banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 13:31

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 915 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 42, 43, 44, 45, 46  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 05 Apr 2018, 13:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Onda im svaka čast! Prvo eliminisali konkurenciju da se uopšte ne kandiduju i onda još za potvrdu odrade milione glasova. I zbog toga ne izađe ni desetine hiljada ljudi da se pobune.
Šta bilo tek da se na izborima biraju elektori, koji onda glasaju. Pa sa manje glasova možeš uzeti izbore. Ima još da uče :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Apr 2018, 14:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2002, 17:16
Postovi: 2344
Lokacija: Moskva
danijell je napisao:
Onda im svaka čast! Prvo eliminisali konkurenciju da se uopšte ne kandiduju i onda još za potvrdu odrade milione glasova. I zbog toga ne izađe ni desetine hiljada ljudi da se pobune.
Šta bilo tek da se na izborima biraju elektori, koji onda glasaju. Pa sa manje glasova možeš uzeti izbore. Ima još da uče :)


Па да, ови наши диктаторчићи у покушају имају још много да уче. Много. Нису ни до кољена Њ.В. Путину и братији.

_________________
I don't like it's job !!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Apr 2018, 16:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
Sinny je napisao:
danijell je napisao:
Onda im svaka čast! Prvo eliminisali konkurenciju da se uopšte ne kandiduju i onda još za potvrdu odrade milione glasova. I zbog toga ne izađe ni desetine hiljada ljudi da se pobune.
Šta bilo tek da se na izborima biraju elektori, koji onda glasaju. Pa sa manje glasova možeš uzeti izbore. Ima još da uče :)


Па да, ови наши диктаторчићи у покушају имају још много да уче. Много. Нису ни до кољена Њ.В. Путину и братији.


Vidi Sinija kako kudi ove nase , Sini posto obitavas u tim krajevima (pretpostavljam), nadam se da se nisi i ti moto oko Julije Skripal.
U ostalom kad se malo oporavi Julija ce sve ispricat i sve ce reci ...ko je kriv i sta bi. :)

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Apr 2018, 17:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2002, 17:16
Postovi: 2344
Lokacija: Moskva
Brale001 je napisao:
Sinny je napisao:
danijell je napisao:
Onda im svaka čast! Prvo eliminisali konkurenciju da se uopšte ne kandiduju i onda još za potvrdu odrade milione glasova. I zbog toga ne izađe ni desetine hiljada ljudi da se pobune.
Šta bilo tek da se na izborima biraju elektori, koji onda glasaju. Pa sa manje glasova možeš uzeti izbore. Ima još da uče :)


Па да, ови наши диктаторчићи у покушају имају још много да уче. Много. Нису ни до кољена Њ.В. Путину и братији.


Vidi Sinija kako kudi ove nase , Sini posto obitavas u tim krajevima (pretpostavljam), nadam se da se nisi i ti moto oko Julije Skripal.
U ostalom kad se malo oporavi Julija ce sve ispricat i sve ce reci ...ko je kriv i sta bi. :)


Јулија је прича за себе.
Не видим проблем и да су то рује урадиле, па у рату (чак и хладном) морају да падају главе и да се налазе хероји.
Ненормална пљачка свог народа је нешто сасвим друго.
Кинезима су продали све али буквално све. Слободно отворите гугл мапе и зумирајте мало сибирске шуме око границе Русије и Кине (односно оно мало што је остало). А мали жути сијеку све, и испод коријена :)

_________________
I don't like it's job !!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Apr 2018, 20:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
Sinny je napisao:
Brale001 je napisao:
Sinny je napisao:
danijell je napisao:
Onda im svaka čast! Prvo eliminisali konkurenciju da se uopšte ne kandiduju i onda još za potvrdu odrade milione glasova. I zbog toga ne izađe ni desetine hiljada ljudi da se pobune.
Šta bilo tek da se na izborima biraju elektori, koji onda glasaju. Pa sa manje glasova možeš uzeti izbore. Ima još da uče :)


Па да, ови наши диктаторчићи у покушају имају још много да уче. Много. Нису ни до кољена Њ.В. Путину и братији.


Vidi Sinija kako kudi ove nase , Sini posto obitavas u tim krajevima (pretpostavljam), nadam se da se nisi i ti moto oko Julije Skripal.
U ostalom kad se malo oporavi Julija ce sve ispricat i sve ce reci ...ko je kriv i sta bi. :)


Јулија је прича за себе.
Не видим проблем и да су то рује урадиле, па у рату (чак и хладном) морају да падају главе и да се налазе хероји.
Ненормална пљачка свог народа је нешто сасвим друго.
Кинезима су продали све али буквално све. Слободно отворите гугл мапе и зумирајте мало сибирске шуме око границе Русије и Кине (односно оно мало што је остало). А мали жути сијеку све, и испод коријена :)


Zasto bi to Ruje uradile u Engleskoj kad je ovaj lik svaki mjesec dolazio u Rusku ambasadu a Julija zivjela u Rusiji gdje su ju mogli koknut 1000 puta.

Brale, pa kad pojedes pokvarenu sljivu od stola do wc se users da ga je.s neces stic!!

A zamisli kad te zatruju sa ovim otrovom u tvom stanu, nije otrov vec otrovcina od kojeg se trenutno otresa ti zujis okolo pola dana i nis ti nije dok ne sjednes u parku na klupu i tu se uneredis. :)

Njihova lab priznala, kaze neeeeznaju odakle otrov!!
Ali bez obzira na to znaju da su Rusi zlocasti, jbg. mora da su oni!!

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Apr 2018, 12:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
Sinny je napisao:
Веома је тешко полемисати кад сте тако искључиви, Путин и нико други.
Ја нити сам за њега нити против њега, али има милион чињеница које говоре против њега. А веома мало за.
А кад спомињете оопозицију, па опозиција је забрањена, неки побијени, против других судски поступци се поведу да не могу да се кандидују. Онда се доведе неколико марионета које су ко фол против актуелне власти, и вола!
Зато је то фарса.
Економска ситуација ја сваки дан све тежа и тежа и само висока цијена нафте и гаса држи Русију на својим слабашним ногицама.
О милијардама долара које су Путинових 12 другова изнели из Русије другом приликом.


Ко је искључив? Ја нисам грађанин Руске федерације да бирам председника па да кажем Путин и нико други. Лепо сам написао: био сам на дан избора у Русији, обишао 6 биралишта и разговарао са грађанима ван биралишта и мој општи утисак је као што сам написао да су људи свесни проблема које Русија актуелно има али да у овом тренутку не виде никога способнијег од Путина.

Ја лично нисам приметио ни један преступ током гласања на ових 6 биралишта, а да је преступа било, па сигурно да јесте. Земља је огромна, било би сулудо помослити да нема манипулација. Има их у Западној Европи, а да их нема у Русији...

Најјача је ова прича о опозицији која је побијена. Човек узима на изборима 70+% већ годинама, али из ћеифа иде и убија опозицију около... Онда та прича са Наваљним коме је забрањено учешће јер као може да угрози Путина. Лик тешко да би прошао 5%. Све по принципу, тресла се гора-родио се миш.
Што се тиче економске ситуације, вероватно боље знаш о томе јер живиш тамо али ево ја сам некидан по први пут отишао ван Москве дубоко у унутрашњост и позитивно сам изненађен, јер сам очекивао далеко лошију ситуацију. Оно што сам ја видео је сасвим прихватљиво и далеко изнад српског просека.

О милијардама које се износе... Па где то људи блиски режиму не износе милијарде? Није то својствено само Словенима, него је општа појава данас. Наравно корупција и лоповлук као саставни део сваког словенског народа у Русији је такође јако изражена и вероватно један од највећих проблема које Русија има.

По мени проблем Русије је мање економске природе (свакако је присутан), а више стратешке. По мени Русија губи крупним корацима на спољнополитичком плану. Као највећи унутрашњи проблем по мени је растући број муслимана, што ће у будућности тек да се покаже као јако проблематично. А што се тиче Кинеза, па јасно да они све купују. Купују и по Западној Европи. То је економија у великом порасту, економски су испред Русије неколико светлосних година и колико сам приметио Руси су итекако свесни да им можда и највећа опасност догледно прети из Кине.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Okt 2018, 21:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5576
Lokacija: Banja Luka
https://youtu.be/UOiBbVRunn4

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Maj 2019, 17:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Managing Russia’s dissolution: Truth or Desire?
https://www.youtube.com/watch?v=H6LYj49SDP4

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jul 2019, 12:18 
http://www.rts.rs/page/stories/ci/story ... kipar.html


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Jul 2019, 14:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5576
Lokacija: Banja Luka
^ E sad...kakve veze ima sa ovom temom?

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jul 2019, 14:46 
Evo onda ova vijest...

Citiraj:
Najmanje 14 vojnika ruske mornarice poginulo je kada je u naučnoj podmornici izbio požar, dok je bila na misiji, saopšt́ilo je rusko ministarstvo odbrane.

Istraga nesreće je u toku.

Uskoro opširnije.


https://www.blic.rs/vesti/svet/pozar-u- ... ra/31607yf


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 03 Mar 2020, 15:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Tragikomicno je kako je neoliberalizam u svoj svojoj pohlepi sam sebi natakeo omcu oko vrata. Uvijek im malo, a sada kuku lele kada drugi bolje igra igru.

Razbucase Rusi Evropu sa nekoliko izbjeglica pre par godina. I jos se nije sastavila, kad evo opet.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 03 Mar 2020, 18:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
TNS.
Ne klanjam se ja ni jednoj imperiji, pa ni Ruskoj ali istine radi. Nemojmo o posledicama i to jos izvrtat iste.

Rusi nisu razubcali Evropu prije par godina a ni sad.
Zna se ko je inicirao Irak, Libiju,Siriju...ko zari i pali Bliski istok i sve ostalo. Nisu to Rusi a ni Turci.
Sorry.

Da nisu Rusi inicirali i Ukrajinu i Venecuelu,Hong Kong, Kolumiju,Burmu....?
Jesu li to bili Rusi koji su Kolumiji i Burmi dali Nobela za Mir ili je to dao Zapad.

Zna se pod cijom paliciom igraju Iván Duque Márquez i Aung San Suu Kyi da nije pod Ruskom ili Kineskom.

Toliko o izvoru i migracijama ka Evropi od kud poticu i na koju adresu se treba obratiti.

Evo ti poslijednjeg mira sa Talibanima sto su ga potpisali, ljudi se pitaju sta je to sad.
Pa zar su Tablibani bili teroristicak organizacija do juce a danas se sklapa mir sa njima.

Zasto 18 godina rata i toliko poginulih?
Isto kao sa Kosovom i njihovom "vojskom"...

Kakvi Rusi moj TNS.

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 03 Mar 2020, 18:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Nisam ocekivao da ces razbucavanje Evrope bukvalno shvatiti. Ali da je razbucan neoliberalni i globalisticki koncept kao ideja iza koje se moze kriti bogacenje, jeste.

I da, Rusi su odlucili da djeluju proaktivno. Oprzili su se dovoljno u Ukrajini da bi nastavili sjediti i cekati sta im se sledece servira.
Zbog toga Krim koji je objektivno nuzno zlo u datom momentu, zbog toga Sirija, Venecuela itd.
A sve to je itekako opipljivo u cvrstim valutama.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 03 Mar 2020, 19:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
The_new_Statesman je napisao:
Nisam ocekivao da ces razbucavanje Evrope bukvalno shvatiti. Ali da je razbucan neoliberalni i globalisticki koncept kao ideja iza koje se moze kriti bogacenje, jeste.

I da, Rusi su odlucili da djeluju proaktivno. Oprzili su se dovoljno u Ukrajini da bi nastavili sjediti i cekati sta im se sledece servira.
Zbog toga Krim koji je objektivno nuzno zlo u datom momentu, zbog toga Sirija, Venecuela itd.
A sve to je itekako opipljivo u cvrstim valutama.


Neoliberalizam nije razbucan i ne slabi dozivljava metamorfozu u sto otom potom.

Samo sam te ispravio da uzroke masonvih izbjeglickih talasa koji zapljuskuju Evropu tj. preseljenja jeftine zive sile ne projektujes na Rusiju ili Tursku vec na nase Evro-Atlanske prijatelje. :D

A ko se koristi time i ko gleda da se zastiti o tome se moze pricat.

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 03 Mar 2020, 19:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Pa ako malo pazljivije citas, napisao sam sta je uzrok. Ruje su to samo aktivno okrenule u svoju korist.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 03 Mar 2020, 19:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
The_new_Statesman je napisao:
Tragikomicno je kako je neoliberalizam u svoj svojoj pohlepi sam sebi natakeo omcu oko vrata. Uvijek im malo, a sada kuku lele kada drugi bolje igra igru.

Razbucase Rusi Evropu sa nekoliko izbjeglica pre par godina. I jos se nije sastavila, kad evo opet.

Руси разбуцали Европу избјеглицама?!? Је'л тамо у Остерајху добијеш бесплатну лоботомију, чак и кад је не тражиш? :lol:

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 03 Mar 2020, 19:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
The_new_Statesman je napisao:
Pa ako malo pazljivije citas, napisao sam sta je uzrok. Ruje su to samo aktivno okrenule u svoju korist.

Једине двије ствари које су Руси окренули у своју корист су Крим и санкције. Обе изнуђени потези.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 03 Mar 2020, 19:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
The_new_Statesman je napisao:
Pa ako malo pazljivije citas, napisao sam sta je uzrok. Ruje su to samo aktivno okrenule u svoju korist.


Ma ja sam o sam vise o uzrocima a ti si o posledicama i ko se okoristio, razumjem.

Jeste i Orban reaguje u svoju korist, suspendovao je UN povelju o izbjeglicama pred ocima cijelog svijeta, sutra ce supendovat slobodu govora, okupljanja i sl.
Ako to stiti i smiruje plebes zasto ne?
Nema toga sto se ne moze ucinit i ne ucinit ako je za "dobrobit" svoga naroda ili nacije!!!

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 03 Mar 2020, 19:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
sinip je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
Pa ako malo pazljivije citas, napisao sam sta je uzrok. Ruje su to samo aktivno okrenule u svoju korist.

Једине двије ствари које су Руси окренули у своју корист су Крим и санкције. Обе изнуђени потези.


Krim nije okretanje u svoju korist, to je samo nuzno zlo jer su prespavali zagrijavanje za Mejdan u Ukrajini. Cisto sumnjam da nisu znali da se nesto sprema cak pre prvih demonstracija, ali parola je bila ko ga jebe, daj da se pije.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 915 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 42, 43, 44, 45, 46  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs