banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 09:10

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242 ... 933  Sledeća

Kome vise vjerujete u vezi smrti Davida Dragicevica
Institucijama 66%  66%  [ 89 ]
Grupi Pravda za Davida 34%  34%  [ 46 ]
Ukupno glasova : 135
Autoru Poruka
PostPoslato: 17 Maj 2018, 11:58 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2018, 17:52
Postovi: 465
Besparica je napisao:
@NoisyBoy
Sala je na tvoj racun, jer citas to.


Pa kad sam vidjeo koliki je komentar pomislio sam da cu procitati i nesto pametno,kad ono...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2018, 11:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Vat in d fakstiks?
Citiraj:
Radovanović je kazao da će društvena zajednica "Pravda za Davida" danas, sa početkom u 18 časova, započeti akciju kakva nije zabilježena u ljudskoj istoriji, a to je da će Tužilaštvo, po procjenama, dobiti 10.000 prijava koje će potpisati građani.

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2018, 12:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Kome se da lupati glava, evo na linku i tekst prijave koju je podnio

https://www.nezavisne.com/novosti/hroni ... vic/478888



P.S. Džontra manijak je primjetio da je Davor svaki dan u istoj trenerci i majici...druuuuže


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2018, 12:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Tužilaštvo pod ddos napadom. Đe Timotić sad ?

dosovanje, udaranje motociklima , svašta forumaši rade. Mislim da je vrijeme da policija privede administratore na informativni razgovor i pita ih čime se ovaj forum bavi.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2018, 12:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Samo jebeno malo!
On sve ove dane ide na Trg, govori kako zna imena ljudi koji su mu ubili sina, i onda podnese prijavu protiv "nepoznatih osoba"...
Ko koga ovde jebe?

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2018, 12:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
Imam ja jedno poglupo glupo pitanje, ali mi nije jasan cilj peticije, pa zato pitam nekog pravno potkovanog....
Mogu li predstavnici grupe Pravda za Davida sad u ime ljudi koji su potpisali peticiju podnijeti ovakve ili slicne krivicne prijave? Bar umjesto onih koji su ostavili svoje detaljnije podatke, maticni br, br licne i to?
Sta u stvari ljudi dozvoljavaju da se radi u njihovo ime kad potpisu ovu konkretnu peticiju?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2018, 12:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Svasta. Mozda im neko prepise i imovinu


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2018, 12:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Džontra je napisao:
Samo jebeno malo!
On sve ove dane ide na Trg, govori kako zna imena ljudi koji su mu ubili sina, i onda podnese prijavu protiv "nepoznatih osoba"...
Ko koga ovde jebe?

MUP Davora, Davor tebe i ode to u nedogled...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2018, 12:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Opet mene jebu, a ja nikog...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2018, 12:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Mislim da te ovi iz grupe namjerno trolaju :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2018, 12:16 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2018, 17:52
Postovi: 465
Volim Borac je napisao:
Citiraj:
Vesic Sinisa

Pišem ovaj status iz jednog i samo jednog razloga iako lično ne volim da komentarišem bilo šta ali sad jenostavno moram.a govorim i pišem samo u svoje lično ime.Vidim da se digla prašina zbog dolaska na trg ratnih veterana iz Bataljona Vojne Policije ili poznatije kao Korpusna čiji sam i ja mogu reći a to mi je na čast i ponos bio i sam pripadnik iste pune četiri godine.Zato želim da pozdravim svoju braću sa kojom sam u nedjelju dao podršku Davoru Dragičeviću na TRGU kRAJINE.Odazvalo se nas dvadesetak i svi koji su rekli da će doći su i došli,nas dvadesetak a ne pet stotina koliko nas još ima, to gospodo nije vojni puč niti rušenje institucija Republike Srpske za koju smo se borili,krvarili i ginuli već podrška čovijeku koj pedeset dana traži samo jedno istinu i pravdu koja se pokušava zataškati i sakriti.Pojedinci nas nazivaju Soroševim plaćenicima.botovi koji se povremeno ubacuju nazivaju nas izdajnicima e pa ta gospoda moraju znati samo jeno,u tih dvadeset ljudi koji su bili na Trgu ima više medalja za hrabrost i požrtvovanost otadžbini više nego što ta gospoda znaju izgovoriti slova azbuke ili abecede kako vam god odgovara,više krvi prolivene nego što možete i zamisliti.Naš komandant koji je bio zajedno sa nama te nedjelje čije ime neću ovdje izreći zato što ovo pišem samo u svoje ime i neću nikoga da imenujem jer nemam na to pravo, i koji je tri puta ranjen u proteklom ratu i nosilac najvećih odlikovanja e taj čovijek ne može biti izdajnik i terorista GOSPODO, jer on nije tužio Otadžbinu za neku tamo odštetu i novčanu naknadu kao neki tamo ministri čije ime iz gnušanja neću da izgovorim a koji se kunu u patriotizam.Zar mi pripadnici VRS-a po njihovom ne možemo da tražimo PRAVDU,zar mi ne smijemo reći da hoćemo ISTINU da hoćemo da je naša Banja Luka siguran i miran grad e JA mislim da sve to SMIJEMO i HOĆEMO zato ću reći ovo PRAVDA ZA DAVIDA,PRAVDA I BOLJE SUTRA ZA SVU NAŠU DJECU....Pozdrav svima....



kaze covjek da nece odustati, i njemu mozete sve u lice reci na trgu da je izdajnik, pucista, rusi RS i slicna sranja ...


Lemi i crveni na braniku otadzbine a borci VRS Sorosevci,placenici,izdajnici.
Ko god ima ovakvo misljenje (a pod uslovom da se nije debelo okoristio od ovih prvih) tesko da se moze nazvati inteligentnom osobom.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2018, 12:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Ček, sad su i "društvena zajednica"?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2018, 12:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
Mislim da je vrijeme da policija privede administratore na informativni razgovor i pita ih čime se ovaj forum bavi.


Da si ti ziv i zdrav .. davno proslo vrijeme.
:lol: :lol:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2018, 12:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Pošteni Srda je napisao:
Ček, sad su i "društvena zajednica"?

Zapravo, dobar dio su etazni vlasnici


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2018, 12:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
:lol: administracija odavno druka za miliciju


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2018, 12:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
V@nja je napisao:
Citiraj:
Mislim da je vrijeme da policija privede administratore na informativni razgovor i pita ih čime se ovaj forum bavi.


Da si ti ziv i zdrav .. davno proslo vrijeme.
:lol: :lol:

Naivci, kad sam ja sastavljao depese, ima 15, 14, 13...godina


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2018, 12:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
shakal je napisao:
:lol: administracija odavno druka za miliciju

I protiv Dervente


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2018, 12:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
NoisyBoy je napisao:
Lemi i crveni na braniku otadzbine a borci VRS Sorosevci,placenici,izdajnici.
Ko god ima ovakvo misljenje (a pod uslovom da se nije debelo okoristio od ovih prvih) tesko da se moze nazvati inteligentnom osobom.

Ко год овако постави ствари, тешко да се може назвати интелигентном особом.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2018, 12:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
shakal je napisao:
:lol: administracija odavno druka za miliciju

snitches get stitches

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2018, 12:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
NoisyBoy je napisao:
Volim Borac je napisao:
Citiraj:
Vesic Sinisa

Pišem ovaj status iz jednog i samo jednog razloga iako lično ne volim da komentarišem bilo šta ali sad jenostavno moram.a govorim i pišem samo u svoje lično ime.Vidim da se digla prašina zbog dolaska na trg ratnih veterana iz Bataljona Vojne Policije ili poznatije kao Korpusna čiji sam i ja mogu reći a to mi je na čast i ponos bio i sam pripadnik iste pune četiri godine.Zato želim da pozdravim svoju braću sa kojom sam u nedjelju dao podršku Davoru Dragičeviću na TRGU kRAJINE.Odazvalo se nas dvadesetak i svi koji su rekli da će doći su i došli,nas dvadesetak a ne pet stotina koliko nas još ima, to gospodo nije vojni puč niti rušenje institucija Republike Srpske za koju smo se borili,krvarili i ginuli već podrška čovijeku koj pedeset dana traži samo jedno istinu i pravdu koja se pokušava zataškati i sakriti.Pojedinci nas nazivaju Soroševim plaćenicima.botovi koji se povremeno ubacuju nazivaju nas izdajnicima e pa ta gospoda moraju znati samo jeno,u tih dvadeset ljudi koji su bili na Trgu ima više medalja za hrabrost i požrtvovanost otadžbini više nego što ta gospoda znaju izgovoriti slova azbuke ili abecede kako vam god odgovara,više krvi prolivene nego što možete i zamisliti.Naš komandant koji je bio zajedno sa nama te nedjelje čije ime neću ovdje izreći zato što ovo pišem samo u svoje ime i neću nikoga da imenujem jer nemam na to pravo, i koji je tri puta ranjen u proteklom ratu i nosilac najvećih odlikovanja e taj čovijek ne može biti izdajnik i terorista GOSPODO, jer on nije tužio Otadžbinu za neku tamo odštetu i novčanu naknadu kao neki tamo ministri čije ime iz gnušanja neću da izgovorim a koji se kunu u patriotizam.Zar mi pripadnici VRS-a po njihovom ne možemo da tražimo PRAVDU,zar mi ne smijemo reći da hoćemo ISTINU da hoćemo da je naša Banja Luka siguran i miran grad e JA mislim da sve to SMIJEMO i HOĆEMO zato ću reći ovo PRAVDA ZA DAVIDA,PRAVDA I BOLJE SUTRA ZA SVU NAŠU DJECU....Pozdrav svima....



kaze covjek da nece odustati, i njemu mozete sve u lice reci na trgu da je izdajnik, pucista, rusi RS i slicna sranja ...


Lemi i crveni na braniku otadzbine a borci VRS Sorosevci,placenici,izdajnici.
Ko god ima ovakvo misljenje (a pod uslovom da se nije debelo okoristio od ovih prvih) tesko da se moze nazvati inteligentnom osobom.

Pa generalno, obzirom da je u grupi skoro 300.000 preinteligentnih, bosanski prosjek tu zavrsava, je l jedan sa 140 pomaze nama devetoro da imamo BiH prosjek od 85


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242 ... 933  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 41 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs