banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 19:43

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5341 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 263, 264, 265, 266, 267, 268  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 16 Jan 2023, 15:50 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
danijell je napisao:
To onaj što je sahranio oca u Potočarima kao žrtvu genocida, a koji je poginuo u Bratuncu 1992. godine.


Tai! Direktor MCsrebrenica...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2023, 18:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
danijell je napisao:
To onaj što je sahranio oca u Potočarima kao žrtvu genocida, a koji je poginuo u Bratuncu 1992. godine.

Sta je tu “sahranjenih” kao zrtve genocida, a danas hodaju po sveCkoj, ameriKama i slicno.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2023, 19:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2624
Lokacija: PD
Gagija Bursaća je stvar prilicno zatekla:"osudio" je slučaj u 1 rečenici a ostalih 5 šlajfni je posvetio stvarnim krivcima: Dodi, Crkva Srbije (tim riječima), SANU... sjetio se, naravski, i Srebrenice ali je hajlajt da je, nekako, ON najveća žrtva.
the Thzar!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2023, 20:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
Kako ga niko ne satare autom je tajna civilizacijska.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2023, 20:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3035
kosta je napisao:
Gagija Bursaća je stvar prilicno zatekla:"osudio" je slučaj u 1 rečenici a ostalih 5 šlajfni je posvetio stvarnim krivcima: Dodi, Crkva Srbije (tim riječima), SANU... sjetio se, naravski, i Srebrenice ali je hajlajt da je, nekako, ON najveća žrtva.
the Thzar!


I on i ta ekipa žvaljavaca isto reaguju, zlobnici bi rekli po nekom matrici da rade.

Čuj čuj, kosta tviteraš, to bi bilo zanimljivo vidjeti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2023, 20:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2624
Lokacija: PD
jovic23 je napisao:
kosta je napisao:
Gagija Bursaća je stvar prilicno zatekla:"osudio" je slučaj u 1 rečenici a ostalih 5 šlajfni je posvetio stvarnim krivcima: Dodi, Crkva Srbije (tim riječima), SANU... sjetio se, naravski, i Srebrenice ali je hajlajt da je, nekako, ON najveća žrtva.
the Thzar!


.

Čuj čuj, kosta tviteraš, to bi bilo zanimljivo vidjeti.


e jest, samo mi još taj falus u životu fali.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Maj 2023, 07:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5576
Lokacija: Banja Luka
Američki bombarderi nadlijeću BiH: https://www.nezavisne.com/nauka-tehnolo ... BiH/773969

Sent from my RMX3081 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Maj 2023, 19:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4195
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Neka nadlijeću, koga boli.. zapravo boli one na Kliksu, danas su objavili 1000 članaka o tome!!!!!
Jebem te zemljo ako je vijest da neki avioni iz nekog razloga nadlijeću nisko kako sam shvatio iznad Sarajeva.
Pa onda oni dole svršavaju - to je kao podrška Amerike, a naši ili gunđaju ili negoduju - zapravo je nevjerovatno kako se ljudi bave nebitnim stvarima.
Ja nisam konfliktan, nisam nacionalista, nisam religiozan, nisam vala ni normalan, ali ne mogu da shvatim da se 28 godina poslije rata nije mrdnulo od mrtve tačke.
Huškanja, zveckanje oružjem, prijetnje odcijepljenjem, mito, korupcija, profiteri, tenderi, investitori, izvođači, mafija, dileri..
Da nije Gavrilo opalio možda bismo bili Austrija tj. uređena zemlja, ali to je već kompleksno.. je li samo meni retardirano sve ovo što se događa?
Je li moguće da napredno čovječanstvo 2023. godine ovako radi i razmišlja u ovoj usranoj zemlji i ništa neće da promijeni?
Putine, baci je, NATO, bombarduj nas, govna smo, nema drugog objašnjenja, ne mogu da poimam da se ovo dešava danas (ne bukvalno danas, ovih mjeseci i godina).

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2023, 13:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5576
Lokacija: Banja Luka
S obzirom da su SAD bombardovale Srbe u više navrata, pa čak i ovim avionom, ne može da bude svejedno.

Sent from my RMX3081 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2023, 16:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
Rider on the storm je napisao:
Je li moguće da napredno čovječanstvo 2023. godine ovako radi i razmišlja u ovoj usranoj zemlji i ništa neće da promijeni?

Sve se moze razumjeti ako ispravis ovu svoju premisu "napredno covjecanstvo 2023".
Gdje ti to vidis i od kud ti taj zakljucak.

Jel po tome sto imamo super razvijenu tehnologiju, AI, kloniramo,mozemo da lijecimo, imamo super oruzje, ciljamo na Mars i td.
To nije napredak "covjecanstva". Napredak i razvoj nauke, tehnologije da ali ne covjecanstva u smislu kojeg ti tvrdis.

Po svi objektivnim mjerilima "covjecanstvo" nazaduje i negdje je na nivou Makijavelija vise Hobsa...ako i to drzi?

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2023, 19:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4195
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Zapravo si u pravu, tehnologija je napredovala i napreduje i dalje zahvaljujući izuzetno malom procentu ljudi.
Velika većina je glupa masa, radna snaga, paraziti, uhljebi, robovi, Gen Z degeneracija, inertne ovce.. tako da se sveukupno intelektualno nazaduje.
Na kraju će čovječanstvo izumrijeti na ovaj ili onaj način.
Mi smo bića koja imaju razmišljanja i mentalne kompetencije koje nas odvajaju od životinja, to je dovelo do razvitka ali će nas i uništiti.
Ovo je sad za drugu temu (antropologija, filozofija), ali nagli napredak industrije u posljednjih 100-200 godina je doprinio da su i bliža i dalja budućnost neizvjesne i ja uvijek volim reći da živimo u zanimljivom dijelu istorije (burnom, specifičnom).. kompleksna je tema, ali kad se čovjek zamisli ko zna šta će i kako biti.

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2023, 21:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
Davno sam rekao nebi da se ponavljam al eto...sadasnja dejtonaska BiH je napravljena kao zatvor pod dobrim katanacem. Ima tu par predradnika i upravnik je tu da vodi racuna o instituciji.
Nesto tako je stvarno jedinstveno na svijetu i sve vise lici na neku vrstu sanatorijuma gde se ispituju i testiraju lijekovi na obicnom plebesu.

Nista ne treba da iznenadjuje sve ide po jedino mogucem planu za takve scenarije...!
Pozdrav i + za pivo!!

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jun 2023, 23:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
Moze li teoretski Smit koristit Bonska ovlascenja i raspustiti skupstinu RS i smjenit Dodika?

To je teorija povezana sa legalitetom i legitimitetom.
Praksa je nesto drugo, praksa ide sa silom koju Smit ima a Dodik nema.

Dodik nema ni policijske snage ni vojne da se suprostvi NATO specijalnim jedinicama obucenim za take prilike koje cekaju da budu angazovane.
Kad u jednoj Francuskoj sirova sila moze da satire i melje svoj plebes kao Vagner Bahmut zasto to nemoze u guberniji BiH konkretno u Republici Srpskoj?
Pitanje je samo momenta kad odluce da je to najefikasnije.
A desili se da se neko suprostavi....eee to se samo i ocekuje! Sta vise to se da lijepo pripremiti uvjezbat i organizirat.
A ona ide stara oprobana sema. Satiranja i razbucavanja tj.: "Uspostavljanje reda, mira, zastita imovine i zivota gradjana".

Taj scenario je tako fino uvjezban i toliko puta odradjen da nema da fali...!!

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jul 2023, 10:13 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1403
Pa ostaali su bez municije nije im proslo na ulici, nije ni na izborima preostaju samo demokratska sredstva i evrpske vrijednosti.

Nego sta kaze nasa gospodja ja ga zovem gosdpodin Smit je li konacno vrijeme da nam se zavede demokratija i dovede na vlast narodni rezim

Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jul 2023, 10:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Malo licemjerno pozivati se na EU put, status... ali ne samo nametati pravno nego i fizički nešto. Naravno da se može. Može kao i u Francuskoj, samo što to nešto ne smiruje situaciju. Nešto kao

Citiraj:
An unidentified individual opened fire on police officers in Lyon, injuring seven. Special forces from the city are currently on the scene.


Potrebno je par ljudi i da to izmakne kontroli. Onda treba smirivati ne samo pravno, političko... nasilje i probleme, nego i fizičko. Kada Sanja Vulić kao Jovanka Orleanka povede masu :lol:

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jul 2023, 10:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3625
Tabako Pit je napisao:
Pa ostaali su bez municije nije im proslo na ulici, nije ni na izborima preostaju samo demokratska sredstva i evrpske vrijednosti.

Nego sta kaze nasa gospodja ja ga zovem gosdpodin Smit je li konacno vrijeme da nam se zavede demokratija i dovede na vlast narodni rezim

Slika


Gledali smo to već

Slika

Ja sam lično za promjene.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jul 2023, 10:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Da, to pomaže kao što je i ovo Gadafiju pomoglo.

Spoiler:
Slika

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jul 2023, 11:48 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1403
GialloRosso je napisao:
Ja sam lično za promjene.


Mislis da Smit ode?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jul 2023, 11:59 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17116
Lokacija: Q5HW+6W
GialloRosso je napisao:
Gledali smo to već

Slika

Ja sam lično za promjene.

Znači Dodik i Jeca ista govna... dobro da znamo za koga da ne glasamo, pošto treba glasat za promjene.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jul 2023, 11:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3625
Kao Mirko u Maratoncima kad počne Kristina da svira u klavir u bioskopu, „ Tišina, sad malo ona!”.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5341 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 263, 264, 265, 266, 267, 268  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs