banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 01 Maj 2024, 17:55

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 586, 587, 588, 589, 590, 591, 592 ... 933  Sledeća

Kome vise vjerujete u vezi smrti Davida Dragicevica
Institucijama 66%  66%  [ 89 ]
Grupi Pravda za Davida 34%  34%  [ 46 ]
Ukupno glasova : 135
Autoru Poruka
PostPoslato: 20 Sep 2018, 15:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5201
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
manitu uci da svira je napisao:
Schlager je napisao:
Franjo Tuđman je ušao u legendu jer je uspio sam sebe demantovat u dve rečenice.
"Štovani građani Hrvatske...Po prvi puta će Hrvatska imati svoj novac,svoju valutu!..I to kunu,koja je povijesna hrvatska valuta"!! :D

Manitu ga je nadmašio,demantujući sam sebe... u jednoj rečenici :lol: :lol:

"Vi što manipulišete sa Davorom,što mu bar autobuse članstva ne dovedete,mamu vam jebem" :lol: :lol: :lol:


Bilo kako bilo...jednog dana kad prođe ovo sve....kad se pronađu nalogodavci ni ubice..biće lijepo pogledat se u ogledalo i reći "hvala ti Bože što nisam bio Manitu tada" :( :(

Sta je tacno samodemantovano i koji je tvoj kognitivni problem?


Tavorenje u sds-u bez napretka...
Manitu se ni u jednom dijelu nije demantovao.
Evo shlager objasni namgdje je to tacno uradio.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 15:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
ferdinand je napisao:
manitu uci da svira je napisao:
Schlager je napisao:
Franjo Tuđman je ušao u legendu jer je uspio sam sebe demantovat u dve rečenice.
"Štovani građani Hrvatske...Po prvi puta će Hrvatska imati svoj novac,svoju valutu!..I to kunu,koja je povijesna hrvatska valuta"!! :D

Manitu ga je nadmašio,demantujući sam sebe... u jednoj rečenici :lol: :lol:

"Vi što manipulišete sa Davorom,što mu bar autobuse članstva ne dovedete,mamu vam jebem" :lol: :lol: :lol:


Bilo kako bilo...jednog dana kad prođe ovo sve....kad se pronađu nalogodavci ni ubice..biće lijepo pogledat se u ogledalo i reći "hvala ti Bože što nisam bio Manitu tada" :( :(

Sta je tacno samodemantovano i koji je tvoj kognitivni problem?


Tavorenje u sds-u bez napretka...
Manitu se ni u jednom dijelu nije demantovao.
Evo shlager objasni namgdje je to tacno uradio.


Pa evo brat Slager upravo rece da stranke opozicije ne stoje iza Davora, a da je slikanje za javnost cista manipulacija radi glasova i biraca.
Covjek u jednom postu izheba svih 180 dana.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 15:59 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Ferdinande,još jednom da napišem?

Pa demantovao se tu gdje danima piše da je ovo projekat (ili projekt,kako je već pravilno),opozicije za ove Izbore,i kompletan program opozicije da je PZD..a onda kaže da je nabrojao jutros 27 ljudi!

Ništa ti se u glavi ne svađa sa takvom logičkom konstrukcijom?

I ako dođe ponekad neki lider na Trg..šta..dolazio sam i ja dvaput....s ljudske strane...bez da me iko zvao.....a da je cilj da to bude nešto masovno,ne daj Bože rušilački,ili kako već u svojoj glavi konstruišete..ili bar ovo od sinoć,danas....vjeruj da bih bio upoznat i da ne bih upravo kretao u nabavku za vikend na selu :D ...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 20 Sep 2018, 16:15, izmenjena 3 puta

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 16:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Dobro, dobro, sve si rekao


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 16:13 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Schlager je napisao:
projekat (ili projekt,kako je već pravilno)


Oba oblika su pravilna. :)

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 16:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5201
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Schlager je napisao:
Ferdinande,još jednom da napišem?

Pa demantovao se tu gdje danima piše da je ovo projekat (ili projekt,kako je već pravilno),opozicije za ove Izbore,i kompletan program opozicije da je PZD..a onda kaže da je nabrojao jutros 27 ljudi!

Ništa ti se u glavi ne svađa sa takvom logičkom konstrukcijom?

I ako dođe ponekad neki lider na Trg..šta..dolazio sam i ja dvaput....s ljudske strane...bez da me iko zvao.....a da je cilj da to bude nešto masovno,ne daj Bože rušilački,ili kako već u svojoj glavi konstruišete..ili bar ovo od sinoć,danas....vjeruj da bih bio upoznat i da ne bih upravo kretao u nabavku za vikend na selu :D ...


Isto je tako napisao kad ga veceksploatiau sto ne docedu vise ljudi.

Jednom jedinom recenicom se nije demantovao...al ok.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 16:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26546
Lokacija: Banja Luka
Davora pokusavaju eksploatisati svi, pocevsi od Dodika koji je odjeban (znamo da nije pametno Dodika odjebati ako imas bilo kakve planove skrivene pod krinkom borbe za otkrivanjem ubica svog sina, valjda), pa preko opozicije koja se dosla slikati i dati podrsku.
E sad, manituov pokusaj manipulacije i podmetanja da je skup organizovala opozicija, ali eto nije dosla, je u najmanju ruku pobijanje svojih teza jer se granici sa zdravim razumom.
Ali ocekujem dalju zamjenu teza, u sluzbi zadatka zbog koga je najaktivniji na ovom forumu u periodu predizborne kampanje. Samo SNSD bracala, udri do konacne pobjede!

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 17:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Schlager je napisao:
Ferdinande,još jednom da napišem?

Pa demantovao se tu gdje danima piše da je ovo projekat (ili projekt,kako je već pravilno),opozicije za ove Izbore,i kompletan program opozicije da je PZD..a onda kaže da je nabrojao jutros 27 ljudi!

Ništa ti se u glavi ne svađa sa takvom logičkom konstrukcijom?

I ako dođe ponekad neki lider na Trg..šta..dolazio sam i ja dvaput....s ljudske strane...bez da me iko zvao.....a da je cilj da to bude nešto masovno,ne daj Bože rušilački,ili kako već u svojoj glavi konstruišete..ili bar ovo od sinoć,danas....vjeruj da bih bio upoznat i da ne bih upravo kretao u nabavku za vikend na selu :D ...



Što je savršen primjer i maksimum organizacionih sposobnosti SZP


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 17:15 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Rok više nije danas, već 25. septembra.

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 17:25 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39429
Lokacija: Месечева икра
Schlager je napisao:
Pa očito i ne znaš kako ide organizacija kad se nešto radi stranačkom infrastrukturom...ne bi tu bilo 27 ljudi,sigurno,koliko si nabrojao...da je interes stranke da tu bude masa..

Ali,možeš bar ćutati...I ja o maketarstvu,vrlo malo,ili nimalo pišem :D
Da li je SzP snimio promotivni spot za izbore sa Davorom u jednoj od glavnih uloga? Da li iko normalan snima spot za promociju vezan za nešto u čemu ne učestvuje ako već nema glavnu riječ?

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 17:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2524
super_koza je napisao:
Schlager je napisao:
projekat (ili projekt,kako je već pravilno)


Oba oblika su pravilna. :)
Schlager ne grijesi

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 18:44 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39429
Lokacija: Месечева икра
Samo kad bira opciju za koju navija.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 19:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Citiraj:

Isto je tako napisao kad ga veceksploatiau sto ne docedu vise ljudi.

Jednom jedinom recenicom se nije demantovao...al ok.


Oni se malo prave ludi...
Fakti:

Grljenje Mektic, Borenovic, Govedarica u startu
Pravljenje od Banjaluke grada "slucaja", prepunog kriminala i nesigurnosti i nerjesenih ubistava
Prijetnje preko BN televizije i njeno danonoćno prisustvo
Desetine emisija na BN, gosti, analize, strucnjaci, blogeri, sve sa ciljem da se o
pozicija prikaze kao nosilac borbe za pravedno drustvo
Sukalovi performansi u Skupstini i ispred nje, medijski procedi
Sve navedeno cvrsto priheftano za Davors
Pocetsk izborne kampanje, ponovni dolazak i trijumfalni slikanje sa Davorom, Davor prijeti i vrijedja sve institucije Srpske pod njihovom zaštitom i očigledno zauzima stranu


Ako je Manitu nesto od navedenog slagao i izmislio, nece vise napisati post na ovom forumu

A vi iz SzP se i dalje pravite budale i gazite ovog nesretnika.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 19:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23494
I ova sitnica.
Citiraj:
"Stojimo iza svakog poteza koji povlači Davor Dragičević vezano za čitav ovaj događaj oko smrti njegovog sina. SDS u svakom smislu mu daje podršku i pružiće mu sve svoje resurse na raspolaganje ako policija krene na narod", kazao je Mektić za BN TV, reagujući na današnje saopštenje MUP RS da će podnijeti krivičnu prijavu protiv Davora Dragičevića.


http://www.rtvbn.com/3906402/necemo-doz ... cete-narod

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 19:15 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Manitu....Bio je i Mile..i kuci ....i na sahrani...primao u kabinetu..cak i pred Tuzilastvom.....pricao kako je na njegovoj strani,isti taj prvi dan kampanje i ovo sto imenjak navede kao argumetncinu....nebitno..

Jebe te malo ova razrada teze...Po kojoj ispada da SDS..ustvari,ne SDS,vec komplet opozicija i SZP,ne moze skupit vise od 27 ljudi....

Zadaj si malo to..pa razradi bez zurbe...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 19:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
danijell je napisao:
I ova sitnica.
Citiraj:
"Stojimo iza svakog poteza koji povlači Davor Dragičević vezano za čitav ovaj događaj oko smrti njegovog sina. SDS u svakom smislu mu daje podršku i pružiće mu sve svoje resurse na raspolaganje ako policija krene na narod", kazao je Mektić za BN TV, reagujući na današnje saopštenje MUP RS da će podnijeti krivičnu prijavu protiv Davora Dragičevića.


http://www.rtvbn.com/3906402/necemo-doz ... cete-narod

Hvala
Nadam se da će šum na komunikaciji centrala SDSa - Slager biti rješen


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 19:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Schlager je napisao:
Manitu....Bio je i Mile..i kuci ....i na sahrani...primao u kabinetu..cak i pred Tuzilastvom.....pricao kako je na njegovoj strani,isti taj prvi dan kampanje i ovo sto imenjak navede kao argumetncinu....nebitno..

Jebe te malo ova razrada teze...Po kojoj ispada da SDS..ustvari,ne SDS,vec komplet opozicija i SZP,ne moze skupit vise od 27 ljudi....

Zadaj si malo to..pa razradi bez zurbe...

E, aj procitaj moj post i zovi nekoga da ti prevede, ako ti je ovo trolovanje - prilicno je zalosno


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 19:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
manitu uci da svira je napisao:
seven je napisao:
Kazu ovi nasi portali da ni nocas nije bilo vise od desetak ljudi tamo. Mislila sam da ce ostati svi oni od sinoc. Ma sad je to vec pravi cirkus, ako do sad nije bio.

Eh, gledao sam maloprije BN i izvjestaj uzivo, u kojem se vidi desetak ljudi s transparentima i izbezumljeni Davor. Mnogo je tuzno gledati ovo i shvatiti da ce oni koji su manipulisali s njim i bazirali kampanju na njemu, da ga ostave kao pseto. Mamu im jebem, kada ga vec eksploatisu, zasto mu ne dovedu autobus, dva podrske da to lici na protest. Ocigledno je da su Banjalucani, cak i da su protiv vlasti, potpuno prezasiceni ovim slucajem i sa ih Davor uopste ne interesuje.

Mislim da boldovano mogu shvatiti i sticenici jedne ustanove u Jakesu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 19:23 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Vjerovatno je do mene,i moje limitiranosti sto ne mogu tvoj sitan vez i rafiniranost u postovima razumjet...

Ako ti je teza ova sto Shako napisa,da je krunski dokaz nesposobnosti opozicije to sto ne moze dovest vise od 27 ljudi na skup,daj da se ne zajebavamo i da idem navlacit za GG na Dinamo ZG-Fenerbahce :D

Vracam se kladjenju prvi put nakon dva mjeseca i SP ,a ti mi kvaris ceif :angry4: :angry4:

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 19:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Schlager je napisao:
Vjerovatno je do mene,i moje limitiranosti sto ne mogu tvoj sitan vez i rafiniranost u postovima razumjet...

Ako ti je teza ova sto Shako napisa,da je krunski dokaz nesposobnosti opozicije to sto ne moze dovest vise od 27 ljudi na skup,daj da se ne zajebavamo i da idem navlacit za GG na Dinamo ZG-Fenerbahce :D

Vracam se kladjenju prvi put nakon dva mjeseca i SP ,a ti mi kvaris ceif :angry4: :angry4:

Ja ne znam o cemu ti uopste pricas i kojem Shaki i sta je on izjavio i zašto uopste njega petljas ako analiziras moj post i meni se obracas?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 586, 587, 588, 589, 590, 591, 592 ... 933  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs