banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 17:28

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11163 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 559  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 09 Okt 2012, 17:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
Milion primjedbi imam na SDS.Milion i jednu.Posebno na ratne kadrove.Bahatost,ruralnost,gubljenje u vremenu i prostoru u tim vremenima.Ali im se za jedno mora odati priznanje.Stali su na celo nacionalnog korpusa u najgorim i natezim trenutcima kad drugi to nisu htjeli ili nisu smjeli pa ni taj Dodik koji je ostao vijeran reformistima Ante Markovica.Odbio ih je i Nenad Kecmanovic koji i dan danas serucka iz Beograda.Tesko je zaboraviti Krajisnika,Kalinica,Karadzicevo da se mi sa svima tucemo lijevom rukom i jos nismo upotrijebili desnicu,obecanje o 5 duluma sume svakom borcu i slicne gluposti.Klickovicevo vozanje budzeta u gepeku i dijenje para na Grmeckoj koridi. Sase Karadzica i gubljenja enormnih cifara na kocki kod Roguljica kad je 10 KM vrijedilo dukata. Pjanduranje vozda Vukica po Boleru i Siranu.Sve je to ratni SDS cudnih ljudi,cudnog naglaska,cudnog izgleda jos cudnijeg ponasanja.Ali....
Hocu da vjerujem da su tamo sada neki novi ljudi,ljudi koji ce izvuci pouke iz djela svojih prethodnika.
Hocu jer ne moze gore od ovih sto su sad na vlasti.Ajd sto kradu,krao bih i ja da sam na njihovom mjestu.Boli me sto gledam svoje vojnike,hrabre,cestite ljude koji hodaju po Banja Luci polugladni,bez prebijenog dinara,ponizeni.Neko je spomenuo spomenik.Taj spomenik je simbol odnosa prema borcima.Uvaliti spomenik na travu ozmedju pijace,smrdljive Crkvene i Ferhat pase da hodza arlauce iznad spomenika.Sramota.Eno im partizana pred hotel Bosnom.Neka njih nose pored dzamije a nasim savremenicima,nasoj mladosti neka bude spomenik preko puta hrama Hrista Spasitelja u sred grada.
Da me neko ne shvati pogresno.Nisam ni za jedne.Nisam ni glasao.Ja sam samo jedan obicni kontras i kriticar,kao one djedice sa balkona iz Mapeta.Glasacu kad forumska bratija napravi listu i izadje na izbore.Bar cu znati ko sta misli.:)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2012, 17:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
bila jednom je napisao:
slazem da se moze diskotaviti...jer se ne slazemo oko ni jedne stvari...

Komarica je covjek koji je proveo citav rat u Banja Luci, u najtezim za njega i najosjetljivijim vremenima. Uvijek je forsirao dijalog i otvoren za razgovore.
U ratu pomogao svim ljudima svih nacionalnost.
Nema covjek ni jednu mrlju u svojoj karijeri.

O gospodinu Dabicu drugom prilikom na drugo mjestu.



поредити овај сад сдс и онај "ратни" по мени је нереално...
не видим сада ликове попут кличковића,калинића,крајишника.....
можда ће да звучи наивно,али тада су изазивали гађење због форсирања пала(о криминалу нећу да причам,нема потребе).
пошто је шлагер инсајдер,може да нам отклони дилему(ако још увијек постоји код некога)да ли се то размишљање промијенило,или је БЛ број 1 у политици сдс-а. мсм,то је једна ситница у мору,али свакога са ових простора је жуљала дуго...

даље,разлог зашто сам цитирао овај пост,фрањо комарица:
свака њему част што је остао,нема шта,али код њега се јавља један други проблем!
дволичан је,у најмању руку као један политичар!оног момента када изађе из рс,оспе паљбу по нама овдје,о положају хрвата,повратника и сл....а када треба узети донацију,одликовање,у бањалуци све лијепо дивно красно....
као свештено лице требало би да се ослободи политике и још горе лицемјерства којим је "обогаћена! свака његова ријеч.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2012, 17:31 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Citiraj:
да ли се то размишљање промијенило,или је БЛ број 1 у политици сдс-а. мсм,то је једна ситница у мору,али свакога са ових простора је жуљала дуго...


da te ne lazem,nije BL u nekom epicentru SDS-ovog djelovanja...tezilo bi se ravnomjernijem razvoju Republike Srpske,i ne bi se pravila razlika izmedju Banjaluke i Cajnica ili Berkovica..naravno da bi sve institucije ostale ovdje,i da bi Banjaluka ostala politicki centar RS,ali necu da te lazem da bi se nesto zakidale druge sredine na konto Banjaluke...

Ali bar se odustalo od onog megalomanskog i imaginarnog projekta Potemkinovog Novog Sarajeva sa stadionima,dvoranama,lamelama,kulama i gradovima....

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2012, 18:28 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
Krol svaka cast za post


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2012, 18:34 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Džontra je napisao:
Mene zanima zašto administracija ćuti, a do prije par dana su se busali u prsa kako forum predviđa izborne rezultate....

Ko se busao u prsa? Ja sam prvi rekao da neće biti po anketi.
bila jednom je napisao:

Komarica je covjek koji je proveo citav rat u Banja Luci, u najtezim za njega i najosjetljivijim vremenima. Uvijek je forsirao dijalog i otvoren za razgovore.
U ratu pomogao svim ljudima svih nacionalnost.
Nema covjek ni jednu mrlju u svojoj karijeri.
Komarica je smećar. Kaže ti dijete iz mješanog braka koji je dobro upućeno u tematiku. Pomogao nije nikome.


@casstra

Shvati ovo kao prvo,jedino i poslednje upozorenje. Još jedan niski start i letiš sa foruma trajno.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2012, 18:36 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
Schlager je napisao:
Citiraj:
да ли се то размишљање промијенило,или је БЛ број 1 у политици сдс-а. мсм,то је једна ситница у мору,али свакога са ових простора је жуљала дуго...


da te ne lazem,nije BL u nekom epicentru SDS-ovog djelovanja...tezilo bi se ravnomjernijem razvoju Republike Srpske,i ne bi se pravila razlika izmedju Banjaluke i Cajnica ili Berkovica..naravno da bi sve institucije ostale ovdje,i da bi Banjaluka ostala politicki centar RS,ali necu da te lazem da bi se nesto zakidale druge sredine na konto Banjaluke...

Ali bar se odustalo od onog megalomanskog i imaginarnog projekta Potemkinovog Novog Sarajeva sa stadionima,dvoranama,lamelama,kulama i gradovima
....



на то сам и мислио....

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2012, 18:52 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 08 Okt 2012, 12:20
Postovi: 54
_зока je napisao:
Džontra je napisao:
Mene zanima zašto administracija ćuti, a do prije par dana su se busali u prsa kako forum predviđa izborne rezultate....

Ko se busao u prsa? Ja sam prvi rekao da neće biti po anketi.
bila jednom je napisao:

Komarica je covjek koji je proveo citav rat u Banja Luci, u najtezim za njega i najosjetljivijim vremenima. Uvijek je forsirao dijalog i otvoren za razgovore.
U ratu pomogao svim ljudima svih nacionalnost.
Nema covjek ni jednu mrlju u svojoj karijeri.
Komarica je smećar. Kaže ti dijete iz mješanog braka koji je dobro upućeno u tematiku. Pomogao nije nikome.


@casstra

Shvati ovo kao prvo,jedino i poslednje upozorenje. Još jedan niski start i letiš sa foruma trajno.


Zorane,

bas kao sto se bunite protiv Mile Dodika i sami sprovodite na forumu istu politiku...
Izvini necu vise nista pricati protiv sds-a.

lp


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2012, 18:55 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Pričaj ti protiv SDS-a šta hoćeš, pričam i ja. Nemoj pričati protiv forumaša i na njihove stavove odgovarati vrijeđanjem i insinuacijama. Da si se potrudio i pročitao bar pola teme shvatio bi da nije bilo stranke o kojoj se nismo negativno izrazili ali niko nikoga nije vrjeđao i "udarao ispod pojasa" dok se ti nisi pojavio. Te Rajko Vasić manire ostavi za kafanu.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2012, 19:00 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 08 Okt 2012, 12:20
Postovi: 54
Shvatio sam ovdje se samo nastupa u rukavicama bez iznosenja jasnog stava, samo intelektualno, eventualno navodeci CUO sam...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2012, 19:06 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 15 Apr 2009, 17:34
Postovi: 1155
Lokacija: Canberra
krol2 je napisao:
Milion primjedbi imam na SDS.Milion i jednu.Posebno na ratne kadrove.Bahatost,ruralnost,gubljenje u vremenu i prostoru u tim vremenima.Ali im se za jedno mora odati priznanje.Stali su na celo nacionalnog korpusa u najgorim i natezim trenutcima kad drugi to nisu htjeli ili nisu smjeli pa ni taj Dodik koji je ostao vijeran reformistima Ante Markovica.Odbio ih je i Nenad Kecmanovic koji i dan danas serucka iz Beograda.Tesko je zaboraviti Krajisnika,Kalinica,Karadzicevo da se mi sa svima tucemo lijevom rukom i jos nismo upotrijebili desnicu,obecanje o 5 duluma sume svakom borcu i slicne gluposti.Klickovicevo vozanje budzeta u gepeku i dijenje para na Grmeckoj koridi. Sase Karadzica i gubljenja enormnih cifara na kocki kod Roguljica kad je 10 KM vrijedilo dukata. Pjanduranje vozda Vukica po Boleru i Siranu.Sve je to ratni SDS cudnih ljudi,cudnog naglaska,cudnog izgleda jos cudnijeg ponasanja.Ali....
Hocu da vjerujem da su tamo sada neki novi ljudi,ljudi koji ce izvuci pouke iz djela svojih prethodnika.
Hocu jer ne moze gore od ovih sto su sad na vlasti.Ajd sto kradu,krao bih i ja da sam na njihovom mjestu.Boli me sto gledam svoje vojnike,hrabre,cestite ljude koji hodaju po Banja Luci polugladni,bez prebijenog dinara,ponizeni.Neko je spomenuo spomenik.Taj spomenik je simbol odnosa prema borcima.Uvaliti spomenik na travu ozmedju pijace,smrdljive Crkvene i Ferhat pase da hodza arlauce iznad spomenika.Sramota.Eno im partizana pred hotel Bosnom.Neka njih nose pored dzamije a nasim savremenicima,nasoj mladosti neka bude spomenik preko puta hrama Hrista Spasitelja u sred grada.
Da me neko ne shvati pogresno.Nisam ni za jedne.Nisam ni glasao.Ja sam samo jedan obicni kontras i kriticar,kao one djedice sa balkona iz Mapeta.Glasacu kad forumska bratija napravi listu i izadje na izbore.Bar cu znati ko sta misli.:)


Ima dosta neistinitih prica o tim ratnim liderima SDS,taj Klickovic da je imao gepek pun para valjda bi mu danas nesto preteklo,pa i Karadzic vidjeli smo kako zavrsi,morao je da se maskira u dr.Dabica i bavi tihovanjem da bi prezivio,gde mu nestade onaj dzak para sa 27 miliona marka sto je izneo iz sdk u BL a porodica osim stana i kuce na Palama nema nista ,isto tako krajisnik itd

sve u svemu ,ova vlast zadnjih 6 godina je ukrala sto hiljda puta vise nego oni u ratu


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2012, 19:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Imala je i vece mogucnosti da ukrade, jer je dobijala strane donacije, ovi su krali od i onako jadnog naroda


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2012, 19:13 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
ozna je napisao:
Ima dosta neistinitih prica o tim ratnim liderima SDS,taj Klickovic da je imao gepek pun para valjda bi mu danas nesto preteklo,pa i Karadzic vidjeli smo kako zavrsi,morao je da se maskira u dr.Dabica i bavi tihovanjem da bi prezivio,gde mu nestade onaj dzak para sa 27 miliona marka sto je izneo iz sdk u BL a porodica osim stana i kuce na Palama nema nista ,isto tako krajisnik itd

sve u svemu ,ova vlast zadnjih 6 godina je ukrala sto hiljda puta vise nego oni u ratu


Sta mislis koliko kosta mjesecno skrivanje od BiH suda a kamo li od medunarodnog.

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2012, 20:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
ozna je napisao:

Ima dosta neistinitih prica o tim ratnim liderima SDS,taj Klickovic da je imao gepek pun para valjda bi mu danas nesto preteklo,pa i Karadzic vidjeli smo kako zavrsi,morao je da se maskira u dr.Dabica i bavi tihovanjem da bi prezivio,gde mu nestade onaj dzak para sa 27 miliona marka sto je izneo iz sdk u BL a porodica osim stana i kuce na Palama nema nista ,isto tako krajisnik itd

sve u svemu ,ova vlast zadnjih 6 godina je ukrala sto hiljda puta vise nego oni u ratu


licno poznajem ljude koji su dobili pare iz tog gepeka na koridi....100 KM,svojim ocima sam gledao Karadzicevog sina kako kocka i sta gubi u Ambalazerci sticajem okolnosti jer mi je dio ljudstva bio dole u famoznom Tajfunu Branka Ratica,svojim usima sam slusao ove izjave Karadzica....dakle napisao sam ono za sta imam dokaz.Za Krajisnika i Kalinica ne tvrdim da su lopovi ali tvrdim da su zli i pokvareni do kosti.Price Biljane Plavsic o Karadzicu u plahtama u SDK.....Biljka je upravo to...biljka.Pere sebe kaljajuci druge.Kada je sds zakuhao medju sobom pokojni gen Talic me poslao da pratim pokojnog Predraga Radica na glavni odbor sds i sa nama su bili jos i Vukic i pokojni Guzijan.Kada smo stigli u Panoramu nasrnuli su ko bijesni vuci na nas.Svaka cast samo pokojnom profesoru Koljevicu i Aleksi Buhi.Ostali......fuj.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2012, 20:59 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jul 2011, 18:54
Postovi: 931
Vidjećete kad SDS ponovo dođe na vlast, a sve su prilike da hoće, kako i koliko je ta stranka reformisana i postala nova i čistija. Kad odjednom izmigolje te ratno-lopovske face, ovih godina vješto skrivane iza Bosića/Tadića...

_________________
Пустити фашисте на улице у име демократије је исто као пустити пацове у дјечије собе у име екологије.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2012, 21:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Realno, te ratne face su ili teski penzosi ili su na krv i noz posvadjanje izmedju sebe...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2012, 21:07 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jul 2011, 18:54
Postovi: 931
The_new_Statesman je napisao:
Realno, te ratne face su ili teski penzosi ili su na krv i noz posvadjanje izmedju sebe...

Teški penzosi su najhalapljiviji u politici: Krkobabić, Mićunović, Olbrajtova, naš Gavranović isl..

_________________
Пустити фашисте на улице у име демократије је исто као пустити пацове у дјечије собе у име екологије.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2012, 21:08 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
svidja mi se tema 8) ...evo danasnje saopstenje stranke o zaduzenosti RS.


Citiraj:
Власт СНСД увукла Српску у милијарде кредита
уторак, 09. октобар 2012. 15:10 Штампа Ел. пошта

БАЊАЛУКА - О политици СНСД-а најубједљивије говоре цифре као неспорне чињенице.

У том контексту највећу забринутост изазива бјесомучно срљање у задужењ,а јер је Република Српска 2005.године имала тзв."стари дуг" од 997,4 милиона, а „нови" од 689,6 милиона, што је укупно износило милијарду и 689,6 милиона КМ.

vladarsДоласком СНСД-а на власт Српска се у период од 2005. до 2011.године само код иностраних кредитора задужила за нових скоро милијарду марака.

Спољни дуг је посебно повећан у периоду 2009.-2011. и он у укупном дугу Републике Српске, који је на крају прошле године био четири милијарде и 249,35 милиона КМ, износи двије милијарде и 396,12 милиона КМ.

Након четири године „стари" дуг био је 829,2 милиона, а „нови" милијарду и 28 милиона, што је укупно износило милијарду и 857,5 милиона.

Разлике које се појављују као резултат отплаћених главница, као и "повлачења" уговорених, односно, одобрених кредита.

На крају 2011. „стари" спољни дуг РС-а био је још мањи и износио је 777,43 милиона, али се нови дуг драстично повећао и износио је чак милијарду и 618 милиона КМ или у укупном износу двије милираде и 396,1 милиона марака.

И сама Влада РС признаје да "стари" дуг кроз протекли период има тенденцију пада (усљед његовог редовног сервисирања), а "нови" дуг тенденцију раста у укупном стању спољног дуга Републике Српске, а што је проузроковано новим задужењима и континуираним повлачењем средстава у сврху финансирања пројеката чија је имплементација у току, а економска оправданост под великом сумњом.

Крај 2011.године РС је дочела с укупним дугом од четири милијарде и 249,35 милиона КМ.

Њен унутрашњи дуг био је милијарду и 853,23 милиона КМ, а чине га: дуг Републике Српске (буџета) у износу од милијарду и 440,71 милион КМ, затим дуг општина у износу од 255,89 милиона КМ и дуг фондова социјалне заштите од 156,63 милиона КМ.

Износ укупног дуга Републике Српске од четири милијарде и 249,35 милиона КМ у односу на БДП износи 49,17 посто, али под условом да је валидна процјена Владе РС да је БДП-а за 2011. годину износио осам милијарди и 642 милиона КМ.

Износ јавног дуга Републике Српске на дан 31.децембра 2011. године је био три милијарде и 568,94 милиона КМ и у односу на БДП износи 41,30 посто.

У РС је у 2011. години повучено укупно 538,32 милиона КМ кредитних средстава, и то по основу: спољног дуга 255,94 милиона КМ, индиректног унутрашњег дуга 85,5 милиона и унутрашњег дуга 196,88 милиона, који је употребљен за финансирање буџетског дефицита.

Из Владине информације видљиво је и да су инострана задужења у највећем износу утрошена за јавну, односно буџетску потрошњу, затим за инфаструктуру и тек на крају у привреду.

Индикативно је да је управо највеће задужење било у периоду када је РС имала око двије милијарде само од продаје „Телекома РС" и нафтне индустрије.

Без обзира што је располагала овим информацијама Влада РС је одлучила да настави са дужничким стампедом па је у овој години укупно инострано задужење повећала за више од милијарду марака.

Али потпуни шок изазива чињеница да Џомбићев кабинет и не помишља да стане са гурањем Српске у грчки синдром јер су већ најављена нова задуживања па се јавност са зебњом пита када ће се учинити крај оваквој врсти безумља.

(Крај)

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2012, 21:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2008, 14:27
Postovi: 4285
Lokacija: ту поред Ленке
The_new_Statesman je napisao:
Realno, te ratne face su ili teski penzosi ili su na krv i noz posvadjanje izmedju sebe...

Аха. Нови начелник Сокоца након ових избора: http://www.milovanbjelica.com/en/

Ring a bell?

_________________
Shoole on tour
Новинар: Шта можете рећи о утакмици? Шеле: Могу да кажем само две речи: Звезда, Звезда и само Звезда!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2012, 21:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Nama pomoci mogu ljudi koji nisu korumpirani i optereceni nekim ustupcima, jos prije desetak godina sam konstatovao da je najbolji sistem manjinskih vlada, pa nisu skandinavci ludi, kod njih je najcesce tako... nije uopste pitanje koja stranka ce se kako transformisati... jos nesto, REPUBLIKU SRPSKU je stvarao njen narod i ona ce da postoji dok god taj narod to hoce, ako toga ne bude nece je sacuvati ni jedna stranka na ovom svijetu zvala se ona sds ili bilo kako drugacije...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2012, 21:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Joj, da. Cicko

Sorry, na njega sam zaboravio, a strecnulo me juce kada sam mu procitao ime na spisku.

Brrrr... Ali, posvadjano je to gore sve... Srecom.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11163 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 559  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs