banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 21:00

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2207 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 22 Apr 2022, 03:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
De malo preciziraj... na cemu sam se lupio? Pricati o Srbima kao genocidnom narode jer se neko zajebo na skupu i galamio DA/NE umjesto NE/DA... to mi je u rangu kao sto pakuju onom harmonikasu da prijeti Smitu ubistvom jer je sklepao par rima (za pjevanje ispod satora i zborovima)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 22 Apr 2022, 05:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9166
Klaviru. Zar je bitno?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 22 Apr 2022, 06:58 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12325
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
wizzy_bl je napisao:
skypostman je napisao:
De nek neko okaci video kad onaj pita jeste li vi genocidan narod, a ovi dole vicu jesmo. Cisto da ostane zabiljezeno i na ovoj temi. E moj wizzy jesi i ti genocidan?

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
Ne znam o cemu pricas., ali moj odgovor bi bio... nista manje/vise nego i ti i svaki drugi clan ovog foruma.
Brate Wizzy de objasni mi ovo, ko su ovi genocidni ljudi?

https://fb.watch/cx-mwPHBFd/

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 22 Apr 2022, 08:09 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17116
Lokacija: Q5HW+6W
Koliko vas plaćaju za ovakve rasprave?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 22 Apr 2022, 10:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2013, 12:48
Postovi: 1539
Zar forum ne služi upravo tome, da se raspravlja ? Nisam znao da se još i plaća za to. :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 22 Apr 2022, 10:19 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17116
Lokacija: Q5HW+6W
Pa za normalnu raspravu, da, forum bi trebao da služi za nju. Za ovakvu kakva se vodi na ovoj temi, ako ih neko ne plaća - zapita se čovjek...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 22 Apr 2022, 11:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Кад је било ово?

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 22 Apr 2022, 11:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Vi kako god hoćete, ali ja sam noćas sanjao Dodika. Čak je spominjao da bi mogli skupiti šestoricu i igrati basketa. Mislim da se Skeva prvi javio da bude u njegovoj ekipi.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 22 Apr 2022, 12:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2013, 12:48
Postovi: 1539

Dodo može sam da igra.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 22 Apr 2022, 13:05 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2018, 09:54
Postovi: 481
Za sve aktivnosti na društvenim mrežama i forumima članovi SNSD-a dobijaju poene koji im kasnije služe za napredovanje u stranci, službi, karijeri... Onaj koji je pasivan, neaktivan i ne lajkuje dovoljno ono što mu se naloži, mogao bi da se zapita da li će ostati na tom radnom mjestu. Otuda ova poslušnost i sveprisutni poltronizam.
Ako njima odgovara tako da žive, niko im tu ne može pomoći. Ali neka znaju da se njihovi očevi nisu borili za ovakvu Republiku Srpsku.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 22 Apr 2022, 13:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Nisu se borili ni za onu odmah nakon rata, kada ne samo da nije uhapšen niti jedan ratni profiter. Nego krenula i ubistva...

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 22 Apr 2022, 13:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Ronaldo je napisao:
Za sve aktivnosti na društvenim mrežama i forumima članovi SNSD-a dobijaju poene koji im kasnije služe za napredovanje u stranci, službi, karijeri... Onaj koji je pasivan, neaktivan i ne lajkuje dovoljno ono što mu se naloži, mogao bi da se zapita da li će ostati na tom radnom mjestu. Otuda ova poslušnost i sveprisutni poltronizam.
Ako njima odgovara tako da žive, niko im tu ne može pomoći. Ali neka znaju da se njihovi očevi nisu borili za ovakvu Republiku Srpsku.
Au... pa ti si citav sistem provalio kako funkcionise. A sta ako neko samo ne zeli da mu drzavom upravljaju levati iz PDP/SDS-a i ako smatra da je SNSD bolja opcija od tih (koliko god i oni bili losi)? Tog cemo odmah etiketirati kao bota jer svako ko nije sa nama jeste protiv nas. To su te EU vrijednosti...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 22 Apr 2022, 13:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
EU vrijednosti trenutno Putin preispituje, pa ako ti je do tog...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 22 Apr 2022, 20:51 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2018, 09:54
Postovi: 481
danijell je napisao:
Nisu se borili ni za onu odmah nakon rata, kada ne samo da nije uhapšen niti jedan ratni profiter. Nego krenula i ubistva...


To niko ne spori. Ne znam kakve veze to ima sa ovim o čemu ja pišem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 22 Apr 2022, 20:56 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2018, 09:54
Postovi: 481
wizzy_bl je napisao:
Ronaldo je napisao:
Za sve aktivnosti na društvenim mrežama i forumima članovi SNSD-a dobijaju poene koji im kasnije služe za napredovanje u stranci, službi, karijeri... Onaj koji je pasivan, neaktivan i ne lajkuje dovoljno ono što mu se naloži, mogao bi da se zapita da li će ostati na tom radnom mjestu. Otuda ova poslušnost i sveprisutni poltronizam.
Ako njima odgovara tako da žive, niko im tu ne može pomoći. Ali neka znaju da se njihovi očevi nisu borili za ovakvu Republiku Srpsku.
Au... pa ti si citav sistem provalio kako funkcionise. A sta ako neko samo ne zeli da mu drzavom upravljaju levati iz PDP/SDS-a i ako smatra da je SNSD bolja opcija od tih (koliko god i oni bili losi)? Tog cemo odmah etiketirati kao bota jer svako ko nije sa nama jeste protiv nas. To su te EU vrijednosti...



Taj sistem je preslikan iz SNS-a, nije to ništa novo. I ne znam što si se ti pronašao u tome, nisam uperio u tebe, već govorim generalno kako ovde stvari stoje. Vidim to svaki dan, na svakom koraku. Nemojmo se pravit blesavi da to nije tako.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 22 Apr 2022, 21:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5853
Ne znam jesu li im botovi i dalje agresivni na fb stranicama? Znam da su prije 2-3 meseca bili zauzeli fb stranice skoro svih vodećih medija, a ja sve te stranice dislajkovao pa i ne znam kakva je sad situacija.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 22 Apr 2022, 22:30 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 919
Lokacija: Banja Luka - Woking
Ma dasta su. Smoriše sve oko sebe. Po FB je izgibija. Pola ljudi koje znam su gledali te njihove viber grupe za delegiranje, sta se prica, sta se piše i koja se mantra ponavlja. Ko je čitao te grupe, zna sa kim imamo posla Nego, zna li se napraviše li informacioni sistem kao Vučko? Treba to iskontrolisati sve, neposlušne kazniti


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 24 Apr 2022, 19:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5026
Lokacija: Gradiška
SNS u Srbiji je ipak korak ispred :DSlika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 28 Apr 2022, 08:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
danijell je napisao:
Vi kako god hoćete, ali ja sam noćas sanjao Dodika. Čak je spominjao da bi mogli skupiti šestoricu i igrati basketa. Mislim da se Skeva prvi javio da bude u njegovoj ekipi.

Za basket sam uvijek, samo nemoj me sa njim u ekipi, mozete npr ti i Vizi da mu budete saigraci, on ce da titra loptu a vi cete da se divite tom talentu.



wizzy_bl je napisao:
Ronaldo je napisao:
Za sve aktivnosti na društvenim mrežama i forumima članovi SNSD-a dobijaju poene koji im kasnije služe za napredovanje u stranci, službi, karijeri... Onaj koji je pasivan, neaktivan i ne lajkuje dovoljno ono što mu se naloži, mogao bi da se zapita da li će ostati na tom radnom mjestu. Otuda ova poslušnost i sveprisutni poltronizam.
Ako njima odgovara tako da žive, niko im tu ne može pomoći. Ali neka znaju da se njihovi očevi nisu borili za ovakvu Republiku Srpsku.
Au... pa ti si citav sistem provalio kako funkcionise. A sta ako neko samo ne zeli da mu drzavom upravljaju levati iz PDP/SDS-a i ako smatra da je SNSD bolja opcija od tih (koliko god i oni bili losi)? Tog cemo odmah etiketirati kao bota jer svako ko nije sa nama jeste protiv nas. To su te EU vrijednosti...


Kako je bilo na skupu gdje si otisao svojevoljno da podrzis BORCE Republike Srpske? Jesu spominjali zasto ce im SNSD povuci zakon iz rasprave u NSRS par dana poslije? Kontam da je to za njihovo dobro.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 29 Apr 2022, 00:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
skeva je napisao:
[Jesu spominjali zasto ce im SNSD povuci zakon iz rasprave u NSRS par dana poslije? Kontam da je to za njihovo dobro.

Povučen je nacrt, znači ne prijedlog, već nacrt izmjene (jednina) postojećeg zakona.
Evo ti usvojeni dnevni red (Tačka 19)
https://www.narodnaskupstinars.net/?q=c ... 86%D0%B5-0
Imaš u materijalima na tom istom sajtu šta je ta izmjena.
Jedan stav u jednom članu, ako me sjećanje dobro služi.
Pitanje je koliko boraca bi obuhvatila, ne da mi se sada skidati materijale, imaš na sajtu pa skini.

Vlada ima pravo da povuče, povlačili su i ranije.

Eh sad, vjerovatno su to učinili kako se ne bi rasprava usmjerila ka boračkoj populaciji u globalu, van te izmjene, i odvukla u nedogled i sjednica, što je zaista papanski potez od vladajućih.
Ali da su bili taj dan ekspeditivniji i prešli par nacrta za par sati, jesu.

Eto, sad da me neko proglasi botom SNSD-a ili privrženima toj stranci pa da "obuhvatim" sve stranke, bar ove veće iz Republike Srpske :lol:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2207 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs