banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 10:57

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11163 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 559  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 09 Okt 2012, 12:27 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Apr 2012, 12:53
Postovi: 366
sds se okrenuo ekonomiji na zadnjem njihovom kongresu tako je odluceno , kazu nema vise od koga da se brani R.SRPSKA , pa se okrecu ekonomiji sto postujem i dao sam glas , a dodik je zaboravio da kad je prvi put dosao za premijera da se treba zahvaliti bosnjacima koji su 100 % dali svoje glasove a sad je izgubio bosnjacke glasove a sto je sds objerucke prihvatio ii ponudio saradnju bosnjacima zato gdje god ima bosnjaka tu pobijedi sds :D doboj , trebinje , bijeljina (janja) i tako dalje :D jedino laktaski bosnjaci su vjerni dodiku :D mozda slager bolje poznaje situaciju .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2012, 12:57 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 15 Apr 2009, 17:34
Postovi: 1155
Lokacija: Canberra
insider je napisao:

SDS je dugo bez vlasti a to je kao da nisi dugo yebo na SDS ce biti da li da halapljivo odmah udje u vlast ili da saceka jos 2 godine i totalno nokautira SNSD , politika je kurva a ćori ne mozes nista ni znati ni vjerovati



Pre dve godine su mogli ljepo odjebat SNSD na zajednickom nivou odnosno na nivou takozvane BIH,imaju 5 poslanika u predstavnickom domu parlamentarne skupstine BIH,mogli su lagano sa SDP da formiraju vlast na nivou BIH,sto im je Lagundzija i nudio ,kad se bolje razmisli mozda bi to cak bilo i bolje za RS jer bi tek onda Dodik bio primoran da bojkotuje institucije BIH,uglavnom oni su odbili i zajedno sa snsd stvorilil RS koaliciju i popisali platformu o usaglasenom djelovanju


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2012, 14:44 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
kristijan borik je napisao:
sds se okrenuo ekonomiji na zadnjem njihovom kongresu tako je odluceno , kazu nema vise od koga da se brani R.SRPSKA , pa se okrecu ekonomiji sto postujem i dao sam glas , a dodik je zaboravio da kad je prvi put dosao za premijera da se treba zahvaliti bosnjacima koji su 100 % dali svoje glasove a sad je izgubio bosnjacke glasove a sto je sds objerucke prihvatio ii ponudio saradnju bosnjacima zato gdje god ima bosnjaka tu pobijedi sds :D doboj , trebinje , bijeljina (janja) i tako dalje :D jedino laktaski bosnjaci su vjerni dodiku :D mozda slager bolje poznaje situaciju .


poznajem situaciju,ali ovo su ipak bili lokalni izbori gdje bi se trebalo pričati o komunalijama,vodovodu,kanalizaciji ili regulacionim planovima,a ne o nekim strateškim pitanjima...kad me već pitaš,naravno da je stav sds po tim pitanjima potpuno drugačiji od ovoga što radi snsd....sds je stvarao Republiku Srpsku kad je trebalo,organizovao narod takođe,da mu se ne ponovi 1941,ali sada nećete naći funkcionera sds koji će demagoški skupljati političke poene zovući sarajevo teheranom,plašiti,sluđivati i zavađati ljude kao rajko vasić,ismijavati bih na svakom koraku i izazivati kontrareakcije,narodski rečeno,prodavati muda pod bubrege...tačno je,procjena je da u ovom trenutku RS nije ugrožena direktno,i akcenat je bačen na ekonomiju,bolji život i veći standard građana...takođe,ako sds pobjedi za 2 godine,možete očekivati politiku čistih računa,a sigurno se neće dešavati ovo da se više borimo za prava hrvata i njihov treći entitet nego oni sami,dok s druge strane kompletnu medijsku oštricu usmjeravamo protiv sarajeva i optužujemo ga za sve svoje probleme...gledaćemo svoja posla....koliko je dosadašnja politika bila promašena,najbolje pokazuje to što se dragan čović i hdz ponovo okrenuo lagumdžiji :( :(
znači,očekujte jednu mnogo relaksiraniju atmosferu po nacionalnom pitanju,i apsolutno davanje prioriteta ekonomiji.

naravno,ako bilo ko šta pokuša sa druge strane protiv RS i srpskog naroda,prvi će u njenu odbranu stati oni koji su je i stvorili i vodili narod u teškim vremenima.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2012, 14:58 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 15 Apr 2009, 17:34
Postovi: 1155
Lokacija: Canberra
Schlager svi su to ocekivali od SDS i 2000 god pa smo vidjeli sta SDS napravi,Dodik je bar koliko toliko uspeo da popravi stetu koju je u prvom mandatu napravio,tesko ce SDS skinuti tu ljagu sa sebe i saparati sve ono sto su radili Dragan Cavic ,Kalinic i Mirko Sarovic dok su vodili SDS,zbog toga ne vjerujem da ce sds moci da osvoji vlast u RS,a narocito ne sa takvom pricom
nije isto vodit opstinu i vodit drzavu


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2012, 15:19 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ozna je napisao:
Schlager svi su to ocekivali od SDS i 2000 god pa smo vidjeli sta SDS napravi,Dodik je bar koliko toliko uspeo da popravi stetu koju je u prvom mandatu napravio,tesko ce SDS skinuti tu ljagu sa sebe i saparati sve ono sto su radili Dragan Cavic ,Kalinic i Mirko Sarovic dok su vodili SDS,zbog toga ne vjerujem da ce sds moci da osvoji vlast u RS,a narocito ne sa takvom pricom
nije isto vodit opstinu i vodit drzavu


slažem se da narod mnogo više voli slušati bajke o referendumu,ali ne znam na šta konkretno misliš da je pomenuta trojka uništila?

iako je samo šarović još u sds,ne sjećam se ni da su ova dvojica nešto sluđivali i zavađali ljude?

prije bi im se neke druge stvari mogle zamjeriti,tačnije samo Čaviću...iako je on kratko bio u SDS,ja mu zamjerim pomilovanje nekih kriminalaca na kraju mandata i nekritičko prihvatanje izvještaja o Srebrenici...ne mislim da je trebao tvrditi da zločina nije bilo,naprotiv :( ...ali nije morao baš ni prihvatiti svaku cifru iz izvještaja bez tačnih dokaza...

možda sam ja subjektivan,ali po meni je čak i ona vlada bukejlovića i cenićke bila mnogo bolja od ovih...sve je isplaćivano na vrijeme,zaduživali se nismo uopšte,i to sve bez milijarde i po maraka od prodaje telekoma i rafinerije,koje je pojela maca...sad zadužismo i unuke naše,a da ne pričam šta mislim o prodaji telekoma :( :(

i ko bi normalan uopšte prodao firmu koja mu donosi 100 miliona maraka godišnje čistog profita?

ne treba ti ni trezorski zapisi,ni obveznice,ni mmf,ništa..tih 100 miliona godišnje ti je tvoj vlastiti mmf!

ne znam,nije bilo ni tada sjajno,ali mislim da se mnogo više domaćinski ponašalo nego sad.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 09 Okt 2012, 15:20, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2012, 15:50 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 08 Okt 2012, 12:20
Postovi: 54
Schlager...aj ne pretjeruj...samo bubetas, shvatili smo da volis sds al prestani majke ti, spominjati politicku baru kad je cenicka i bukva bili na vlasti...pa to je rupa u istoriji rs...snsd je uradio za RS sto sds nece ni za 100 godina...


Poslednji put menjao casttra dana 09 Okt 2012, 15:51, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2012, 15:50 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
te izraze kao bubetanje ostavi za kućnu upotrebu,upozorio sam te juče.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2012, 15:52 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 08 Okt 2012, 12:20
Postovi: 54
pa zato i mnogi nece da komentarisu ovdje na forumu jer ti samo upozoravas i svoje neistomisljenike banujes...evo zivio sds!! najpametniji ste!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2012, 15:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
A ovo je smijesno kako se neki pojave na forumu kao objektivni posmatraci al' ne izdrze ni 10-ak komentara i vec krenu sa pljuvacinom.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2012, 15:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Maj 2010, 22:15
Postovi: 3436
Lokacija: Banja Luka R. Srpska
nisam citao prethodne postove ali kladim se da ovaj casttra ima sliku dode u dnevnom boravku...

_________________
a.k.a. jos bolji

"... reperi su obmana svi su Toni Montana, svi su brate crnci ja sam samo Barak Obama..."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2012, 15:58 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 08 Okt 2012, 12:20
Postovi: 54
ma ja mogu slobodno ovdje da gledam kako se velica sds i da navijam kao vi...samo recite...evo obucicu i majicu s likom stevana za gradonacelnika...hehe


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2012, 16:00 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 08 Okt 2012, 12:20
Postovi: 54
batica je napisao:
nisam citao prethodne postove ali kladim se da ovaj casttra ima sliku dode u dnevnom boravku...


a kod tebe bista stevandica u dnevnoj?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2012, 16:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Maj 2010, 22:15
Postovi: 3436
Lokacija: Banja Luka R. Srpska
casttra je napisao:
batica je napisao:
nisam citao prethodne postove ali kladim se da ovaj casttra ima sliku dode u dnevnom boravku...


a kod tebe bista stevandica u dnevnoj?

da ti budem iskren, ne znam ko je taj covjek ali vjerujem da je iz sds-a posto se na njih palis.
edit: jeste, sad ga ugledah gore za glasanje. nemam bistu tog cove...

_________________
a.k.a. jos bolji

"... reperi su obmana svi su Toni Montana, svi su brate crnci ja sam samo Barak Obama..."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2012, 16:07 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 08 Okt 2012, 12:20
Postovi: 54
moj ti batice nisi jedini koji ga ne znas, siguran sam da ga ljudi znaju u Banja Luci ne bi dobio ni dva glasa...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2012, 16:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Maj 2010, 22:15
Postovi: 3436
Lokacija: Banja Luka R. Srpska
meni je krivo sto ja ne znam ni jednog politicara vrijednog dva glasa...

_________________
a.k.a. jos bolji

"... reperi su obmana svi su Toni Montana, svi su brate crnci ja sam samo Barak Obama..."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2012, 16:14 
Ni ja ga ne bih znao da me nije operisao....


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Okt 2012, 16:19 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 08 Feb 2010, 13:02
Postovi: 307
Schlager je napisao:
poznajem situaciju,ali ovo su ipak bili lokalni izbori gdje bi se trebalo pričati o komunalijama,vodovodu,kanalizaciji ili regulacionim planovima,a ne o nekim strateškim pitanjima...kad me već pitaš,naravno da je stav sds po tim pitanjima potpuno drugačiji od ovoga što radi snsd....sds je stvarao Republiku Srpsku kad je trebalo,organizovao narod takođe,da mu se ne ponovi 1941,ali sada nećete naći funkcionera sds koji će demagoški skupljati političke poene zovući sarajevo teheranom,plašiti,sluđivati i zavađati ljude kao rajko vasić,ismijavati bih na svakom koraku i izazivati kontrareakcije,narodski rečeno,prodavati muda pod bubrege...tačno je,procjena je da u ovom trenutku RS nije ugrožena direktno,i akcenat je bačen na ekonomiju,bolji život i veći standard građana...takođe,ako sds pobjedi za 2 godine,možete očekivati politiku čistih računa,a sigurno se neće dešavati ovo da se više borimo za prava hrvata i njihov treći entitet nego oni sami,dok s druge strane kompletnu medijsku oštricu usmjeravamo protiv sarajeva i optužujemo ga za sve svoje probleme...gledaćemo svoja posla....koliko je dosadašnja politika bila promašena,najbolje pokazuje to što se dragan čović i hdz ponovo okrenuo lagumdžiji :( :(
znači,očekujte jednu mnogo relaksiraniju atmosferu po nacionalnom pitanju,i apsolutno davanje prioriteta ekonomiji.

naravno,ako bilo ko šta pokuša sa druge strane protiv RS i srpskog naroda,prvi će u njenu odbranu stati oni koji su je i stvorili i vodili narod u teškim vremenima.


ovo je strasno sta ti pises, podsjecas me na onog covjeka iz stranke boraca, koji kaze mi trebamo reci gdje ce se podici spomenik palim borcima, jer smo mi stranka boraca, a covjek zaboravio da u drugim strankama ima puno vise boraca tj. ljudi koji su bili na ratistu...

Nista SDS nije stvarao, a ono cega se takao to je uspio i unistiti. Ovaj narod je stvorio i odbranio svoju zemlju, a ti koji su trebali voditi narod su zavrsili upravo onako kako su ga i vodili. SDS ovome narodu nije dobroga donio, a o Banja Luci ne trebamo ni pricati, koliko su gospoda sa Pala bila omiljena. Najvise ratnih profitera je profilisala upravo tvoja stranka. Ne bih ja to nista ni spomenuo da ti nisi krenuo sa nekim istorijskim pricama i bajkama za dijecu koja ne znaju sta ih spopalo pocetkom 90-tih godina pa sada citaju tvoje mitove. Dobar je i onaj bio koji je napisao da je Stevandic bio "osloboditelj", kada sam to pricatio onda mi je jasno bilo sa kime trebam da se upustam u diskusiju.

Ne trebati vi da vrijedjate nikoga kada niste ni imali dodirne tacke sa federacijom, jer ste minorni bili, ali zato znati pistoljima pred kamerama da vitlate.

Zadnje podebljano je sustina citave price. Da mogu ONI bi sutra ugasili RS, sto ne znaci da ne pokusavaju ili da koce razvoj RS gdje god stignu. Hrvati u BiH osjecaju poslijedice te federacije, a normalno je da je nama u interesu da se stvori treci entitet jer moc Sarajeva time slabi, a mi ako i ne jacamo postajemo stabilniji.

Neko je pitao u koliko opstina je SDS usao u kaoliciju sa nekim ili podrzao kandidata, to je 9 (ili 7, sada sam i ja pomjesao nesto).

Jedino sto priznajem SDS-u, to je da ovaj banjalucki dio SDS puno urbaniji od ostalog dijela SDS u RS.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2012, 16:26 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
casttra je napisao:
pa zato i mnogi nece da komentarisu ovdje na forumu jer ti samo upozoravas i svoje neistomisljenike banujes...evo zivio sds!! najpametniji ste!



није истина,сад ти бубеташ.....
кренем од себе,сдс и снсд су ми као и све политичке партије које коментаришем.
да си рекао за било коју другу тему да је цензурисан,ајде де,али овдје стварно та прича не пије воде!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2012, 16:31 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
bila jednom je napisao:
Schlager je napisao:
poznajem situaciju,ali ovo su ipak bili lokalni izbori gdje bi se trebalo pričati o komunalijama,vodovodu,kanalizaciji ili regulacionim planovima,a ne o nekim strateškim pitanjima...kad me već pitaš,naravno da je stav sds po tim pitanjima potpuno drugačiji od ovoga što radi snsd....sds je stvarao Republiku Srpsku kad je trebalo,organizovao narod takođe,da mu se ne ponovi 1941,ali sada nećete naći funkcionera sds koji će demagoški skupljati političke poene zovući sarajevo teheranom,plašiti,sluđivati i zavađati ljude kao rajko vasić,ismijavati bih na svakom koraku i izazivati kontrareakcije,narodski rečeno,prodavati muda pod bubrege...tačno je,procjena je da u ovom trenutku RS nije ugrožena direktno,i akcenat je bačen na ekonomiju,bolji život i veći standard građana...takođe,ako sds pobjedi za 2 godine,možete očekivati politiku čistih računa,a sigurno se neće dešavati ovo da se više borimo za prava hrvata i njihov treći entitet nego oni sami,dok s druge strane kompletnu medijsku oštricu usmjeravamo protiv sarajeva i optužujemo ga za sve svoje probleme...gledaćemo svoja posla....koliko je dosadašnja politika bila promašena,najbolje pokazuje to što se dragan čović i hdz ponovo okrenuo lagumdžiji :( :(
znači,očekujte jednu mnogo relaksiraniju atmosferu po nacionalnom pitanju,i apsolutno davanje prioriteta ekonomiji.

naravno,ako bilo ko šta pokuša sa druge strane protiv RS i srpskog naroda,prvi će u njenu odbranu stati oni koji su je i stvorili i vodili narod u teškim vremenima.


ovo je strasno sta ti pises, podsjecas me na onog covjeka iz stranke boraca, koji kaze mi trebamo reci gdje ce se podici spomenik palim borcima, jer smo mi stranka boraca, a covjek zaboravio da u drugim strankama ima puno vise boraca tj. ljudi koji su bili na ratistu...

Nista SDS nije stvarao, a ono cega se takao to je uspio i unistiti. Ovaj narod je stvorio i odbranio svoju zemlju, a ti koji su trebali voditi narod su zavrsili upravo onako kako su ga i vodili. SDS ovome narodu nije dobroga donio, a o Banja Luci ne trebamo ni pricati, koliko su gospoda sa Pala bila omiljena. Najvise ratnih profitera je profilisala upravo tvoja stranka. Ne bih ja to nista ni spomenuo da ti nisi krenuo sa nekim istorijskim pricama i bajkama za dijecu koja ne znaju sta ih spopalo pocetkom 90-tih godina pa sada citaju tvoje mitove. Dobar je i onaj bio koji je napisao da je Stevandic bio "osloboditelj", kada sam to pricatio onda mi je jasno bilo sa kime trebam da se upustam u diskusiju.

Ne trebati vi da vrijedjate nikoga kada niste ni imali dodirne tacke sa federacijom, jer ste minorni bili, ali zato znati pistoljima pred kamerama da vitlate.

Zadnje podebljano je sustina citave price. Da mogu ONI bi sutra ugasili RS, sto ne znaci da ne pokusavaju ili da koce razvoj RS gdje god stignu. Hrvati u BiH osjecaju poslijedice te federacije, a normalno je da je nama u interesu da se stvori treci entitet jer moc Sarajeva time slabi, a mi ako i ne jacamo postajemo stabilniji.

Neko je pitao u koliko opstina je SDS usao u kaoliciju sa nekim ili podrzao kandidata, to je 9 (ili 7, sada sam i ja pomjesao nesto).

Jedino sto priznajem SDS-u, to je da ovaj banjalucki dio SDS puno urbaniji od ostalog dijela SDS u RS.


o ovome bi se moglo pet dana pisati,a ja ti nisam baš na forumu poznat da volim neke diskusije i prepirke....ukratko,najveći fajter i zaštitnik RS danas,Rajko Vasić,je za televiziju sarajevo izvještavao kako su četnici veljka milankovića zauzeli relej na kozari i usmjerili ga na tv beograd....a treći entitet ne bih ni pominjao,daytonski sporazum nam mora biti Sveto Pismo,jer ga garantuje 5 najvećih svjetskih sila,i zaista ne znam šta nama Srbima treba da čačkamo mečku...a i u običnom životu veću vrijednost ima kad si vlasnik 1/2 nečega,nego 1/3...bar ja tako to gledam.

a o stvaranju RS...već smo na ovoj proslavi 20-godišnjice svi vidjeli da ju je stvorio SNSD...Radovana Karadzića niko nije ni pomenuo....odlikovan je Komarica.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2012, 16:49 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 08 Feb 2010, 13:02
Postovi: 307
Schlager je napisao:
bila jednom je napisao:
Schlager je napisao:
poznajem situaciju,ali ovo su ipak bili lokalni izbori gdje bi se trebalo pričati o komunalijama,vodovodu,kanalizaciji ili regulacionim planovima,a ne o nekim strateškim pitanjima...kad me već pitaš,naravno da je stav sds po tim pitanjima potpuno drugačiji od ovoga što radi snsd....sds je stvarao Republiku Srpsku kad je trebalo,organizovao narod takođe,da mu se ne ponovi 1941,ali sada nećete naći funkcionera sds koji će demagoški skupljati političke poene zovući sarajevo teheranom,plašiti,sluđivati i zavađati ljude kao rajko vasić,ismijavati bih na svakom koraku i izazivati kontrareakcije,narodski rečeno,prodavati muda pod bubrege...tačno je,procjena je da u ovom trenutku RS nije ugrožena direktno,i akcenat je bačen na ekonomiju,bolji život i veći standard građana...takođe,ako sds pobjedi za 2 godine,možete očekivati politiku čistih računa,a sigurno se neće dešavati ovo da se više borimo za prava hrvata i njihov treći entitet nego oni sami,dok s druge strane kompletnu medijsku oštricu usmjeravamo protiv sarajeva i optužujemo ga za sve svoje probleme...gledaćemo svoja posla....koliko je dosadašnja politika bila promašena,najbolje pokazuje to što se dragan čović i hdz ponovo okrenuo lagumdžiji :( :(
znači,očekujte jednu mnogo relaksiraniju atmosferu po nacionalnom pitanju,i apsolutno davanje prioriteta ekonomiji.

naravno,ako bilo ko šta pokuša sa druge strane protiv RS i srpskog naroda,prvi će u njenu odbranu stati oni koji su je i stvorili i vodili narod u teškim vremenima.


ovo je strasno sta ti pises, podsjecas me na onog covjeka iz stranke boraca, koji kaze mi trebamo reci gdje ce se podici spomenik palim borcima, jer smo mi stranka boraca, a covjek zaboravio da u drugim strankama ima puno vise boraca tj. ljudi koji su bili na ratistu...

Nista SDS nije stvarao, a ono cega se takao to je uspio i unistiti. Ovaj narod je stvorio i odbranio svoju zemlju, a ti koji su trebali voditi narod su zavrsili upravo onako kako su ga i vodili. SDS ovome narodu nije dobroga donio, a o Banja Luci ne trebamo ni pricati, koliko su gospoda sa Pala bila omiljena. Najvise ratnih profitera je profilisala upravo tvoja stranka. Ne bih ja to nista ni spomenuo da ti nisi krenuo sa nekim istorijskim pricama i bajkama za dijecu koja ne znaju sta ih spopalo pocetkom 90-tih godina pa sada citaju tvoje mitove. Dobar je i onaj bio koji je napisao da je Stevandic bio "osloboditelj", kada sam to pricatio onda mi je jasno bilo sa kime trebam da se upustam u diskusiju.

Ne trebati vi da vrijedjate nikoga kada niste ni imali dodirne tacke sa federacijom, jer ste minorni bili, ali zato znati pistoljima pred kamerama da vitlate.

Zadnje podebljano je sustina citave price. Da mogu ONI bi sutra ugasili RS, sto ne znaci da ne pokusavaju ili da koce razvoj RS gdje god stignu. Hrvati u BiH osjecaju poslijedice te federacije, a normalno je da je nama u interesu da se stvori treci entitet jer moc Sarajeva time slabi, a mi ako i ne jacamo postajemo stabilniji.

Neko je pitao u koliko opstina je SDS usao u kaoliciju sa nekim ili podrzao kandidata, to je 9 (ili 7, sada sam i ja pomjesao nesto).

Jedino sto priznajem SDS-u, to je da ovaj banjalucki dio SDS puno urbaniji od ostalog dijela SDS u RS.


o ovome bi se moglo pet dana pisati,a ja ti nisam baš na forumu poznat da volim neke diskusije i prepirke....ukratko,najveći fajter i zaštitnik RS danas,Rajko Vasić,je za televiziju sarajevo izvještavao kako su četnici veljka milankovića zauzeli relej na kozari i usmjerili ga na tv beograd....a treći entitet ne bih ni pominjao,daytonski sporazum nam mora biti Sveto Pismo,jer ga garantuje 5 najvećih svjetskih sila,i zaista ne znam šta nama Srbima treba da čačkamo mečku...a i u običnom životu veću vrijednost ima kad si vlasnik 1/2 nečega,nego 1/3...bar ja tako to gledam.

a o stvaranju RS...već smo na ovoj proslavi 20-godišnjice svi vidjeli da ju je stvorio SNSD...Radovana Karadzića niko nije ni pomenuo....odlikovan je Komarica.


slazem da se moze diskotaviti...jer se ne slazemo oko ni jedne stvari...

Komarica je covjek koji je proveo citav rat u Banja Luci, u najtezim za njega i najosjetljivijim vremenima. Uvijek je forsirao dijalog i otvoren za razgovore.
U ratu pomogao svim ljudima svih nacionalnost.
Nema covjek ni jednu mrlju u svojoj karijeri.

O gospodinu Dabicu drugom prilikom na drugo mjestu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11163 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 559  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs