banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 08 Maj 2024, 02:26

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2833 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 142  Sledeća

Za koga ćete glasati na izborima u oktobru 2014.?
SNSD 14%  14%  [ 11 ]
SDS 29%  29%  [ 22 ]
PDP 5%  5%  [ 4 ]
DNS 3%  3%  [ 2 ]
SRS RS 0%  0%  [ 0 ]
SNS RS (Vučićevi) 4%  4%  [ 3 ]
SP RS 3%  3%  [ 2 ]
NDP - Dragan Čavić 9%  9%  [ 7 ]
Bojkotovaću izbore 33%  33%  [ 25 ]
Ukupno glasova : 76
Autoru Poruka
PostPoslato: 09 Jun 2014, 20:20 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
pa o ranijima i pricam,2012,kad su zuti imali svu vlast i sve medije ...sad je svaka budala znala da ce pobjediti vucic :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jun 2014, 20:21 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39432
Lokacija: Месечева икра
I da....postoji mala razlika u harizmi Bosića (i bilo kog drugog SDS-ovog prvaka) i Vučića.
Schlager je napisao:
pa o ranijima i pricam,2012,kad su zuti imali svu vlast i sve medije ...sad je svaka budala znala da ce pobjediti vucic :D
Ček, jesu li to oni izbori na kojima je u formskoj anketi ubjedljivo pobijedio SNS, a onda u RL izgubio?

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jun 2014, 20:22 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ma kakav SNS,dveri su sve pomele po forumskoj anketi tada...i radikali...a nisu cenzus prosli ni jedni ni drugi :lol: :lol:

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jun 2014, 20:23 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39432
Lokacija: Месечева икра
Ipak su formski favoriti bili Dveri...Svejedno, SDS u ovom điru nema šanse da osvoji vlast. Kad ih bude vodio neko ko ne djeluje kao bezimeni činovnik možda će je i imati.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jun 2014, 21:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36400
A u Srbiji sve cvijeta, evo vec druga godina :P
E moj Schlager, meni ovi tvoji izgledaju kao da bi bili najsrecniji da izgube izbore.
Pa vise je opozicija SNSD sam sebi, nego sto mu je SDS ikada uspio biti u zadnjih 10 godina.

I onda od takve ekipe ocekivati bilo sta? Ma dajte...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jun 2014, 21:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Два главна Вучићева "хита" за спас из пропасти - продаја Телекома и продаја ЕПС-а. :) Мислим стварноооо...

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jun 2014, 22:43 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
cak mislim da bih se mogao i sloziti sa vama da sds na ekonomskom planu nema carobni stapic i da ne moze za 4 godine napraviti svajcarsku ovdje...toliko smo po vertikali ruinirano i devastirano drustvo,da ovdje norveska ili svedska vlada ne bi za jedan mandat mogli to sve popraviti...zaduzujemo nase unuke da bi placali administraciju,a onda kad se desi ovako nesto,tek tad vidis da i pored tolikih zaduzenja,i pored toga sto si rasprodao sve,nemas tri camca ili 5 konzervi u robnim rezervama :(

a nakon ubjedljive pobjede sds u oktobru,jedino sto bi mene razocaralo bi bilo da "borba protiv korupcije" bude ovakva kao dosad,i tu ocekujem dramatican,mnogima sada i tesko zamisliv, pomak vec u prvim mjesecima....a nakon toga i da postanemo pravednije drustvo...iako to vjerovatno djeluje mnogima naivno,ipak nisam bas toliko naivan da ocekujem i ekonomski procvat u kratkom roku :D

al eto,vi ste rekli svoju prognozu,ja svoju,pa da ne pretvaramo ovo u temu kladionica "uzece ovaj ili onaj" :lol: :lol: ...komentarisacemo sa vremenskim odmakom,tamo negdje 6.juna 2015,bar...glupo da sad nesto ubjedjujemo jedni druge...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jun 2014, 23:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Dobro slagzi ode snsd u jednu krajnost sa narucenim clancima, a ti ode u drugu..

Kakogod sve sam blizi da svoj glas dam sds. Iako to nece nista promjeniti, ipak..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jun 2014, 00:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Schlager je napisao:
a nakon ubjedljive pobjede sds u oktobru,jedino sto bi mene razocaralo bi bilo da "borba protiv korupcije" bude ovakva kao dosad,i tu ocekujem dramatican,mnogima sada i tesko zamisliv, pomak vec u prvim mjesecima....a nakon toga i da postanemo pravednije drustvo...iako to vjerovatno djeluje mnogima naivno,ipak nisam bas toliko naivan da ocekujem i ekonomski procvat u kratkom roku :D

Искрено, тролујеш.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jun 2014, 06:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36400
SDS nije u stanju da se sam sredi pred izbore a kamoli da sredi situaciju u RS. Mjesecima se prenemazu oko kandidata i opet nista. Opet tim igrarijama razbijaju koaliciju. Kao u Banjaluci 2012. Juce je Ivanic istakao svoju kandidaturu. Pre koji dan to je uradio Mitrovic.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jun 2014, 08:26 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
BeckaSkola je napisao:

Kakogod sve sam blizi da svoj glas dam sds. Iako to nece nista promjeniti, ipak..


lajk! :D

fino vidjeti ovako momke koji nijednim slovom nisu pokazvali afinitete prema srpskoj demokratskoj stranci,da su sad,i pored svih rezervi, spremni da daju podršku...

napisaću zato danas ili sutra jedan malo opširniji post,prerano mi je sad za dugačke postove :D ...demantovaću svaku tvrdnju ovog tns-a koji sa takvim gardom piše,a uopšte nije upoznat čak ni sa materijalnim činjenicama :D ...prevedeno na tvoj riječnik,to bi bilo kao da na temi nhl stanley cup,dođem i bahato krenem pričati ko je mutav,ko je mamlaz,ko je nesposoban i kako sam siguran da će rangersi razbiti kingse jer mi se ne sviđa faca trenera LA..:lol: ....post će se odnositi na istražvanja javnog mšljenja (naravno,ne ova naručena IPSOS,Strategic marketing i sl) već ona realna koja svaka ozbiljna stranka pravi za sebe,naravno i snsd,sds...i koja se skoro potpuno slažu međusobno :D ...objasniću ti i da sds uopšte nije ni u kakvoj KOALICIJI koju tns pominje,već da je samo potpisana deklaracija o podršci zajedničkih kandidata za pojedinačne funkcije..i da nema nikakvog kilavljenja,već da je 14 jul rok za isticanje kandidata,mada bi već do kraja maja sds istakao svoje kandidate da nije bilo ovih poplava...jednostavno,nije bio momenat za to.....uostalom,nije ni tns-ov snsd istakao kandidate,tako da toliko o tns! 8) ....

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jun 2014, 08:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36400
SNSD nije problem isticanje kandidata, oni imaju drugih problema za rijesiti. A SDSu jest, a znamo i zbog koga.
Nego, necete valjda sada ponovo poceti pricu u stilu kako ste jedni jedini? Odnosno, umanjivati znacaj ostalih opozicionih stranaka? Kao u Banjaluci 2012. :D

I gdje sam u zadnjem postu napisao "mutav"? Ko je "mutav"? :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jun 2014, 08:42 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Citiraj:
Nego, necete valjda sada ponovo poceti pricu u stilu kako ste jedni jedini?


Čuj opet,pa kad sam ja to djelio entuzijazam o Gligoriću,Krsmanoviću ili sad ovom novom "pojačanju" PDP-a,Slobodanu Popoviću,npr? 8) ...Na ovom forumu ćeš naći jako mnogo mojih postova o Srpskoj Demokratskoj Stranci,ali o Savezu za promjene-nećeš nijedan (mislim da je ovo čak prvi put da pominjem tu riječ) :lol: :lol: ...I sad stojim iza svega što sam rekao,SDS kao najjača stranka treba dati svoje kandidate,ko hoće nek podrži..... a ako Mitrović nastavi insistirati na Poplašenu,Ivanić na svojoj malenkosti...Ma izvolite gospodo,široko vam polje...prije da nećete preći cenzus nego da ćete pobjediti!!....I da se raspadne taj Savez za promjene,nasikirao bih se kao konj kad prevrne kola :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jun 2014, 08:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36400
Ko je gospodin Stevandic?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jun 2014, 08:49 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39432
Lokacija: Месечева икра
Schlager je napisao:
a nakon ubjedljive pobjede sds u oktobru,jedino sto bi mene razocaralo bi bilo da "borba protiv korupcije" bude ovakva kao dosad,i tu ocekujem dramatican,mnogima sada i tesko zamisliv, pomak vec u prvim mjesecima....a nakon toga i da postanemo pravednije drustvo...iako to vjerovatno djeluje mnogima naivno,ipak nisam bas toliko naivan da ocekujem i ekonomski procvat u kratkom roku :D


Ovo je apsolutni hit. Ono, mi smo novi, nikada nismo bili na vlasti, nemamo oraha u džepu pa ćemo sada da napravimo čistku i krenemo od početka. Pa pola ovih što sada drmaju našim životima su proizvod vladavine SDS-a. I kad svoje pare ponude SDS-u umjesto SNSD-u SDS će ih odbiti i potrpati ih u zatvore. Aham.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jun 2014, 08:52 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Zoka,rekao sam da ćemo pričati o ovim stvarima za godinu dana,da ne pretvaramo sad ovo u "moj tata je jači od tvog tate"..

Fino sačekaš taj 9 juni 2015,vidiš da se nije ništa promjenilo i napišeš "Šlageru,jesi sad svjestan koliko si glup i naivan bio"? 8)

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jun 2014, 08:55 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39432
Lokacija: Месечева икра
Jbg, nisam ja takav da stajem ljudima na muku.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jun 2014, 09:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36400
Sinoc onaj Govedarica kaze kako u SDSu ne znaju kolike su stete od poplava. Umjesto da kaze kako SDS iz opstina u kojima je vlast ima podatke o toliko i toliko poplavljenih objekata, prosjecna steta toliko i toliko hiljada maraka po objektu. Treba uraditi to i to. A on kao Kostunica - ne zna. Voditelj nakon njega kaze kako se stete procjenjuju na 1,3 milijarde.

Tako se radi kada si opozicija i kad hoces na vlast.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jun 2014, 09:12 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
joj,nemoj bar o poplavama :( :(

a ako te zanima stav sds sa glavnog odbora,evo čitaj..


Citiraj:
Одговор власти за вријеме превенције, катастрофе и након окончања поплавног таласа је био неозбиљан и неодговоран и није пратио тежину и озбиљност ситуације у којој се нашао велики број грађана РС. У демократским државама одговорна власт дала би оставку, а у РС неодговорна власт покушава да одговорност пребаци на локалне заједнице које су погођене незапамћеним поплавама.

Одговорност за објекте које су у функцији одбране од поплава као што су насипи, препумпне станице, латерални канали и други је ЈУ "Воде Српске", а које су, према законској регулативи, одговорне и за осматрање и обавјештавање о стању водопривредних објеката и о непосредној опасности од поплава.За нефункционисање ЈУ "Воде Српске", цивилне заштите и робних резерви директно је одговорна влада, као и за криминал који постоји у тим установама и предузећима.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jun 2014, 09:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36400
Schlageru, ne razumijes... Opozicija treba da ide korak ispred vlasti. Pogotovo pred izbore.

Ova saopstenja doprinose ravnodusnosti glasaca. Eto, cisto sumnjam da bilo ko misli kako bi SDS uradio bilo sta po pitanju pumpi, kanala i sl.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2833 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 142  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs