banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 08:39

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5341 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256 ... 268  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 14 Jan 2022, 10:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
Koji trenutno uživamo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jan 2022, 11:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Ezdesovci haluciniraju, kolektivno.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jan 2022, 12:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5844
nema veze je napisao:
sigurno omrazeno misljenje, ali iskreno se nadam da nikad RS nece biti dio R. Srbije.


bolje da mrzimo bosnjake i hrvate, nego bracu Srbe s one strane Drine, a tesko me ko moze uvjeriti da nisam u pravu. ovo ne samo s nase strane, nego i sa njihove. niste li i sami primijetili da smo mi za srbijance neki trecerazredni Srbi?


A ako našeg zemu pitaš, "Srbijanci su Cigani... ciganija je to". Tako da nismo mi nešto bolji po tom pitanju. A tako je svugdje s tim razlikama, vidim da su u užoj Srbiji kivni dosta na Srbe s Kosova, otprilike kao mi Banjalučani na "Glamočane koji su svugdje svoje zaposlili"... pa Lale na Beograđane itd...
Ko je bar jednom poslušao predavanje profesora iz BG ili NS, u poređenju sa našim profesorima, zna koliko smo u kulturi i nauci iza Srbije...
A ne znam šta to uživamo u BiH, šta, mislite da bi nam trebalo entitetsko glasanje kako bismo odbranili 9. januar ili školske slave od ljudi iz Valjeva i Kragujevca? Samo izvlačenje iz tamnog vilajeta bi nas povuklo naprijed jer bi Milinima izbilo ugroženost nacije kao glavni argument za izbore (uz zaposlene u državnim institucijama i firmama), a kamoli oslanjanje na Srbiju koja ima daleko, daleko jaču elitu od nas, pa ako sa druge strane ima i sirotinje i svega.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jan 2022, 12:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3035
I ovako smo kurac ali kontam kako bi nas položaj u toj državi bio kao što je jug/istok u Srbiji danas, još I gori


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jan 2022, 12:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Ma Beograd vec sada jede Srbiju. To se mora mjenjati.
Rocker je napisao:
Ezdesovci haluciniraju, kolektivno.


Po danasnjim vijestima bice pre da su u dosluhu sa Vuckom :)
Mislim, 7 miliona Srba pravi dramu zbog 1,5-2 miliona Bosnjaka. Kako nas nije sramota :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jan 2022, 13:04 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Rivaldinho je napisao:
nema veze je napisao:
sigurno omrazeno misljenje, ali iskreno se nadam da nikad RS nece biti dio R. Srbije.


bolje da mrzimo bosnjake i hrvate, nego bracu Srbe s one strane Drine, a tesko me ko moze uvjeriti da nisam u pravu. ovo ne samo s nase strane, nego i sa njihove. niste li i sami primijetili da smo mi za srbijance neki trecerazredni Srbi?


A ako našeg zemu pitaš, "Srbijanci su Cigani... ciganija je to". Tako da nismo mi nešto bolji po tom pitanju. A tako je svugdje s tim razlikama, vidim da su u užoj Srbiji kivni dosta na Srbe s Kosova, otprilike kao mi Banjalučani na "Glamočane koji su svugdje svoje zaposlili"... pa Lale na Beograđane itd...
Ko je bar jednom poslušao predavanje profesora iz BG ili NS, u poređenju sa našim profesorima, zna koliko smo u kulturi i nauci iza Srbije...
A ne znam šta to uživamo u BiH, šta, mislite da bi nam trebalo entitetsko glasanje kako bismo odbranili 9. januar ili školske slave od ljudi iz Valjeva i Kragujevca? Samo izvlačenje iz tamnog vilajeta bi nas povuklo naprijed jer bi Milinima izbilo ugroženost nacije kao glavni argument za izbore (uz zaposlene u državnim institucijama i firmama), a kamoli oslanjanje na Srbiju koja ima daleko, daleko jaču elitu od nas, pa ako sa druge strane ima i sirotinje i svega.
Nije da nismo bili u zajednici sa njima. Generalno za političare iz Srbije mi služimo samo za prikupljanje političkih poena, prljave poslove i da operu ruke od nas kad im to odgovara.
Moramo mi ponovo stvoriti svoju elitu, pa u 19. i početkom 20. vijeka najumnije srpske glave su došle iz BiH (Ćorović, Dučić, Šantić, Pelagić, Kočić....). Samo što to ne ide na temeljima Pinka i Granda.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jan 2022, 13:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Bosnjacki politicari su dijametralno drugaciji. Sve same moralne gromade i vertikale :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jan 2022, 13:23 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Ako su oni govna i mi se moramo njima namazati?

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jan 2022, 14:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Ja sam u jedinicama imao dobrovoljce iz srbije, drugove i poslovne jos uvijek.
Apsolutno nikad nisam cuo ruznu rijec ili bilo sta protiv nas, a ovaj sum sto se cuje obicnompotice od prikrivenih hrvata i muslimana.

Pricati takve kolosalne gluposti kao cica, da bi nam bilo losije u srbiji nego u bih je pristo nevjerovatno.
Da li vi ljudi imate bilo kakve kontakte sa nekim u Srbiji? Rodbinu, kumove, nesto?

Pa nije Srbija Vuk i Canak i Ceda bre, Srbija je 40% ljudi nasih korijena.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jan 2022, 14:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
Zoka,
Da. I to mnogo više od njih.
To je politika, jbt.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jan 2022, 15:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Zoka implicira da postoje cestiti politicari koji ne znaju za mutne poslove i iskoristavanje drugih zbog politickih poena :)

Nego da Zokija ostavimo po strani... Vucko ce ponovo postati dio rjesenja na Balkanu i biti nagradjen Otvorenim Balkanom za sve njegove firme i ljude.
Lemi ce dobiti jos jedan mandat, Sarovic i Borenovic ce se uhljebiti onako kako im je srcu najmilije. Samo ne znam sta cemo sa Jelenom?

Na drugoj strani Hrvati ce dobiti svoj Izborni, a Bakiru i ostalim PROfesionalcima ce ostati suplji genocidni kao naknada za dusevnu zbog pristupanja u Otvoreni.

Mislim da je to vec iskomunicirana i dogovorena prica na vise nivoao na Istoku i Zapadu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jan 2022, 15:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Ti si veoma naivan ako misliš da će muslimani pristati na bilo šta što bi išlo Srbima ili Hrvatima u korist.
Kod njih je to prosto nemoguće izglasati, oni su propustili prudski sporazum koji im je nudio državu na dlanu.

Da će BiH ući u Open Balkan je samo lijepa fantazija.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jan 2022, 15:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Slusaj, Dodik ih je od ljetos (vjerovatno nenamjerno) natjerao da izvuku sve sto imaju od alata. I mogu ti reci nisu pokazali nista neocekivano, ludo i novo.

Mislim da nemaju bilo kakvog potencijala da izigravaju uvredjenu seosku salu.

Bice ili uzmite Otvoreni Balkan ili pustamo Milu da se raspojasa i dohvati mikrofona.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jan 2022, 16:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9167
The_new_Statesman je napisao:
Zoka implicira da postoje cestiti politicari koji ne znaju za mutne poslove i iskoristavanje drugih zbog politickih poena :)

Nego da Zokija ostavimo po strani... Vucko ce ponovo postati dio rjesenja na Balkanu i biti nagradjen Otvorenim Balkanom za sve njegove firme i ljude.
Lemi ce dobiti jos jedan mandat, Sarovic i Borenovic ce se uhljebiti onako kako im je srcu najmilije. Samo ne znam sta cemo sa Jelenom?

Na drugoj strani Hrvati ce dobiti svoj Izborni, a Bakiru i ostalim PROfesionalcima ce ostati suplji genocidni kao naknada za dusevnu zbog pristupanja u Otvoreni.

Mislim da je to vec iskomunicirana i dogovorena prica na vise nivoao na Istoku i Zapadu.
Hrvati će od izbornog dobiti samo člana Predsjedništva, a Dom Naroda im ode niz vodu, ništa od vitalnog nac. interesa. Plenković je morao da se dodvori Bakiru po direktivi Brisela i dojče zelenih, a ovaj će pustiti Hrvatima da Komšić više ne ide na izbore za člana. Onda se okreću prema nama....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jan 2022, 16:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Ja ovo danasnje sa Vucicem vidim kao slanje ruzicaste koverte onomad, da se malo otupe neke ostrice i da se dobije na vremenu.

Apsolutno ne vidim nacina da se muslimani privola ne bilo sta, oni nikako ne mogu skupiti vecinu za neku odluku, osim kad bi glasali za ukidanje entiteta. Sve ostalo je nemoguce.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jan 2022, 16:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4290
munja.alex je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
Zoka implicira da postoje cestiti politicari koji ne znaju za mutne poslove i iskoristavanje drugih zbog politickih poena :)

Nego da Zokija ostavimo po strani... Vucko ce ponovo postati dio rjesenja na Balkanu i biti nagradjen Otvorenim Balkanom za sve njegove firme i ljude.
Lemi ce dobiti jos jedan mandat, Sarovic i Borenovic ce se uhljebiti onako kako im je srcu najmilije. Samo ne znam sta cemo sa Jelenom?

Na drugoj strani Hrvati ce dobiti svoj Izborni, a Bakiru i ostalim PROfesionalcima ce ostati suplji genocidni kao naknada za dusevnu zbog pristupanja u Otvoreni.

Mislim da je to vec iskomunicirana i dogovorena prica na vise nivoao na Istoku i Zapadu.
Hrvati će od izbornog dobiti samo člana Predsjedništva, a Dom Naroda im ode niz vodu, ništa od vitalnog nac. interesa. Plenković je morao da se dodvori Bakiru po direktivi Brisela i dojče zelenih, a ovaj će pustiti Hrvatima da Komšić više ne ide na izbore za člana. Onda se okreću prema nama....

Isto ce biti i sa nama ako bi slusali maticu kao sto to rade Hrvati evo vec 30godina. A gdje su dosli sa tim svima je jasno.
Uostalom imali smo to za vrijeme Milosevica svi se sjecamo.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jan 2022, 17:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Baš me zanima kada će u BiH biti neki realan popis... Eno u HR zvanično 3.88 miliona stanovnika.
Prije rata imala skoro 4.8 miliona. Prije deset godina skoro 4.3 miliona.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jan 2022, 18:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Cim bude realan na kosovu i makedoniji, znaci nikad. Svi muslimani imaju istu strategiju na tom planu, bezocno laziranje popisa i kmecanje ako se neko usudi reci istinu.
U BiH nema vise od 2.5 miliona, sto muslimani nece nikad priznati.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jan 2022, 18:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Rocker je napisao:
Ja ovo danasnje sa Vucicem vidim kao slanje ruzicaste koverte onomad, da se malo otupe neke ostrice i da se dobije na vremenu.

Apsolutno ne vidim nacina da se muslimani privola ne bilo sta, oni nikako ne mogu skupiti vecinu za neku odluku, osim kad bi glasali za ukidanje entiteta. Sve ostalo je nemoguce.


Za evropske kvazi liberale nema brzih politickih poena od sastavljanja nekakve zajednice izmedju balkanskih naroda pa taman to bio otvoreni Balkan. To je pobjeda.

Cime im Profesionalci mogu "zaprijetiti"? Ljutitim clanku u pariskom dnevniku ciji je vlasnim neki Arapin? Ali ozbiljno, kakva sredstva ima danasnja bosnjacka politika kojim bi se mogla bar malo usprotiviti Zapadu? Oreol nekakve zrtve?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jan 2022, 18:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Brkas stvari….

Muslimanima politicki diskurs ne odredjuje racio nego islamske dogme, i tu nema mjesta kompromisu osim ako je u pitanju prevara (takiya).

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5341 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256 ... 268  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs