banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 16:04

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 933  Sledeća

Kome vise vjerujete u vezi smrti Davida Dragicevica
Institucijama 66%  66%  [ 89 ]
Grupi Pravda za Davida 34%  34%  [ 46 ]
Ukupno glasova : 135
Autoru Poruka
PostPoslato: 27 Mar 2018, 13:28 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 26 Nov 2017, 22:54
Postovi: 95
zataskuje se nesto sta ti mislis zasto se neobjavljuje?
jedino da se upadne u policijsku stanicu i da se zahtjeva snimak odma dok nemaju sanse da ga obrade al mozda je i za to kasno puno se ceka


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 13:29 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1842
Lokacija: Banja Luka
icobh je napisao:
Macr0 je napisao:
Snimak je odmah postavljen jer se znalo gdje je mjesto eksplozije, a njegovu rutu je trebalo utvrditi.

Ma odakle snimak novinama uopšte na prvom mjestu, kad sam samo ja lično imao pristup i ja lično predao policiji. Danas je sigurno već drugi dan kako policija ima snimke u vezi sa DD. Šta se čeka sa objavom?!


Nemam pojma.
Vjervatno su i oni sve to sklepali da izadju s necim zbog pritiska javnosti. Sto opet ne znaci da je u pitanju zavjera.
Ja govorim na osnovu svog rezona isto.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 13:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2011, 15:13
Postovi: 1719
super_koza je napisao:
O majko moja...
Ajde pogledajte ovo:

https://www.youtube.com/watch?v=UcBKVWmvm5U


Pogledao sam, to je ta izjava:

Slika

super_koza je napisao:
Izjava policije nam nije dokaz, ali njoj vjerujem više nego šupljim pričama po Fejsbuku. Može "ili" biti u zvaničnoj izjavi, izjava je samo iznošenje mišljenja i trenutnog stanja istrage, nije presuda ili nešto...
Nigdje se ne spominje kakav je bio u pekari, ali se spominje da je provala bila jednostavna, a ne neka visoko tehnološka i složena. Upao kroz balkonska vrata, zašto je to nemoguće čak i za pjanu osobu?
Niko nije spomenuo da se okliznuo jer je nosio laptop, odakle to???

Jebi ga, vi kao da ne znate kakve su vode...

Vlasnici kuće očigledno nisu tad bili kući, prijavili provalu vjerovatno kad su se vratili. Zašto policija nije odmah javila koliko je rođeno beba te noći na Paprikovcu? Zato što su prvo provjeravali koliko je to zapravo povezano sa slučajem.
Pa i ti video snimci se valjda moraju tumačiti i vještačiti, nije baš da prosječan lipar baci oko na video i kaže to je on ili to nije on...

Ćulum nema nikakve veze sa direktorom.
Ministar policije je to demantovao: https://blmojgrad.com/lukac-pohvalio-ra ... agicevica/

Jebi ga, ne vjerujem da bi to slagao, jer je to toliko trivijalno za provjeriti...

Nigdje nije rečeno da je ukradeno 200KM, već oko 200KM, a pronađeno je opet oko 180KM...
Novčanice jesu papirne i vjerovatno nisu u idealnom stanju poslije toliko dana u vodi, ali je očigledno da je moguće prepoznati o kakvim novčanicama riječ.
Vi nikad niste u odjeći zaboravili pare, pa ih oprali u veš mašini? Jesu li nestale, šta se desilo sa njima?


Dobro, i?
To sto je opljackao kucu potvrdjuje to da se okliznuo?
Ta kamera sto ga je snimila kako izlazi iz kuce nije snimila most, na kome je navodno pao?
Otkud onda policija moze i smije iznositi izjavu da je on pao ili skocio?
Gdje izvjestaj sa mosta, da li su ostali neki tragovi, njegovi, vise ljudi?
Da li postoji trag koji pokazuje da se okliznuo?
Ili neki trag koji ukazuje da je skocio?
Nista to?

_________________
I am Alpha & Omega, the beginning and the end, the first and the last...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 13:38 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2004, 22:13
Postovi: 1141
Lokacija: BL
http://www.mup.vladars.net/lat/index.ph ... ta=novosti

Obijena apoteka, oni objavljuju sliku "alata", a ovamo mladi život ugašen, ali gle čuda, nema slike, ima samo ton i to kakav.

_________________
Infostan - Online portal za zajednice etažnih vlasnika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 13:39 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Neki ljudi su toliko tvrdoglavi da od jednog stabla ne vide šumu. Ne isplati se ubjeđivati. Čak i da bog otac iznese sve moguće dokaze da ovo nije bilo ubistvo, ljudi će i dalje vjerovati da jeste...

RBA, Glas Srpske i policija su dvije odvojene stvari. Nećemo valjda suditi policiji prema tome kako Glas Srpske uređuje svoje novine?
Policija je imala znatne propuste, ne mogu da vjerujem da nisu pričali sa porodicom. Te propuste treba sankcionisati i naučiti nešto iz njih...

Sine ico, policija nije dužna da objavi snimke. To je jednostavno dobra volja, kao i da iznesu detalje o istrazi. Evo ti kontra pitanje: Zašto građani nisu objavili snimke ako misle da policija mulja?
Da, policija je demantovala da se DD nije sukobio ni sa kakvim nećakom DĆ, kao ni sa rodbinom nekih funkcionera. Danas su demantovali rodbinsku vezu FĆ i DĆ. U čemu je problem? FĆ je bio priveden odmah nakon prijave nestanka DD i obrađen. Dijete uradilo poligrafsko testiranje, ima alibi, telefon potvrđuje lokaciju, šta još treba...
Što se Karana tiče, moli se bogu da ti patolog ne zatreba. Ako zatreba, vjeruj mi, molićeš se bogu da Karan radi obdukciju. Boljeg nemamo. Ljudi prave greške, da li im treba te greške čitav život držati iznad glave?

Mimikrija, sad sam pogledao video. Prema njihovim riječime, kamera snima kako lice skreće sa ceste ka kući i vraća se nakon 50ak minuta. Dakle, biće da kamera nije snimila sam ulazak u kuću. Ne znam sa koje stane kuće je izvršena provala. Ako je sa zadnje strane, možda je neko drugi obio kuću i ovo licu samo dao stvari. Razumiješ o čemu se radi? Vjerovatno nemaju dokaze da je bio u kući i zato ne mogu toliko striktno sve formulisati. Ne znam, nisam pravnik, a ni policijski službenik, ovo je samo ono što meni zvuči kao racionalno objašnjenje. Vjerujem da će neko reći da nije i da ima i neka druga verzija...

I drotovi su samo ljudi...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 13:40 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Promasio si loptu...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 13:43 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Bahamut, niko nije rekao da se okliznuo. Ništa ne potvrđuje da se okliznuo.
Ta kamera nije snimila most.

Vjeruje se da je pao ili upao u vodu. Zašto se vjeruje? Ja mislim zato što bi imao teže povrede da se borio sa nekim da ga ne bace u vodu, a vjerovatno bi kamere snimile još neke ljude tu u blizini u to doba...

Ne znam da li postoje neki tragovi ili nešto. Niko nije rekao ni da postoje, ni da ne postoje...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 13:43 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
A jebi ga RBA, ne znam ni ja sve... :D
Naglas razmišljam što bi se reklo...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 13:45 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Pricam o policiji ciji elitni dio pljacka banku, boli me za uredjivackom politikom glasa...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 13:47 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2004, 22:13
Postovi: 1141
Lokacija: BL
super_koza je napisao:
Neki ljudi su toliko tvrdoglavi da od jednog stabla ne vide šumu. Ne isplati se ubjeđivati. Čak i da bog otac iznese sve moguće dokaze da ovo nije bilo ubistvo, ljudi će i dalje vjerovati da jeste...

Da išta znaš, znao bi da policija kad uzme snimke, uzima sve, a da će policija da laže, to niko nije mogao znati. Ja ti sad kažem, da je na izuzetno insistiranje našeg predsjednika ZEV-a, naš camcorder i hdd vraćeni nakon mjesec i po dana. Znači nedaj Bože, da tebi ikad zatreba njihova pomoć, sjetićeš se mojih riječi.

_________________
Infostan - Online portal za zajednice etažnih vlasnika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 13:49 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Mene sad recimo interesuje da li Blagić može imati neki kredibilitet nakon svoje izjave koja se pokazala kao šupljak:
https://blmojgrad.com/wp-content/upload ... 20x576.jpg

Nisu rod i šta sad? Hoće li se nekome izviniti? Hoćemo mu vjerovati kad opet bude neki duel na TV-u?
Ako možeš iznijeti takve izjave, onda moraš nešto znati o tome. Ovako izgleda samo kao jeftino skupljanje poena, kao i onaj šupak Antonić...

RBA: Aha, na to si mislio. Jebi ga, puni smo ološa i smradova. Treba ih redom čistiti... Ja se stalno po tom pitanju vraćam na izbore. Izbori su jedini način kako se nešto može promijeniti... Ovo palamuđenje bude par dana, pa prođe... Kao što su svi, pa i ja, zaboravili na tu specijalu do nekidan...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 13:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
icobh je napisao:
super_koza je napisao:
Neki ljudi su toliko tvrdoglavi da od jednog stabla ne vide šumu. Ne isplati se ubjeđivati. Čak i da bog otac iznese sve moguće dokaze da ovo nije bilo ubistvo, ljudi će i dalje vjerovati da jeste...

Da išta znaš, znao bi da policija kad uzme snimke, uzima sve, a da će policija da laže, to niko nije mogao znati. Ja ti sad kažem, da je na izuzetno insistiranje našeg predsjednika ZEV-a, naš camcorder i hdd vraćeni nakon mjesec i po dana. Znači nedaj Bože, da tebi ikad zatreba njihova pomoć, sjetićeš se mojih riječi.


Ja ne vidim razlog zašto su uzeli sve. Imalo bi mi smisla da su samo uzeli snimke.
Ako uzimaju sve, onda su trebali uzeti i kamere i kablove...

Ne kažem da je policija bezgrešna, škripi ona na milion mjesta i puna je rupa. Svi znamo koliko su inspektori za drogu korumpirani i šta lipari rade, ali ne možemo bez ijednog dokaza ili osnovane sumnje da odbacimo sve što policija kaže. To se upravo dešava ovdje...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 13:58 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2004, 22:13
Postovi: 1141
Lokacija: BL
Mene su zvali, da se vratim sa terena u Laktašima, da im predam i camcorder, a već sam im predao HDD. I kao ja sad da objavim bilo kakav snimak? Znaš, HDD je skraćenica od Hard Disk Drive, to je onaj komad elektronike gdje se čuvaju podaci.

Policija je puna kriminalaca i njihov rad je pun propusta, ali ako već ne znaju posao, onda neka idu u Integral ili Niskogradnju, njima je posao da prave propuste.

_________________
Infostan - Online portal za zajednice etažnih vlasnika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 13:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2011, 15:13
Postovi: 1719
super_koza je napisao:
Bahamut, niko nije rekao da se okliznuo. Ništa ne potvrđuje da se okliznuo.
Ta kamera nije snimila most.

Vjeruje se da je pao ili upao u vodu. Zašto se vjeruje? Ja mislim zato što bi imao teže povrede da se borio sa nekim da ga ne bace u vodu, a vjerovatno bi kamere snimile još neke ljude tu u blizini u to doba...

Ne znam da li postoje neki tragovi ili nešto. Niko nije rekao ni da postoje, ni da ne postoje...


O tome i govorim sve vrijeme, izjava policije je nepotpuna i neosnovana, takoreci zbrzana.
Vaznije im je da nadju taj laptop nego uzrok pada u rijeku.
U tome je cijela poenta.

Ako je njegova kuca sa druge strane tog mosta, otkud policiji pravo da tvrdi da je on sam bio na mostu?
Kazes, snimile bi kamere, gdje su snimci sa druge strane rijeke, oko njegove kuce?
Nek' iznesu dokaze o padu s mosta, bio slucajan pad ili samoubistvo pa da neko i povjeruje.

Ne mora nuzno biti teorija zavjere, vec nesposobnost i nezainteresovanost policije da utvrdi 100% sta se desilo.

Momak je mrtav, ali laptop se mozda jos moze spasiti, to im je najbitnije...

_________________
I am Alpha & Omega, the beginning and the end, the first and the last...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 13:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 5779
Lokacija: Banja Luka
Evo i predsjednik se oglasio
Spoiler:
Dodik od Lukača zatražio dodatnu ekspertizu Davidove smrti
BANJALUKA - Milorad Dodik, predsjednik Republike Srpske i Dragan Lukač, ministar unutrašnjih poslova RS, razgovarali su danas o tragičnoj smrti stradalog Davida Dragičeviča.

Dodik je od Lukača zatražio dodatnu ekspertizu Davidove smrti.

"Tražio sam od ministra da se uradi dodatna ekspertiza čitavog slučaja. Istraga nije završena i tražim da se što prije riješi taj slučaj. Žao mi je što neki pokušavaju da uvuku politiku u sve to i što dobija drugu konotaciju", rekao je Dodik, dodajući da je od Lukača zatražio da se pojača tim koji radi na tom slučaju.

On je rekao da je svima u interesu da se utvrdi što više činjenica i da se dođe do istine.

Lukač je rekao da se istraga nastavlja i da nema zaštićenih, pozivajući sve građane koje imaju bilo koju informaciju da je dostave.

"Daćemo sve od sebe i sve svoje kapacitete stavićemo na raspolaganje da se utvrdi šta se desilo", rekao je Lukač.

Lukač će tokom dana posjetiti porodicu nastradalog Davida, a kasnije će i Dodik razgovarati sa njegovim roditeljima.

https://www.nezavisne.com/novosti/bih/D ... rti/470726

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 14:02 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Pisao je i Vasković opet:
https://slobodanvaskovic.blogspot.co.at ... a.html?m=1

Jebi ga, ovaj tekst nije ništa bolji od teksta Srne...
Baš ga je tendenciozno napisao...

Evo samo primjer za hematom, koji je medicinski izraz za šljivu ili felu ili fleku ili modricu...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 14:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Lukač u kući DD: https://www.nezavisne.com/novosti/bih/L ... ica/470749

Narodna skupština traži informacije o istrazi: https://www.nezavisne.com/novosti/bih/O ... ica/470752

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 14:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2011, 15:13
Postovi: 1719
super_koza je napisao:
Narodna skupština traži informacije o istrazi: https://www.nezavisne.com/novosti/bih/O ... ica/470752


Upravo to je trebalo odmah uraditi, a ne dati izjavu "pa ono, ovaj, vjerovatno, mozda je pao", i niko se ne bi digao.

_________________
I am Alpha & Omega, the beginning and the end, the first and the last...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 14:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 5779
Lokacija: Banja Luka
Mene samo interesuje zasto ne objave snimak te tuče, to je prostor koji je sigurno pokriven kamerama, snimak kad je izasao iz kluba, pa onda snimak oko te opljacakane kuce i cija je kuca uopste.Ona eksplozija kad je bila, snimak je odmah bio na svim vijestima, a da ovo nece da postave.

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 14:22 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Eto, MUP-ovci koji čitate ovaj forum, objavite snimke tih nadzornih kamera...

Prilično sam siguran da ga čitaju... :D
EDIT 1: Ili nek barem Požgaj objavi da hoćemo snimke, on definitivno čita forum...

EDIT 2: Meni je drago što se i NS uključila u sve ovo, kao neko kome Vlada, pa time i ministarstva, podnose račune.

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Poslednji put menjao Castra dana 27 Mar 2018, 14:25, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 933  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs