banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 09:38

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11163 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436 ... 559  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 24 Mar 2019, 20:59 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Evo sad i definitivno....znate gdje me mozete nac,ako vam nesto nije jasno....a ja dabogda poginuo ako vise slovo napisem na ovom usranom forumu,kojem je ovakvo iskompleksirano govno vlasnik

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 24 Mar 2019, 21:20, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Mar 2019, 21:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
A ti si to na mene mislio? E pa čast mi je. Iako se priča zadnjih dana da je Vanja moja (debela) kučka, ipak ne mogu sebi ovo pripisati. Ali dobro je ispravio grešku.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Mar 2019, 21:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Kakve ste vi pičke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Mar 2019, 21:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5201
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Jel broji neko koji je ovo put?


Poslednji put menjao ferdinand dana 24 Mar 2019, 21:26, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Mar 2019, 21:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15263
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Schlager je napisao:
On zato i zove..zna da ga cekaju teske odluke u vezi sa Kosovom i Pickoustim...zna da ga cekaju isto tako teske odluke vezano za MAP i Nato..

Ajd sad malo da ohladimo glave....da kojim slučajem (karikiram) SDS uđe u priču sa SNSDom oko konstituisanja vlasti na oba nivoa i kad dođu na red pitanja oko Kosova i NATOa,nebi li bilo korisnije za SDS da hrabro istupi i kaže da je protiv svih odluka koje se vezane za priznanje nezavisnosti Kosova i pristupu NATOu.....ono,kratko i jasno "jesmo u koaliciji,jesmo u vlasti ali preko toga ne možemo preći jer se to kosi sa našom politikom ,borbom i principima.Važniji nam je interes srpskog naroda od udobne fotelje i zbog toga napuštamo vlast na svim nivoima"
Da li bi po SDS bio bolji ovakav scenario ili Vukotino trenutno glumljenje uvrijeđene mlade?

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Mar 2019, 21:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5201
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Čiča iz Rogače je napisao:
kratko i jasno "jesmo u koaliciji,jesmo u vlasti ali preko toga ne možemo preći jer se to kosi sa našom politikom ,borbom i principima.Važniji nam je interes srpskog naroda od udobne fotelje i zbog toga napuštamo vlast na svim nivoima"



A onda je svizac zamotao cokoladu...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Mar 2019, 21:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15263
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
rekao sam da karikiram....neje to neka bogom dana teška konstrukcija već običan pogled par stepenica ispred.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Poslednji put menjao Čiča iz Rogače dana 24 Mar 2019, 21:30, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Mar 2019, 21:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
U teoriji je pametnije, u praksi je ovo sa motanjem čokolade


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Mar 2019, 22:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2624
Lokacija: PD
opet otjeraste pedesetogodišnjeg čojeka.
no country for old nervous man :(


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Mar 2019, 23:00 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Feb 2016, 23:33
Postovi: 278
Lokacija: КРАЈИНА
Čiča iz Rogače je napisao:
Schlager je napisao:
On zato i zove..zna da ga cekaju teske odluke u vezi sa Kosovom i Pickoustim...zna da ga cekaju isto tako teske odluke vezano za MAP i Nato..

Ajd sad malo da ohladimo glave....da kojim slučajem (karikiram) SDS uđe u priču sa SNSDom oko konstituisanja vlasti na oba nivoa i kad dođu na red pitanja oko Kosova i NATOa,nebi li bilo korisnije za SDS da hrabro istupi i kaže da je protiv svih odluka koje se vezane za priznanje nezavisnosti Kosova i pristupu NATOu.....ono,kratko i jasno "jesmo u koaliciji,jesmo u vlasti ali preko toga ne možemo preći jer se to kosi sa našom politikom ,borbom i principima.Važniji nam je interes srpskog naroda od udobne fotelje i zbog toga napuštamo vlast na svim nivoima"
Da li bi po SDS bio bolji ovakav scenario ili Vukotino trenutno glumljenje uvrijeđene mlade?


По мени је једино рјешење одмах сутра ставити до знања став по питању Косова, Нато алијансе ...

Улазак на власт на оба нивоа би представљао опасност да СДС на следећим изборима изгуби статус парламентарне странке,
а улазак на нивоу Бих би довео до великог слабљења.

Исто тако за мене лично( као и за већину чланства СДСа ) улазак на власт на оба нивоа би предстаљао издају

_________________
" Наша је дужност да радимо оно што можемо, ни Бог од нас не тражи да радимо оно што не можемо"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Mar 2019, 23:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Vukota živi u paralelnoj stvarnosti, postavlja neke uslove . . .

Budimo realni - stranka koja nije dio vlasti ni na jednom nivou je osuđena na propast u trenutnom sistemu tajkunizacije politike, jer, realno, tajkuni su ti koji vuku glasove po mikrosredinama.
Tajkuni neće nikog podržati samo iz ubjeđenja, to mora imati opipljivu materijalnu stranu.

Najbolji primjer je moj Teslić i braća Škrebići. Hoćeš bukovinu za destilaciju ? Napusti SP. Nema bukovine jer je opozicija pukla ? Vrati se u SP i dobiješ bukovinu. Nećeš glasati protiv načelnika ? Nema bukovine.
Hoćeš protiv načelnika ? Ima bukovine.
Overcook the chiken ? Straight to jail :D

Kad je u pitanju njegovo lično dupe, Vukota je itekako pragmatičan i ljigav, ugurao se u vijeće naroda, tamo gdje nikad nijedan predsjednik stranke nije sjedio, ali kad je cijela stranka u pitanju taj pragmatizam se naprasno gubi.

SDS je i još će štetovati na tim "kadrovima" tipa Mektić, Govedarica, Bosić, koketiranje sa PDP-om na vlastitu štetu jer ih je Ivanić svaki put nategao ko pavijane.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Mar 2019, 01:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
ferdinand je napisao:
Jel broji neko koji je ovo put?

Зашто би, је'л неки округао број типа јубиларни тридесети пут?

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Mar 2019, 07:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
shakal je napisao:
Pogodite zagonetnog forumaša:

Slika

Slika

Skeva inače ovako škilji :lol: :lol: :lol:

Mislim da je bilo krajnje vrijeme da neko Vanju jebe u usta škrbava

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Mar 2019, 10:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15263
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Special one je napisao:
Čiča iz Rogače je napisao:
Schlager je napisao:
On zato i zove..zna da ga cekaju teske odluke u vezi sa Kosovom i Pickoustim...zna da ga cekaju isto tako teske odluke vezano za MAP i Nato..

Ajd sad malo da ohladimo glave....da kojim slučajem (karikiram) SDS uđe u priču sa SNSDom oko konstituisanja vlasti na oba nivoa i kad dođu na red pitanja oko Kosova i NATOa,nebi li bilo korisnije za SDS da hrabro istupi i kaže da je protiv svih odluka koje se vezane za priznanje nezavisnosti Kosova i pristupu NATOu.....ono,kratko i jasno "jesmo u koaliciji,jesmo u vlasti ali preko toga ne možemo preći jer se to kosi sa našom politikom ,borbom i principima.Važniji nam je interes srpskog naroda od udobne fotelje i zbog toga napuštamo vlast na svim nivoima"
Da li bi po SDS bio bolji ovakav scenario ili Vukotino trenutno glumljenje uvrijeđene mlade?


1:По мени је једино рјешење одмах сутра ставити до знања став по питању Косова, Нато алијансе ...

2:Улазак на власт на оба нивоа би представљао опасност да СДС на следећим изборима изгуби статус парламентарне странке,
а улазак на нивоу Бих би довео до великог слабљења.

3:Исто тако за мене лично( као и за већину чланства СДСа ) улазак на власт на оба нивоа би предстаљао издају

1: nije jer za sve treba tajming.
2:znači učešće u vlasti oslabljuje poziciju stranke!!!? OK.
3:Za tebe evo sad znamo ali kakao znaš stav većine članova SDSa?Vršio si ispitivanja,ankete??
Evo nešto po pitanju tajminga....i iz SNSD žele da se Vukota expresno izjasni po ovim pitanjima.Znači Ti i SNSD razmišljate identično. https://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php? ... FdB1s4qvyQ

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Mar 2019, 13:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Ovo sto Spijo pobroja bi bilo odgovorno vodjenje nacionalne i stranacke politike jer bi se uzela u obzir malo sira slika. Godinama se sva politika te stranke ravna samo prema Mili. Od Mile ne vide nista. Vidimo dokle se doguralo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Mar 2019, 23:41 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Feb 2016, 23:33
Postovi: 278
Lokacija: КРАЈИНА
Čiča iz Rogače je napisao:
Special one je napisao:
Čiča iz Rogače je napisao:
Schlager je napisao:
On zato i zove..zna da ga cekaju teske odluke u vezi sa Kosovom i Pickoustim...zna da ga cekaju isto tako teske odluke vezano za MAP i Nato..

Ajd sad malo da ohladimo glave....da kojim slučajem (karikiram) SDS uđe u priču sa SNSDom oko konstituisanja vlasti na oba nivoa i kad dođu na red pitanja oko Kosova i NATOa,nebi li bilo korisnije za SDS da hrabro istupi i kaže da je protiv svih odluka koje se vezane za priznanje nezavisnosti Kosova i pristupu NATOu.....ono,kratko i jasno "jesmo u koaliciji,jesmo u vlasti ali preko toga ne možemo preći jer se to kosi sa našom politikom ,borbom i principima.Važniji nam je interes srpskog naroda od udobne fotelje i zbog toga napuštamo vlast na svim nivoima"
Da li bi po SDS bio bolji ovakav scenario ili Vukotino trenutno glumljenje uvrijeđene mlade?


1:По мени је једино рјешење одмах сутра ставити до знања став по питању Косова, Нато алијансе ...

2:Улазак на власт на оба нивоа би представљао опасност да СДС на следећим изборима изгуби статус парламентарне странке,
а улазак на нивоу Бих би довео до великог слабљења.

3:Исто тако за мене лично( као и за већину чланства СДСа ) улазак на власт на оба нивоа би предстаљао издају

1: nije jer za sve treba tajming.
2:znači učešće u vlasti oslabljuje poziciju stranke!!!? OK.
3:Za tebe evo sad znamo ali kakao znaš stav većine članova SDSa?Vršio si ispitivanja,ankete??
Evo nešto po pitanju tajminga....i iz SNSD žele da se Vukota expresno izjasni po ovim pitanjima.Znači Ti i SNSD razmišljate identično. https://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php? ... FdB1s4qvyQ


1. Змија се одмах у главу удара.
2. Учешће у власти са СНСД-ом ће ослабити СДС(нема потребе генерализовати )
Уласком у власт добићеш неке нове чланове (интересџије) само на папиру, а изгубићеш повјерење искрених чланова.
3. Свакодневно имам прилику да разговарам са члановима и из тога произилази моје мишљење.
СНСД покушава спиновати причу о том састанку са Американцима да би избјегао ово горе што сам навео да се мора рећи након састанка.

_________________
" Наша је дужност да радимо оно што можемо, ни Бог од нас не тражи да радимо оно што не можемо"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Mar 2019, 07:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
Potpredsjednik SDS-a Milovan Bjelica rekao je da mu je Vukota Govedarica potvrdio da se neće ponovo kandidovati za predsjednika partije.

naglašava da saradnju sa predsjednikom SNSD-a Miloradom Dodikom podržava zbog toga što je svjestan opasnosti pred kojima se nalazi Srpska.

"Sve ostalo su maštarije i fantazije i nemaju dodira sa realnošću. Svjestan sam opasnosti i problema sa kojima se suočava i sa kojima će se suočavati Republika Srpska i zato i podržavam saradnju i razgovore sa Dodikom, kada je riječ o politici Srpske u Sarajevu", napominje Bjelica.

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Mar 2019, 16:08 
Citiraj:
Predsjednik SDS-a Vukota Govdarica izjavio je da će SDS u nedjelju, 31. marta, odgovoriti na ponudu SNSD-a o učešću u vlasti na nivou BiH, ističući da taj odgovor neće biti dvosmislen.

Govedarica kaže da će o toj ponudi SNSD-a biti odlučeno u nedjelju na sjednici Glavnog odbora SDS-a.

On je naveo da je na nedavno održanom sastanku sa SNSD-om razgovarano o strateškim politikama Republike Srpske u institucijama BiH.

"Ova vrsta razgovora treba svim političkim partijama, da vidimo kako Republika Srpska može da ide, ali je jasno ako govorimo o srpskom jedinstvu da ta priča ne smije da ima pozadinu raznoraznih političkih trikova. Ako imamo trikove, jedinstvo ne možemo imati i otvorićemo prostor jednoumlju", naveo je Govedarica.

Govedarica je podsjetio da je njemu lično ponuđeno jedno ministarstvo u Savjetu ministara.


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Mar 2019, 18:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
:lol: :lol: :lol:
Tri dana bih slavio od srece kad bi pokojni SDS usao u vlast.
Cisto da se poludebilni Slager napusi kurca.

P.S.
Da, namjerno ovaj post pisem nakon sto je banovan.
Da mi se napusi kurca jos jednom.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Mar 2019, 18:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ne bi Vukota zbog sebe, ali zbog stranke jebiga


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11163 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436 ... 559  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs