banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 16:09

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11163 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418 ... 559  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 18 Feb 2019, 11:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Mislis na smanjenje populacije? Pa zar je trenutnu vlast i opoziciju stvarno briga sto ce naredna generacija nestati? Necemo se sada lagati.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2019, 11:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
The_new_Statesman je napisao:
Mislis na smanjenje populacije? Pa zar je trenutnu vlast i opoziciju stvarno briga sto ce naredna generacija nestati? Necemo se sada lagati.

Jbg, neko ce se sa tim morati pozabaviti, prije ili poslije, ali sa trenutnim pokazateljima, a oni su otprilike da je na fondu krajem godine bilo osigurano oko 930k ljudi, naravno to sam samo cuo, nisam siguran da je podatak tacan, a vjerovatno i od tog broja nekolicina ljudi ne boravi u RS, opozicija ne moze napraviti nista, taman da je na njenom celu Mesi ili Ronaldo licno...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2019, 12:08 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2010, 10:22
Postovi: 686
shakal je napisao:
Koje opštine sada kontroliše SDS nakon oktobarskih i ovih izbora juče?
Teslić još uvijek, ali je za 3. mart zakazan referendum za opoziv Miličevića sa mjesta načelnika.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2019, 12:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
Mislis na smanjenje populacije? Pa zar je trenutnu vlast i opoziciju stvarno briga sto ce naredna generacija nestati? Necemo se sada lagati.

Jbg, neko ce se sa tim morati pozabaviti, prije ili poslije, ali sa trenutnim pokazateljima, a oni su otprilike da je na fondu krajem godine bilo osigurano oko 930k ljudi, naravno to sam samo cuo, nisam siguran da je podatak tacan, a vjerovatno i od tog broja nekolicina ljudi ne boravi u RS, opozicija ne moze napraviti nista, taman da je na njenom celu Mesi ili Ronaldo licno...


Naravno da opozicija moze da pokrene stvari. I oko tog pitanja i oko pitanja RTRS-a koji im je nesto kao pravdanje za sve vlastite klovnovske idiotluke.

A druga je stvar sto ne znaju (kao ni vlast) i nece da se potrude da saznaju kako (kao ni vlast).

Jbg, valja dobro raditi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2019, 14:54 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Znam da vam se ovo neće svidjeti,vidim u kom pravcu usmjeravate diskusiju.....ali,ne bih ja potpuno amnestirao ni narod,najlakše je sve svaliti na pleća opozicije.

Juče u Doboju,opozicija im je ponudila divnog kandidata,čestitog i poštenog momka...bez ikakvih repova u politici i životu. Koji, pritom, i izuzetno lijepo izgleda,mlad porodični čovjek.

Narod mu je dao 10%,a čak 90% Obrenovom preletaču,koji je prije samo tri mjeseca promjenio stranu i prevario birače.Nekad Srbi bar izdajnike nisu voljeli,svašta.

Znači,nismo mi slučajno najsiromašniji u Evropi. Tj,čak i u najsiromašnijoj državi,njen siromašniji dio.

Istina je negdje napola,ima opozicija milion grešaka,ali svaki narod ima onakvu Vlast kakvu zaslužuje.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 18 Feb 2019, 14:56, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2019, 14:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Schlager je napisao:
Ne bih ja potpuno amnestirao ni narod,najlakše je sve svaliti na pleća opozicije.

Juče u Doboju,opozicija im je ponudila divnog kandidata,čestitog i poštenog momka...bez ikakvih repova u politici i životu. Koji pritome i izuzetno lijepo izgleda,mlad.

Narod mu je dao 10%,a čak 90% Obrenovom preletaču,koji je prije samo tri mjeseca promjenio stranu i prevario birače.Nekad Srbi bar izdajnike nisu voljeli,svašta.

Znači,nismo mi slučajno najsiromašniji u Evropi. Tj,čak i u najsiromašnijoj državi,njen siromašniji dio.

Istina je negdje napola,ima opozicija milion grešaka,ali svaki narod ima onakvu Vlast kakvu zaslužuje.
Doboj očigledno zaslužuje ovakvu.


Ti i dalje ne odustaješ :lol:


Šlageru, koja ozbiljna politička partija kao kandidata za gradonačelnika jednog od većih gradova u RS ponudi lika koji je član stranke 3-4 mjeseca?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2019, 14:58 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
shakal je napisao:
Schlager je napisao:
Ne bih ja potpuno amnestirao ni narod,najlakše je sve svaliti na pleća opozicije.

Juče u Doboju,opozicija im je ponudila divnog kandidata,čestitog i poštenog momka...bez ikakvih repova u politici i životu. Koji pritome i izuzetno lijepo izgleda,mlad.

Narod mu je dao 10%,a čak 90% Obrenovom preletaču,koji je prije samo tri mjeseca promjenio stranu i prevario birače.Nekad Srbi bar izdajnike nisu voljeli,svašta.

Znači,nismo mi slučajno najsiromašniji u Evropi. Tj,čak i u najsiromašnijoj državi,njen siromašniji dio.

Istina je negdje napola,ima opozicija milion grešaka,ali svaki narod ima onakvu Vlast kakvu zaslužuje.
Doboj očigledno zaslužuje ovakvu.


Ti i dalje ne odustaješ :lol:


Šlageru, koja ozbiljna politička partija kao kandidata za gradonačelnika jednog od većih gradova u RS ponudi lika koji je član stranke 3-4 mjeseca?


Ostali su svi prešli Dodiku sa Obrenom.

Nebojša možda nije nominalno bio u SDS,ali najduže je na BN radio,i samim tim jako naklonjen Srpskoj Demokratskoj stranci

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2019, 14:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
A je l' shvataš da to ne ide tako? Osim što priznaješ otvoreno da je BN stranački medij SDS-a, naklonost i pripadnost nisu isto.

Ja sam veoma dugo i veoma jako naklonjen Juventusu, al' me još niko nije zvao da igram za njih.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2019, 15:02 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Pa naravno da je BN naklonjen SDS-u,čak je i jedini, i pisani i elektronski medij,gdje SDS uopšte može da se izrazi.

Ostalo sve su ovi poklopili.Od Javnog servisa ,koga su shvatili kao ćaćevinu,do svega ostalog.

Ali i to je opet bolje nego u Srbiji,npr..tamo mislim da nema nijedan sa nacionalnom frekvencijom da ne veliča Vučića i samo Vučića.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2019, 15:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Jasno je da narod u Doboju nije glasao za SDS nego za Obrena i njegove ljude.
I jasno da se Vukota zajebao.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2019, 15:31 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Rocker je napisao:
Jasno je da narod u Doboju nije glasao za SDS nego za Obrena i njegove ljude.
I jasno da se Vukota zajebao.


Šta Vukoti konkretno zamjeraš u Doboju,da vidim da li mislimo na isto?

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2019, 15:36 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Rocker je napisao:
Jasno je da narod u Doboju nije glasao za SDS nego za Obrena i njegove ljude.
I jasno da se Vukota zajebao.

Isto je tako jasno da Obren nije zalegao na opstim izborima za Vukotu...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2019, 17:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Znaci narod kriv.

Koliko mogu da vidim, narod je u pravu sto SDS.u svo vrijeme uskracuje glasove.

Pazi, narod ti je kriv jer sve ove godine sve manje glasao za ljude po kojima sada psujete i bacate drvlje i kamenje. A samo prije par mjeseci/godinu/dvije/tri ste se kleli u njih.

Ne znam da je to bas problem naroda.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2019, 17:23 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Nkad Obren i Jerinić nisu imali 90% u Doboju (nisu ni 50%)..do juče....dok nisu prešli vladajućim...a naravno da je narod i kriv ako ne valja,i zaslužan ako izađe na dobro...jer ni Mile Dodik u oktobru,ni Jerinić juče,nisu došli silom ili revolucijom na vlast...već narodnom voljom...ne može se čak reći ni da je prevaren i da nije znao za koga glasa,jer odavno već vladaju...znači,znao je narod za koga glasa,i pusti se tog fraziranja "eto,opet narod kriv"....

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2019, 17:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2521
Pfc88 je napisao:
Ja ovom u Doboju tipujem nekih 1500-2500 glasova.
Cak nije trebalo ni izlaziti na ove izbore dok barem djelimicno ne srede stanje u stranci.
Ovako su ga postavili samo kao lutku na izlogu, i vec mu kraj imena stavili jedan ubjedljivi izborni poraz.
Evo ja mu zamjeram uopste sudjelovanje u trci a da fakticki i nemas ogranak stranke u Doboju.
Postignuti rezultat je cak iznenadjujuci, ubjedjen sam da su neki nezadovoljni sa one strane podrzali kandidata SDS. Iz tog razloga je prebacio preko 3 'iljade.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2019, 17:46 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Druže,opozicija (tačnije sam SDS,jer PDP je bio juče uz ovu osovinu Obren-Dodik),je uradila jedino što je mogla..ponudila čestitog i odličnog kandidata,mnogo kvalitetnijeg od njihovog...i pokrila biračka mjesta,koliko se to moglo nakon što je Gradski Odbor tamo devastiran..pomagalo se i iz drugih gradova.....a sad,što se narod skoro 100% izjasnio da ne želi promjene,i podržao Dodikovog i Obrenovog kandidata,nemojte to na opoziciju svaljivati,nije fer.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2019, 18:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Пази сад, стрпати промјене и стање у Добоју у исту реченицу је... :lol:

Да ли народ жели промјене ако послије 20+ година владавине СДС-а гласа опет за кандидата СДС-а или ако гласа за кандидата који је "до јуче" био СДС па промијенио страну?

Шта је ту промјена уопште? :lol:

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2019, 18:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2521
Schlager je napisao:
Druže,opozicija (tačnije sam SDS,jer PDP je bio juče uz ovu osovinu Obren-Dodik),je uradila jedino što je mogla..ponudila čestitog i odličnog kandidata,mnogo kvalitetnijeg od njihovog...i pokrila biračka mjesta,koliko se to moglo nakon što je Gradski Odbor tamo devastiran..pomagalo se i iz drugih gradova.....a sad,što se narod skoro 100% izjasnio da ne želi promjene,i podržao Dodikovog i Obrenovog kandidata,nemojte to na opoziciju svaljivati,nije fer.
Po cemu odlican kandidat?
Koji su to njegovi kvaliteti za poziciju gradonacelnika?
Sta je do sada vodio u zivotu, sem dnevnika?
Pisao sam vec da je Vukota dao kandidata po svojim karakteristikama, neodoljivo me asociraju jedan na drugog.
I da, kao clan SDS-a recicu samo da sto pre Vukota ode vece sanse SDS ima za prezivljavanje.
Doveo je stranku na najnize grane od osnivanja, nije sve ni njegova krivica, ima i do prethodnika, ali on je udario zavrsni pecat.
Danas da su izbori SDS bi bio na granici izmedju 10-15%.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2019, 19:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Jebem ti zivot, jesam li upravo procitao da je Doboj zeleci promjene glasao za Obrenovog kandidata? :D Ja ovog sinipa obozavam :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2019, 19:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Ili sam glup pa ne mogu drugacije shvatiti ili Schlager kaze da je narod kriv sto su Obren, Vulin, Jerinic, Dukic, Tadic Maksimovic i ostali danas losi.

A bili su dobri na svim proslim izbornim ciklusima.

Okej.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11163 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418 ... 559  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs