banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 09:05

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5941 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276 ... 298  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 16 Nov 2021, 02:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1306
Tabako Pit je napisao:
Gdje oni misle da treba o tome da se odlucuje? To ne razumijem. Na kojim to mjestima treba da se odluci da li ce Republika Srpska biti neutralna ili uci u nato ako ne u Narodnoj skupstini Republike Srpske?


Htjeli mi to ili ne, Republika Srpska je dio BiH i ako BiH uđe u NATO kako RS može ostati neutralna? Pola države će biti članica, a pola će niti neutralno? Daj nemoj zajebavati.

Kako spriječiti i gdje? Pa srpski predstavnici u zajedničkim institucijama na nivou BiH trebaju spriječiti put BiH ka NATO-u, samim tim će i Republika Srpska ostati neutralna.
Valjda se gore odlučuje o tome, gore je i Radmanović to potpisao što je potpisao, nije sigurno u Narodnoj skupštini to uradio.

Umetnik je napisao:
Супер, а шта се то рецимо у граду промијенило како је дошла "о"позиција?


Što se konkretno tiče PzD opet se mogu okupljati na trgu, komunalna policija im ne ruši ono srce kod Kastela itd.
Opozicija je pobijedila samo za funkciju gradonačelnika, a skupštinsku većinu ima druga strana, što izaziva sabotaže i podmetanja i zbog toga se ne vidi napredak u gradu.
Ako nekad Draško bude imao većinu u skupštini onda ćemo moći da uporedimo njegove rezultate sa Radojičićevim ili ovima prije njega. Ovako nije za poređenje kad na ogroman broj stvari ne može uticati.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Nov 2021, 09:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
ti nas brate baš prosvijetliš u čemu je kvaka, vidi se da pratiš svaku konferenciju za štampu.
hvala ti što postojiš.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Nov 2021, 09:26 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1430
Pa ne moze to tako, gospoda gradjani bi se igrali zajednicke drzave samo kad i kako vama odgovara.

To isto tvrde i ova
dva nasa Bogicevica ali to nije tacno. Odlucuje se u Narodnoj skupstini Republike Srpske. Radmanovic je poslao sto je poslao zato sto je to tada bio politicki stav Narodne skupstine Republike Srpske, a sad vise nije.

Ova BiH cijela dok smo mi u njoj ce ostati neutralna i nece uci u Nato ako to ne prodje na Narodnoj skupstini, osim ako se ne bude pitalo nasih Bogicevica pa se bude odlucivalo u nekoj drugoj instituciji.

Ako vec neko hoce da mi budemo dio ove BiH onda ima da postuje odluke i politicke stavove Narodne skupstine Republike Srpske, to vazi i za gospodu Sarovica i Borenovica, posebno za njih.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Nov 2021, 10:17 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Ovaj već šalje ni manje ni više, nego NATO trupe...
https://www.klix.ba/vijesti/bih/william ... /211116010

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Nov 2021, 10:40 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
https://www.nezavisne.com/novosti/bih/M ... oda/691612

Ode i Vijeće naroda? :lol:

Citiraj:
"Novim ustavom Republike Srpske, između ostalog, Banjaluka će biti određena kao glavni grad RS, a Pale kao prijestonica Srpske", piše, između ostalog, u deklaraciji o ustavnim principima.


:lol:

Citiraj:
Posljednji pokušaj izmjene Ustava Republike Srpske bio je 2012. godine, kada Vijeće naroda nije prihvatilo nijedan od amandmana na Ustav Republike Srpske jer su delegati Kluba Bošnjaka, uglavnom iz SDA, glasali protiv svega, iako je ranije bilo dogovoreno usvajanje pojedinih odredaba, kao što je brisanje smrtne kazne.


:roll:

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Nov 2021, 10:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
https://www.nezavisne.com/novosti/bih/B ... nom/691640

Citiraj:
"Uz puno poštovanje Dejtona, ravnopravnosti entiteta i konstitutivnosti naroda, ekonomska pitanja i reforma pravosuđa treba da budu osnovni prioriteti i preduslovi za napredak nakon prevazilaženja štetne odluke koja je dodatno zakomplikovala odnose u BiH", rekao je Borenović.


Citiraj:
"SDS se protivi bilo kakvoj vrsti međunarodnih sankcija prema bilo kome u BiH", rekao je Savić i dodao da je u fokusu SDS-a reforma izbornog zakonodavstva.

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Nov 2021, 11:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2251
Lokacija: Trn
Tabako Pit je napisao:
Pa ne moze to tako, gospoda gradjani bi se igrali zajednicke drzave samo kad i kako vama odgovara.

To isto tvrde i ova
dva nasa Bogicevica ali to nije tacno. Odlucuje se u Narodnoj skupstini Republike Srpske. Radmanovic je poslao sto je poslao zato sto je to tada bio politicki stav Narodne skupstine Republike Srpske, a sad vise nije.

Ova BiH cijela dok smo mi u njoj ce ostati neutralna i nece uci u Nato ako to ne prodje na Narodnoj skupstini, osim ako se ne bude pitalo nasih Bogicevica pa se bude odlucivalo u nekoj drugoj instituciji.

Ako vec neko hoce da mi budemo dio ove BiH onda ima da postuje odluke i politicke stavove Narodne skupstine Republike Srpske, to vazi i za gospodu Sarovica i Borenovica, posebno za njih.


Jbt pa jel ti stvarno misliš da NSRS odlučuje nešto samostalno?
Zar zaista misliš da to nisu Dodikove odluke koje sprovodi kroz skupštinu?

_________________
They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Nov 2021, 12:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1306
Tabako Pit je napisao:
Radmanovic je poslao sto je poslao zato sto je to tada bio politicki stav Narodne skupstine Republike Srpske, a sad vise nije.


Ne, nego je to bio politički stav Milorada koji je imao skupštinsku većinu da mu to izglasa.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Nov 2021, 13:03 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1430
Dce/02 je napisao:
Tabako Pit je napisao:
Pa ne moze to tako, gospoda gradjani bi se igrali zajednicke drzave samo kad i kako vama odgovara.

To isto tvrde i ova
dva nasa Bogicevica ali to nije tacno. Odlucuje se u Narodnoj skupstini Republike Srpske. Radmanovic je poslao sto je poslao zato sto je to tada bio politicki stav Narodne skupstine Republike Srpske, a sad vise nije.

Ova BiH cijela dok smo mi u njoj ce ostati neutralna i nece uci u Nato ako to ne prodje na Narodnoj skupstini, osim ako se ne bude pitalo nasih Bogicevica pa se bude odlucivalo u nekoj drugoj instituciji.

Ako vec neko hoce da mi budemo dio ove BiH onda ima da postuje odluke i politicke stavove Narodne skupstine Republike Srpske, to vazi i za gospodu Sarovica i Borenovica, posebno za njih.


Jbt pa jel ti stvarno misliš da NSRS odlučuje nešto samostalno?
Zar zaista misliš da to nisu Dodikove odluke koje sprovodi kroz skupštinu?


U kakvoj je vezi to sta sam ja napisao i tvoj komentar?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Nov 2021, 13:07 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1430
Моријентес je napisao:
Tabako Pit je napisao:
Radmanovic je poslao sto je poslao zato sto je to tada bio politicki stav Narodne skupstine Republike Srpske, a sad vise nije.


Ne, nego je to bio politički stav Milorada koji je imao skupštinsku većinu da mu to izglasa.


Eto vidis da se moze kad se hoce, mada nesvjesno i Morijentes konacno ubode sustinu stvari.

PS. A sta bi vi da vam neka manjina izglasa ono sto vama odgovara i kad vam odgovara.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Nov 2021, 13:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2251
Lokacija: Trn
Tabako Pit je napisao:
U kakvoj je vezi to sta sam ja napisao i tvoj komentar?


Па у вези јер кажеш да се одлучује у НСРС.
А у ствари одлучује вожд, а скупштина само изгласа то што он одлучи.

_________________
They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Nov 2021, 13:35 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1430
To si i gore napisao, zato i pitam, sto to u stvari po tebi treba da znaci u kontekstu gore napisanog o postovanju odluka Narodne skupstine.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Nov 2021, 13:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2013, 12:48
Postovi: 1554
Misliš Milinih odluka ? :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Nov 2021, 13:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Republika Srpska se mora ekonomski osnažiti, to treba biti prioritet svih prioriteta.
Sve drugo je šupljiranje.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Nov 2021, 14:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2013, 12:48
Postovi: 1554
Slažem se, ali gdje ćeš od lopova i pustahija. Samo gleda da strpa u svoj džep, a usta puna srpstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Nov 2021, 17:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2251
Lokacija: Trn
Tabako Pit je napisao:
To si i gore napisao, zato i pitam, sto to u stvari po tebi treba da znaci u kontekstu gore napisanog o postovanju odluka Narodne skupstine.
Zato jer je priča da su to odluke NSRS običan šupljak, jer to nisu odluke skupštine već vožda. Samo materijalizovane kroz skupštinske odluke.
Na kraju krajeva, eno na sajtu skupštine materijali za narednu posebnu. Neke deklaracije koje ostavljaju rok od 6 mjeseci za donošenje navodnih zakona. Taman pred izbore.
Zanimljivo.

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

_________________
They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Nov 2021, 17:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2010, 09:21
Postovi: 1274
Lokacija: BL
Milorada narod mora srusiti ako nece da postanemo Pridnjestrovlje 2. Miloradu odgovara izolacija, drzanje naroda u strahu, siromastvo i odlazak ljudi iz Republike Srpske. Ako neko bude zasluzan za nestanak Republike Srpske bice Milorad. Pa ti narode biraj, ili ne biraj.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Nov 2021, 18:01 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 11 Okt 2020, 16:15
Postovi: 772
Zaboravljate da je Dodik sam sebi stampo i ubacivo listice u vrece preko svoje Atlantic BB firme koja je izgubila na tenderu i sad ih stampa Unioninvestplastika iz Sarajeva.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Nov 2021, 18:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Posebno u Banjaluci. :D

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Nov 2021, 18:31 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39423
Lokacija: Месечева икра
Ima li ijedna firma da nije Milina. Čuj Atlantik Milin.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5941 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276 ... 298  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs