banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Apr 2024, 13:45

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11163 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422 ... 559  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 27 Feb 2019, 15:49 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
I,da..ako se ne sjećaš,jedini put kad su Mirko Šarović i Milorad Dodik,bili na izborima direktni konkurenti,za Predsjednika Republike Srpske,Mirko ga je pobjedio..i to prilično ubjedljivo.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2019, 16:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Schlager je napisao:
Pa dobro,Sinipe,nije ni Mirko loše rješenje...iako djeluje da je tu 100 godina,i da ga je vrijeme pregazilo...on je tu negdje kao Dodik generacija,godinu,dvije razlike...

Па у односу на Вукоту, можда и није. У сваком другом односу... Шаровић, мислим, стварноооооо... :lol:

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2019, 16:23 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Šta se keslaš ko maloman?

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2019, 16:32 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39417
Lokacija: Месечева икра
Schlager je napisao:

Mada,ja lično ne vidim razloga da se išta mjenja,Vukota tek došao na čelo,nema još ni 2 godine..dobio duplo više glasova nego stranka,pobjedio Željku i u Banjaluci


Meni nije jasno da si ti kao politički aktivan, a nemaš dodira sa političkom realnošću. Nisu ti glasovi bili za Vukotu, nego protiv Željke. Vukota kao Vukota ne bi mogao ni u svojoj mjesnoj zajednici pobijediti. Plus vlada staljinističkim metodama, uputiš mu kritiku pa letiš napolje. Ne dao bog njemu neku stvarnu vlast.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2019, 16:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Pricas o slucaju Kalabic? On je Dodikov.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2019, 16:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
_зока je napisao:
Schlager je napisao:

Mada,ja lično ne vidim razloga da se išta mjenja,Vukota tek došao na čelo,nema još ni 2 godine..dobio duplo više glasova nego stranka,pobjedio Željku i u Banjaluci


Meni nije jasno da si ti kao politički aktivan, a nemaš dodira sa političkom realnošću. Nisu ti glasovi bili za Vukotu, nego protiv Željke. Vukota kao Vukota ne bi mogao ni u svojoj mjesnoj zajednici pobijediti. Plus vlada staljinističkim metodama, uputiš mu kritiku pa letiš napolje. Ne dao bog njemu neku stvarnu vlast.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

To je i najsmiješnije u svemu ovome, Vukota. Nek se Šlager kako je "gradska" Banjaluka glasala za njega, a seljaci za Željku, al je realnost u tome da je bilo ko drugi bio na mjestu Vukote, šanse za pobjedu SDS-a bile bi 100%...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2019, 16:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Schlager je napisao:
Šta se keslaš ko maloman?

Ма ништа, 'нако, промјена времена и тај рад. Шарооовић, Шароооовић, напријед Шаровић.... :) Занемарићемо чињеницу да је антипатичнији од Босића... :)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2019, 17:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
Miličević je bio jedino logično i kršteno rješenje za predsednika SDS-a nakon debakla 2016. i ostavke Bosića.
ali taj voz je prošao kroz kukuruze i sada dobrog rješenja prosto nema.
najgore je, u svakom slučaju, da ostane ovaj smetenjak. doduše, i od goreg ima gore, ja zlo neću imenovati ali svi znamo da nosi karirani sako.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2019, 17:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Kako mi idu na q ...banjalučki lideri SDSa.Sad su uvidjeli da je Vukota tipičan mućak ali ih je to blam javno priznati pa se ko fol zalažu za opciju da budući presednik SDSa bude iz Krajine.Pitam se samo na koga tipuju...Šešića su svojevremeno ispljuvali,proglasili dodikovim igračem i svoj glas dali kilavom Vulinu (svi znamo kako je to završilo).Kladim se da će u opštem bunilu podršku dati Šaroviću jer on zagovara pomirenje raznih struja koje su eskalirale u stranci nakon zadnjih izbora.I šta će na kraju biti.....NIŠTA!!!!Banjalučki SDS će ostati ono što je decenijama bio...leglo beskičmenjaka i bezmudih podanika.
Jedina pozitivna stvar koja bi se trebala desiti je totalni reset gradskog odbora,slično kao u Doboju.Kurtalisati se svih Umićevića,Petkovića,Kajkuta i ostalih zaslužnih za ovakvo stanje u stranci .
Usput....Šarović je trenutno jedno od najlošijih riješenja za SDS

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2019, 17:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
S obzirom koliko se forsira to "građanska" Banjaluka i SDS, jel iko vrhu te stranke uopšte iz BL?

Eto i Šlageru smeta što je ex predsjednik iz Laktaša, a trenutna predsjednica je iz, zaboravio sam, a ni Vukota, ni Šarović, ni Čavić (koji se kandidovao i za gradonačelnika, a Šlageru smeta što trenutni gradonačelnik nije rođen u BL), pa ni Tadić koji je doduše samo bio kandidat nisu iz BL... To mu ne smeta, štaviše dajem glavu da će reći da je to plus...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2019, 18:02 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Dzontru nisam razumio nijednu riječ (iako ne pujem,i dvaput sam pročitao),a Čiča je pao pod uticaj SNSD propagande....sinoć mrtvi hladni rekoše na Dnevniku RTRS,kako nikad nije bio Predsjednik SDS iz Krajine,citirajući neke kozojebe,koji bi nas,i ovako malobrojne,još i regionalno djelili...Čavić je sa Marsa??...al s obzirom na njega,i kakav Predsjednik je predstavljao Krajinu 6-7 godina,ne treba nam dat da ponovo delegiramo Predsjednika SDD bar 50 sledećih godina :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2019, 18:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Mozda jos jedan citat sa te ugledne srpskainfo?

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2019, 18:22 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Srpskainfo je jedini realan portal ovdje,i svaka im čast na tome!...i kad po meni opletu,uvijek priznam sam sebi da ima smisla!!...prerpostavljam da si mislio na Mihailovićeve i Ćeranićeve ,infosrpska,bijeljinalive i kompaniju :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2019, 18:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Petković (kao vatreni zagovarač Vukotine čestitosti)od nedavno lično zagovara tezu da budući predsjednik treba biti iz Krajine.....znači,pomirio se sa činjenicom da su nužne promjene na vrhu i da a promjena treba biti iz banjalučke baze.
Jel to uticaj RTRSa na mene ili je iz Petkovićevih objava???

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2019, 18:26 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Pa,eto,ako ti je Aco prijatelj kao i meni,vidjećeš da mu podržim svaku objavu,osim tih gdje bi nas nešto regionalno djelio i gdje ukazuje na marginalizovanje Krajine u Srpskoj Demokratskoj Stranci..tu nećeš vidjeti ni moj obični lajk,a kamoli komentar podrške..to mu i svaki put uživo kažem

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2019, 18:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Schlager je napisao:
Srpskainfo je jedini realan portal ovdje,i svaka im čast na tome!...i kad po meni opletu,uvijek priznam sam sebi da ima smisla!!...prerpostavljam da si mislio na Mihailovićeve i Ćeranićeve ,infosrpska,bijeljinalive i kompaniju :D

Nemam pojma, kacio sam skoro neki snsd proliv oko stanivukovica

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2019, 18:29 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Infosrpska..osnovali ga pit bulovi vladajućih...prati ubuduće,sve što napiše srpskainfo,podržaćeš...a sve što napiše infosrpska izaziva nagon za povraćanje,svakome ko se nije odljudio,bez obzira na stranku...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2019, 18:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Ma sve je to u redu ali ako mu je danas došlo iz dupeta u glavu koliko mu treba da dođe da se kandidat godinama stvara a vi ste svog mladog (Šešića) u korjenu sasjekli i bacili u smeće.
Jel sad jasnije :D

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2019, 18:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
skeva je napisao:
Schlager je napisao:
Srpskainfo je jedini realan portal ovdje,i svaka im čast na tome!...i kad po meni opletu,uvijek priznam sam sebi da ima smisla!!...prerpostavljam da si mislio na Mihailovićeve i Ćeranićeve ,infosrpska,bijeljinalive i kompaniju :D

Nemam pojma, kacio sam skoro neki snsd proliv oko stanivukovica
Kao što kaže Indira:
Proliv proliva uvek oseti...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2019, 18:31 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Čiča iz Rogače je napisao:
Ma sve je to u redu ali ako mu je danas došlo iz dupeta u glavu koliko mu treba da dođe da se kandidat godinama stvara a vi ste svog mladog (Šešića) u korjenu sasjekli i bacili u smeće.
Jel sad jasnije :D

Po čemu je Davor sasječen?..U oktobru je bio nosilac liste,prošao u NSRS...bio broj 1 ovdje za Izbornu jedinicu ,3.....a ni Predsjednik Gradskog Odbora,nije prošao jer je bio broj 3 na listi...pojasni

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11163 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422 ... 559  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs