banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Apr 2024, 13:36

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11163 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281 ... 559  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 12 Maj 2017, 11:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Sta ima da pogadjas kad si tacno znao sta ce biti .. sta se pravis naivan :lol:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Maj 2017, 11:30 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
8) ....ovo je sad ona prica koju si ti prizivao prosli put :D ...tvoj skolski stoji iza ove price,a on ce u junu postat Potpredsjednik stranke iz Izborne jedinice 3,umjesto Ognjena Tadica :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Maj 2017, 11:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
A što čovjek uvrijedi krola...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Maj 2017, 11:47 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
pero ložač :D

zna on da ja mislim na više oficire,a ne ove do kapetana :D

pisao sam ja bar deset puta na ovom forumu o tome,pa da se ne ponavljam...kako su od bivše države imali sve privilegije,vojnike da im ližu guzicu i čiste čizme,stanove kad završe akademiju,svoje prodavnice,svoja odmarališta kupare,baško polje,beneficirani radni staž...da bi jednog dana branili tu državu ako zatreba......a kad je trebalo da brane tu državu koja im je sve dala,nisi mogao ući u komandu Korpusa od raznoraznih referenata sa činom potpukovnika ili pukovnika,a na liniju poslali niže oficire i rezerviste :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Maj 2017, 11:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5030
Lokacija: Gradiška
Schlager je napisao:
despot777 je napisao:
Čitam ko su ovi kandidati što Schlager napisa, i dalje dominiraju ljekari, inače SDS ih ima najviše čini mi se...


A što se tiče izbora budućeg Predsjednika Gradskog Odbora,prilično sam neupućen,ali ne baš u toj mjeri da ne bih znao da će novi Predsjednik Gradskog odbora SDS Banjaluka biti Mladen Kajkut 8)

Mislim da će oba doktora otpasti u prvom krugu,da će Saša Lovrić i Mladen Kajkut u drugi krug,i da će tu Mladen dobiti više glasova.

Citirajte me 24-og,pa da vidimo jesam li promašio čitav fudbal. 8)

prošli put sam pogodio za Vulina,ne samo da će pobjediti Davora koji je bio favorit,nego i kako će se glasanje za Vesnu,Vulina i i Davora odvijat :D


Pa dobro, to za Kajkuta je stara vijest, bilo bi sramota da nisi upućen :lol:
Slabo pratim dešavanja u BL SDS-u, ali u Gradišci znam da nastavljaju po starom, izgleda će Krčmar nastaviti utabanim stazama...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Maj 2017, 11:53 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
pa kažem da slabo pratim :D

al eto,opet ću biti član Skupštine koja će birati to,iako čujem da je nešto skresana....ne znam samo kojim povodom sam ubačen,baš je neki vakuum trenutno,i jedva čekam 24-ti,da se konačno sazna domaćin :D ...zato se moram malo zainteresovati :D

uglavnom,iz priče sa ljudima,mislim da ova priča sa Kajkutom prolazi većinski...dosta ljudi je i za Sašu,jer smo apsolutni debakl doživjeli nakon njegovog izbacivanja gore (Krupa,Jagare,Kola,Manjača)...ima i on veliku podršku...

Mislim da su dva doktora tu samo zbog one Kubertenovske i zbog atmosfere u svlačionici :D ....Mada sam sa jednim baš dobar,volio bih da odustane jer mislim da u ovom trenutku nema podršku pa da ga ne potrošimo bezveze...Pa da se još naljuti i izađe iz stranke :lol: :lol:

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Maj 2017, 22:19 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
koji je bog ovaj Mektic, ne zbog vica, to je zajebancija, nego zbog oblacenja, ljubicasta polo majica, jebes sve :lol: 8)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2017, 19:13 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
gledam ovu narodnu skupstinu rs,o ljubiji,i ne znam ko mi vise ide na q :( ...opozicija (szp) ili vlast...vlast (snsd i sp) je takva kakva jest...korumpirana,za svoje sitne interese ce ostati miline podguzne muve,sluze samo da podignu ruku ovdje da se zotovu proda i to porodicno srebro.....dns iz privatnih poslovnih razloga pavic-mitall je nesto kao protiv,iako su jedini veci lopovi od tog mitall-a u rs ovi iz optima grupe,rafinerije,petrol...
opozicija u rs ne postoji od onog momenta kad se pojavio audio snimak plavuse o "papcima koje je kupila",a oni i dalje dolaze na zasjedanje :roll: :roll: to se nije smjelo pomislit da se u tu govnarsku skupsyinu uopste dodje!....cak prihvatili i onog sukala koji je tad apostrofiran kao papak!! :(

znaci,mladena (bosica) sam podrzavao za sve sto je uradio za nasu stranku,u prvom redu sto ju je uljudio,posto sam tu sto godina i znam kako je bilo...al brate,mladene,izadji sad u medije...izvini se nasem birackom tijelu sto ce pet ljudi sa nase liste glasat sutra uz vlast za prodaju ljubije....stevandic...banjac...stevancevic......dunjic....simuna....
reci,nisam mogao znati da svako ima svoju cijenu,vjerovao sam im.....narod bi prihvatio to pokajanje,bar onaj cestitiji dio koji nas jos glasa..ako je meni neprijatno sto sam na forumu pozivao ljude da glasaju za srpsku demokratsku stranku,pokazi i ti malo odgovornosti sto si potpisao da na listu idu ovih 5 sto sad glasaju protiv volje njihovog birackog tijela!!

svojom cutnjom (pojeo vuk magare),em obesmisljavas svake buduce izbore....nije bitno ko za koga glasa,vec ko ima vise para za papke...em ispada da je vukota nesto kriv,a pitalo ga se kao i mene otprilike,ko ce na liste....

otkad znam za sebe,glasam za sds,i glasacu dok ne umrem.....ali ovo pickasto odazivanje na skupstine nakon zeljkinog audia,i cutnja zbog pet izdajnika...to nije moj sds....zasto bi iko glasao za nas ubuduce,ako ce i dalje pet poslanika sa nase liste ici za prokletim parama mili u guzicu? :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2017, 19:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Previše dramatizuješ kao obično.Pa 80% SNSD-a je nekad bilo u SDSu.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2017, 19:41 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
od ovih snsd sto su se danas javljali za rijec,jedino se sjecam da je dragoljub davidovic bio u sds...al nebitno,ovo je tema sds,i pisemo o nasoj listi sa koje je pet ljudi preslo u vlast..mozda sam cak i preskocio dr maksimovica iz bijeljine.....nisam cak pominjao ni ndp i njihovog vojina mitrovica...pisem o tome da sds ne smije sebi dozvoliti da mu pet ljudi sa liste prelijece..ili da bar neko izadje i kaze,nece se ponoviti,kriv sam...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2017, 20:01 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10256
Schlager je napisao:
od ovih snsd sto su se danas javljali za rijec,jedino se sjecam da je dragoljub davidovic bio u sds...al nebitno,ovo je tema sds,i pisemo o nasoj listi sa koje je pet ljudi preslo u vlast..mozda sam cak i preskocio dr maksimovica iz bijeljine.....nisam cak pominjao ni ndp i njihovog vojina mitrovica...pisem o tome da sds ne smije sebi dozvoliti da mu pet ljudi sa liste prelijece..ili da bar neko izadje i kaze,nece se ponoviti,kriv sam...


protiv ovoga ne mozes da se boris niti neko moze da garantuje da se to nece ponavljati.
jedino da prije stavljanja na listu potpise nekakvu izjavu/ugovor da garantuje svojom imovinom(ako ima nesto) da ce ostati do kraja mandata ako bude izabran. naravno, ako je to zakonski dozvoljeno! u taj sporazum ubacis nesto kao fudbalsko obestecenje koje ce taj poslanik, da li na lokalnom, entitetskom ili drzavnom nivou morati da isplati ukoliko odluci da namota kablove, napusti stranku i dalje nastavi da koristi svoj mandat, da li kao nezavisni poslanik ili u sklopu neke druge partije.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2017, 20:03 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Citiraj:
jedino da prije stavljanja na listu potpise nekakvu izjavu/ugovor da garantuje svojom imovinom(ako ima nesto) da ce ostati do kraja mandata ako bude izabran.


ili da se izglasa promjena izbornog zakona da mandat pripada stranci,a ne pojedincu...sve dotad ce svaki buduci izbori biti besmisleni i samo ce biti bitno ko ima vise para...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2017, 20:10 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
vlakanje je napisao:
Schlager je napisao:
od ovih snsd sto su se danas javljali za rijec,jedino se sjecam da je dragoljub davidovic bio u sds...al nebitno,ovo je tema sds,i pisemo o nasoj listi sa koje je pet ljudi preslo u vlast..mozda sam cak i preskocio dr maksimovica iz bijeljine.....nisam cak pominjao ni ndp i njihovog vojina mitrovica...pisem o tome da sds ne smije sebi dozvoliti da mu pet ljudi sa liste prelijece..ili da bar neko izadje i kaze,nece se ponoviti,kriv sam...


protiv ovoga ne mozes da se boris niti neko moze da garantuje da se to nece ponavljati.
jedino da prije stavljanja na listu potpise nekakvu izjavu/ugovor da garantuje svojom imovinom(ako ima nesto) da ce ostati do kraja mandata ako bude izabran. naravno, ako je to zakonski dozvoljeno! u taj sporazum ubacis nesto kao fudbalsko obestecenje koje ce taj poslanik, da li na lokalnom, entitetskom ili drzavnom nivou morati da isplati ukoliko odluci da namota kablove, napusti stranku i dalje nastavi da koristi svoj mandat, da li kao nezavisni poslanik ili u sklopu neke druge partije.

Sojic je to rijesio unaprijed potpisanim ostavkama... :lol:

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2017, 20:23 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10256
Schlager je napisao:
Citiraj:
jedino da prije stavljanja na listu potpise nekakvu izjavu/ugovor da garantuje svojom imovinom(ako ima nesto) da ce ostati do kraja mandata ako bude izabran.


ili da se izglasa promjena izbornog zakona da mandat pripada stranci,a ne pojedincu...sve dotad ce svaki buduci izbori biti besmisleni i samo ce biti bitno ko ima vise para...


to se nikad nece desiti jer upravo ti koji treba da izglasaju ne znaju da li ce mozda nekada da dobiju "ponudu koja se ne odbija"...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2017, 21:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Странке, у овом случају СДС, стављају на листу млатимудане и продане душе, које бе могу контролисати и сада треба мијењати закон? Немојте се зајебавати.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2017, 21:32 
OnLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9224
Schlager je napisao:
Citiraj:
jedino da prije stavljanja na listu potpise nekakvu izjavu/ugovor da garantuje svojom imovinom(ako ima nesto) da ce ostati do kraja mandata ako bude izabran.


ili da se izglasa promjena izbornog zakona da mandat pripada stranci,a ne pojedincu...sve dotad ce svaki buduci izbori biti besmisleni i samo ce biti bitno ko ima vise para...

Jab da se javno glasa, nek svako zna da si glasao, a ovim što ne izlaze odvalio dobar porez pa ti plati i napuni budžet i budi biljka ako hoćeš...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2017, 05:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Nije to ništa u poređeju šta će tek da bude.
Ni jedna stranka nije imuna (pogotovo opoziciona) na parali tatine sinove,zbog sveprisutne finansijske krize u strankama.Obično se njihov uspon u stranci veže na novac koji im je tata položio u stranku u vidu donacija.Ali kad dođe vrijeme imenovanja donacija se pretvara u investiciju.Masa je takvih u politici,mladih....sa završenim žnj fakultetima,sa tatinim zavidnim špekulativnim kapitalom stečenim u koliziji sa vlašću.
Možete samo zamisliti šta će se desiti kad takvi isplivaju na površinu,Šojići.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2017, 07:31 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
malo tu ima i do primitivizma,jer bar od ovih sds preletaca,ne vidim da je osim Banjca neko tatin sin...tacnije,samo on ima poznatog oca...nesto drugo je ovdje...potkupljivost kao stil zivota....skoro sam slusao za neku evropsku zemlju,mozda njemacku...da se u zadnjih 100 godina desilo samo jednom da nekakav tamo promjeni stranku i skupstinsku vecinu....morao je sjediti do kraja mandata u zadnjem redu,izolovan....ostali su se prema njemu odnosili kao prema govnetu....a kod nas su takvi glavne face...daju ljudi izjave....narod cak "slusa njihove razloge" :roll: ....al dobro,kazu da se demokratija uci 200 godina,a kod nas je tek pocela i u povoju je jos :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2017, 02:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Đe Šlager da baci komentar:


"Podnio sam ostavku na članstvo u Opštinskom odboru i odbio da budem član u bilo kojem stranačkom organu zato što sam računao da će ovi izbori donijeti osvježenje. Međutim i dalje tajkuni i ljudi koji su iskoristili rat za šverc i bogaćenje ponovo ulaze u stranku", rekao je Mektić za N1.

On je istakao da se ne slaže sa "tajkunizacijom stranke".

"Ostajem član SDS-a, ali ne i dio organa stranke", zaključio je Mektić.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2017, 07:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
O tajkunizaciji te vrste sam ja pisao dva posta iznad

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11163 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281 ... 559  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs