banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 15:10

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5922 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291 ... 297  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 24 Avg 2022, 19:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3625
_зока je napisao:
Ima posla ko hoće da radi.

Slika


Koliko je ovo autentično?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Avg 2022, 16:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2013, 12:48
Postovi: 1539
Prilično, izgleda, dok se ne javljaju čuvari lika i djela. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Avg 2022, 16:35 
OnLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5576
Lokacija: Banja Luka
Dovoljno ti je pogledati sivu liniju ispod ovog "204 sudionika" i jasno ti je sve o autentičnosti.

Sent from my RMX3081 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Sep 2022, 20:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Krešimir Zubak o Dodiku. Naravno klix pitanja...

Citiraj:
Kakav je politički projekat Milorad Dodik? Njegov rad daje rezultate, ali je ono što radi negativno?

Milorad Dodik je svojedobno ovdje imao apsolutnu podršku sarajevskih medija i politika. Čak mislim da je to pokojni Izetbegović rekao 'hvala Bogu došao jedan normalan Srbin'. On je u toj svojoj fazi zaista uradio mnogo na uspostavi institucija BiH. SNSD je sudjelovao zajedno sa PDP-om u vladi Alijanse. Budući da sam ja bio u toj vladi, znam da je SNSD bio izuzetno kooperativan. Ali šta se to prelomilo u njemu da promijeni?

Prema mom mišljenju, razlog je što su neki ovdje umislili da bi i on mogao postati projekat, da bi on mogao biti nešto kao srpski Komšić. Ja mislim da je on to shvatio i da je okrenuo ploču i sad samo ide i gazi tamo dalje i dalje. Što su ovdje pritisci na njega veći on reagira onim tipičnim našim mentalitetom. 'Hoćete ovako? E evo vam ovako'.

Naravno da se ne slažem sa politikom koju on sada interpretira i provodi, ali mu se ne može osporiti da je sposoban na sebe preuzeti odgovornost i da ima ogromnog iskustva, za razliku od svih ovih političara ovdje u Sarajevu. On je prošao sve faze od općinskog načelnika, do zastupnika u parlamentima, predsjednika vlade, člana predsjedništva. Dakle, vrlo iskusan i prirodno inteligentan čovjek. Mislim da je politika koju vodi pogrešna. Jedan mudar pravoslavni episkop ovdje u BiH da se Srbi olako odriču BiH i da je to greška. I ja mislim da je greška.

Da li Dodik odlazi u Beograd po političko znanje?

Ja mislim da je u njemu prelomio taj odnos prema BiH ovdje, a ne Beograd. Kada se vidjelo ovdje u Sarajevu da on ne prihvata tu igru, počeli su ga snažno napadati preko nekih medija. To je kod njega samo izazivalo kontraefekat i on je ušao u jednu jednosmjernu političku ulicu. Ne može se vratiti, ako bi se pokušao vratiti bio bi pregažen. Traži i dobija podršku u Beogradu i Rusiji.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Sep 2022, 22:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Da su svi SNSD aktivisti kao danijell gdje bi im bio kraj.... Izuzetno pametno i smisljeno nastupa, izvlaci i vaga. Svaka cast, trebali su te najmanje kao kandidata gurnuti negdje.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Sep 2022, 23:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Koliko si ti ograničen da boli.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Okt 2022, 01:39 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2010, 10:22
Postovi: 686
Čak vjerujem da neće ni glasati za Dodika al' eto... Skeva pomalo u stilu Ilije Čvorovića. :D

Elem, Vučić ili je odlučio da pusti Mileta niz vodu, ili mu je ova turneja opozicije na režimskim medijima posljednja opomena. Vidjeh da ga je novinarka na Euronews Srbija pošteno izrešetala pitanjima o sastanku sa Milanovićem, nisam gledao ostatak gostovanja, ali i ovo je bilo dovoljno, jer je već ranije tamo etiketiran kao hrvatski agent.

Sent from my LE2123 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Okt 2022, 07:28 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
Da, neće glasati za Dodika, kao ni Wizzy što neće. :lol:

On je od ovih prikrivenih, što idu na finjaka. Svi znamo da je njihov, ali fino i kulturno to radi, nemaš mu šta prigovoriti. Ubaci perfidno tamo gdje treba, prešuti tamo gdje vidi da ne ide, za razliku od Wizzera koji ide glavom u zid. Well done imenjače :thumbs up:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Okt 2022, 07:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Jel vi primjetite kakav problem imate sa Dodikom?
Covjek ne kaze niti jednu rijec, okaci link i dio intervjua nekog Hrvata koji prica Bosnjacima svoje stavove i vidjenja drustva, u tom istom tekstu procitate nesto o Dodiku sto se i vama svidi i onda iznosite zakljucak da je covjek koji je ovo okacio bot?

Znaci, ako bilo sta kazes, napises da nije u skladu sa dogmom Dodik je najgora opcija za Srbe, Dodik je najveci lopov, itd... ti si po automatizmu bot. I onda se pitate sto ljudi glasaju za Dodika (a nisu budzetlije, placenici, imaju mozga, itd...), pa mozda zbog toga sto Dodik ipak nije onakav kako ga vi vidite, vec je bolji...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Okt 2022, 08:07 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12325
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Da je Sveti Petar licno, 20 godina ga gledati je previse, eto to je problem. 15 godina je alfa i omega ove nase drzavice, sta hoces vise, idi covjece, zbogom.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Okt 2022, 08:13 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
Krezube babe iz komšiluka sa dva razreda osnovne škole, low IQaši, ekipa ispred zadruge sa pivom u ruci po cijeli dan, teški ultrasi, ravnozemljaši, kriminalci, grubijani, pičke materine....krem da la krem društva....oni koje je najlakše obmanuti. Svi su oni listom za Dodika. Meni jači argument da budem protiv ne treba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Okt 2022, 08:26 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
skypostman je napisao:
Da je Sveti Petar licno, 20 godina ga gledati je previse, eto to je problem. 15 godina je alfa i omega ove nase drzavice, sta hoces vise, idi covjece, zbogom.



Sve preko dva mandata vodi u (blažu ili težu) diktaturu i prerasta u kult ličnosti. U iole demokratijama, Francuska npr pa i taj omraženi SAD postoji ograničenje mandata. Upravo iz sličnih razloga. Dva mandata i doviđenja.

Sami sa sobom treba da riješimo, da li želimo predsjednika ili kralja?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Okt 2022, 08:34 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Danchi je napisao:
Krezube babe iz komšiluka sa dva razreda osnovne škole, low IQaši, ekipa ispred zadruge sa pivom u ruci po cijeli dan, teški ultrasi, ravnozemljaši, kriminalci, grubijani, pičke materine....krem da la krem društva....oni koje je najlakše obmanuti. Svi su oni listom za Dodika. Meni jači argument da budem protiv ne treba.
Eto, a za opoziciju sve intelektualci....

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Okt 2022, 08:38 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
Pa naravno da nisu...ali ovi su baš našli svoju meku u voždu.

Ne znam, ali vjerujem da većina intelektualaca uopšte i ne glasa jer nemaju za koga. Onih koji nisu vođeni interesom, naravno.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Okt 2022, 08:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2624
Lokacija: PD
bolno fale Skevini penzioneri, jebo ih i ko ih drži. umjesto pogaču, malj, pa, blago meni, malo u planinu...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Okt 2022, 09:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Ovo kao da Jehovini svjedoci pokazuju prstom nekome na ulici i viču eno sektaša.
Po ovoj logici klix perfidno radi za Dodika jer su oni objavili Zubakov intervju. I on je tamo dobro opisao Dodika. Od miljenika Sarajeva, do ovoga sada. Komentarišite to, za izbore ima/bilo tema. I stvarno zanimljivo da su pustili taj intervju. Čak i onaj od Jasmile Žbanić protiv Komšića. Ali kažem, sužava vam se vidno polje više nego konjima kada im navuku ono na glavu... I ja sam takav bio, strasno protiv nekoga. Ali sa 15 godina. Milošević sve kriv. Samo da on ode i sve bolje. Onda shvatiš koliko si glup. Neko samo nastavi mijenjati tu glavnu ulogu, ali ostane u istom.
Jbg, neki su pratili politiku i prije 20+ godina. Dok nije Dodik bio toliko bitan. Kada su za SDS i SRS glasali ti stari i zaostali. Dok za SNSD oni progresivniji. Željni brzih promjena. E to bi bili vi prije 20+ godina. Milina vojska. Ja tada glasao za Gugu, Radića, pa i PDP dok nisu pokazali kakvi su kada su uzeli vlast. Tada bili Ivanić, Dokić... Ej, profesor Kolonić bio ministar. Pa poredi tu PDP ekipu sa ovoma sada. I usra... E tada su cementirali Dodika. Ali da, bacajte vi hejt na penzionere, debile, mongoloide...

Istina, ne bi niko trebao da vlada duže od dva mandata od po pet ili sedam godina. Koliko god da je dobar 14 godina je dovoljno da nađe nekoga da ga zamjeni. Da promjena bude što manje bolna makar bio najbolji vladar u istoriji. Cijena toga je što će SNSD da bude samo sjena ili nestane sa Dodikom. Kao i SDS. SPS. SNS. PDP-u se mora priznati da su fluidni.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Okt 2022, 09:38 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
Pa upravo to i jeste stvar, sam si rekao. Ko je bio Mile prije a ko je sad. Slično kao i Vučić, okrenuo se za 180 stepeni, samo radi jedne stvari - da se dohvati vlasti. Znači nemaš nikakvih principa niti stava, sve je to fluidno, važno je samo osvojiti vlast. Meni to govori dovoljno. Pričaj narodu ono što želi da čuje, radi ono što misliš da bi narodu bilo okougodno, koliko god bilo pogrešno, samo da dobiješ izbore i sačuvaš fotelju. Jer krajnji cilj jeste vlast a ne dobrobit naroda.

I baš si fino neistomišljenike uporedio s konjima.

I još jedna stvar, to što porediš SDS i ovo sada je neuporedivo, vladao je i SDS i krao i namještao tendere, pa Ivanić i PDP, Mikerević, svi znamo na šta je to ličilo. Ali to se ne može porediti s ovom situacijom. Ovo se može porediti samo s bivšom Jugom. Niko od pobrojanih nije toliko dugo bio na vlasti i izgradio toliki kult ličnosti i poistovjetio sebe s državom kao Dodik. Niti blizu. To se samo može porediti s Titom a moguće da na to on i pretenduje.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Okt 2022, 09:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Konj je plemenita životinja, ali si promašio. I zanimljiva upadica od nekoga ko je na fin način kategorisao Dodikove glasače u par postove ranije.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Okt 2022, 10:07 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
Nisam nikog uporedio sa životinjama. A ako misliš na krezube babe i tu priču, to je činjenica. Većina takvih glasa za Dodika. Što ne znači da takvi ne glasaju za opoziciju i što ne znači da su svi Dodikovi glasači krezube babe i ravnozemljaši. Nigdje to nisam rekao i nemoj imputirati.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Okt 2022, 05:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15261
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Ipak njemu nije dosadilo već narodu....jbg
Tema može na lock.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5922 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291 ... 297  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs