banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Apr 2024, 07:41

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11163 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282 ... 559  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 21 Maj 2017, 07:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Aha, do sada su u SDS-u bile sve same postenjacine sa jedne strane i doktori sa druge strane. Sada upadaju i profiteri. Koji su inace nidje veze sa SDS.om :D

Malo mi nelogican ovakav istup protiv same stranke uoci izbora. Naravno, osim ako nema odredjenih licnih ambicija koje se ne poklapaju sa zeljama trenutnog rukovodstva SDS.a.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2017, 10:08 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
shakal je napisao:
Đe Šlager da baci komentar:




nema potrebe,vidis da TNS,kao i obicno zna sve :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2017, 10:20 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10254
Schlager je napisao:
shakal je napisao:
Đe Šlager da baci komentar:




nema potrebe,vidis da TNS,kao i obicno zna sve :D


U prevodu, cekamo direktivu :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2017, 10:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Schlager je napisao:
shakal je napisao:
Đe Šlager da baci komentar:




nema potrebe,vidis da TNS,kao i obicno zna sve :D


Nista ja ne znam i ne vidim sto i drugi ne znaju i ne vide.
Ako mi ne vjerujes, konsultuj se sa izbornim rezultatima :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2017, 13:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Ua ti si Dodikovac.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2017, 19:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Iz Beča se vazda bolje vidilo

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2017, 19:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Ima li kakvih vijesti,bijelog dima :D ....kladim se da Schlager prati ovu temu na tapatolku pa će se javiti
ps
može i u inbox

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2017, 19:41 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Schlagera je pola sata pred Metal,veceras nazvao momak i rekao da ne dolazim...bio sam izabran kao jedan od 5 sa Paprikovca da glasam na vecerasnjoj Skupstini...saopsteno mi je da je u nedjelju (kad sam bio na vikendici),ad hoc sazvan neki Odbor gdje je umjesto mene ubacen izvjesni B.M...ja ga i ne znam...vjerovatno da budu sigurni da ce glasat za koga "treba",pojma nemam..sa pola puta sam se vratio kuci,ono kao popisan...smiju se i zena i majka kojima sam rekao gdje idem...uglavnom,poenta...stranku mi ogaditi ne mogu....uvijek ce Srpska Demokratska Stranka imati moj glas,dok disem...preko drugara cu saznat i kad su tribine,doci....pogotovo ako bude nekih protests kao u Parku lani..i veceras izabrani Predsjednik Gradskog Odbora ko god bude imace moju podrsku...a poruka forumu,je da nikad ne slusate "opravdanja"onih koji su od stranke dobili sve,pa promjenili stranu zbog "toga i toga"...nekoga ko iskreno voli,i dozivljava SDS kao nesto svoje ne moze na drugu stranu okrenut ni ovakvo pishanje i ponizenje kakvo sam ja veceras dozivio...ta pouka je i jedini razlog sto pisem ovaj post,a ne da kukam kako sam ispishan veceras

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2017, 20:28 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10254
Kada vidis kako je zavrsilo glasanje, hoces li nam reci da li su bili u pravu sto su te zamijenili?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2017, 20:36 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
mogu ti to i prije rezultata reci,naravno da su u pravu,koga god da izaberu.......ako si u stranci,ti mozes imati pravo na misljenje dok se nesto ili neko ne izglasa....onog sekunda kad vecina izglasa nesto,ili nekoga,ti vise nemas sta filozofirati....dezavuises odluku stranke ako nesto nakon toga seres....znaci,povinujes se odluci vecine...u suprotnom,ako zelis da nesto "razmisljas" i nakon toga,kandidujes se na sledecim izborima kao nezavisni poslanik i mislis svojom glavom..najnepostenije moguce je na stranackoj listi postati nesto,pa "promjeniti misljenje"...za takve stvari budi siguran da su UVIJEK i SAMO pare u pitanju,koliko god prica takvih djelovala srceparajuce....

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2017, 20:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
ako si u stranci,ti mozes imati pravo na misljenje dok se nesto ili neko ne izglasa


Meni je zastrasujuce da ti ovo pises .. tj. da razmisljas na ovaj nacin :oops:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2017, 20:48 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10254
Jasno je meni sta ti pises ali ispada da se na ovaj nacin direktno utice na rezultate unutarstranackih izbora?!
Postoje ljudi, koji su mozda i u manjini, unutar stranke koji po svaku cijenu zele da izguraju svoje i za to se bore na sve nacine, pa cak i naknadnim promjenama delegata?!

Meni to djeluje ruzno i nefer a lici mi na izbore u jednom fudbalskom(nogometnom) savezu iz okruzenja prije par godina.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2017, 21:04 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ne bih bio tako rigidan,i malo bih drugacije formulisao,bar za ovo veceras....nije ideja da manjina nadglasa vecinu,nego da se nista ne prepusti slucaju :D ...moje misljenje

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2017, 21:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6140
i cemu onda glasati za opoziciju..kakve bi promjene u drustvu napravili ljudi koji stimaju izbore u sopstvenoj partiji ? Ne prepusta se slucaju...ne kontam ?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2017, 21:18 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ako ti se ne svidja ovo,alternativa ti je da glasas za suprotnu stranu gdje ovakvih problema nema...gdje jedan covjek pomjera figure kao na sahovskoj tabli i gdje se dnevni red i kandidati izglasaju sa 101% za tri munuta :D

bolji je i ovaj nas privid demokratije nego to :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2017, 21:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Joj wizzy_bl,pa ništa se ne prepušta slučaju ni u porodici

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2017, 21:26 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ajd da se malo i nasmijemo :D

odavno bolji opis demokratije nisam cuo nego sto je jedan hodza ili imam rekao svojim dzematlijama u fbih...

kaze ovako...slusajte ljudi sta je demokratija...evo,ja sam se popeo na munaru,i imam pravo pisati po vama dole.....a imate pravo i vi na mene!! :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2017, 21:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6140
pa gdje ce mi svidjati da u svojoj rodjenoj kuci moras stimati izbore...svak sumnja u prvog do sebe, pa koji kurac se bavite politikom i gdje vam je neki visi-zajednicki interes (odgovorio si vec na ovo,pare, al zato nam i jeste ovako).

Nisam lud da mislim da ze ovo isto ne radi i u drugim strankama (ili neke slicne stvari)..al nije mi jasno zasto se uopste ljudi bave politikom...boljr da uvedemo jednopartijski sistem, gdje ce svi biti clanovi jedne stranke, necemo imati poziciju-opoziciju, bice vise demokrstije unutar same te zamisljene stranke :)

*btw, gdje vam je onaj zeljeznicar-sindikalac ...jel taj izabran na neku poziciju ?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2017, 06:42 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39416
Lokacija: Месечева икра
Schlager je napisao:
ako ti se ne svidja ovo,alternativa ti je da glasas za suprotnu stranu gdje ovakvih problema nema...gdje jedan covjek pomjera figure kao na sahovskoj tabli i gdje se dnevni red i kandidati izglasaju sa 101% za tri munuta :D


Razlika između vas i njih je samo ta da Dodik nije toliko dvoličan da glumi taj privid demokratije.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2017, 06:52 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
kao sto rekoh...

Citiraj:
A što se tiče izbora budućeg Predsjednika Gradskog Odbora,prilično sam neupućen,ali ne baš u toj mjeri da ne bih znao da će novi Predsjednik Gradskog odbora SDS Banjaluka biti Mladen Kajkut 8)


a sad je skoro izvjesno i da ce davor biti potpredsjednik stranke iz regije banjaluka...srecno novom rukovodstvu u buducem radu.



izgleda da je bas burno bilo...

http://www.nezavisne.com/novosti/banjal ... S-a/427685

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11163 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282 ... 559  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs