banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 15:26

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8671 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 434  Sledeća

Ko ce uzeti izbore 2018. godine
1. Vukota Govedarica 44%  44%  [ 66 ]
2. Zeljka Cvijanovic 34%  34%  [ 50 ]
3. Neko treci 9%  9%  [ 14 ]
4. Necu izaci na izbore 13%  13%  [ 19 ]
Ukupno glasova : 149
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 22 Sep 2017, 10:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Pa ti stalno penzioneri ovo, penzioneri ono. Što su stariji ljudi, teže mijenjaju mišljenje. Kao da su oni djeca, pa ga malo prepadneš sa buuu i oni promjene mišljenje. I da ideš na strah, veći je njima strah od promjene. Dok je penzija redovna, slabo tu materijala za buuu vidi ovo.
Šta ćemo sa mladim koji izađu i glasaju za Dodika jer... joj šta on radi muslimanima. Ili žene koje glasaju za njega, jer joj vidi onog drugog što je smotan i sav nikakav... Ajmo onda dozvoliti glasanje samo muškarcima od 25-55 godina koji su barem srednju školu završili i eto prosperiteta.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 22 Sep 2017, 10:50 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 21 Maj 2008, 14:24
Postovi: 966
Pa mladii koji glasaju za Dodika su zaposleni ili imaju nekog zaposlenog , a ovi sto su protiv , oni traze nacin da pridju vladajucoj garnituri i zaposle se ili su u redu ispred ambasada

Penzioneri i jesu djeca i laske je sa njima manipulisti nego sa nekim ko ima iole razuma i pameti , jbg


Poslednji put menjao Ozrenx dana 22 Sep 2017, 10:51, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 22 Sep 2017, 10:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Vidi, ja sam vec ubacio dozu straha i od Mile a i od Arapa :-D

Jos samo treba nesto za osjecaj srece ;-)

Dani, pisem kasnije


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 22 Sep 2017, 11:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
danijell je napisao:
Pa ti stalno penzioneri ovo, penzioneri ono. Što su stariji ljudi, teže mijenjaju mišljenje. Kao da su oni djeca, pa ga malo prepadneš sa buuu i oni promjene mišljenje. I da ideš na strah, veći je njima strah od promjene. Dok je penzija redovna, slabo tu materijala za buuu vidi ovo.
Šta ćemo sa mladim koji izađu i glasaju za Dodika jer... joj šta on radi muslimanima. Ili žene koje glasaju za njega, jer joj vidi onog drugog što je smotan i sav nikakav... Ajmo onda dozvoliti glasanje samo muškarcima od 25-55 godina koji su barem srednju školu završili i eto prosperiteta.


Vidi, ne treba mjenjati misljenje, treba saznati koji strah ih moze natjerati da ostanu kod kuce. Bar to.
I Mile vlada sa njima uz pomoc straha.
A da bi strah koji ide u korist narodu prevladao, mora se brt malo i pogurati... Pustiti prica tu i tamo, prosetati arapin tu i tamo... Pa kada oci vide da vrsnjaci umiru jer nema ko da ih lijeci, i da se Arapi raspituju za stanove jer mladi Srbi rade na baustelama po Njemackoj... Ce da vidis...


Bitno je da se zamor pokrene.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 22 Sep 2017, 13:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Kod Bosnjaka 100% Radoncic dolazi na vlast.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 05 Okt 2017, 20:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
По мени би нам било исто и да "једни" и да "други" дођу на власт. Ја уопште не правим разлику између њих, и једни и други се боре за свој џеп, шта њих боли за народом. И нису то никаква два супротстављена свијета, пред телевизијом се свађају и сељаче да би народ заварали да као нешто раде и имају неке пројекте. Да би свој нерад и стварно стање у држави прекрили, праве свако мало скандале, сукобе, "шокантне изјаве" да би неколико дана смакнули пажњу управо са реалних проблема, па онда се сазивају по тв емицијама, серендају једни о оним другима и обрнуто, главне вијести на дневнику пичкић изјавио ово, курчевић изјавио оно, за шта као разлог уплићу и међунационалне ствари, а кад се све то смири након неколико дана, кад се вратимо сви у реалност, поново нека провала, изјава, дешавање у скупштини, и тако у недоглед...

Права опозиција у РС не постоји. Или можда и постоји, али за такве нажалост не гласа више од 0.х % гласача јер то нису познате странке, Најке и Адидас, Самсунг и Епл, партизан и звезда. А и то није опозиција, него ето онако, играмо се политиком.

Моје мишљење.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 06 Okt 2017, 05:36 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Apr 2017, 09:17
Postovi: 331
Opozicija u RS je go ....C pa na kub! Vise mi gade oni nego crveni. Svima je jasno koliko nam je lose, a opozicija na osnovu te lose slike parazitira i prodaje muda pod bubrege. Njihova primanja su 2500+ maraka. Gora su anestezija od represije crvenih.

Necu glasati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 06 Okt 2017, 08:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2010, 09:21
Postovi: 1274
Lokacija: BL
Depresivna tema :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 20 Okt 2017, 09:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Ljevičari pripremaju kandidata za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH
29.04.2017 - 15:13
Kolumne

Iako se u javnosti stvara percepcija da bi SDP, Naša stranka, DF i GS mogli postići konsenzus oko kandidovanja Željka Komšića za člana Predsjedništva BIH iz reda hrvatskog naroda, koju je obavljao osam godina, saopćenjem Naše stranke ove ilzuije o jedinstvu ljevičara su ipak razbijene. Naša stranka nije za Komšića. Kako saznaje BNN ljevičari u Federaciji BiH pripremaju kandidata za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH računajući da bi, ukoliko SDA, SBB, BPS i još neka stranka budu imali kandidate za člana Predsjedništva BiH, upravo oni, ljevičari, mogli odnijeti pobjedu u ovoj utrci.

Željko Komšić je, navodno, spreman čak i ugasiti svoju, ionako, potpuno uzdrmanu Demokratsku frontu, ako bi za protivuslugu dobio podršku za ponovnu kandidaturu za hrvatskog člana Predsjedništva BiH no, ipak, ostatak ljevičarskih stranaka ne misli tako.

Doduše stranke kao Naša stranka ili posebno GS još uvijek nemaju ozbiljnu podršku da bi mogle dirigovati procesom na političkoj sceni izvan nekoliko sarajevskih općina ali bi, ukoliko ne daju podršku jedinstvenom kandidatu ljevice, ipak, mogli narušiti ljevičarski zamah koji bi, prije svega da bi takav i bio, trebao biti jedinstven.

Zato su ljevičari, osim Komšića, za sada skloniji varijanti da kandiduju nekoga za člana Predsjedništva BiH iz reda bošnjačkog naroda a do sada je, po saznanjima BNN-a, ta kandidatura, neformalno, nuđe Denisu Bećiroviću iz SDP-a no, ipak, on neće biti jedini u ljevičarskom bubnju.

SDP, NS, DF i GS računaju da će veći broj kandidata na političkom centru i desnici, SDA, SBB, SBiH - koji su do sada najavili kandidature za ovu funkciju, pomoći da u ovoj utrci pobijedu upravo kandidat ljevice. Ipak, ljevica jako računa da će BPS-Sefer Halilović imati svog, jakog kandidata za člana Predsjedništva BiH, koji je na prošlim izborima osvojio oko 70.000 glasova te da će to pomoći ljevičarima da dobiju predsjedničke izbore ali iz BPS-a se još uvijek nisu očitovali da li će učestvovati na predsjedničkim izborima i ko bi mogao biti njihov kandidat.

Također, neće biti zanemarivo ni pozicioniranje ASDA koji u svojoj stranačkoj bazi uzmu, redovnih, dvadesetak hiljada glasova te i njihovo podržavanje određenog kandidata ili, pak, držanje po strani imat će uticaja na krajni rezultat utrke za mjesto člana Predsjedništva BiH iz reda bošnjačkog naroda.

Za sada su kandidature za Predsjedništvo BiH formalno najavili SBB i SBiH dok se, svakako, očekuje i kandidat prilično razbijene i razjedinjene SDA. U ovakoj konstalaciji odnosa novi pobjednik predsjedničkih izbora mogao bi biti za cca 150.000 glasova a taj pobjednik više će biti proizvod dobro isplanirane predizborne strategije i križaljke jer tako se, vrlo često, dobijaju izbori u BiH.

Ljevičari traže svoje mjesto u ime Bošnjaka dok politički centar i desnica još uvijek nisu dali sve svoje adute na stol od čega se, ipak, očekuje glavni rasplet situacije po pitanju ove izborne utakmice jer ljevičari, tradicionalno, imaju problem sa identifikacijom kod bošnjačkih glasača.

M.Kundačina/BNN
Izvor:
BNN.BA


Mnogo jaki Ljevičari...

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 20 Okt 2017, 18:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15263
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Jbt,ja pročita "Lijevčani"

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 20 Okt 2017, 23:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Pa još za Komšića i onog gnoma P.K. :lol:

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 19 Jan 2018, 03:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
MLADEN Ivanić, počasni predsednik PDP, biće definitivno kandidat PDP, ili za funkciju predsednika RS, ili za srpskog člana Predsedništva BiH, potvrdio je, za "Novosti", Igor Crnadak, potpredsednik PDP, i dodao da će se u narednih nekoliko meseci, posle razgovora unutar Savez za promene, tačno znati za koju funkciju će Ivanić biti kandidat.



- Istraživanja koja su rađena u poslednje vreme pokazuju da je Mladen Ivanić najpopularniji političar na opozicionoj strani. Međutim, što se tiče odluke o tome ko će, pored njega, biti zvanični kandidati, i za koju funkciju, ona će biti doneta zajednički posle sastanka članica Saveza za promene, a tu, pre svega, glavnu reč imaju SDS, PDP I NDP - kaže Crnadak.


PROČITAJTE JOŠ: Dodik pisao "Gardijanu", demantuje tekst o ruskim plaćenicima

On očekuje da posle odluke Saveza za promene o dva kandidata za predsednika RS i srpskog člana Predsedništva kompletna opoziciona struktura i velika većina javnosti stanu iza dva kandidata SzP, i da će to biti polazna osnova za pobedu opozicije na izborima.

- Uveren sam da je u RS sazrelo vreme za promenu, a promena znači dolazak nove strukture na vlast. Kao što znate, dosadašnji predsednik RS Milorad Dodik ne može biti kandidat za ovu funkciju, i danas je svakome jasno da SNSD nema osobu koja može da pobedi kandidata Saveza za promenu. Još nam je u sećanju da je Dodik pre tri godine teško pobedio na izborima sa svim svojim kapacitetom. Uveren sam da u RS nakon sledećih izbora dolaze promene i da će opozicija pobediti i za predsednika RS i za srpskog člana Predsedništva BiH, kao i za oba parlamenta - poručio je Crnadak.

Inače, u Savezu za promene još traje licitacija u vezi sa imenima od strane SDS, kao najjače karike u SzP, i o tome koja će kandidatura pripasti SDS.

Palata predsednika RS


Zasada, prema nezvaničnim informacijama "Novosti" iz SDS, najjači kandidati za predsednika RS ili člana Predsedništva BiH su Mirko Šarović, aktuelni ministar spoljne trgovine BiH, i Mićo Mićić, gradonačelnik Bijeljine. Ali iz čitave priče ne treba izbacivati ni predsednika Vukotu Govedaricu, koji je takođe ozbiljan kandidat SDS, pre svega za funkciju predsednika Srpske.

Prema informacijama iz SDS, Mirko Šarović je bliže ideji da ukoliko SDS bude imao dobar rezultat na izborima za Parlament BiH i bude formirao vlast na državnom nivou, ide za predsedavajućeg Saveta ministara BiH.

S druge strane u SNSD, kako saznaju "Novosti", tek predstoje ozbiljni razgovori o imenima kandidata. Problem za SNSD je što Milorad Dodik ne može da se kandiduje za predsednika RS, i čeka se njegova definitivna odluka o tome da li će biti kandidat za srpskog člana Predsedništva.


PROČITAJTE JOŠ: Srpsku napustilo 60.000 mladih!

Imena koja se pominju u SNSD da bi mogla biti kandidati ili za predsednika RS ili za srpskog člana Predsedništva BiH su Željka Cvijanović, premijerka RS, Nebojša Radmanović, bivši član Predsedništva BiH, i Siniša Karan, savetnik predsednika RS, koji je bio glavni čovek za sprovođenje referenduma o Danu Republike.

Igor Crnadak


POPLAŠEN I MATIJAŠEVIĆ

PREDSEDNIŠTVA Jedinstvene napredne stranke, Srpske napredne stranke i Srpske radikalne stranke "9. januar" pokrenula su proceduru zajedničkog nastupa tih stranaka na opštim izborima ove godine pod nazivom Srpski naprednjaci.

U saopštenju ovih stranaka navedeno je da će na osnivačkom zasedanju, koje će biti održano za nekoliko sedmica, za kandidata za predsednika RS biti predložen Nikola Poplašen, kao nestranačka ličnost, a za člana Predsedništva BiH predsednik Jedinstvene napredne stranke Darko Matijašević.


Nebojsa Radmanovic, Zeljkica, svi oni mogu izgubiti od raspalog SzP, a dragi vodja ce izgubiti ako on bude kandidat za srpskog clana predsjednistva.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 19 Jan 2018, 07:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15263
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Džaba Poplašenu intelekt kad je radikalsko govno.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 20 Jan 2018, 00:09 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Mar 2010, 16:14
Postovi: 266
Nije bitno ko glasa, vec ko broji glasove.

Snsd uzima sve :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 20 Jan 2018, 01:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Sta Poplasen? Cime se vi pucate kada ga spominjete? :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 20 Jan 2018, 10:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5026
Lokacija: Gradiška
Pa čovjek predložen kao zajednički nestranački kandidat od strane nekoliko autsajder stranaka...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 20 Jan 2018, 10:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Super fora :-D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 20 Jan 2018, 11:04 
OnLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3626
filozof sa vrbasa je napisao:
a dragi vodja ce izgubiti ako on bude kandidat za srpskog clana predsjednistva.


Nema teorije.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 20 Jan 2018, 18:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Uz 40 000 glasova Bosnjaka sve je moguce.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 20 Jan 2018, 18:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
E to je onda pravi cetnicki vojvoda, a ne onaj Seki :-D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8671 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 434  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs