banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 21:59

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2207 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 111  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: SNSD
PostPoslato: 23 Apr 2014, 13:46 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
kako bi malo rasteretili temu SDS,ovdje možemo malo pisat o aerodromu u trebinju,o tome kako je akcija rafinerije nafte vrijedila 2006 godine 2 marke (kad nije radila rafinerija),a sad vrijedi 20 pfeninga,o mostu u gradišci,o škrbićevom unaprijeđenju zdravstva,o ljubavniku šmitranu iz opštine,o pripadniku zbora narodne garde novakoviću,o banjalučko-beogradsko-novosadskim vilama nebojše radmanovića,željka kovačevića predratnog obućara iz bihaća,i nikole špirića koji je mene ljubio u caffe dijamant,očekujući 1997 donaciju,ne znajuć da sam ja konobar a ne njegov prezimenjak špirić,gazda 8) ....


pošto vidim da neka babaljeva glupost baš nailazi na plodno tle tamo,vjerujem da ovdje ima bar malo više materijala...bar jedno 100 puta :lol: :lol:

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 23 Apr 2014, 13:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15262
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Pa ti si se ljubio sa Špirićem :confused2: :pukeright: :pukeright:

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 23 Apr 2014, 13:51 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
da,hahaha...stojim ja za šankom,ispomoć,pijem pivo....ulazi on,1997,čuo da je gazda špirić,rođo,i direkt triput poljubac sa mnom...izljubim se ja tako sa njim,krenemo u priču i vidim da me zamjenio skroz :lol: :lol: :lol:

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 23 Apr 2014, 14:00 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
btw,u uvodu sam naveo negativnosti iz snsd,ali lijepo bi bilo pomenut i pozitivne stvari....mile dodik,uvjek gospodska mušterija,gošu ne vole,ali ja nijednu zamjerku na njega nemam,a kad smo već kod pomenutog dijamanta,pozdrav miletu sa (tada) golfom dvojkom i mandari :D :D :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 23 Apr 2014, 14:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Samo da javim da je nadlezni organ vec upoznat sa ovom temom i pokusajem diskreditacije najbolje stranke u RS. S tim u vezi, ocekuje se da odredjene institucije preduzmu odgovarajuce korake i da, u skladu sa zakonom, ispitaju da li pomenuta tema sadrzi elemente krivicnog djelovanja, u smislu cl. 65 ZKP opisanog kao "antidrzavna djelatost". Nakon utvrdjivanja eventualne odgovornosti, najstroze kazniti titulara teme, a po potrebi i neodgovorne ucesnike.
Spoiler:
:lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 23 Apr 2014, 14:53 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
1-jedan (dosad meni nepoznat kolega) mi je sugerisao na pp da se sad u eri snsd mnogo manje kradu auta,nego u eri sds...tu bih se čak mogao i složit sa njim!

2-de malo liberalizujte ovaj pristup "politici",nek piše ko šta hoće,a ne ovako da normalni ljudi budu zakinuti,da svaka budala koja ispuni neki uslov piše,a neko sa konstruktivnim idejama ne zna na koji način uopšte da pristupi temi POLITIKA :( :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 23 Apr 2014, 14:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Ja se jednostavno divim konstruktivnosti pojedinih forumasa i zaista je nepravda da pojedinci neodgovorno ogradjuju ovaj virtuelni prostor. Dajte da znanje i sposobnost ucesnika na temi transparentno i kompetitivno ucestvuje u stvaranju boljeg sutra za sve nas.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 23 Apr 2014, 15:01 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ajd ne ubijaj čovjeka u pojam,prije no što je i dobio pristup politici...u krajnjem slučaju,i u pravu je,manje se kradu auta.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 23 Apr 2014, 15:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Ono sto je 100% tacno - SNSD je ukinuo terorizam kao vid politicke borbe, a koji je bio itekako prisutan za vrijeme usranog SDS-a.

Batinasi (placeni) ne idu po skupovima opozicionih stranaka i ne prebijaju aktiviste, placeni teroristi ne bacaju bombe po kucama i dvoristima SDS-ovaca i ostalih izdajnika,
Po selima SNSD ne pali sijena i stale aktivistima SDS-a . . .

A sve to se desavalo pod palicom SDS-a sirom RS-a, pocevsi od '96 pa sve dok su god imali vlast bar na lokalu.

Ako SDS govnari opet dodju na vlast, bar ce naslijediti normalnu situaciju, jedan civilizovan nacin ophodjenja prema politickim protivnicima, a ne divljastvo i ho-ruk nekulturu koju je tako pazljivo kultivisao SDS.

edit:
"ukinIo" u "ukinuo".

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Poslednji put menjao Rocker dana 23 Apr 2014, 15:31, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 23 Apr 2014, 15:27 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
znači,tvoj prijedlog je da glasamo za snsd?

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 23 Apr 2014, 15:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
@Rocker...shvatila sam da je tebi i tvojoj porodici nanesena nepravda i da si lično ogorčen na SDS ali
nemoj generalizovati
moja opština je za 4 godine vladavine SNSDa nazadovala najmanje 10 godina

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 23 Apr 2014, 15:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Schlager je napisao:
znači,tvoj prijedlog je da glasamo za snsd?


Ma daj, ja nikad ne bih propagirao glasanje za bilo koga.
Ono sto skromno mogu predloziti ljudima koji imaju imalo digniteta da ne glasaju za SDS, jer to je bila i ostala stranka terorista i primitivaca.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 23 Apr 2014, 15:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Blackrose je napisao:
@Rocker...shvatila sam da je tebi i tvojoj porodici nanesena nepravda i da si lično ogorčen na SDS ali
nemoj generalizovati
moja opština je za 4 godine vladavine SNSDa nazadovala najmanje 10 godina

Како рекох у оној теми о СДС-у, оно што је СДС учинио Добоју се може подвести под злочин над цивилним становништвом. А не да је екипа СНСД-а у Добоју нешто боља, углавном бивши СДС-овци. :)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 23 Apr 2014, 15:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Blackrose je napisao:
@Rocker...shvatila sam da je tebi i tvojoj porodici nanesena nepravda i da si lično ogorčen na SDS ali
nemoj generalizovati
moja opština je za 4 godine vladavine SNSDa nazadovala najmanje 10 godina



Ja nemam sta da krijem - ja sam rodom iz Teslica, i tamo je SNSD-ov nacelnik zasrao sve. Dolaskom Dr Milicevica na mjesto nacelnika, sve se promijenilo, razjurio je nasilnike koji su po trotoarima parkirali auta itd itd.

Ali, Dr Milicevic je prije svega odlican covjek, a tek na kraju SDS-ovac. Na kraju - on je oko sebe razjurio staru SDS kamarilu , i zbog toga ima podrsku svih u gradu.

Treba glasati za ljude, a ne za stranke.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 23 Apr 2014, 15:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
Rocker je napisao:

Treba glasati za ljude, a ne za stranke.

potpis

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 23 Apr 2014, 16:48 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Rocker je napisao:
Ono sto je 100% tacno - SNSD je ukinuo terorizam kao vid politicke borbe, a koji je bio itekako prisutan za vrijeme usranog SDS-a.

.

Jedno ime : Milan Vukelić.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 23 Apr 2014, 16:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
SNSD je izuzetno losa opcija za ekonomski prosperitet RSa, jedine dvije gore opcije od SNSDa su SDS i PDP. Tako da...

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 23 Apr 2014, 16:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
_зока je napisao:
Rocker je napisao:
Ono sto je 100% tacno - SNSD je ukinuo terorizam kao vid politicke borbe, a koji je bio itekako prisutan za vrijeme usranog SDS-a.

.

Jedno ime : Milan Vukelić.


Zoka nije korektno da njegov slucaj poturas kao politicki.
Covjek nije nastradao jer je bio neka politicka opozicija, njega su ubili kriminalci iz kriminalnih motiva.

Ono sto je radio SDS je bio cisti politicki terorizam, gdje su potpuno beznacajne ljude prebijali, samo zbog toga sto su pripadali SNSD-u ili SPRS-u.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 23 Apr 2014, 17:01 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Čovjek je stradao jer je htio biti pošten, a to nije odgovaralo građevinskoj mafiji. Pošto njegovo ubistvo još ni danas nije rasvjetljeno iako postoje jasni indikatori ko je naručilac istog mogao bi se staviti znak jednakosti između građevinske mafije i stranke na vlasti zadnjih petnaestak godina.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SNSD
PostPoslato: 23 Apr 2014, 17:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
_зока je napisao:
Čovjek je stradao jer je htio biti pošten, a to nije odgovaralo građevinskoj mafiji. Pošto njegovo ubistvo još ni danas nije rasvjetljeno iako postoje jasni indikatori ko je naručilac istog mogao bi se staviti znak jednakosti između građevinske mafije i stranke na vlasti zadnjih petnaestak godina.


Kao i to ko je ubio komandanta Pantera, silne direktore i nacelnike MUP-a po Sarajevu i Palama, itd itd.

Ubistvo Vucelica nije bilo dio kampanje pred izbore, kao sto je bilo premlacivanje nekoliko teslickih socijalista na tribinima po teslickim selima.

I molim te nemoj vise zloupotrebljavati smrt covjeka. Postenje nije politicko opredjeljenje.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2207 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 111  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs