banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 00:01

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5923 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 297  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 08 Dec 2009, 00:23 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 28 Okt 2009, 14:14
Postovi: 36
Lokacija: Banja Luka
Danas slusam na vestima nas skromni premijer RS Milorad Dodik ima 2 stana u Beogradu i vilu u Dedinju u vrijednosti 2 miliona evra,sto je i sam priznao.On opravdava ove nekretnine tako sto je digao kredit u Pavlović banci i mjesecna rata kredita iznosi 19.500 maraka a plata premijera RS je oko 4500 KM ,bas me interesuje kako namakne jos 15.000 km mjesecno da bi islatio ratu kredita.
Bas me intersuje odakle mu ta lova??? Pa jednostavno tako sto pokrade sve zivo.Recimo zgrada vlade RS koštala je 200 miliona maraka sto je smesno ,a prema revizorskom izvjestaju zgrada je maximalno mogla kostati oko 65 miliona KM.Nije ni cudo kada se u dokumentima nalazi da je jedna papeljara u vladinoj zgradi kostala 100 KM, naravno 1 KM je pepeljara a 99 KM je oprano kroz papire.Pokrao nas Mile sa Miloradom Stankovicem iz Integral Inženjeringa 135 miliona Maraka.E sad mi je jasno odkud Miletu tolike vredne nekretnine i kako isplaciva ratu kredita.Lopov kakvog RS nije imala niti ce imati.Dok obicni covek sastavlja kraj sa krajem Laktaški Krmak se enormno bogati. I govori ja volim RS i srpski narod ,Voli ona moj k.....On voli samo sebe i svoju porodicu i pajdase s kojima u timu krade milione od nas gradjana i naseg mukotrpnog rada. "Kud te Mile nije tata izdrko"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 00:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
Zalosno je to sto se svi zale, a kad treba izaci na izbore, niko nece da glasa!

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 00:40 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Okt 2009, 12:34
Postovi: 972
Lokacija: 43°48'42.41"S - 18°21'45.06"I
vidim pažljivo si slušao bakira, čak i njegov riječnik imaš. :roll:

_________________
street life
"nije budala onaj ko ne zna čitat, već onaj koji vjeruje svemu što je napisano"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 00:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2003, 20:23
Postovi: 1722
Lokacija: Banjaluka
kim deal je napisao:
vidim pažljivo si slušao bakira, čak i njegov riječnik imaš. :roll:



Ma lazu ovi, oni hoce da sruse RS. Neka Miki ima kuce i stanove i neka krade, ali neka sacuva RS, a naord sto je gladan,,i sto je opet sve poskupilo nema veze, neka mile dacuva RS to je najbitnije jeli se od toga zivi.........

_________________
Uvijek hrabra, vesela,
svakom majka utjeha, jedina.
Pišeš naše stranice, moja
nježna kraljice, sudbine.
Rodila, te rijeka duboka,
u svakom viru Vrbas nosi tajnu,
nosi istinu.

Ovo je moj grad...

"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 01:40 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Mar 2008, 23:26
Postovi: 1876
E moj behare


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 01:59 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2005, 16:02
Postovi: 1035
REPUBLIKA SRPSKA ti je to moj behare :wink: .Sve go lopov.
Ne znam da li na ovom forumu moderator ovako ponekad zakljuca i obrise neku temu koja nije bas ono sto se trazi na forumu????????????????????????
Ili mod svrati po jednom godisnje da vidi sta se pisalo??


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 02:32 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 28 Okt 2009, 14:14
Postovi: 36
Lokacija: Banja Luka
kim deal je napisao:
vidim pažljivo si slušao bakira, čak i njegov riječnik imaš. :roll:


Jbt Bakir .Cuo sam na radiu ove vesti .Cak je i Mile krmak priznao da poseduje te nekretnine.Nemami nista mrze jos kad Mile pocne srati pa govoriti ja sam veliki srbin,ja sam ovo ja sam ono licemjer jebeni.On jest "Veliki" ali (lopov,mafijaš,krmak itd...)

Milorad Dodik je za kupovinu vile na Dedinju navodno uzeo kredit od 1.468.373 KM, sa rokom otplate od 102 mjeseca. novinari CIN-a su izračunali, ukoliko bi to i bilo tačno, da bi premijer Republike Srpske morao za otplatu ovog duga mjesečno plaćati 19.141,52 KM, iako njegova godišnja zarada od 64.406 KM pokriva tek tri i po rate kredita

Na sjednici Narodne skupštine Republike Srpske (RS) polovinom jula 2009. godine, predsjednik Vlade RS Milorad Dodik izjavio je da ima vilu u elitnom naselju Dedinje u Beogradu. Premijer Dodik je također rekao da je vlasnik dva stana u Beogradu, iako je ranije izjavio da će te stanove prodati

Novinari Centra za istraživačko novinarstvo (CIN) željeli su saznati kako je premijer Dodik došao u posjed vile i dva stana. Prema procjenama agencija za nekretnine vrijednost ovih nekretnina je oko dva miliona eura. Pribavljeni su vlasnički list, te potvrda nadležnog suda iz Beograda o plaćenoj cijeni vile a obavljen je razgovor sa i sa prethodnim vlasnikom vile. Na osnovu dokumenata prikupljenih iz različitih izvora, utvrđeno je na koji način je kupljena vila.

Goran Miličević, direktor marketinga Komercijalne banke iz Beograda izjavio je za CIN da je kompanija Koling iz Beograda podigla kredit kod ove banke za izgradnju stambenih objekata koje su namjeravali prodati na tržištu. Kako nisu vratili kredit, banka je preuzela četiri ili pet vila i objavila tender za njihovu prodaju.

Rekao je da je jedna od ponuđenih vila bila i ona koju je kupio Dodik.

Prema izvodu iz katastra nekretnina, u pitanju je troetažan objekat veličine 342 metra kvadratna sa pripadajućom garažom i dvorištem koji je nalazi u sklopu dupleks zgrade.

U prvom razgovoru za CIN u julu 2009. godine, Miličević je izjavio da je Dodik bio najbolji od ponuđača i da je "nudio plaćanje u kešu", što je ova banka prihvatila. Međutim, nekoliko dana kasnije, u ponovljenom telefonskom razgovoru, on je izjavio da se "baš i ne sjeća da je ponuda Dodika bila u kešu."

NAČIN STICANJA VLASNIŠTVA: U aprilu 2007. godine održana je javna rasprava Komisije za izlaganje sa zadatkom utvrđivanja prava na nepokretnostima Republičkog geodetskog zavoda Srbije kojoj su prisustvovali predstavnici kompanije Koling i Komercijalne banke iz Beograda.

Komisija je Komercijalnoj banci odobrila preuzimanje vlasništva od kompanije Koling nad dupleks zgradom u ulici Vaska Pope. Nakon pobjede na objavljenom tenderu Dodik je 16. maja 2007. godine sklopio ugovor s Komercijalnom bankom o kupovini jedne od dvije stambene jedinice po cijeni od 850.000 eura. Prema procjeni nekoliko agenata za nekretnine, tržišna vrijednost vile u tom periodu kretala se između 1,2 i 1,5 miliona eura, zavisno od opremljenosti.

Na upit novinara CIN-a kako je moguće da banka proda vilu za nižu cijenu od tržišne Miličević je rekao da banka ima pravo prodati kako bi zaštitila uloženi novac, te da je Dodik ponudio najbolju cijenu.

Odgovarajući na pitanje Vukote Govedarice, poslanika Srpske demokratske stranke (SDS) u Narodnoj skupštini RS u julu 2009. godine, premijer Dodik je rekao: "Tačno je da imam vilu u Beogradu, ali je pod hipotekom." Izjavio je kako je vilu iznajmio jednom stranom predstavništvu i da od kirije otplaćuje kredit.

Uvidom u pribavljenu dokumentaciju se vidi da je vila pod hipotekom na iznos od 750.767 eura. No, vrijeme dobivanja kredita i upisa hipoteke, kao i upis prava vlasništva se ne podudaraju.

Premijer Dodik je vilu kupio u maju 2007. godine. Da bi vilu mogao upisati na svoje ime, morao je platiti 850.000 eura Komercijalnoj banci.

Direktor marketinga ove banke, Milićević u telefonskom razgovoru sa novinarom CIN-a rekao je da prema važećem zakonu u Srbiji Dodik je prvo morao uplatiti novac kako bi istu mogao registrovati kao svoje vlasništvo: "Normalno je da se kupoprodajna cijena mora uplatiti u potpunosti kako bi se prenijelo pravo vlasništva."

Također, vlasništvo se ne može upisati ukoliko nije plaćen porez na kupovinu nekretnine. Poreska uprava odbila je CIN-u dati informaciju da li je Dodik platio porez, pravdajući to Zakonom o zaštiti ličnih podataka.

Početkom novembra 2007. godine, Komisija za izlaganje je Dodiku odobrila uknjižbu vlasništva nad vilom.

Nepunih osam mjeseci kasnije, krajem juna 2008. godine, Dodik je podigao kredit kod Pavlović International banke iz Bijeljine u iznosu od 1.468.373 KM ili 750.767 eura na rok otplate od 102 mjeseca ili 8,5 godina, sa kamatnom stopom od 7 posto godišnje.

Hipoteka na vilu je upisana 19. marta 2009. godine na osnovu Rješenja Četvrtog opštinskog suda u Beogradu od 3. novembra 2008. godine.

NEMOGUĆ KREDIT: Prema kreditnom kalkulatoru sa web stranice Pavlović International banke Dodikova mjesečna rata kredita iznosi 19.141,52 KM ili 9.786,90 eura. Prema podacima Sekretarijata Vlade RS Dodik je u 2008. godini zaradio ukupno 64.406 KM. Dakle, Dodik bi za tri i pol rate kredita morao dati svoja ukupna godišnja primanja.

Dodik je u Narodnoj skupštini RS izjavio da je vilu izdao u najam jednom stranom predstavništvu, te da od te kirije otplaćuje kredit. Novinar CIN-a je kontaktirao pet agencija za nekretnine iz kojih mu je rečeno da se cijena vila te kvadrature u ovom elitnom naselju kreću od 2.000 do 5.000 eura mjesečno, pod uslovom da su kompletno namještene. U ovom trenutku cijena iznajmljivanja jednog kvadrata se kreće oko 10 eura.

Pavlović International banka je inače u vlasništvu kontroverznog biznismena iz Čikaga, porijeklom iz Popova kod Bijeljine Slobodana Pavlovića, o kojem je CIN pisao vezano za njegove poslove oko privatizacije u RS-u.

Bivša ministrica finansija RS, Svetlana Cenić kaže da je ovakav kredit gotovo nemoguć.

"Ni najjača banka u BiH, pa i šire nikada ne bi odobrila ovoliki iznos kredita jer bi time ugrozila svoju likvidnost. Pavlović International banka iz Bijeljine je minorna banka koja nema ta sredstva za plasirati", kaže Cenić.

Predstavnici Pavlović International banke nisu o ovom kreditu željeli razgovarati sa novinarom CIN-a. Sekretarijat Vlade RS-a nije odgovorio na zahtjev za razgovor sa Dodikom kojeg je uputio CIN.
star

E-novine


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 02:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Okt 2006, 01:07
Postovi: 3791
Vidi stvarno, Bakirov mali otvorio nalog na forumu :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 08:16 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Okt 2005, 23:57
Postovi: 861
Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
kim deal je napisao:
vidim pažljivo si slušao bakira, čak i njegov riječnik imaš. :roll:


Nema to veze sa onim govnetom Bakirom. Dodo jeste seljacina i krmak!
Medjutim, najveci problem je sto je on istovremeno i lopov i sto se okruzio istim takvim lopovima i bahatim (ne)ljudima!
Grijesim, malo veci od tog "najveceg problema" je taj sto ne postoji alternativa!

Da vidimo moguce "opcije":
Cavic i DP- :lol: :( - taj se pokazao i odsvirao svoje. Gledao sam onaj njihov kongres i bilo mi je muka kada sam vidio onu masu lopovskih njuski. Sve go SDS i razni Gligici, Skobe, Vracari(sjecate li se te lopine?), Kostici(ojadio KCB)...svi oni u prvim redovima.

Cenic- :lol: :( - zenski Dodik! Sjecate li se njene bahatosti kada bi joj neko postavio "neugodno pitanje"?

Babic i "nevladin sektor"- :lol: :( -lopov, uhljebio se i gura po svom! Njega sam stavio zbog najave da ce formirati stranku.

Bosic i SDS- :lol: :( - obicni mutavac. Mislim da on cak nije sposoban da bude lopov! Ne daj Boze da nam neko sa takvom "harizmom" i sposobnostima odlucuje o zivotu! Stranka propasti!

Ivanic i PDP- :lol: :( - profesor! Teorijski potkovan a u praksi nikakav! Da ne spominjem "politiku" te interesne grupe da izlazi iz vladajucih koalicija godinu dana pred izbore!

Jadna nam majka sa ovakvom gamadi! Mene cudi kako je nasa svetinja opstala skoro 2 decenije sa bagrom koja ju je "vodila" svo ovo vrijeme?! :roll:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=uw1bHaUk ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=dk5FBE1L-Kc


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 08:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jun 2002, 21:41
Postovi: 1592
У свему овоме, сви сте у праву. А морам да признам да је у већини и Бакир. Мислим да је Додик у Српској успоставио такву мрежу власти, која је вјероватно јача од оне коју је имао Милошевић својевремено. Све веће фирме полако прелазе у власништво Додикових најближих људи, а оне које то нису лагано пропадају. Сви локални медији су под његовом контролом, све невладине организације (синдикати, борачка организација, логораши,...). Још им је Чеко трн у оку; њега да дискредитују и склоне и све држе под контролом. Па гдје је та свијест људи?! :(

_________________
Slika
Српска - аутопутеви | Srpska - motorways


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 08:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
Slazem se da nam ni ostale opcije nisu sjajne, ali ljudi, najlakse je sjediti kuci i kukati, kuckati po forumima, kada dodji izbori niko nece da glasa. Jel ne valja ova vlast? Mijenjaj!

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 09:08 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Okt 2005, 23:57
Postovi: 861
Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
blackrose je napisao:
Slazem se da nam ni ostale opcije nisu sjajne, ali ljudi, najlakse je sjediti kuci i kukati, kuckati po forumima, kada dodji izbori niko nece da glasa. Jel ne valja ova vlast? Mijenjaj!


Kako da se mijenja kada su svi isti?! Ovo nije izlizana fraza, ovo je cinjenica! Navedi mi nekoga ko nema ukaljan obraz i odmah ga zaokruzujem!

Medi je spomenuo Ceku i drago mi je da jeste. Rijetko posten covjek. Mogu samo da zamislim kakvom je pritisku izlozen. Bagra na vlasti prijeti njemu i njegovoj porodici a bagra u opoziciji mu pljesce, svjesna da ce raditi isto kao i vladajuci kada se zavale u fotelje. :mad:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=uw1bHaUk ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=dk5FBE1L-Kc


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 09:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2004, 17:56
Postovi: 2372
Slika

..znaci nista lijepo...

_________________
Now you're my whole life
Now you're my whole world


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 09:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Avg 2009, 21:20
Postovi: 1324
to za Čeku je tačno, izložen je pritisku vladajuće strukture, čak su mu poručili da se čuva kad prelazi ulicu, jer je većina auta tehnički neispravna pa bi neko mogao da ga ''pokupi'' na kočenju...metak u čelo je jedino rešenja za dodika, a od njegovog kurčenja kako je spasio rs niko nema ništa...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 09:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2009, 11:18
Postovi: 3211
Kad ruljak dodje sa njive na asfalt neotjera njega ni metak ni nista......vlast je zajebana bolest!!! 8)

_________________
V@nja je rekao da mogu da vas za*ebavam............. ko izda p*zda


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 09:37 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11323
Lokacija: PL / BL
Najjace dvokomponentno ljepilo na svijetu - seljacki opanak + gradski asfalt 8)

EOT

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 09:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5201
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Banjalucki_Behar je napisao:
kim deal je napisao:
vidim pažljivo si slušao bakira, čak i njegov riječnik imaš. :roll:



Ma lazu ovi, oni hoce da sruse RS. Neka Miki ima kuce i stanove i neka krade, ali neka sacuva RS, a naord sto je gladan,,i sto je opet sve poskupilo nema veze, neka mile dacuva RS to je najbitnije jeli se od toga zivi.........


Neka ovi iz federacije ocuvaju BiH...nema veze sto su pokrali sve sto se pokrasti moglo.
E to je problem. Svi gledaju u tudje dvoriste. A kradu i ovi u RS i ovi u federaciji a sve topod porkoviteljstvom stranaca...koji takodje kradu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 10:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2006, 09:31
Postovi: 2209
vb87 je napisao:
blackrose je napisao:
Slazem se da nam ni ostale opcije nisu sjajne, ali ljudi, najlakse je sjediti kuci i kukati, kuckati po forumima, kada dodji izbori niko nece da glasa. Jel ne valja ova vlast? Mijenjaj!


Kako da se mijenja kada su svi isti?! Ovo nije izlizana fraza, ovo je cinjenica! Navedi mi nekoga ko nema ukaljan obraz i odmah ga zaokruzujem!

Medi je spomenuo Ceku i drago mi je da jeste. Rijetko posten covjek. Mogu samo da zamislim kakvom je pritisku izlozen. Bagra na vlasti prijeti njemu i njegovoj porodici a bagra u opoziciji mu pljesce, svjesna da ce raditi isto kao i vladajuci kada se zavale u fotelje. :mad:


S ovim se potpuno slazem. Na zalost svih nas, kako Srba ,tako i ostalih u BiH/RS , situacija je takva da na vrh isplivavaju samo bilmezi vrijedni samo za sebe, ljudi vise ne vjeruju nikom, i nema alternative ... Nema gradjanske svijesti, svako gleda samo sebe i svoj licni interes, dok zajednica i opste dobro ostaje samo kao suplja predizborna retorika i prica za paljenje mase. Federaciju nemojte spominjati, tamo su jos veca govna od politicara, koja se kriju iza jos vecih "svetinja" a kradu kao i ovaj ,ako ne i vise...

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i polugom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 11:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2003, 20:23
Postovi: 1722
Lokacija: Banjaluka
ferdinand je napisao:
Neka ovi iz federacije ocuvaju BiH...nema veze sto su pokrali sve sto se pokrasti moglo.
E to je problem. Svi gledaju u tudje dvoriste. A kradu i ovi u RS i ovi u federaciji a sve topod porkoviteljstvom stranaca...koji takodje kradu.


Nemoj tako haveru........Ma ovi iz Federacije ne da kardu,,,oni otimaju. Pa tamo kradu, Tihi, Hari, Zlaja, Drago i Dragici, dok ovdje samo Miki..... Sve su to ista govna........................ A naravno ovi stranci to ljepo koriste,dobre plate a lagano hlade muda i pametuju..........

Pozzzzzzzzzz

_________________
Uvijek hrabra, vesela,
svakom majka utjeha, jedina.
Pišeš naše stranice, moja
nježna kraljice, sudbine.
Rodila, te rijeka duboka,
u svakom viru Vrbas nosi tajnu,
nosi istinu.

Ovo je moj grad...

"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 11:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2007, 10:01
Postovi: 1904
Lokacija: Arda
blackrose je napisao:
najlakse je sjediti kuci i kukati, kuckati po forumima, kada dodji izbori niko nece da glasa. Jel ne valja ova vlast? Mijenjaj!


Znaci tokom godina se ovdje na forumu slusa ista prica od jednog dijela nezadovoljnih ljudi a ta prica je nemam za koga da glasam, jest da ovi na vlasti ne valjaju ali ja necu izaci na izbore. Dobro, provedite vjecnost u iscekivanju Godoa odn. one idealne partije samo po vasem ukusu koja ce da se (tj nece) pojavi. Dok sam bio mladji i sam sam se vodio ovim sistemom ali vise ne. Na izborima sam glasao i "preko qu..ca" za neke ljude zato sto znam sta hocu, a to je promjena vlasti. Ako dodje neko gori (a ne vjerujem da moze doci neko puno gori) o tome kad i ako do toga dodje.
I poenta svega je ovo sto je blackrose rekla ako ti se ne dopada vlast - Mijenjaj. To se nece postici ostankom kod kuce.
Ajde mogao sam i razumjeti proteklih godina da nema bas nikakvog izbora i alternative (a tu ne ubrajam sds, pdp, radikale posto em su pokazali kakva su opozicija-nikakva em malo vjerovatno da ce skociti u broju glasova) ali zadnjih godinu dana kao da se pocinje i ovdje buditi stranacki pluralizam. Cavic, Cenic, Krsmanovic, Bajic....Ako neko od ovih neodlucnih nije uspio da bar u ovim opcijama pronadje makar priblizno sebe, nece nikada ni uspjeti.
I ja kao i vb kada sam vidio dio ekipe kod ds, kao onog Gojka Savanovica, ex ministra prosvjete, dobio sam flashback sds ere, al jebiga stari moj. Sada ti je, bar prema prici Cavic jedan pristojni centar , a Mile nepristojni i vjestacki kvazi lijevi centar od kojeg nema nista.
I cak i nije toliko bitno da nove snage pobijede, nego da bar oslabe ove sada, da se vidi da nismo gomila ovaca za sisanje i da nicija nije do zore gorila.

_________________
“I’m Not a Paranoid Deranged Millionaire. Goddamit, I’m a Billionaire.” – Howard Hughes.

“I spent half my money on gambling, alcohol and wild women. The other half I wasted.”― W.C. Fields


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5923 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 297  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs