иде званична верзија и верзија паланке. Паланка је рекла "ма убише га гузоњини синови, а ова багра из полиције и тужилаштва брже, боље да то прикрије".
Касније, како је прича медијски проституисана, и паланка се ресетовала, и данас имамо прилично разнолика тумачења.

Мада ту више није ни важна истина, и како је Давид скончао. Важно је ово проституисање приче и хајка која се води. У хајци су наравно на удару полиција и тужилаштво Српске, јер они му дођу као "дежурни злоће".
У том проституисању приче, хајци, активни су, предани и својски се труде медији у ефбиху, те неки у Српској (БН ТВ, "Бука" и још неки). Ти медији проституишу ту причу, не зато што су ето предани у борби за истином (реално, боли њих курац за истином), него зато што им је тако наредио тај ко их кешира. И тај гледа себи корист. Поштено, није морално, ал поштено.

Ту су и надовезали ову саобраћајку из 2011-е, и погибију Николе Ђуровића. И ту постоји па готово консензус како то Бања Лука види. АЛИ. Та прича је некако била потиснута 7 година. И сада је надовезују као допринос овој проституисаној причи. Зашто баш сада?

Имамо ту и разне лешинаре, смутљивце, који се настоје окористити на овој причи, и који имају свог корисног идиота, Давидовог оца, који у том емотивном стању и скрхан болом није у стању разумјети да га злоупотребљавају, прати га и армија лелемуда и мрсомуда.
На том таласу, медијски дозиране еуфорије нико и не мари за чињеницама, разборитим расуђивањем, већ се све своди на "ми знамо све, ал нећу да вам кажем", или "ето убише га њих 15-20, знам и налогодавце, ал није моје да кажем имена, полиција мора рећи имена, имена која су у мојој глави", или "хоћемо истину, али истину која је у мојој глави", и након таквих "дубокоумних" порука било каква даљња прича постане бесмислена, и сваки мислећи човјек ће направити отклон од таквог поимања ствари.

Иако реално ако погледамо ону безличну, лоботомирану масу која прати корисног идиота на Тргу Крајине, ту и нема мислећих људи, можда максимално троје са IQ већим од 95, а и ти су по задатку ту, ту би и јунак из филма "Forrest Gump" котирао као интелигентнији.

Проституисање ове приче ће се наставити, прича је и политизована, но ако мисли неко да ће нека политичка опција профитирати проституисањем ове приче, у заблуди је. Ништа из овог добро неће изаћи.


7 puta "prostituisana" u samo jednom komentaru.Jako "prostituisan" komentar.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2018, 11:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2009, 13:22
Postovi: 5019
Lokacija: Banja Luka
@NoisyBoy
Sala je na tvoj racun, jer citas to.

_________________
Eins, zwei, eins, zwei build an empire, very Prussian!
Exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18654 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241 ... 933  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs