banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 08:50

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2833 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 142  Sledeća

Za koga ćete glasati na izborima u oktobru 2014.?
SNSD 14%  14%  [ 11 ]
SDS 29%  29%  [ 22 ]
PDP 5%  5%  [ 4 ]
DNS 3%  3%  [ 2 ]
SRS RS 0%  0%  [ 0 ]
SNS RS (Vučićevi) 4%  4%  [ 3 ]
SP RS 3%  3%  [ 2 ]
NDP - Dragan Čavić 9%  9%  [ 7 ]
Bojkotovaću izbore 33%  33%  [ 25 ]
Ukupno glasova : 76
Autoru Poruka
PostPoslato: 03 Apr 2014, 16:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Kakve su ti ovo sjemnke pored mjenjaca. Nekako mi to vise zanima :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Apr 2014, 17:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Slika

Citiraj:
Centar demokratskih incijativa proveo je anketu sa ciljem istraživanja ponašanja građana Republike Srpske u predstojećem izbornom procesu i odnosu prema društvu, njegovom uređenju i funkcionisanju.
Istraživanje je provedeno tokom februara i marta na reprezentativnom uzorku od 1476 punoljetnih građana Republike Srpske. Prenosimo rezultate ankete o izborima za predsednika Republike Srpske i člana Predsedništva BiH iz Republike Srpske.
Na predstojećim opštim izborima za predsjednika Republike Srpske, kandidata opozicije podržalo bi 39,2 odsto ispitanika, dok se 30,2 odsto ispitanika opredijelilo za kandidata vlasti.
Kada je riječ o izborima za člana Predsjedništva BiH iz Republike Srpske, kandidata SNSD-a podržalo bi 32,2 % svih ispitanika, kandidata opozicionih stranaka 30,1 odsto, a kandidata DNS 4,3 posto.
(TVBN/Istinito)

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2014, 10:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2012, 19:52
Postovi: 2425
Lokacija: 静かな丘
Ne znam jeste li jutros slušali Big Radio 1 i političkog analitičara prof. Aleksandra Stevanovića (ako sam dobro razumio). Čovjek je rekao da su ovo oko nezavisnosti RS i referendumu čisto spinovanje i gluposti. Ne rade nam sportski klubovi kako treba, Olimpijski sportski centar Jahorina ne radi, praktično samo režimski klub KK Igokea radi kako treba i čak možda iznad svojih mogućnosti imamo puno nezaposlenih, socijalnih problema. Rekao je iako Srbi i Hrvati žele van BiH a Bošnjaci/Muslimani unitarnu BiH nema ispunjavanja želja nego je realno tražiti neki srednji način. Neminovno je tražiti način pristupanja Euroatlanskim integracijama. Kod nas se bezdušno prodaju i prodali su se resursi. Praktično veleizdaja.

_________________
"Štetni i opasni mogu biti ljudi koji zbog svoje ograničenosti neograničeno
vjeruju u ispravnost svakoga svoga suda i zaključka." Ivo Andrić


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2014, 11:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Aleksandar Savanovic mozda?

On je nama u srednjoj "opravdavao" zapadnjacko razaranje Jugoslavije i rat koji su oni potpomogli ovdje, teorijom "ovdje nije rijeseno pitanje robovlasnika i roba"... tako neka teza.
Ispalo je da su Ameri i Zapad ustvari donijeli dobro tim ratom ovdasnjim narodima i drzavama, jer evo sad imamo rijeseno to pitanje i sve nam je med i mlijeko; a njihov ekonomski i politicki interes su negdje daleko ispod.
On je mislim u SDSu bio prilikom jedne kampanje. Ili u Cavicevim v2.0
Sahovski je velemajstor.
Meni ne lezi ko covjek, jer je previse umisljen i zbog svog "vickavog" pedofilskog nabacivanja curicama.
Predaje na Pravu u BL.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2014, 11:39 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Savan je direktor političke akademije SDS...inače,jako liči na onog tipa sa slike koja je ovih dana postavljana na cafe "hoćeš primiti ovu ružu,il da ti na grob donesem"! :lol: :lol: ...kad sam vidio tu sliku,smijao sam se,jer me frajer podsjeti na njega... :lol:

liči,nadam se samo fizički! 8)

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2014, 14:49 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39420
Lokacija: Месечева икра
Ташко je napisao:
Predaje na Pravu u BL.

Na FPN-u....ima redovna gostovanja na Big radiju.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2014, 14:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Direktor političke akademije SDS "opravdavao" zapadnjacko razaranje Jugoslavije i rat koji su oni potpomogli ovdje.
Uješću se za lijevo jaje :sad5:

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2014, 15:11 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
dobro,ja vjerujem da u tom taškovom izlaganju o "opravdanju" bombardovanja,ima i malo pjesničke slobode,jer poznato je taškovo ruskofilstvo :D
ali,isto tako,ako gledamo istoriju kao jedan vječan proces,a ne samo zadnjih 20 godina,vidjećemo da je izvorni srpski nacionalizam skoro nemoguće odvojiti od ove linije ravna gora-saveznici-čikago-momčilo đujić,itd,itd,i nisu rijetka mišljenja da tog "humanitarnog bombardovanja" :( ,nikad ne bi ni došlo da su Srbi ostali Srbi,svoji..pa prije par godina je unuk od draže mihajlovića primio orden od trumana,za savezništvo i pomoć u spašavanju 700 američkih pilota u WW2 :( ....došao je tu neki komunizam,neko bratstvo jedinstvo,neki slobo i mira,nekakav jul,nekakve raznorazne jugoslavije,nekakavo totalno nerazumjevanje za interese jedine preostale supersile...sve je palo u vodu....sva savezništva u svim prethodnim svjetskim previranjima,zamjenio je osiromašeni uranijum :( :( ..ni ja im Milicu Rakić,ni 1000 Milica neću oprostit,ali samo da se zna da nije uvijek bilo tako...na Bijeloj Kući je za vrijeme WW1 čitav dan bila izvješena srpska umjesto američke zastave,u znak poštovanja hrabrom srpskom narodu :( ...

naravno da je sad sve otišlo u tri lijepe,i da im,bar za naših života 1995 i 1999 nećemo oprostit ni zaboravit :( :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 04 Apr 2014, 15:13, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2014, 15:13 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39420
Lokacija: Месечева икра
Hoćeš reći da su Englezi i Ameri naši prijatelji kroz istoriju?

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2014, 15:14 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
samo da smo bili uvijek na istoj strani...a prijateljstva u politici nema...samo interesi...pa i 1944 su razorili beograd,sa mnogo više žrtava nego 1999 :( :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2014, 15:27 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39420
Lokacija: Месечева икра
Na istoj strani jer su nas uvijek uspijevali gurnuti u sranja. Mišljenja sam da bi za Srbe bilo bolje da su ostali Obrenovići i da smo saveznike tražili u Austriji nego u Anglosaksoncima.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2014, 15:44 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
tu se ja već ne mogu složiti.

ako je sa anglosaksoncima bilo toplo-hladno,isto tako mislim da je potpuna konstanta da su nama Srbima najveći neprijatelji austrija,njemačka i vatikan,i da se to promjeniti neće nikad!

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2014, 15:46 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39420
Lokacija: Месечева икра
Dalo bi se o tome raspravljati al' nije tema. Nisam ni ja ljubitelj Švaba...

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2014, 16:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2012, 19:52
Postovi: 2425
Lokacija: 静かな丘
Ташко je napisao:
Aleksandar Savanovic mozda?

Da, da to je taj. U ostale stvari ne ulazim. Ako je zgriješio na neki drugi način postoje institucije i roditelji koji će mu suditi.

_________________
"Štetni i opasni mogu biti ljudi koji zbog svoje ograničenosti neograničeno
vjeruju u ispravnost svakoga svoga suda i zaključka." Ivo Andrić


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2014, 17:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Pjesnička sloboda,da :D
Ali ostaje dojam da je taj Savanović SDSov Karganović

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2014, 17:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Nije bilo pjesnicke slobode uopste.
On je sve to pravdao ideolskim razlozima, a nikako ekonomskim i politickim.

Moje rusofilstvo nema nikakve veze sa politikom. Od nje se ogradjujem i isto mi je; volj ti Putin, volj Obama.

@Kopiraj lijevo, care, nemoj sad da ispadne da sam ja rekao da je on napastvovao neke maloljetnice... Jer nije. (Valjda nije :D)
Ja sam rekao da mi smeta njegovo smekanje mladih djevojaka i razgovor sa istim koji je bio potpuno neprilican njegovoj profesiji. U srednjoj skoli i na fakultetu je valjda ista prica.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2014, 18:40 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
i sta,sad ...ovdje ispade da je sds podrzavao i bombardovanje srbije??? :( :(

sad bih ja znaci trebao trazit hiljade drugacijih izjava iz tog perioda od funkcionera sds,da bih demantovao tu neku percepciju koju je mamurni tasko stekao u nekakvom amfiteatru,jednim okom gledajuci predavaca,a drugim te studentice koje stalno pominje :D :D

hocu malo morgen,nemam pametnija posla :(

ili kakve su sve akcije preduzimane od strane sds?

dobro,slazem se,akcije su bile klasicno sviranje q...cu,podrska pjeske za sabac,podrska biciklima za beograd,"ako je drina granica,mi cemo je popiti",itd,itd....ali vjerujte,da je bilo jako puno ljudi koji su vise od tog sviranja q, i crtanja meta po banjaluci,bili da se ide na Kosare.....medjutim,"sve je bilo pod kontrolom",i nije bilo potrebe za dobrovoljcima"..kao sto se kasnije ispostavilo i da stvarno nije bilo potrebe,jer do kopnene invazije NATO nije ni doslo...

i stvarno,vec se osjecam pomalo i glupo odgovarajuci i na ovakve nebuloze da je "SDS bio za bombardovanje Srbije" :( :(

uzas....

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 04 Apr 2014, 18:45, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2014, 18:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
O cemu ti?
Sto projektujes stvari bez potrebe.

Ja sam govorio o Savanovicu koji mi se nije svidio ko covjek i nije mi se svidjelo sta je govorio...
Nidje veze ni o SDSu niti bilo kome drugom.

I jos jednom ponavljam, niti sam bio mamuran, niti je bio amfiteatar (bilo bi malo nezgodno da on predaje na Gradjevinskom fakultetu; vec je u pitaju Gimnazija), niti sam nesto dodao njegovom izlaganju.
Pitaj ga slobodno nek ti objasni tu svoju teoremu. Tj, nije njegova, ali on ju je uklopio u ovdasnje dogadjaje.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2014, 18:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Schlager je napisao:
dobro,ja vjerujem da u tom taškovom izlaganju o "opravdanju" bombardovanja,ima i malo pjesničke slobode,jer poznato je taškovo ruskofilstvo :D
ali,isto tako,ako gledamo istoriju kao jedan vječan proces,a ne samo zadnjih 20 godina,vidjećemo da je izvorni srpski nacionalizam skoro nemoguće odvojiti od ove linije ravna gora-saveznici-čikago-momčilo đujić,itd,itd,i nisu rijetka mišljenja da tog "humanitarnog bombardovanja" :( ,nikad ne bi ni došlo da su Srbi ostali Srbi,svoji..pa prije par godina je unuk od draže mihajlovića primio orden od trumana,za savezništvo i pomoć u spašavanju 700 američkih pilota u WW2 :( ....došao je tu neki komunizam,neko bratstvo jedinstvo,neki slobo i mira,nekakav jul,nekakve raznorazne jugoslavije,nekakavo totalno nerazumjevanje za interese jedine preostale supersile...sve je palo u vodu....sva savezništva u svim prethodnim svjetskim previranjima,zamjenio je osiromašeni uranijum :( :( ..ni ja im Milicu Rakić,ni 1000 Milica neću oprostit,ali samo da se zna da nije uvijek bilo tako...na Bijeloj Kući je za vrijeme WW1 čitav dan bila izvješena srpska umjesto američke zastave,u znak poštovanja hrabrom srpskom narodu :( ...

naravno da je sad sve otišlo u tri lijepe,i da im,bar za naših života 1995 i 1999 nećemo oprostit ni zaboravit :( :(


Fino zapazeno.. :wink: Ovaj post se ne treba citati kao opravdanje nekoga, vec kao jos malo istorijskih cinjenica..


Pravo pitanje bi bilo.. koja velika sila je kroz svoju istoriju imala najvise interesa koji se podudaraju sa srpskim interesima?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2014, 18:47 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
tasko,ja projektujem? :D :D

jel tebi spijo na ignore listi,pa nisi vidio ova dva posta?


Citiraj:
Direktor političke akademije SDS "opravdavao" zapadnjacko razaranje Jugoslavije i rat koji su oni potpomogli ovdje.
Uješću se za lijevo jaje


Citiraj:
Pjesnička sloboda,da :D
Ali ostaje dojam da je taj Savanović SDSov Karganović

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2833 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 142  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs