banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 12:41

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444 ... 933  Sledeća

Kome vise vjerujete u vezi smrti Davida Dragicevica
Institucijama 66%  66%  [ 89 ]
Grupi Pravda za Davida 34%  34%  [ 46 ]
Ukupno glasova : 135
Autoru Poruka
PostPoslato: 14 Jun 2018, 19:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
hadzidado je napisao:
Rocker je napisao:
Imal iko da odbrani ovu ženu, đenosajd . . . :D
Imal muško da joj zalijepi dvije tri preko labrnje?



https://www.youtube.com/watch?v=5M6t_klecZI

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2018, 19:29 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 08 Sep 2016, 08:14
Postovi: 125
Eksem je napisao:
YE6GA je napisao:
Zuhra i Sefka...krvoloĆno

Slika
Preduzmite nešto muškarci!!!

Посрато са ајфон трипл икс

Nisam nikad bio nacionalista ni šovinista,ali zbog ovakvih bula sam postao.
Najodvratnija imena,nepismenost,zatucanost...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2018, 19:30 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
sinip je napisao:
manitu uci da svira je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
Cekaj, ti si ovo napisao samo Vladimiru ili ipak i drugima?

Pa svim veseljacima koji misle da BiH moze za godinu, dvije ili pet biti sretna drzava. Ne moze, i nikada nece biti. Sem pod tudjom cizmom ili ideoloskom autokratijom

Ма браво...

Јеси ли овако ефикасно и Шлагеру успио да објасниш неке ствари на кафи? :lol:


hebo vas slager vise,pa pocelo je prvenstvo,koji vam je q :D

a sto se tice ovoga sto manitu ponavlja kao papagaj "kako je snsd maestralno preoteo od sds oreol zastitnika srpstva i nacionalnih interesa"...a sds proglasavaju izdajnicima preko svojih medija,i prima se u narodu

moram priznat da je u pravu....

ja vec jesam,a nadam se da je i vecina u sds na tezi nacin spoznala onu staru narodnu mudrost..

"ako govnetu na vrijeme ne kazes da je govno,uskoro ce ono tebi pocet govorit da smrdis"

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2018, 20:33 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Jun 2018, 08:11
Postovi: 30
https://www.facebook.com/groups/1562846 ... 239265976/

Ma šta 100! Dvjesta-trista.

Hitovi iz fb grupe PzD!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2018, 20:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Ovo me podsjeća na onaj remiks sa zmajem, kad su ga zajebavali za slađu.
"Ja sam podnio prijavu protiv vas"
"Jab baš volio doć na sud, taman trebam nešto u gospodsku" . . .

:D

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2018, 21:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
Rocker je napisao:
hadzidado je napisao:
Rocker je napisao:
Imal iko da odbrani ovu ženu, đenosajd . . . :D
Imal muško da joj zalijepi dvije tri preko labrnje?



https://www.youtube.com/watch?v=5M6t_klecZI
Znam za ovo al jbg,Hag bajo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2018, 21:37 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Maj 2018, 16:27
Postovi: 393
manitu uci da svira je napisao:
unauna je napisao:
Manitu, i dalje mi nije objasnjeno zasto su ljudi bili primoravani izaci na mitinge?

To "primoravani" je mantra koju su prosuli opozicija i blogeri. Sigurno je da se nekima nije islo, no osjecali su odgovornost prema partiji kojoj pripadaju, i preko koje su mnogi dosli do pozicije. .

PA da, jer ko se ne pojavi na mitinigu sutra se ne mora pojaviti na poslu. Toliko o ljubavi i odanosti partiji :lol: . A odavno smo uštrojeni za bilo kakav otpor.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2018, 21:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
O čemu pričaš, ja nisam išao na taj miting i niko me nije maltretirao zbog toga.
Jes' da nisam u stranKi ali svejedno. :D

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2018, 21:45 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Maj 2018, 16:27
Postovi: 393
Ondak se ne racunas ;)
Ti si miran.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2018, 22:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
Citiraj:
Nisi uopste shvatio sta piše. Ljudi se u BiH veoma surovo dijele po liniji identiteta tj nacionalne pripadnosti, i to da li je neko VRS ili nije nema nikakvog znacaja. Uostalom, glavni "ratnici" u toj grupi nisu vidjeli ni puske ni ratista, nalaze se u Danskoj motorizovanoj bojni, ali simbola AR BiH i fotografskog zaklinjanja u Atifa imaju vise nego domaci stanovnici.
Dakle, ja govorim o sirem kontekstu, a ti o Davoru i kao da je njegova verzija apsolutna istina? A ocito je da nije. Pisao sam o pritisku javnosti koja bi bila moguca da postoji politicka kultura i politicka odgovornost, docim, ovde jos nije rijeseno dokle ide cija ograda, pa je navedeno sporedno. Vama je dzaba pisati, jer toliko malo poznajete drustvo i sociologiju i psihologiju i politiku uopste, da uvijek imate kapacitet sagledati problem iz spajze. Problemi u BiH su složeni i povezani, samo jedan holisticki pristup moze popraviti stanje.
A taj pristup, pod jedan, ne zeli SAD, ne znaju EU i Rusija, partikularno gledaju Srbija, Hrvatska i Turska. Ovde ce bolje biti NIKAD, ne znam zašto je to tako tesko zapamtiti?'Pomak u ovim relacijama moguc je tek nakon rjesavanja nacionalnog pitanja. ...
I na kraju, "podrzavaju s distance" samoj toj grupi ne znaci ništa, pogotovo "sto zele da se ograde od gluposti i primitivizma"? Cije gluposti i cijeg primitivizma? Pa onda sam sebe prospes "njih sto na 300.000 je na nivou statisticke greske" Zelite da podrzite ali bi da se distancirate od statisticke greske? Wow..


Ovo opet nije tacno a demantuje te od samog ministra koji svaki dan naglasava ulogu u VRS pa do razno raznih borackih udruga i poltrona. Ljudi se dijele prema svemu, pa i prema nacionalnosti, dijele se ljudi i prema naselju stanovanja, brdjanin lausaner boricanin itd. dijele prema klubovima za koji navijaju itd.

Ja nigdje nisam rekao da vjerujem u pricu Davora 100%, a vaskovice i ostale ni ne citam...vise pratim institucije a logika stvari nalaze da tu stvari nisu ciste, sta je tacno se desilo saznace se kad tad.

Jedino u BiH sta je rjeseno to je nacionalno pitanje, doduse Hrvati bi to na papiru da potvrde kao i u praksi, ali jebu ih saveznici.

Citiraj:
Apsolutno netacno!!!
Odredjen broj mojih ratnih drugova iz jedinice (ne svi - manjina) daje i davao je podrsku Davoru.


Znam ja to motozeljo, postavio sam sliku upravo njih, al sam namjerno postavio pitanje da vidim odgovor, a razlika je jednostavna. Ti ljudi nisu dosli sa obiljezima jedinice niti VRS, za razliku od raznih uhljebskih borackih organizacija i uhljeba koji na mig vozda u ime kompletne VRS ili borackih organizacija staje na jednu stranu, a u sustini poltroncine.

Citiraj:
Eh zasto ga podrzavaju bosanske patriote. Pa to je bar jasno. Svaki napad na mup RS na ministra ili na sistem te u konacnici na RS oni ce podrzati. Nije uopste bitno ko ga poktece, Davor ili nana Fata.
Onog trenutka kad Davor iznese ime pocinioca prestace i podrska. Ako ga iznese.
A zasto ga ne podrzavaju saborci?
Pa i to je jednostavno. Ne vjeruju u cijelu pricu i gotovo. Onaj ko vjeruje ga je i podrzao. Ja prvi bi bio na trgu da vjerujem u meksicke kase pa da ne nabrajam dalje.


Nije nista jasno. Masa federalaca se takođe pita zašto podržavaju "četnika", ali ti odgovaraju profilima koji vama odgovaraju.
Napad na MUP RS, ministra ili sistem ...poznata mi prica ...znaci navedene ne treba napadati kritikovati i slijepo im vjerovati uprkos miliona mana samo zbog toga da neki federalci ne podrzali tu pricu oko napadanjih navedenih ...

U sta ko vjeruje ili ne vjeruje je nebitno, istina je da niko nema dokaze koji sa sigurnoscu mogu potvrditi pricu bilo koje strane.
Saborci u vecini ga podrzavaju po mome misljenju, a poltronske organizacije i grupe ne.

Citiraj:
Ma ajde bolan, kakvi RVI i borci...
Ko god Davora podrzava, to treba da radi zato sto mu vjeruje, a ne zato sto je RVI, borac, konobar ili sta vec...

Da nije Davor u pitanju, vec neki borac koji nije RVI, a ostalo sve da je isto, da li bi taj covjek zasluzio manju podrsku jer nije RVI?

Ili sta da je mladji pa nije borac uopste?


slazem se sa tobom, samo to bi isto trebalo vrijediti i za drugu stranu. Samo sto druga strana svaki dan vidi po televiziji i slusamo ko je koliko zaduzio VRS i RS itd. Pa se na to jave poltroncine koje salju poruke da se podrzi ta i ta grupa, pa se seljacine loze ko smije protiv RS ...klasicna suplja ...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2018, 22:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
Citiraj:
To "primoravani" je mantra koju su prosuli opozicija i blogeri. Sigurno je da se nekima nije islo, no osjecali su odgovornost prema partiji kojoj pripadaju, i preko koje su mnogi dosli do pozicije.


netacno, ali ocigledno da ti neko prosipa suplju pricu...ili si neupucen

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2018, 22:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
unauna je napisao:
manitu uci da svira je napisao:
unauna je napisao:
Manitu, i dalje mi nije objasnjeno zasto su ljudi bili primoravani izaci na mitinge?

To "primoravani" je mantra koju su prosuli opozicija i blogeri. Sigurno je da se nekima nije islo, no osjecali su odgovornost prema partiji kojoj pripadaju, i preko koje su mnogi dosli do pozicije. .

PA da, jer ko se ne pojavi na mitinigu sutra se ne mora pojaviti na poslu. Toliko o ljubavi i odanosti partiji :lol: . A odavno smo uštrojeni za bilo kakav otpor.


Ne znam sta bih ti rekao, jer ako razmislis o nebuloznosti ovoga sto tvrdis i sama ces shvatiti da je to luzerska kompenzacija, urbana posalica i ortodoksna glupost, zavisi od ugla. Niti je na mitingu bila sva javna uprava, nego desetina iste, niti se tek tako mogu otpustati ljudi sa kolektivnim ugovorom, niti je iko ko nije dosao otpusten. Vi stvarno imate gadne filmove, a njih je dobrim dijelom proizvela opozicija zbog nemoci. Od sprdnje se pravila prica, a prica je od usta do usta pretvorena u svrsen cin. Realno, je l ti zaista vjerujes u masovna otpustanja radnika uprave? Je l zaista mislis da upravu cine samo novozaposleni a da su oni.sa stazom od pet, deset i petnaest godina nakon.dolaska SNSDa likvidirani, ne kontam? Nadji slike i pogledaj prosjek godina, prije no odgovoris ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2018, 22:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Volim Borac je napisao:
Citiraj:
To "primoravani" je mantra koju su prosuli opozicija i blogeri. Sigurno je da se nekima nije islo, no osjecali su odgovornost prema partiji kojoj pripadaju, i preko koje su mnogi dosli do pozicije.


netacno, ali ocigledno da ti neko prosipa suplju pricu...ili si neupucen


Pa tvoja prica je suplja, samo me ne interesuje. Vjeruj mi, neko ko izjavi da je u BiH od svega samo nacionalno pitanje rijeseno nije samo neupucen u ono sto supljira, nego nema predstave o cemu uopste prica.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2018, 22:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8731
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
"Znam ja to motozeljo, postavio sam sliku upravo njih, al sam namjerno postavio pitanje da vidim odgovor, a razlika je jednostavna. Ti ljudi nisu dosli sa obiljezima jedinice niti VRS, za razliku od raznih uhljebskih borackih organizacija i uhljeba koji na mig vozda u ime kompletne VRS ili borackih organizacija staje na jednu stranu, a u sustini poltroncine."

Da se razumijemo, nije da nisu htjeli doci sa obiljezjima jedinice.... Ali da bi to uradili neko je to morao da odobri. Komandant je odobrio da se na trg moze ici i NAREDIO da se ide bez obiljezja i da tamo idu sa svojim imenom i prezimenom a NIKAKO kao nekadasnji pripadnici 1.bVP 1.KK VRS..... Da su izasli sa obiljezjima jedinice i pozicija i opozicija bi to POGRESNO protumacili.

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2018, 22:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8731
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
"Saborci u vecini ga podrzavaju po mome misljenju, a poltronske organizacije i grupe ne. "

Netacno.


Na trg je izasao manji broj pripadnika moje jedinice , i dogovor je bio da se jedinica a pogotovo udruzenje 1.bVP ne uvlaci u "igranku" .... i zbog toga nije bilo obiljezja jedinice.
Rekoh vec da bi i jedni i drugi pogresno protumacili.

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2018, 22:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Šta uopšte to "davanje podrške" znači ? Recimo da se za sledeći najavljeni veliki skup okupi 100.000, održi par govora i odsvira pjesma, šta će to promijeniti ?

Ja sam već nebrojeno puta rekao, žao mi čovjeka, borac, RVI, roditelj. Izgubio dijete, i svako od nas želi da se istina sazna.
Da nije bilo one nesretne konferencije za štampu, ko zna kako bi se sve završilo, možda u tišini ili sa par nezadovoljnih.
Da su imali namjeru sve to zataškati, ne vjerujem da bi došli na genijalnu ideju da održe, u najmanju ruku, konferenciju sa neobičnim sastavom i temama.

I na sve to, nakon toliko dana i svakodnevnih protesta, enormnog pritiska javnosti, medija, svega i svačega - tužilaštvo i dalje ćuti i radi svog posla. I to se neće promijeniti, sve dok ne budu imali nešto konkretno.

Dakle, pitam se kakva je svrsishodnost svakodnevnog okupljanja, zatrpavanja tužilaštva istovjetnim prijavama, prozivanjem pojedinaca za ubistvo i saučesništvo . . .
Od žrtve postaje dželat, isti taj Davor.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2018, 22:52 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Maj 2018, 16:27
Postovi: 393
manitu uci da svira je napisao:
unauna je napisao:
manitu uci da svira je napisao:
unauna je napisao:
Manitu, i dalje mi nije objasnjeno zasto su ljudi bili primoravani izaci na mitinge?

To "primoravani" je mantra koju su prosuli opozicija i blogeri. Sigurno je da se nekima nije islo, no osjecali su odgovornost prema partiji kojoj pripadaju, i preko koje su mnogi dosli do pozicije. .

PA da, jer ko se ne pojavi na mitinigu sutra se ne mora pojaviti na poslu. Toliko o ljubavi i odanosti partiji :lol: . A odavno smo uštrojeni za bilo kakav otpor.


Ne znam sta bih ti rekao, jer ako razmislis o nebuloznosti ovoga sto tvrdis i sama ces shvatiti da je to luzerska kompenzacija, urbana posalica i ortodoksna glupost, zavisi od ugla. Niti je na mitingu bila sva javna uprava, nego desetina iste, niti se tek tako mogu otpustati ljudi sa kolektivnim ugovorom, niti je iko ko nije dosao otpusten. Vi stvarno imate gadne filmove, a njih je dobrim dijelom proizvela opozicija zbog nemoci. Od sprdnje se pravila prica, a prica je od usta do usta pretvorena u svrsen cin. Realno, je l ti zaista vjerujes u masovna otpustanja radnika uprave? Je l zaista mislis da upravu cine samo novozaposleni a da su oni.sa stazom od pet, deset i petnaest godina nakon.dolaska SNSDa likvidirani, ne kontam? Nadji slike i pogledaj prosjek godina, prije no odgovoris ;)


Dovoljno je da vidim sta se desava u ovoj mojoj kasabi, i na malom nivou. Naravno da se ne otpustaju stari radnici, jer ipak neko treba znati raditi i raditi, a i ne moze se legalno otpustiti 70% radnika. Ali zato se moze dovesti 30% novih partijskih pulena, izmisliti radna mjesta a ujedno stvoriti malu masu gnjidica koje lizu dupeta jer im je najveci neuspjeh u zivotu izgubiti partijsko radno mjesto. Dok ne dodju novi izbori, pa iste te gnjidice se usute,umire i cekaju rezultate pa se knjizice lako preboje. NIje im zamjeriti, intelekt im je toliko zakrzljao da jedino sto znaju je sisati drzavnu sisu.
I ne mozes me ubjediti da nisi bili primorani doci, nego su eto iz npr Hercegovine zapucali za bl da pjevaju sa Dodom (licno znam kakve su pozive dobili ti koji su preko partije dosli do posla)

i majka mu stara, kako je moguce da si ti jedina osoba na svijetu koja vlada apsolutnom istinom?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2018, 22:57 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Maj 2018, 16:27
Postovi: 393
i da udje u zapisnik, sve dok je ovakav izbor politicara ja sam uvijek za Milu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2018, 23:03 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ovo sto una pise,za kontramiting dodikov(ne mislim kao ona da je iko tu dobio otkaz ko se nije pojavio!!...veze...)..maja 2016....krenem ja isti taj dan na nas protest u Park MS...i taman ovdje kod Neskovic pumpe prelazim tranzit kad nailazi kolona buseva sa milinim slikama,crvenim zastavama i sl...normalno,stanem i gestikuliram im kroz prozore, da su caknuti,ono vrtim ruku pored glave....i kasnije mi proradi...sta da je neki vozac zakocio i otvorio vrata :lol: :lol: ...vjerovatno bih se sjetio charlesa barcleya 8)

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2018, 23:15 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2018, 17:52
Postovi: 465
"Sto se kacis kad si slabiji"...
Drugar koji je tad bio radnik u elektrokrajini,sa nekih godinu dve radnog staza mi je kasnije pricao da je bilo obavezno doci,i da su pravljeni zapisnici ko je usao u autobus,a kasnije ko je izasao kad su se vratili.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444 ... 933  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs