banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 04:56

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11163 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321 ... 559  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 18 Maj 2018, 15:16 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
da 8)

čudi me da nije još sazvana vanredna sjednica vlade rs,sa zaključkom o podršci hrvatima i mupu hnk :D ..

ali ne sumnjam da će nas rtrs u jednom polusatnom prilogu na dnevniku,"informisat" kako su hrvati opet majorizovani,a mektić još veći izdajnik nego što smo dosad znali :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2018, 15:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Па пошто касниш, можеш и да се вратиш. Ништа ниси пропустио. :) Мектић и Петровић, перјанице СДС-а. :lol:

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2018, 23:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
sinip je napisao:
Мектић и Петровић, перјанице СДС-а. :lol:

Ma jok,najjača perjanica SDSa je Drago Kalabić.Svakim njegovim izlaskom u javnost i gostovanjem na RTRSu popularnost SDSa raste.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2018, 18:49 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
tomo kovac upravo na dnevniku rtrs izjavi da je mektic spreman da na stranim tenkovima dodje i ukine mup repubilke srpske!! :-? :-?

a ja volim i jednog i drugog....

nemojte nikad zavoljet sds,da ne dolazite u sizofrene situacije gdje jednostavo ostanete bez texta ovako nekad kad cujete nesto :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2018, 18:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Slika

:D

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2018, 19:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
Rocker je napisao:
Slika

:D

Ahahaha, "oro" od Bosne


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2018, 19:08 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ne znam Rocker druze,ali ovako nesto kad cujes,zazalis sto si upalio tv....taj tomo kovac,bio vrhunski policajac prije rata,vec u Foci postao ime na onim prvim nacionalnim netrpleljivostvima u sfrj....ona sarajevska kriminalna govna ga se bojala ko groma,juka prazina,celo,caco...prvi organizovao preko sds otpor na ilidzi,gdje do zadnjeg dana centimetar nije pao,iako su sa tri strane sarajeva bili u potkovici....bez i najmanjeg traga ratnog zlocina!..i na kraju rata,sve ove jedinice kojima je on komandovao od dubice,manjace,kljuca,od ove lukaceve specijale,do arkanovih tigrova,tu ne samo da nista nije palo,vec se i vracalo sto vojska u rasulu izgubi....cak neke labilnije,iz onih svakakvih brigada,drinskih,ovih,onih, i na liniju vracali!
jest da je nakon rata bila prica da je pokrao neku pekaru prilikom daytonske evakuacije iz sarajeva,i zakacio koji milion s kojim je bezbrizno razvio biznis i kupio vilu u herceg novom,ali tome nit sam prisustvovao,nit znam...to mi je na nivou ovih vaskovicevih nagadjanja o multimilionskim kradjama,za koje naravno,nikad niko nije odgovarao...

a mektica pogotovo cijenim,i kao borca i kao postenog covjeka,jer se ni takvi repovi ne vuku za njim...


bezveze

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2018, 19:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Pa meni je jasno ko dan, Kovača je kupio Dodik a Mektić je dileja, on se stvarno uživio u ulogu "državnog" ministra, a i sam je rekao "ja radim u interesu bosne i hercegovine". Tip je puko ko zvečka.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2018, 19:41 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
odakle izvlaci da vise kupi sve zivo? :-?

kazu da je 10 miliona svaki put preko predstavnistva rs u rusiji onih desetak sekundi prijema i slikanja kod putina 14 dana pred svake izbore...da je to cjenovnik,naravno,ako nisi na spisku neprijatelja ruske federacije jer onda nema cijene

da je fondaciji zene od tome nikolica uplatio milion,a vucicu i visestruko vise da se zaboravi na "politicki pobacaj"....

pa patrijarh

a ni ova sitna boranija nije jeftina....stevandic....kalinic....dzevad galijasevic,kusturica,lazanski,mate dzakovic,citava bulumenta analiticara,pa ceranic i kompanija..do "boraca" tipa vukotic,studenata....gospodje sindikalke... .do skoro sve i jednog medija,i stampanog i elektronskog....pa eto sad i kovaca......sve to kosta,i svaki mjesec ta gladna usta traze nesto..

ako je on to sve uspio poplacat,a u budzetu nikad ne fali nikome nista,onda mu zaista treba dat titulu doktora ekonomskih nauka! :D

vjerujem da ima bar neko da radi iz entuzijazma to sto radi

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2018, 20:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
Schlager je napisao:
odakle izvlaci da vise kupi sve zivo? :-?
posting.php?mode=reply&f=4&t=67915
kazu da je 10 miliona svaki put preko predstavnistva rs u rusiji onih desetak sekundi prijema i slikanja kod putina 14 dana pred svake izbore...da je to cjenovnik,naravno,ako nisi na spisku neprijatelja ruske federacije jer onda nema cijene

da je fondaciji zene od tome nikolica uplatio milion,a vucicu i visestruko vise da se zaboravi na "politicki pobacaj"....

pa patrijarh

a ni ova sitna boranija nije jeftina....stevandic....kalinic....dzevad galijasevic,kusturica,lazanski,mate dzakovic,citava bulumenta analiticara,pa ceranic i kompanija..do "boraca" tipa vukotic,studenata....gospodje sindikalke... .do skoro sve i jednog medija,i stampanog i elektronskog....pa eto sad i kovaca......sve to kosta,i svaki mjesec ta gladna usta traze nesto..

ako je on to sve uspio poplacat,a u budzetu nikad ne fali nikome nista,onda mu zaista treba dat titulu doktora ekonomskih nauka! :D

vjerujem da ima bar neko da radi iz entuzijazma to sto radi


Ko to ...hehehe moj drug ima svega al .....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2018, 20:14 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
pa ja se u takvom drustvu krecem i takve informacije dobijam :D ...

i da se tako skupi koja stotina miliona evra godisnje,ili milijarda onako za dzeparac,za slikanje sa kojekakvima koji nisu neprijatelji rusije.... :D

jest malo smijesno,ali nista manje nije smjesno ni povjerovat da putin svake dve godine,u finisu nase kampanje, instinktivno osjeti potrebu da vidi naseg predsjednika,pa da onako u jednom opsirnom razgovoru,razmotre sve aspekte globalne svjetske politike i vide sta im je dalje ciniti,kako to predstavlja rtrs 8)

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2018, 20:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
To sa Putinom i finisom je isto kao i sa SDS.om. U finisu jos jednom nekako zestoko zaseru motku i poklone izbore :-D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2018, 20:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
To za Putina je budalaština, eno Kolinda pre neki dan bila pet sati kod njega, koliko li je tek nju koštalo . . .
Putin ima interese ovdje, Dodik ima interese pa su se našli.

"Kupovina" se može obaviti na nekoliko načina, ne mora značiti da je zagrabio u hrpu para pa nekom dao, idu tu razne stvari - privilegije, mjesta, uticaj na određene institucije . . . Moguće je da neki stvarno iskreno vjeruju da je Dodik i njegova politika prava i dobra za nas, ko zna . . .

Nas je premalo pa da imamo dovoljno mudrih i harizmatičnih, tako da smo trenutno osuđeni na Dodika jer nema nikog ko mu ni izbliza može parirati. Od svih, najviše mu se približio Ivanić. ali slaba vajda kad nema iza sebe infrastrukturu i dovoljno jaku stranku.

Na SDS ne vrijedi trošiti riječi i vrijeme.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2018, 20:45 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ko ce ga znati...al znam da besplatnog sira ima samo u misolovci :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2018, 20:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Rocker je napisao:

Nas je premalo pa da imamo dovoljno mudrih i harizmatičnih, tako da smo trenutno osuđeni na Dodika jer nema nikog ko mu ni izbliza može parirati.


Što zaludno krečiš qq ...reci "mi smo govna i treba povući vodu da govna odu" :D

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2018, 20:51 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
Schlager je napisao:
odakle izvlaci da vise kupi sve zivo? :-?


Pa ne kupuje za keš. Samo ih dovede u poziciju, oni sami pokupe.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2018, 20:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
Rusija ovdje ima interese, svakojake prirode, samo je bitno Putinu popusiti kurac i dobice svoju minuticu slave. Sto je i ok, svako bi tako.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2018, 21:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Čiča iz Rogače je napisao:
Što zaludno krečiš qq ...reci "mi smo govna i treba povući vodu da govna odu" :D

Pa i tako može, možda.
Mene malo jebe što sam optimista, i uvijek vjerujem u pozitivan ishod, ali bar pokušavam biti objektivan.

Bilo bi super da se vi iz SDS-a imate čime isprsiti, ali nemate. Nema Koljevića, nema Karadžića, nema Krajišnika.
Šarović je bio na dobrom putu, ali ga strpaše natovci na robiju gdje je slomljen i, praktično, kupljen.
Sad ste svedeni na tipove poput Mektića i sličnih, što je, priznaćeš, jaaaaaaaaaako mali kalibar u odnosu na gore nabrojane.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2018, 21:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
Nikad nama niko nije pomogao ..i neće...ni Rusija ni Amerika ni Francuska a pogotovo Engleska...istorijski.A još pogotovo srbima sa ove strane Drine....to što smo opstali možemo se zahvaliti svijesti tadašnjeg čovjeka i ničem drugom ni državi ni vlasti nego običnim ljudima...svi su nas izdavali pa i naši...i tako etc....do kraja svijeta


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2018, 21:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
Jedino Rusi u WWI ....što je rekla da će obustaviti rat sa kajzerima ako se ne otvori novi front sa Turcima pa su englezi i francuzi pusili ...al mislim da to nije bilo za nas srbe ali eto dobro nam došlo da povratimo majčicu Srbiju.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11163 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321 ... 559  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs