banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 12:02

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255 ... 933  Sledeća

Kome vise vjerujete u vezi smrti Davida Dragicevica
Institucijama 66%  66%  [ 89 ]
Grupi Pravda za Davida 34%  34%  [ 46 ]
Ukupno glasova : 135
Autoru Poruka
PostPoslato: 18 Maj 2018, 21:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
E otišli smo i mi i društvo u kom živimo u k...žao mi samo naše djece...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2018, 22:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
Ima emisija na sajtu Rtrsa...premotala par minuta i taman na komentar o kolicini krvi koju je Lukac "prosuo"...Uf, nemam ja zivaca za ovo. A i nasli su strucnjake u pm.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2018, 23:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Nakon 30 sekundi ove emisije imam potrebu da pojedem govno

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2018, 23:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9228
Prijatno brt, al nije higijenski jbg.
:-)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Maj 2018, 00:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9228
Schlager je napisao:
ovdje kod mene u selu su stari ljudi jos prije 40 godina pricali da "nema budale,do skolovane budale" :(

nisam se nesto osvrtao na tu narodnu umotvorinu,ali kao munja mi bljesnu,negdje iz duboke podsvjesti,kad vidjeh ove dzontrine i manituove upise na ovoj temi :(

ne znam kako tns stoji sa skolim,ali ako je i on akademski gradjanin,onda zaista nemam vise nikakvu dilemu da su starine bile u pravu :(

kolika je samo kolicina njihove sirovosti,bahatosti i uvjerenosti u konacnu istinu,mislim da im i sam Bog zavidi kako vide sve unaprijed ono sto obicni smrtnik nagadja samo
Bog je umro.... Niče.

I nemojte sa Palome citirat šta je dalje pisalo na fasadi....
:-)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Maj 2018, 00:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Ček bre, ova kovrdžava stručnjak za međunarodne odnose ? To je ona što je sa Stevandićem u stranci ?
Ja konto stvarno neki stručnjak . . .

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Maj 2018, 01:38 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 10 Maj 2018, 13:51
Postovi: 102
Lokacija: Banja Luka
manitu uci da svira je napisao:
Ma znam brate, legnes na moru u plicak pa te neki jaci talas gurne i izderes koljena u sekundi


Ma, da, talasi Crkvene su brutalni u prvih 6 mjeseci. :D :confused4: Ne samo da mozes izginuti kada te 'poklope', vec i glavu mozes da izgubis.

Spoiler:
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Maj 2018, 02:08 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2018, 17:52
Postovi: 465
Taman kad pomislis da RTRS ne moze gore,oni dovedu "strucne" sagovornike,od klinje koji ne moze da dodje do vazduha od treme pred kamerama do kovrdzave dame koja izgleda kao da je dosla na snimanje filma za odrasle.
Profesionalnost na nivou.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Maj 2018, 05:31 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 10 Maj 2018, 13:51
Postovi: 102
Lokacija: Banja Luka
Karan je slucaj za posebno ispitivanje. Covjek ima nenormalne reakcije i pokrete dok prica.

Al' kako sada lazu da nisu tvrdili da se radi o zadesnoj smrti. Na stranu to da sada, evo, nakon skoro 2 mjeseca, oni nisu sposobni ni da okarakterisu smrt. Namjerno vrse opstrukciju istrage i razvlace slucaj, sve sa ciljem da izmore i oca i sve one koji ga podrzavaju, da prakticno "uguse" sve ovo sto se desava, primire situaciju, a onda da istragu zakljuce na svoj (dobro poznati) nacin.

Glavonja (na 6:55): "KRIMINALISTICKA VERZIJA JASNO UKAZUJE DA SE RADI O ZADESNOJ SMRTI!"
https://www.youtube.com/watch?v=g-YZWonWKdQ

Crkvena sa svojom "silom" i "brutalnim talasima", tj. mjesto gdje je, prema verziji kriminalaca, David "upao i udavio se"!

Slika
Slika
Slika



BOTOVI se samo blamiraju ovim svojim nastupima i ocajnickim pokusajima da zarade taj sendvic. :roll:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Maj 2018, 05:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
I šlager bi da ljudi poput Koventrija dođu na vlast...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Maj 2018, 06:00 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Okt 2009, 00:14
Postovi: 1082
Ti i pojedini retardi kao ti iz grupe dokazujete da je, nazalost, tacno ono o prosjecnom IQ u Bosni, jedni navodi kazu porazavajucih 84, drugi jadnih 90...

Pa je li toliko nemate moc logickog razmisljanja, da niste vidjeli crkvenu kad nabuja (a tih dana su i Vrbas i Crkvena bili ogromni), i nikad niste pokusali hodati gdje postoji matica i klizavo dno?
I ono za litre krvi, pa idioti, onda sam ja dao oko 15 litara, jesam li Slon ili Plavi kit da imam toliko za dati odjednom? Ili se mozda daje po 450 ml?

Neko odvali notornu glupost bez sekunde logickog uporista, a ostali grakcu kao vrane za njim, pjene i bjesne. Da nije toliko jadno, bilo bi smijesno, od tragedije pravite ne komediju nego cirkusku predstavu... Ne radi se to tako, to nije borba za pravdu vec izivljavanje i lijecenje problema.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Maj 2018, 06:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Evo Koventri me razuvjerio svojim činjenicama i neoborivim dokazima. Pravda!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Maj 2018, 07:21 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Apr 2018, 18:47
Postovi: 385
Прво ово око IQ је подваљњна мантра. На Западу воле правити та истраживања везана за интелигенцију земаља или нација. И то су наручена истраживања, са унапријед задатим резултатима, како би убиједила домаћа грла како су они интелигентна нација, и у таквој подјели некако је логично одабрати која је то глупа земља или нација. А БиХ му дође као добар избор.
Није то тако у стварности, итекако имам покриће за своје мишљење, но то је преширока тема, и заборавите ту подваљену мантру о IQ око 84.

Друго нешто је у питању. Када крену овакве расправе, они паметни бивају потиснути, а испливају грлатији и агресивнији, њихова се чује. Ако имате шаховске кибицере, ту ће грлати и агресивни пацери наметнути ваљаност својих идеја, а доброг шахисту ће прекорити са "шта лупаш глупане, појма ти немаш", и више ће се чути, све док не дођу у ситуацију да за шаховском таблом покажу своје знање. А то ће избјегавати.
На интернету у коментарима, паметни и аргументовани коментари су такође у инфериорном положају, јер ће бити изложени увредама, изругивању, ту се бира нека реченица, изокрене, а онда поспрдно пропрати (као ово за литре крви) што је својствено недовршеним и пакосним људима.
Како временом са тих тема одбију оне паметније, пристојније, и остану они сличног профила, ту (на интернету) важи златно правило, што поганији дискурс, боље ћете проћи у том сукобу мишљења

И ту је група ПзД (скраћеница није од пизде, него за групу "правда за Давива") апсолутно супериорна, у опогањивању оних других, а ако немају аргумената, а немају никад, ове друге ће назвати ботовима и плаћеницима режима, а мало ће се позивати на емпатију, са поганим људима у расправи сте осуђени на пораз.

Срећом постоје на интернету теме које такви заобилазе у широком луку.

Но на страну то. Парламент Српске је формирао комисију, тачније анкетни одбор који треба да испита све везано за овај случај. То је убичајено у свијету да се комисија конгреса или парламента бави осјетљивим темама који притишћу нацију.
То је и осјетљив посао, тражи преданост, ти у комисији имају одговорност, постоје и документа са ознаком тајности, и ти у комисији морају бити дорасли тој ситуацији. А интелектуални капацитет ове петорице у анкетном одбору не обећава да су дорасли ситуацији.
Један од задатака таквих комисија је и враћање повјерења нације у институције. Но то заборави, Српска је тренутно заробљена држава и ту нико не мари за повјерењем у институције.

А овдје имамо и непојмљиву ситуацију. Поред ове петорице, који баш и не улијевају повјерења, придодати су и представници ПзД, њих дvoje, тачније представници улице и једне инструисане свјетине.
И ти ће да саслушају и оцјене рад оних који врше најодговорније функције. Какви год да јесu, али они врше одговорне функције. И да ли такви (а ти воле да грлато митингују) неће злоупотребити оно што чују на тим саслушањима и што није за јавност. Нема шансе.

Благо речено, идиотизам, но таква времена


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Maj 2018, 07:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
:
Džontra je napisao:
I šlager bi da ljudi poput Koventrija dođu na vlast...


ja sam progledao. a i posramio se nakon završne poente o botovim i sendvičima.
šefe džontra, reci centrali da ne mogu ja više ovo, prelazim na stranu razuma i logike.
popišmanjeno molim pristup The Grupi. :cry:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Maj 2018, 08:21 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2018, 14:13
Postovi: 53
Lokacija: Banja Luka
Coventry City je napisao:
Karan je slucaj za posebno ispitivanje. Covjek ima nenormalne reakcije i pokrete dok prica.

Al' kako sada lazu da nisu tvrdili da se radi o zadesnoj smrti. Na stranu to da sada, evo, nakon skoro 2 mjeseca, oni nisu sposobni ni da okarakterisu smrt. Namjerno vrse opstrukciju istrage i razvlace slucaj, sve sa ciljem da izmore i oca i sve one koji ga podrzavaju, da prakticno "uguse" sve ovo sto se desava, primire situaciju, a onda da istragu zakljuce na svoj (dobro poznati) nacin.

Glavonja (na 6:55): "KRIMINALISTICKA VERZIJA JASNO UKAZUJE DA SE RADI O ZADESNOJ SMRTI!"
https://www.youtube.com/watch?v=g-YZWonWKdQ

Crkvena sa svojom "silom" i "brutalnim talasima", tj. mjesto gdje je, prema verziji kriminalaca, David "upao i udavio se"!

Slika
Slika
Slika



BOTOVI se samo blamiraju ovim svojim nastupima i ocajnickim pokusajima da zarade taj sendvic. :roll:


Kada su nastale ove fotografije Crkvene ?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Maj 2018, 08:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Ove slike pored Crkvene bi bile ekvivalent kao kad bi ja otisao sad u Jasonvac uslikao se i rekao "evo nema nigdje ustaša, kako su ovde mogli klati ljude"...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Maj 2018, 09:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Vjerovao sam da postoji mnogo sumnjivih okolnosti u zalosnoj smrti ovog mladog decka. Traljava policija uz x izjava protagonista razumnom covjeku nisu ostavljali mnogo izbora.
15 osvetnika, cistacica iz Metalske pobjegla u Glamoc, otmica, dva inspektora, Dacia Duster, sacekusa, rekonstrukcija s kamerama, katastrofalna istraga, izjave tipa Sve znamo, imamo imena....i onda se grupa pretvorila u svoju suprotnost, agresivni ispadi spram bilo koga ko izrazi sumnju, pita kako sad "ovo" kada je bilo "ono", prijava protiv NN i dalja rijaliti saga koja ne moze ostaviti to nesretno dijete da pociva u miru.
Sad ce sodomizirati i taj Anketni odbor (vec sam to predvidio na dan osnivanja), Tuzilastvo je vec svakako "osudjeno" a rulju zapravo nista sem ulicne revolucije i masovnih smrti ne bi zadovoljilo. Vjerujte da bi i toga, kao u Ukrajini, bilo, samo da se policija nije povukla na sigurnu udaljenost. Jedan snajperista i bilo bi "policija ubija narod"
Koliko je narod glup i gladan krvi, nije za pricu, a sutra kada bi sahranjivali na desetine djece, zaboravili bi kako je pocelo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Maj 2018, 09:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ja u ovo godina na forumu nisam jos vidio da je neko ovako ispizdio zidara...znate onda kolika ste stoka vi padobranci


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Maj 2018, 09:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
Karan je slucaj za posebno ispitivanje. Covjek ima nenormalne reakcije i pokrete dok prica.


Ne zajebavam se .. moze li meni neko od vas koji tvrdite da je on za ispitivanje sad stvarno objasniti u cemu je problem sa ovim poslednjim izlaganjem dr Karana?
Sta tacno? U kom on dijelu laze?
Ili je zakljucak da laze samo zato sto ima "neuroticne" pokrete?

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Maj 2018, 09:22 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Ma Karan je takav oduvijek, mislim na pokrete i nacin kako prica. Ja ga vec dugi niz godina znam samo kao takvog... :D

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255 ... 933  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 44 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs