banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 16:20

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5922 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280 ... 297  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 03 Dec 2021, 18:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15261
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Putko daje podršku...moralnu a Londonska berza finansijsku....i svima dobro :lol:

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Dec 2021, 18:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Preokupiran drugim stvarima, malo odmaram od politike, ali vidim da opozicija i dalje nastavljam standardnim lupetanjem. Kakav je smao idiot taj Vukanivic kad mu je to uopste moglo pasti na pamet da Dodik lazira sastanak sa Putinom. A za ove sa foruma koji se prime na tao iznesene konstrukcije, stvarno ne znam ni sta bih rekao :/... osim da im je bolje da se sto prije ohlade od rusenje Dodika, jer sto to prije ucine, razocarenje ce biti manje (ako se to nekada slucajno i desi).

Jos jedan dokaz da je Dodik 5 stepenica iznad (kao politicar) od svih ostalih opozicionih politicara zajedno.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Dec 2021, 19:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15261
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Živio Mile.Živio SNSD :lol:
U principu,jebeš plin...naša najveća potrošnja plina je preko upaljača za cigarete i eventualno da budemo trasa za plinovod prema Sarajevu ali i tad će to biti prilika da se u plinsku firmu uhljebe crveni kmeri.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Dec 2021, 19:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2010, 09:21
Postovi: 1274
Lokacija: BL
Pitao Putina posto je azil u Rusiji, da uplati na vrijeme. I ima li novogodisnjeg popusta za clanove porodice :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Dec 2021, 20:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
Čiča iz Rogače je napisao:
Živio Mile.Živio SNSD :lol:
U principu,jebeš plin...naša najveća potrošnja plina je preko upaljača za cigarete i eventualno da budemo trasa za plinovod prema Sarajevu ali i tad će to biti prilika da se u plinsku firmu uhljebe crveni kmeri.

Bajatović je naumio da izgradi gasovod do BL.
Ako ga podrže, ići će nekom normalnom dinamikom uz gradnju autoputa, iako su oni znali ubrzati u nekim gradovima po Srbiji.
A onda će zaposliti i Vučićeve.

Inače oba entiteta su trenutno na tržištu gasa mikro igrači, to je potrošnja jednog grada vani u zemljama u kojima su na stotine gradova gasifikovani, a da ne pominjem industriju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Dec 2021, 20:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Spominju dvije elektrane na gas kod nas. Vjerovatno se to dogovara... Jer dok se odradi gasifikacija kod nas...

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Dec 2021, 20:55 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1403
Rocker je napisao:
Citiraj:
"Dodik trguje i na neki način je uspio da poboljša svoju poziciju, jer više niko ne govori o problemu u Republici Srpskoj, nego u Federaciji BiH o odnosu Hrvata i Bošnjaka", kazao je Bosić i dodao da je Dodik uspio da preživi prijetnju sankcijama.

"Dodik je dobio prvu rundu, preživio prve udare i sada legalizuje svoje stavove... Ušlo se u fazu razgovora", kazao je Bosić i naveo da su Dodikovi zahtjevi o vraćanju nadležnosti s nivoa BiH bili samo na nivou prijetnje.

"Ova kriza u BiH je internacionalizovana i čini mi se da je Dodik dobio značajnu podršku na međunarodnom planu za sebe", kazao je Bosić, navodeći da je Dodik dobio podršku Slovenije, Hrvatske, a tu je i Srbija.

https://www.rtvbn.com/4016830/dodik-je- ... -do-izbora

Bosić uvijek korektan i tačan :D :D :D


Ovo mu dodje kao Bosic iz Dodikovih cipela. :lol: Ne znam samo da li je Bosicu zao sto je Mile dobio prvu rundu pa se nada da ce ipak biti sankcija da izgubi u drugoj. Ostane nedoreceno gdje je Bosic u cijeloj prici.

Sto se tice cijele situacije, dok je Mile je na vrijeme shvatio da se neke stvari mijenjaju, da dolazi vrijeme da se rjesava Hrvatsko pitanje u bejha da iz tog treba izvuci sta se moze Bosic i opozcija su pricali i sad pricaju bajke o gradjanskoj drzavi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Dec 2021, 21:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3035
Choban je napisao:
danijell je napisao:
Realno, kako je bilo najavljeno kao da Dodik ide na novu Jaltu. A vjerovatno bio neki usputni ručak, razgovor. Malo potvrdio ono što je Vučić dogovorio da nema još ništa od novog ugovora za gas, pa iskoristili opciju da produže postojeći još šest mjeseci... I tako... Kao da mi trenutno nešto i trošimo... Ima tu materijala da se kritički osvrne. Dodiku bitno malo dodatno jačanje pozicije. Ali nisu ni Rusi naivni. Uz svi galamu o uticaju Rusije na BiH, spuste oni loptu time da ovo izgleda kao nebitan sastanak. Ako i nije bio.
Ali ovo iskakanje Vukanovića svakih par dana kako je Dodik kapitulirao i slično... Ajde što je Skeva spreman da uvijek prvi istrči na teren, forum... :) Ali Vukan to radi za mnogo širu publiku. A nešto se ućutio za dogovor opozicije oko kandidata.

Realno, više se stvari može izdogovarati na takvim "usputnim ručkovima" nego na protokolarnim sastancima.
Protokolarni sastanci se pripremaju unaprijed, pa uđe svita, pa onda uđu fotoreporteri i kamermani, pa onda neobavezno čavrljanje pred uključenim kamerama... I tako prođe pola sastanka... Obično se tada finalizuje šta je ranije ispregovsrano i dogovoreno ili se dogovori da će se pregovarati.
Ili bude protokolarni sastanak bez bilo kakvih konkretnih rezultata.

Eh sad, da li je to bilo samo usputno čavrljanje ili je pao neki dogovor ili ručna kočnica, saznaćemo uskoro.

Eto, da i ja jedared branim Lemija.
Đe su sendviči?
Pitam nako, za druga.


Nema sendviča, sad jedemo pečene volove, ove što skeva veže.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Dec 2021, 22:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Ali iskreno Choban me čudi.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Dec 2021, 23:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
Što? Što nisam odma' tražio janjetinu?
Za druga, ofkors.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2021, 23:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Treba pažljivo preslušati večerašnju emisiju sa N1, Bakir i Zukić, posle ovoga o čemu je govorio samo sumanut čovjek može glasati za SDS.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2021, 23:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Roker se aktivirao, alarmantno, a? :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2021, 23:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Ja sam uvijek aktivan, i uvijek ubodem u sridu.

Za razliku od tebe skevo druže :D

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Dec 2021, 11:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2624
Lokacija: PD
Rocker je napisao:
Treba pažljivo preslušati večerašnju emisiju sa N1, Bakir i Zukić, posle ovoga o čemu je govorio samo sumanut čovjek može glasati za SDS.


super je bio Bakir, ogolio se u potpunosti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Dec 2021, 11:32 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
De u par redova za nas kojima se ne gleda.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Dec 2021, 12:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2624
Lokacija: PD
"ja sam se dobro obezbedio da imamo 2 člana predsedništva, ministra inostranih poslova, ministra odbrane, sigurnosti, komandanta oružanih snaga, direktora centralne banke, ljude iz namjenske industrije, postoji SIPA, OSA, tužilaštva i sudovi BiH...sva ona mjesta koja mogu da brane BiH...i koji neće dozvoliti da Dodik provede svoje planove "
"nisam dao Fadila Novalića zbog korupcije jer bi nam onda predsednik vlade Federacije bila Jelka Milićević"
"indirektni izbor članova predsedništva koji će podržati i 2/3 opozicije"
"mi imamo prijatelje u svijetu i način na koji se oni stimulišu za našu stvar ja vam sigurno neću ovdje saopštiti...lobira se onako kako mi znamo i umijemo"
"međunarodna zajednica je dosad radila ono za šta smo mi bili zinteresovani"
"ustavni sud, tri ova stranca otići neće dok se MI ne saglasimo, a nećemo se saglasiti dok ih ne zamijenimo boljim iz BiH u koje smo sigurniji...ako se budu mijenjali doći će 2 iz Federacije koje ćemo MI izabrati i koji će nama odgovarati jer se ne biraju u domu naroda" (voditelj:"onda će se Čović buniti da su i tu Hrvati nadglasani"....Beg: "pa, šta možemo, šta možemo...")
"dok je moj otac govorio da mirno spavamo i da rata neće biti, on je pripremao patriotsku ligu i ljude za rat..."
"na kraju da kažem, mirno spavajte, sve će se u ovoj zemlji riješiti"...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Dec 2021, 12:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15261
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
kosta je napisao:
"na kraju da kažem, mirno spavajte, sve će se u ovoj zemlji riješiti"...

Naravno da će se riješiti.....Bake je dosledan do srži,isto kao Dodik koji ce nas diplomatski braniti kad nas neko vojno napadne....kao što je radio 91

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Dec 2021, 12:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
To su sve nebitne stvari, što se nas tiče.

Bitno je ono što je pričao o Silajdžiću, o jedinstvenoj policiji da se "u sarajevu odlučuje" i o tome kako se nada da će SDS pobijediti da sa njima završi te planove koje ima . . .

Ipak treba pažljivo preslušati sve, mnogo je bolje nego ovako.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Dec 2021, 15:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Bake zna da opstaje samo ako brani jednu jedinu od Dodiks. Kad ode Dodik, ode i on, super jedan drugom drze ledja, samo sto ih vise USA ambasada ne pridrzava izgleda.
Medjutim, jedna mlada djevojka ima rjesenje
http://www.istinito.com/aktuelno/65471- ... tani-pani/
I forumasi bi ćero!

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Dec 2021, 15:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2624
Lokacija: PD
skeva brate, hiperventiliraš... :(


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5922 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280 ... 297  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs