banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 00:00

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2207 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 29 Apr 2022, 07:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Poenta i jeste da se sprijeci rasprava o borcima.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 29 Apr 2022, 07:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
Pričalo se o borcima na posebnoj sjednici. Bila rasprava.
Prije mjesec dana.
https://www.nezavisne.com/novosti/bih/P ... eno/708336


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 29 Apr 2022, 08:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
O protestu SNSDa koji je predstavljen kao protest boracke organizacije?

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 29 Apr 2022, 14:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
A pričanje u parlamentu o tome bi promijenilo šta?
Osim što bi se odužila sjednica.
Kao da to niko ne zna pa sad bi nekom otvorilo oči.

A ne bi se pričalo o toj izmjeni. Koja je možda i bitna.

Mada, okretanje BORS-a i još par organizacija javno ka vladajućima je poraz opozicije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 29 Apr 2022, 14:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
OK

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 06 Maj 2022, 12:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Citiraj:
Predsjednica Republike Srpske juče je dobila i 17. savjetnika. Novi savjetnik Željke Cvijanović za sport i fzičko vaspitanje je Milan Đurđević, predsjednik OO SNSD Šamac, inače profesor fizičkog bez ijednog radnog dana u struci.

„Izuzetna mi je čast saopštiti da sam imenovan za savjetnika za sport i fizičko vaspitanje predsejdnice Republike Srpske. Hvala Vam predsjednice na ukazanom povjerenjui tome što vrednujete rad i rezultate. Trudiću se vlastitim predanim radom opravdati ukazanu čast, te da zajedno gradimo bolju budućnost, kako u oblasti sporta, tako i u ostalim segmentima ljudskog života“, napisao je na svom profilu Milan Đurđević, novi savjetnik Željke Cvijanović.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 07 Maj 2022, 07:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2246
Lokacija: Trn
Bravo Milane. Idemo još jače i snažnije :puke: :puke: :puke:

_________________
They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 07 Maj 2022, 09:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2002, 19:49
Postovi: 5073
Lokacija: Banja Luka
https://srpskainfo.com/vise-za-10-odsto-vece-plate-budzetlijama-u-srpskoj-potpis-u-utorak/

"Podsjetimo, sindikalna delegacija na čelu sa Rankom Mišić imala je nedavno sastanak u Vladi RS na temu povećanja plata radnicima.

Premijer Radovan Višković izjavio je nakon sastanka da je predloženo da budžetskim korisnicima majske plate budu povećane 10 odsto."


Ovi su šampioni majke mi :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 07 Maj 2022, 12:47 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 919
Lokacija: Banja Luka - Woking
Mi smo narod glup, pa mogu kako hoce. Da smo pametni, poslali bi i SNSD i SDS i PDP i DNS... na smetljiste istorije. Mijenjati ih kao čarape, na izborima, dok se ne pojavi neko ko će raditi u interesu zemlje i naroda. Ovako oni misle da je normalno to sto rade i bahate se maksimalno. Zato sto nema reakcije. I da, bice gore sigurno. A mi cemo na zapad, "prati guzice" i opet glasati za Dodu, jer "brani Srpsku".
Samo da ljudi mogu shvatiti da su to obicni uhljebi i placipicke, i da se promjenom moze rijesiti svasta, a ne pricom, "sve je to isto". Bili bi vec na nivou Mađarske i isli naprijed. Imamo jako bogatu zemlju, ali glup narod na zalost...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 07 Maj 2022, 15:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2010, 09:21
Postovi: 1274
Lokacija: BL
Da je zemlja bogata i nije bas, to je vise neka mantra koja se ne znam kako odrzava.
Sta imamo a da drugi nemaju? Ili da im treba?

Industrije nemamo takodje, bilo nekad, vise nema.

Nemamo vise ni ljudi, ne zato sto je narod glup, nego zato sto je pametan pa cijeni svoj rad i znanje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 07 Maj 2022, 15:59 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 919
Lokacija: Banja Luka - Woking
Da cijenimo mi znanje, ne bi inzinjer elektotehnike isao u njemacku upravljati kranom. Ili njegova supruga koja je zavrsila pravo, raditi u Lidlu kao trgovac. Ne ide se samo zbog novca. Ide se zbog katastrofalnog stanja u zdravstvu, sudstvu i cjelokupnoj neorganizovanosti i korumpiranosti. Zbog budućnosti djece itd... Bilo gdje na zapadu, bices gradjanin drugog reda i u vecini slucajeva ces raditi neke žnj poslove, koje neće oni da rade. A što se tiče bogatstva zemlje, stvarno to neću ni komentarisati... Ako ne znas koja samo prirodna bogatstva u ovom vremenu imamo, i koji je potencijal, nema potrebe dalje ici. A to sto kazes da je propalo i sto propada, je vezano za dobru vlast koju imamo i tolerisemo. To je poenta cijele price.
Ali bolje je reci, mi smo karina. Idem biti građevinac tamo. Nista se ne moze promijeniti. Za ovu zemlju su ljudi dali svoje zivote u ratu, zar ne? Trebamo sad mi pustiti majmunima da je razjebu, jer smo kukavice? Ili smo glupi? I boli nas neka stvar sto je neko sa 18 godina poginuo, da mi budemo pizde... jadan smo mi narod...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 07 Maj 2022, 17:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Имамо природна богаства.
Огромно плодно земљиште да можемо задовољити домаће потребе за храном а и да извозимо.
А и житарице и струја се у свијету сада златом плаћају.
Па и електричну енергију имамо за извоз.
Само да се са тим домаћински управља и да су значајно већи подстицаји за пољопривреду.
И заштитити домаћу производњу.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 07 Maj 2022, 18:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2013, 12:48
Postovi: 1540
Upravlja Dodo domaćinski, sve ide u njegovo domaćinstvo. :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 07 Maj 2022, 19:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Narod nije glup, nego je pun sljama, debilcina i papaka. Sve sto se desava zasluzujemo. Npr ovdje na forumu imate mozda 10% ljudi koji istinski misle da nam je SNSD dobar, njih mozete uvrstiti medju glupe, dok ostali naravno nisu glupi. Necu reci sta su, ali glupi nisu.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 07 Maj 2022, 20:02 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2020, 06:41
Postovi: 592
"nije Milošević kriv..."
SNSD je slika našeg društva... Takvi ljudi su nam gdje god se okreneš


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 07 Maj 2022, 20:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2010, 09:21
Postovi: 1274
Lokacija: BL
Inzinjeri ne upravljaju kranom nigdje a posebno ne na zapadu. Tamo rade svoj posao i za to su dobro placeni. Doktori isto. O zanatima da ne govorim.
Nas covjek je gradjanin drugog reda, nazalost, samo u svojoj zemlji.

Elektroprivreda prijavljuje da radi sa minusom, pa se jos i zaduzuje, Sume Srpske takodje, hranu uvozimo jer smo sve prehrambene kombinate unistili, stocni fond nemamo vise, ono malo sta je ostalo ce propasti zbog visokih cijena nafte, stocne hrane...

Oni koji misle da im je korisno sto su uz vlast, neka se jos jednom prebroje. I ono malo "ropske corbe" ce presusiti, gazda ne dijeli ni sa kim. Bice kud koji..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 07 Maj 2022, 22:52 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 919
Lokacija: Banja Luka - Woking
Vecina ljudi koja radi u inostranstvu su radnici na privremenom radu. Nemaju drzavljanstvo njemacke i drugih zemalja. Jedinu drzavu koju imaju je ova. Svabe placaju rad i to je tacno. Ali danas manje, nego ikada.I tesko je dobiti posao u struci. Jedini ako imaju deficit u toj oblasti, kao sto je zdravstvo. Mi mozemo napraviti od sopstvene zemlje drzavu, u kojoj mozemo zivjeti od svoga rada. U kojoj ce se postovati zakoni, zdravstvo organizovano itd. Ali smo, ili budale ili kukavice. Neki i jedno i drugo.
Dok su neki izlazili na rafale u ratu i gubili glavu za nas, mi nemamo muda izaci na jebene proteste. Nemamo volje otici zaokruziti jebeni listic jednom u dvije godine, sa stalno nekim glupim opravdanjem. Sudbinu nam kroji manjina, jer smo idioti.
Francuzima spuste plate 3%, oni blokiraju sve. Gubi se i glava ako treba, za svoja prava. To je demokratsko drustvo normalnih ljudi i zato jesu tu gdje su. Ko ima pravo da donosi lose odluke za vecinu, a da toj vecini stalno ide na stetu? Mi smo vecina i mi se pitamo, a ne tamo neki Dodik i bratija.
Samo to kada vecina shvati, mjenjace se svasta. I korumpirani policajac nece uzeti mito, kada zna da ce odgovarati. Tako i doktor. Zasto za neku kovertu da zavrsi karijeru. Isto tako i sudija ce suditi pravedno, cek i onaj okoreli lopov, jer se boji svojoj guzici...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 09 Maj 2022, 13:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2010, 00:48
Postovi: 1670
Lokacija: banja luka
Bravo speed,odlican post.

Evo ja sam danas na pikniku kod Delte, "dizem glas" za odluku vecine da se obustave radovi na istom. Skontao sam ppst kod Mede Lazica i odazivam se...

Evo kad bi se samo danas digli i ujedinili mogli bi nesto napraviti dobro i korisno za sve nas.

_________________
наш клуб наш град само нама припада Л '87


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 09 Maj 2022, 20:17 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
Mr.Speed je napisao:
Mi smo vecina i mi se pitamo, a ne tamo neki Dodik i bratija.


Nažalost ovo je najveći problem i neće se dugo promjeniti, bio na vlasti Dodik, SDS ili neko treći. Mladi nezainteresovani a stari (u velikom broju) glupi i neobrazovani. Narod ovdje nije navikao na demokratiju i ne zna svoja prava. U Finskoj na predsjednika gledaju kao na državnog službenika koji služi narodu a kod nas ga posmatraju kao kralja kojem narod služi. Na ovakve rasprave odmah se sjetim jedne starije žene koja, čim neko optuži Dodika za lopovluk odmah povlači argument "pa šta i da uzima, on je predsjednik". Njoj je neshvatljivo da neko uopšte to pominje. :D Nije sav narod takav, karikiram, ali vjerujte da ima mnooogo takvih i takvi glasaju u većini. Plus manipulacija strahom, najbolje oružje, to prolazi i u modernijim državama, i njih navlače ko male majmune, da neće nas ovako zatucane.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 09 Maj 2022, 21:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
baki je napisao:
Bravo speed,odlican post.

Evo ja sam danas na pikniku kod Delte, "dizem glas" za odluku vecine da se obustave radovi na istom. Skontao sam ppst kod Mede Lazica i odazivam se...

Evo kad bi se samo danas digli i ujedinili mogli bi nesto napraviti dobro i korisno za sve nas.

Bio na pikniku, zvalo me par kolega da naletim. Sreo i neke ljude što ih nisam vidio baš dugo, bili sa porodicama. Odličan potez su napravili sa ovim, dosta ljudi bilo familijarno.

U principu, mislim da bi u skoro svakom gradskom naselju mogao nići bar jedan parkić, cijenim da nije skupo napraviti šetalište, posaditi par stabala i posijati travu, ali neko više voli zgrade i beton od zelenila...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2207 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs