banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 26 Apr 2024, 09:40

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5341 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227 ... 268  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 25 Dec 2020, 19:06 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1430
Sta cemo sad, odose nam najveci bejha prijateljiiz EUFORA

https://www.nezavisne.com/novosti/bih/V ... ATO/638185

Naravno finansira Deep State koji mozda tako ne misli :lol:

Objavljivanje ovog teksta je dijelom finansirano grantom Ministarstva spoljnih poslova Sjedinjenih Američkih Država (Department of State). Mišljenja, nalazi i zaključci koji su ovdje navedeni pripadaju autorima i ne odražavaju nužno mišljenja, nalaze i zaključke Ministarstva spoljnih poslova Sjedinjenih Američkih Država


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Dec 2020, 19:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Pristupiće Be i Ha, Commonwealth, ja prvi sam ZA. :lol:

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Dec 2020, 19:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2008, 18:35
Postovi: 2895
Lokacija: još mAlo i tU smo
Citiraj:
MEKTIĆU OSMANE, NEĆETE ME ISTJERATI IZ POLITIKE
Već godinama, kada god dam neki veći intervju koji političkim rezonima ili analitikom pobere simpatije javnosti, SDA panično, naruči kakvog primitivca da me pokuša obesmisliti i monstruozno me, iz sfere ozbiljne politike (i to nakon hiljada lažnih tekstova, montiranih optužnica ili , čak, pritvora), iznova javno gurne u (njihovo) blato kriminala i droge.
Već desetak puta, to revnosno čini i Dragan Mektić, najveći intimus Osmana Mehmedagića Osmice.
Na moje jučerašnje TV elaboracije da se dešavaju izborne krađe i da se zbog toga sudi gospodinu Asimu Kamberu, gdje uopće nisam ni u aluziji spomenuo SDA-ovu ponjavu Dragana Mektića, on se javio ponovljenim uvredama i etiketama, zbog kojih sam ga nedavno i tužio: “Kada već govoriš o kriminalu, pomeni sebe i Keljmendija o dilovanju droge. Većeg manipulatora a manjeg čovjeka u političkom i fizičkom smislu nećeš lako sresti”, poručio mi je, ničim izazvan, Dragan Mektić.
Čovjeka kojem se pred Sudom BiH već sudi za krađu novca u Ministarstvu sigurnosti BiH, mogu ignorirati, ali više to činiti neću.
Zato ću mu odgovoriti i bit ću kratak:
Mektiću, koliko su tačne informacije da godinama radiš kao doušnik Osmana Mehmedagića Osmice za mjesečni honorar od 4.000 KM?
Uzgred, pošto si megafon istog, kada je “dilovanje” droge u pitanju, što ne prozoveš suprugu zvanično optuženog kriminalca Osmana Mehmedagića Osmice, Amelu Šehović. Ona je bila pritvarana zbog “dilovanja” droge!
Što, kada već voliš tu temu, ne prozoveš i “malu Jasminu”, koja je (neiz)liječena narkomanka i pitaš je zašto i dalje pravi fizičke incidente po Sarajevu i odakle joj veliki stanovi i biznis profiti?
Opskurni Mektiću, veliki Srbine i mali doušniče, vi o meni lažima, ja o vama istinom.
Znam da ste uznemireni što sam jučer javno rekao da se punim kapacitetom posvećujem politici. Tvoji politički mentori to godinama pokušavaju da zaustave na svaki mogući način.
Jer, posljedično, to znači odlazak sa scene vladajuće dinastije poslije trideset godina vlasti.
E, pa, oni će sigurno, nakon izbora 2022. otići u političku historiju bezsramlja i bezčašća.
A ti ćeš - makar na osnovu informacija i dokaza sa suđenja koje ti je u toku - sigurno dobiti zasluženu zatvorsku ćeliju zbog višestruke krađe.


FAHRUDIN RADONČIĆ

_________________
koga to još ZANIMA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Dec 2020, 20:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Za koga ovdje navijamo?

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Dec 2020, 20:07 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1430
Hocemo li ovom vidjet ledja, mada i ne ide se izgleda niskom predstavniku, ce ga Rusija spasi :lol::lol:

"Rusija već nekoliko godina odbija podržati sve rezolucije Vijeća za provedbu mira (PIC). Budući da se Moskva zalaže za ukidanje visokog predstavnika, do sada je bilo nezamislivo da bi Rusija mogla pristati na nekog novog", piše Standard.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/der-sta ... /201225127


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Dec 2020, 20:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2008, 18:35
Postovi: 2895
Lokacija: još mAlo i tU smo
skeva je napisao:
Za koga ovdje navijamo?


Za naše 8)

_________________
koga to još ZANIMA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jan 2021, 10:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
Slika
8)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jan 2021, 12:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8505
Živio Kole!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jan 2021, 13:50 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1430
kosta je napisao:
Slika
8)


Sretan Dan Republike!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jan 2021, 16:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
https://m.facebook.com/groups/189039577 ... 514795376/

Slava Rusiji!

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jan 2021, 03:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
LONDON - Radikalni islamista Abu Hamza al Masri zatražio je da ga vrate iz zatvora u SAD u zatvor u Veliku Britaniju, jer se plaši da će oboljeti od korona virusa, prenio je londonski "Daily Mirror".


U pismima koje je slao iz svoje ćelije, dijabetičar Abu Hamza tvrdi da bi za njega bila smrtna kazna ako bi obolio od kovida, dodao je "The Sun".

Abu Hamza, koji služi doživotnu kaznu u ADX Florensu u Koloradu, navodno je napisao da bi mogao da dobije oboljenje mozga, da mu otkažu organi i da mu amputiraje udove.

Takođe je tvrdio da mu je oduzimanje predmeta, uključujući njegovu električnu četkicu za zube, stvorilo loše higijenske uslove.

Iz zatvora poručuju da se radi na sprečavanju širenja kovida i da se o Abu Hamzinim zdravstvenim potrebama vodi računa.

U avgustu 2020. godine on je tužio američke vlasti zbog surovih uslova u američkom najčuvanijem zatvoru.

Velika Britanija je izručila Abu Hamzu Americi 2012. godine, nakon što mu je londonski sud odbio žalbu.

Abu Hamzinom suđenju u SAD prethodio je dugotrajan postupak za njegovu ekstradiciju iz Britanije.

Prije izricanja presude Abu njegovi advokati su zatražili od suda da uzme u obzir kako je njihov branjenik ostao bez ruku i oka, dok su tužioci isticali da je doživotni zatvor jedina prava kazna za njegova nedjela.

Sudija iz Njujorka Ketrin Forest nazvala je Abu Hamzine akcije varvarskim i nerazumnim i osudila ga na doživotnu robiju zbog podržavanja terorizma.

Proglašen je krivim za više krivičnih djela, uključujući uzimanje talaca i planiranje osnivanja kampa za obuku terorista u SAD.

Bio u BiH
Abu Hamza al Masri učestvovao je u ratu u BiH, gdje je vršio obuku mudžahedinske jedinice u osnovnoj školi u Jablanici, kod Tešnja.

Kako su još tada pisali mediji, Abu Hamza al Masri je jedne prilike dok je pokazivao kako se rukuje minsko-eksplozivnim sredstvima izgubio ruku i oštetio oko. Ubrzo poslije toga stavio je kuku umjesto ruke pa su ga u Tešnju zvali kapetan Kuka ili jednooki Abu Hamza al Masri.

Abu Hamza je izuzetno poznato ime u svijetu islamskog radikalizma. U vrijeme njegovog hapšenja čitava svjetska javnost je u najmanju ruku bila šokirana beskrupuloznom kampanjom koju je vodio te propovijedima kojima je regrutovao nove islamiste.


Abu Hamza izdrži!
:lol:

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Feb 2021, 02:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
УМРО ВУЈАДИН БЕРБЕРОВИЋ: КОЗАРАЦ СЕ У ЕФБИХУ ЗОВЕ ОРТИЈЕШ
Јуче смо објавили вијест у којем један од два муслиманска представника у Предсједништву БиХ, тражи да се уваже жеље грађана Мјесне заједнице Козарац, Град Приједор; док Вујадина Берберовића као представнка Срба повратника у Град Мостар, нико није подржао из ове установе. Чак ни Комшић.


уторак, 9 фебруара, 2021 / 15:44
Таман смо пожељели да тражимо коментар у уводу именованог представника тамошње српске заједнице, који годинама, најмање од 2016, кукају да планирана траса ауто-пута 5Ц не треба да иде "кроз најплоднију земљу Ортијеша, Ходбине и Малог Поља, јер ће нанијети несагледиву штету и пријети поновном исељавању Срба са својих огњишта".

Не можете, а да не патетишете о судбини, када у потрази за овим човјеком сазнате да је преминуо. И то дан прије Џаферовићевог саопштења. То, у смислу геријатрије и изумирања, нажалост је игледа судбина Срба у Ефбиху. Без озбиљних реакција, осим покушаја укидања њихове конститутивности у Херцеговачко-неретванском кантону и то уз подршку српске партије СНСД.

Стога, одустајемо од указивања на лицемјерство Џаферовића и Ефбиха, чега се они уопште више ни не могу поститиди, те изражавамо саучешће породици Берберовић, те преносимо вијест Топ портала о томе. Дакако, пресловљено на српско писмо:

ПРЕМИНУО ВУЈАДИН ВУЈА БЕРБЕРОВИЋ, ВОЂА ПОВРАТКА У ДОЛИНУ НЕРЕТВЕ
Један од првих повратника у долину Неретве, Вујадин Вуја Берберовић преминуо је јуче, након краће болести, у 64-ој години живота.

Вујадин Берберовић у првим годинама повратка водио је обнову повратничких кућа и комплетан процес повратка, а задњих година живота борио се против проласка аутопута преко српске земље на југу Мостара.

Био је дугогодишњи предсједник Удружења повратника Срба у Мостар и истакнути члан српске заједнице у Мостару. Посмртна поворка креће у уторак 09. фебруара у 14 часова испред мртваре "Бијели Бријег”, а покоп ће се обавити у православном гробљу Ортијеш.

https://www.frontal.rs/umro-vujadin-ber ... e-ortijes/

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Feb 2021, 01:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Podžić o krađi oružja: Da znam šta se dešava nešto bih poduzeo

Podžić: Utvrdili smo kako je ukradeno oružje iz Pazarića

Što kaže jedan komentar Bogu hvala, pa nemaju nukleraku. :lol:

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2021, 07:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4268
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Srećan Dan nezavisnosti republike Bosne i Hercegovine svima koji slave! :)

_________________
"I sve je više varvara, a sve je manje Rimljana." - Momčilo Bajagić Bajaga


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2021, 08:04 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39421
Lokacija: Месечева икра
Dilane p'jan si, opet si p'jan.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2021, 08:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4268
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Haha, daleko bilo, ustao, pijem jutarnju kafu, godišnji odmor..... kad otopli idem u garažu šarafati, međutim nije isključeno da popijem koju ljutu predveče.

_________________
"I sve je više varvara, a sve je manje Rimljana." - Momčilo Bajagić Bajaga


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2021, 21:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
Slika

8)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Mar 2021, 08:56 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
https://www.reddit.com/r/bih/comments/l ... tra_u_bih/

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Mar 2021, 09:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9228
Sve ti jebem.... Gasi mješalicu, motaj kablove.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Mar 2021, 10:24 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12393
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Ko je ovaj kru ti jebem?

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5341 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227 ... 268  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 37 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs