banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 07:41

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11163 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347 ... 559  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 10 Jul 2018, 10:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Tacno.
Al' je neko sracunao (ispravno ili pogresno, cuce se :D) da su bolji sigurni Milakovicevi glasovi i malo sramote nego potencijalni nesigurni glasovi koje bi SDS mogao da dobije time sto ne prihvata preletace, pa da na osnovu toga dokazuje da je drugaciji i animira gradjanstvo.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jul 2018, 10:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Da li je taj sto je racunao ponovo pozajmio kalkulator od Vaskovica?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jul 2018, 10:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Teško da će glasači koji su glasali za socijaliste ikad glasati za SDS. Tu se radi o sredovječnim i starijim ljudima kojima je "SDS" uzeo sve što su imali, incele, jelšingrade i ostale firme. To je jednostavno nemoguće.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jul 2018, 10:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Ne tvrdim ja da je potez ispravan, samo da razumijem logiku koja je bila u necijoj glavi :D

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jul 2018, 10:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Logike nema, ima samo inat.
Dosta poštenih ljudi je jednostavno napustilo socijaliste, ili prestalo da "radi" u stranci, jer nisu mogli pratiti prljavost naše politike i neprincipijelne odluke i koalicije.
Da li neko od vas shvata da su kupovani kompletni opštinski odbori, ili za suve pare ili za neki ugovor i tender ?
Na primjer, opštinski odbor PDP-a u Tesliću kupljen za 90.000 BAM, opštinski odbor NDP-a u Tesliću kupljen za ugovor sa Šumama RS za isporuku sirovine Destilaciji A.D. Škrebić se šetao tamo-vamo a sa njim i njegovi radnici . .. I to sve još javno po medijima i na RTRS-u objave i očekuju da narod samo guta ko ćurke.

Nema više političke ideologije i političkih dogmi, samo pare.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jul 2018, 10:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Ima logike ako je stavio da je ovaj dobio primjerice 10000 glasova i tih deset k glasova prosto sabrao sa glasovima sds.a.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jul 2018, 11:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2522
Rocker je napisao:
Teško da će glasači koji su glasali za socijaliste ikad glasati za SDS. Tu se radi o sredovječnim i starijim ljudima kojima je "SDS" uzeo sve što su imali, incele, jelšingrade i ostale firme. To je jednostavno nemoguće.
Pa spasio ih je teskog rada i patnje

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jul 2018, 11:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
Rocker je napisao:
Logike nema, ima samo inat.
Dosta poštenih ljudi je jednostavno napustilo socijaliste, ili prestalo da "radi" u stranci, jer nisu mogli pratiti prljavost naše politike i neprincipijelne odluke i koalicije.
Da li neko od vas shvata da su kupovani kompletni opštinski odbori, ili za suve pare ili za neki ugovor i tender ?
Na primjer, opštinski odbor PDP-a u Tesliću kupljen za 90.000 BAM, opštinski odbor NDP-a u Tesliću kupljen za ugovor sa Šumama RS za isporuku sirovine Destilaciji A.D. Škrebić se šetao tamo-vamo a sa njim i njegovi radnici . .. I to sve još javno po medijima i na RTRS-u objave i očekuju da narod samo guta ko ćurke.

Nema više političke ideologije i političkih dogmi, samo pare.


+1...samo pare u pravu si sve se kupije pa i mjesta na listama sve je u parama.Politika kao najunosniji biznis....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jul 2018, 15:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Kada je usjecanje Bosiceve glave?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jul 2018, 16:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Za neće Boske u dom naroda, tamo im treba ruku da izglasaju ukidanje RS-a :D

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jul 2018, 17:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Taj Milakovic sutra da se kandiduje kao nezavisni kandidat, prosao bi. Jbg, ima covjek... nazalost, sds je prihvatio da dobije 4000 glasova vise.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jul 2018, 22:43 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Schlager je napisao:
ipak imam jos jedno pitanje,pa da se onda potpuno uklopim u forum :D

kakva bi forumska reakcija bila ako bi jedan prepoznatljiv clan vladajucih struktura,u danima pred nama,presao,ne u sds,vec cak da odmah ide i na nasu izbornu listu? :D

a-ovo kao sto se dosad pisalo za sds..vladajuci se rasipaju...clanovi im prelaze u opoziciju..raspad sistema u vlasti....itd.itd

b-mutavi sds....prihvataju prebjege....koji dolaze odmah na listu,umjesto njihovih clanova koji su sto godina tu


onako,hipoteticki pitam :D



ajd,kad sam vec cacnuo,da ni ovo ne ostanem duzan,posto nikad nisam krio ovdje nista...vidite i po ovom postu,sto sam vas pitao za misljenje,da sam ovo za milakovica znao 6 dana prije nego sto je postalo public..,,bio sam tu i konsultovan,i ucestvovao u pregovorima.....znacilo mi je i sta vi mislite...cak sam jednog od vas pitao na privatno "cije mislis da je politicko samoubistvo,sds ili tog pojedinca"....

nebitno i koji sam stav ja podrzao i sve ostalo...ali bitno za forum,da jedino Vanja osjeca kako vrh neke politicke stranke razmislja....onaj njegov post "ne podrzavam,ali razumijem ideju"...TNS lupa kao i obicno..ovo cak dodje i kod obicnog glasaca kao neka kontrateza "da iz SDS bjeze svi kod Mile"

To je to...sad se nekom slagalicom potrefilo da je najvise tih koji godinama imaju mnogo licnih glasova oko Banjaluke,uz SDS...i taj Milakovic....i Miki Jacimovic....i Budo Balaban...itd....skoro kao nikad dosad.....
Jos ako privuku onog Nesu Grbica (ili tako nekako),sa Juga....Speed Salon...koji sam ima vise glasova nego i Amidzic i Radojicic... :lol: :lol:

Salu na stranu...nece on...ali jako dobar covjek,kojeg licno ne znam...ali za kojeg sam i od mojih cuo da je ljudina!!!!
koji SNSD-u donosi 10+ hiljada glasova....prvenstveno zato sto je dobar covjek....sto ima te satore za sahrane i svadbe...sto hoce sacekat ljude da plate sahranu ako nemaju para...

Dovedite ga meni,ako ima i 1 % sanse da i njega prevedemo na pravu stranu :D

Jos on je ostao od tog kalibra koji samo svojim glasovima rastura....

Da mu uz koju pivu,ispricam i smorim ovim cime vas vec godinama smaram 8) ...Pristao bi,garant 8)

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 11 Jul 2018, 22:50, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jul 2018, 22:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
A joj brt.

Dobili ste tog Milakovića i radujete se ? Pa šta će reći na to stari SDS borci, ako ih uopšte ima ?
Inače, ne mislim da će njegovim dolaskom stranka dobiti više nego što je izgubila odlaskom Tadića, Vulina (beše li ?) i Stevandića.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jul 2018, 22:56 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Dobro,nisam sad u fazonu za neke rasprave,hebase mi ovi hrvati znanje :( :(


Uglavnom,nadam se da su svi koji su trebali,dobili pozivnicu sutra za nasu Slavu,pa ako neko bude tu i nema nista protiv da me upozna,nek mi se javi u PP

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jul 2018, 23:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Schlager je napisao:
Salu na stranu...nece on...ali jako dobar covjek,kojeg licno ne znam...ali za kojeg sam i od mojih cuo da je ljudina!!!!
koji SNSD-u donosi 10+ hiljada glasova....prvenstveno zato sto je dobar covjek....sto ima te satore za sahrane i svadbe...sto hoce sacekat ljude da plate sahranu ako nemaju para...

Dovedite ga meni,ako ima i 1 % sanse da i njega prevedemo na pravu stranu :D

Jos on je ostao od tog kalibra koji samo svojim glasovima rastura....

Da mu uz koju pivu,ispricam i smorim ovim cime vas vec godinama smaram 8) ...Pristao bi,garant 8)

Је'л тај из Сарачице/Мотике? :)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jul 2018, 23:15 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Ne..vise gore prema Krolovom kraju :D

Krmine,Krupa,Rekavice,poceci Manjace,Han Kola....

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jul 2018, 23:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Е онда ништа. :)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jul 2018, 15:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
https://www.atvbl.com/vijesti/republika ... -13-7-2018

https://m.youtube.com/watch?v=RzqQ0q00QhA

Schlager, Dragana Kalinića da isključite iz SDS po drugi put.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jul 2018, 20:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
ehehe, cijenim da je večeras popravni za tokove novca i te munje.


Citiraj:
Večeras u emisiji "Puls" BN TV

Naš gost: Vukota Govedarica, predsjednik Srpske demokratske stranke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jul 2018, 22:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Slika

https://twitter.com/sandra_sandra_J

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11163 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347 ... 559  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs