banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 03:07

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8671 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194 ... 434  Sledeća

Ko ce uzeti izbore 2018. godine
1. Vukota Govedarica 44%  44%  [ 66 ]
2. Zeljka Cvijanovic 34%  34%  [ 50 ]
3. Neko treci 9%  9%  [ 14 ]
4. Necu izaci na izbore 13%  13%  [ 19 ]
Ukupno glasova : 149
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 16 Sep 2018, 09:47 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Nisu ni dezerteri sto su nekad bili, a bgm ni ustase... :lol:

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 16 Sep 2018, 09:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Ode Željka u familiju, a oni svi ustaše čim su vidjeli helikopter.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 16 Sep 2018, 09:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
Kontam sta bi bilo da Hrvati svoji politicarima krenu kopati po porodicama i korijenima... Za muslime da ne pricam

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 16 Sep 2018, 09:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
Čiča iz Rogače je napisao:
E tako mi reci.Čuješ li ti ovo Ajvarko.....mada ja ipak tipujem na Radovića.


Ne sporim ovo sto je tns napisao, tako ce biti. Ali pisem iz ugla nekoga ko zaista sporadicno prati politiku, lijevim okom i lijevim uhom i ko recimo nema pojma ko je Radovic. Ali znam za ovog malog uslju. Zasto? Zato sto je skontao da nas inertni glasacki sistem ne filtrira pozitivan i negativan makreting, bitno je prisustvo ma kakvog god karaktera. I zato ce ga biraci progurati i omoguciti mu prisutnos na politckoj sceni dugi niz godina.

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 16 Sep 2018, 09:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5201
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Ovo Vukotino udaranje na zeljkicu me podsjeca na ono Tadicevo: STANI BAJA.
Spustanje na nivo snsd-a a svi znamo kako je to tada zavrsili.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 16 Sep 2018, 10:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Ovo je jos gore nego ono Tadicevo. Onda je narod bio koliko toliko napaljen na SDS i promjene. Sada o tome niko i ne prica.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 16 Sep 2018, 10:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
Apropo kandidata jos jedna moja naivna nedoumica: zasto niko ne rusi protivnicki kredibilitet argumentovanim izjavama i spotovima. Prvi Mile ima takvih kontradiktornih izjava tokom proteklih 15 godina da materijala ne fali. Eto ako biraci imaju koncentraciju i pamcenje vinske musice zasto nas opozicija ne podsjeti na greatest hits Zeljkice & co? Od tolikog sarenila uhvatili se za Pzd?! I generalno ce opoziciju dokusuriti brojnost i obimnost na glasackoj listi, gomila kandidata, random glasanje. Poen za Dodika.

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 16 Sep 2018, 10:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
I to je valjanje u blatu. U biti, vec je kasno. Trebali su najkasnije pre godinu dana poceti mazati oci narodu nekim radom da bi danas imali sanse.

Ali jbg, valja uzgajati stomacine, ko ce raditi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 16 Sep 2018, 12:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
ferdinand je napisao:
Ovo Vukotino udaranje na zeljkicu me podsjeca na ono Tadicevo: STANI BAJA.


ah, prepoznatljivi rukopis naslijeđenog savjetnika Nebojše čestitog Vukanovića.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 16 Sep 2018, 12:29 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2018, 17:52
Postovi: 465
"Ako Zeljka bude predsjednik, onda ce Vukota biti potpredsjednik RS iz reda srpskog naroda" :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 16 Sep 2018, 12:53 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Dec 2003, 12:50
Postovi: 709
Lokacija: Republika Srpska
Onda i Vuk sit i ovce na broju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 16 Sep 2018, 13:13 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
A.J.V.A.R. je napisao:
Apropo kandidata jos jedna moja naivna nedoumica: zasto niko ne rusi protivnicki kredibilitet argumentovanim izjavama i spotovima. Prvi Mile ima takvih kontradiktornih izjava tokom proteklih 15 godina da materijala ne fali. Eto ako biraci imaju koncentraciju i pamcenje vinske musice zasto nas opozicija ne podsjeti na greatest hits Zeljkice & co? Od tolikog sarenila uhvatili se za Pzd?! I generalno ce opoziciju dokusuriti brojnost i obimnost na glasackoj listi, gomila kandidata, random glasanje. Poen za Dodika.



Bravo! To sam ja pisao mali milion puta...
Imaju čime da ih kazne, ali neće. Hvataju se gluposti...

Ovo je baš postalo takmičenje ko je gori. :-?

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 16 Sep 2018, 13:26 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
Potenciranjem svoga oca borca u kontekstu svog patriotizma, Zeljka Cvijanovic je samo pokazala ono sto vec godinama znamo, da je rijec o ozbiljno neozbiljnom politicaru tj. politicarki, s sad je pokazala i da je izuzetno ozbiljno neozbiljna. Taman kada pomislis da je njena prica o produzenju zivornog doba zahvaljujuci njoj vrhunac njene ozbiljne neozbiljnost, dogodi se nesto sto nadmasi i nju samu. Njoj kao da je Kolinda Grabar Kitarovic nesto u rodu. Ista skola lupanja. Ono kada neko nema iza sebe nikakve konkretne rezultate pa pocne da lupa kao Maksim po diviziji. Vukota ju je dobro poklopio i to za nekoliko sedmica. Htjela je da se slepa na slavu svoga oca, posto svi znaju da na kartu patriotizma Zeljka nema sta da kaze, kao ni sam Dodik, pa je dobila i djeda Ujku pride. Ovo je pun pogodak. U Posavini i Hercegovini (govorim o podrucju RS) ljudi (pogotovo) ne vole Ujke tako da je Vukota ovim sredio do citave kampanje obje Ustaske muve jednim udarce. I Ujnu Zeljku i Ujka Dodika. Pratim portal BN-a vec jedno 4-5 godina i prvi put sam vidio da neka vijest dobije jos preko 450 komentara i strasti se jos uvijek ne smiruju. Godinama je SNSD pricao o Bakirovcima itd, a Vukota im je svima uzvratio u jednom navratu. Ovo je najbolji tajming da se Ujkama vrati sto su SzP zvali muslimanima. Imperija uzvraca udarac, kratko, ali efektivno za 4 godine, ne samo za ovu kampanju. Ovim je SzP Ujke izuo iz carapa. Ne moraju vise nista da rade po pitanju kampanje (u stvari moraju) posto ja licno sad pogotovu cu da glasam za SzP da nebi Ujke dosle na vlast iz jos pritom i ponovo formirali vlast sa HDZ-om u Brodu koji je bolna tacka za nas Srbe. Sve u svemu, moja volja za glasanjem za SzP je samo jos vise ojacala, a Dodik mi se ionako nesto ni prije narocito nije svidjao, a i sigurno ne vise od Karadzica. Ljudi kazu da SDS se promjenio, a kad malo bolje vidis, Pandurevicka, Sarovic, Bosic, Govedarica, Mektic, ona Karadzic ili kako se vec preziva, Micic, Obrenovic, Bjelica...sve su to kadrovi iz 90-ih, a vecina istih i jos od samih pocetaka. Mico je bio visokorangiran SDS-ovac i u doba Radovana Karadzica, kao i ovi ostali su tu negdje. Sve stara garda. Sve je to stara garda. Vukota je najmladji od ovih iz 90-ih. A ljudi kazu SDS se promjenio u smislu da je izgubio svoju sustinu, a u sustini samo ju je ispeglao i rijesio balast-likova poput Stevandica kako bi se priblizio i razocaranim SNSD podrzavaocima. Zato SNSD koristi Stevandica da preuzme razocarane podrzavaoce SDS koji misle da ako je Stevandic, Plavsicka otisla, da je SDS izgubio sebe. :D

SDS je stranka stuba RS - stranka koja daje golove iz nemogucih pozicija. Evo da spomenem Brcko. To je od Dejtona SDS grad i dan danas u uslovima Distrikta. Po (cudnoj) statistici popisa stanovnistva iz 2013 godine Brcko je muslimanski grad, a na izborima 2014 pobjedi srpska stranka i to ni manje ni vise nego SDS. Sve raja, multi-kulti grad, Edo Maajka, SDP, a pobjedi SDS koji je jaci i od SDP-a, SBB-a, SDA, SNSD-a, HDZ-a BiH itd. U multietnickom gradu desna srpska stranka pobjedi. U Brckom SDS je besmrtna i neunistiva stranka i ne samo to, vec i pobjednicka. Neko ce reci, zbog blizine BN-a. Pa i nije nesto blizu, a i RTRS ima jaci signal i opet SDS pobjedi. Sad ce neko reci da je to zbog Bosica koji je Brcak. Jeste, ali je i Petar Djokic Brcak i to pritom i sef svoje stranke, sto samo isuvise nego dodatno govori kolikoje pobjeda SDS-a u Brckom nadrealno velicanstvena, ne samo velicanstvena. U najnemogucijoj poziciji u BiH, SDS je svim partijama u BiH na primjeru Brckog pokazao da je cak i jaci nego u doba Karadzica. Sa Vukotom SDS bi i na nivou RS mogao da postigne ono sto i Bosic na nivou Brckog tj. SDS zahvaljujuci njemu i njegovom liku. Jedan od najnapadnutijih opozicionara preko rezimskog RTRS-a, a po periferiji iz nemogucih pozicija izvojevao je najnevjerovatniju pobjedu. Tiha voda i istrajnost, dugovjecnost i cvrstina pobjedjuju. SDS nema likove strastne kao Dodik, ali ima nekoliko likova koji su tradicionalno kao pitomi Vukovi, a narocito Vukota Govedarica. On je korektan lik, ali zna da ga sukne kratko i jebitacno. Bez nekog visednevne propagande. Vec blago i ravnolinijski do kratkog i jebitacnog suknuca da se zemlja trese danima. SDS je stranka zilavih ljudi, ljudi ciji je jedini interes RS, dok SNSD dobro funkcionise sve dok funkcionise sam Dodik i tajkuni oko njega zahvaljujuci njemu. Sta ce biti sa SNSD-om poslije Dodika, mozemo da vidimo na primjeru Bobar banke nakon smrti Gavrila Bobara. To ocekuje i SNSD, dok SDS nema status stranke jednog lica. SDS je stranka vjecnih interesa u vidu RS, dok SNSD ce funkcionisati dobro dok Dodiku se dize. :D

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 16 Sep 2018, 13:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2522
Drogo je usao u tebe

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 16 Sep 2018, 15:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Stvarno đe drogo, da mu se nije šta desilo, neki ban ili sl ?

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 16 Sep 2018, 15:11 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2018, 17:52
Postovi: 465
Da se nije kao u onom filmu Denzel Washingtona - Fallen, prebacio u tijelo Vladimir Rusa?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 16 Sep 2018, 15:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Ne znam sta pise. Da li je ko citao?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 16 Sep 2018, 16:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Владимире, сви они који се боре или јесу на власти, или било којем њеном облику, су ту прије свега да би имали неки посао, тј. обезбиједили егзистенцију. Е сад, пошто су ту плате велике као и могућности заштите у случају разних криминала да би се укупни износ новца који примају на мјесечном нивоу што више увећавао,њима новац замути разум, па је једини циљ пунити џепове што је више могуће. А владање, одговорности (које су енормне када си на власти) за свој народ од милион и кусур људи... То њима не претставља изазов, они тај изазов и не рјешавају.

Причам оно што већ птице на грани знају, али ето... Једнаки су и једни и други, њихов циљ који се види читањем између редова, а не само оног што се сервира је исти и једнима и другима и десетима, написао сам изнад који је то циљ.
Али изгледа и даље има оних који вјерују да су једни бољи од других, или обрнуто. Да не кажем, има и даље оваца које се приклањају одређеним стадима ;)

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 16 Sep 2018, 16:36 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Šta kaže, sad odlučio da glasa za SDS? :lol:

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 16 Sep 2018, 16:41 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2018, 17:52
Postovi: 465
To sto su i jedni i drugi isti ne znaci da bi jedni trebali ostati na vlasti 100 godina, jer je li, ovi drugi su isti. Bas iz tog razloga sto su isti trebalo bi ih mijenjati na svakim izborima, pa valjda bi nakon nekog vremena jedni odskocili od drugih.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8671 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194 ... 434  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs