banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 09 Jun 2024, 21:09

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 15 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 05 Jun 2008, 11:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31235
Lokacija: Je Suis Ahmed
http://www.banjalukalive.com/rs-i-bih/pozvao-muslimane-da-ubiju-galijasevica-i-mustafica-2.html

Još jedan dokaz da istinu pokušavaju sakriti na sve načine. A sada koriste i demokratske stvari, ako što je sloboda govora preko "multietničkog" foruma! :roll:

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2008, 12:18 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Okt 2005, 03:59
Postovi: 263
Ko su "oni"? O kome pricamo? O vehabijama? O sa-x? (Zar opet... :roll: )

Lekcija za Galijasevica, Mustafica a mozda i za banjalukalive...
Šta je internet forum? :evil3:

Portal i forum nisu isto... Na forumu svaka tuka moze da prosipa bisere. Dokazano na svakom pa i na ovom.

_________________
Animator vs animation
Animator vs animation II
Formerly known as Hagar the Horrible. Hogar nije ljubitelj ljudskog roda.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2008, 13:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31235
Lokacija: Je Suis Ahmed
Tačno tako, problem nastaje kada se sloboda diskusije zloupotrebljava u neke nemorlne svrhe.
Na ovom forumu tako nešto ne može da bude.

Koliko neki korisnik mora biti malouman ili mu je do te mjere ispran mozak da ne razlikuje san i javu.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2008, 08:49 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Okt 2005, 03:59
Postovi: 263
Mislis? Bilo je i ovde prije novih pravila. Sad smo (silom valjda) malo civilizovaniji.
Mislim da je doticni dobio ban obrisani su mu ti komentari. Ostalo ih je par. Sta drugo uraditi? Eto pitam tebe konkretno.

_________________
Animator vs animation
Animator vs animation II
Formerly known as Hagar the Horrible. Hogar nije ljubitelj ljudskog roda.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2008, 11:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31235
Lokacija: Je Suis Ahmed
To je dovoljno, ali kako su ažurni da izbace nekog Srbina sa foruma koji ne dijeli mišljenje većine, iskreno sam očekivao da će i tu požuriti i da neće dospjeti u medije pisanje neke zadrte budale.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jun 2008, 23:04 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2005, 00:00
Postovi: 248
vulgaris maximus je napisao:
Mislis? Bilo je i ovde prije novih pravila. Sad smo (silom valjda) malo civilizovaniji.
Mislim da je doticni dobio ban obrisani su mu ti komentari. Ostalo ih je par. Sta drugo uraditi? Eto pitam tebe konkretno.

A sta si ti toliko zapeo pa branis to smetje od foruma??? Pa oni su veci fasisti od stormfronta i islambosne zajedno. Na islambosni se bar ne foliraju...
Lijepo ti covjek rekao, kad je u pitanju neki Srbin - vrlo su azurni, u roku od tri milisekunde banuju samo ako im malo protivurijeci... Ako ne vjerujes idi pa iznesi cisto iz zajebancije neke stavove koji se kose sa njihovim "misljenjem"...
A onda uporedi sa recimo ovim forumom na kojem, evo ti, kao sto vidis, slobodno palamudis koliko zelis (da ne pominjem stanje od prije nekoliko mjeseci kad ste i ovdje vrijedjali Republiku Srpsku i Srbe koliko vam je bilo volja), ovdje te niko ne naziva balijom, ustasom i sl. (a tamo je cetnik, genocid, cetnicka kurva bukvalno svaka treca rijec, svaka treca tema im je o "krmku iz Laktasa" itd. ...pacenici isfrustrirani)

Inace, bas me interesuje pod kojim nickom ti tamo ucestvujes...cisto iz radoznalosti, da vidimo tvoje pravo lice.... :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jun 2008, 08:58 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Okt 2005, 03:59
Postovi: 263
Ma vidi ti njega on bi da broji moja krvna zrnca... :lol:

_________________
Animator vs animation
Animator vs animation II
Formerly known as Hagar the Horrible. Hogar nije ljubitelj ljudskog roda.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jun 2008, 14:18 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2005, 00:00
Postovi: 248
vulgaris maximus je napisao:
Ma vidi ti njega on bi da broji moja krvna zrnca... :lol:


E pa nemoj sad da skreces pricu. :D
Ne interesuju mene niti tvoja krv niti tvoja krvna zrnca, vec ono sto imas u glavi, tvoja stvarna razmisljanja, jer forum k'o forum valjda sluzi da se iznesu stvarni stavovi, a ne da se uvija i glumata, suzdrzava i folira...a siguran sam da ti ovdje, na ovom forumu, upravo to radis....tako da...."haj bolan" budi ćo'ek pa reci... stas' se prep'o... :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jun 2008, 17:59 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Okt 2005, 03:59
Postovi: 263
Znaci ne sjeda ti sto ja ne urlam traktorijada i ostale gluposti? A svasta... :lol:

U jednom si u pravu: Da, suzdrzavam se odgovarati na svakojake gluposti i podjebavanja a i sretan sam sto ne gledam na svijet kroz tvoju prizmu i sto nisam po tvom kalupu.

_________________
Animator vs animation
Animator vs animation II
Formerly known as Hagar the Horrible. Hogar nije ljubitelj ljudskog roda.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re:
PostPoslato: 12 Jun 2008, 11:25 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2005, 00:00
Postovi: 248
vulgaris maximus je napisao:
Znaci ne sjeda ti sto ja ne urlam traktorijada i ostale gluposti? A svasta... :lol:

U jednom si u pravu: Da, suzdrzavam se odgovarati na svakojake gluposti i podjebavanja a i sretan sam sto ne gledam na svijet kroz tvoju prizmu i sto nisam po tvom kalupu.


Ponovicu jos jednom, mene interesuje sta je tebi u glavi, o cemu razmisljas, da li prizeljkujes tu traktorijadu, da li prizeljkujes izbacivanje "četa" iz tvoje voljene "bosne ponosne". :lol:
A to - da li ces glasno da urlas o tome ili ne, apsolutno mi je nebitno.

I da - znam da se suzdrzavas...ali tim prije sam jos vise radoznao - kakav li si kad se ne suzdrzavas...tvoje "pisanije" na ovom forumu nije u potpunosti mjerodavno, na nekom drugom forumu bi mozda upoznali pravog vulgarisa maximusa, ovdje - ne.
I nemoj mi zamjeriti na radoznalosti, takav sam po prirodi. :D

Nego da ne duzimo, sve u svemu - razumijemo se mi vrlo dobro....bolje da se vratimo temi...
Evo za pocetak, mogao bi da kazes sta mislis o pozivima na linc ove dvojice, a i o tri neuspjela atentata i batinjanju koje je vec pretrpio Mustafic, a ne da dijelis lekcije o tome sta je forum a sta portal.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2008, 23:29 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Okt 2005, 03:59
Postovi: 263
Posto si vec utvrdio da se razumijemo vrlo dobro onda ti ja ustvari ne trebam objasnjavati nista jer ti vrlo dobro znas sta ja mislim o tome. Izvoli onda reci moje stvarno misljenje, uzecemo da je to mjerodavno. I da ne zaboravim: Bravo Ti! :notworthy:

_________________
Animator vs animation
Animator vs animation II
Formerly known as Hagar the Horrible. Hogar nije ljubitelj ljudskog roda.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2008, 13:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:16
Postovi: 4065
Lokacija: Banja Luka - Starcevica
ama ko to zaozbiljno čita sve ono što se piše na Sa-x :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Srednjevekovni naucnik je tvrdio da je zemlja okrugla i da se okrece oko sunca. Za to je cula Sveta Inkvizicija i on beše izveden pred Sud i osuden. Kazna je bila strašna. Odveli su ga do kraja Sveta i gurnuli u ambis.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2008, 13:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Ja danas bacio pogled na par tema. U svakom drugom postu par rijeci za koje ne razumijem shta znache. A bio sam odlican iz srpsko-hrvatskog.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2008, 17:20 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2005, 00:00
Postovi: 248
vulgaris maximus je napisao:
Posto si vec utvrdio da se razumijemo vrlo dobro onda ti ja ustvari ne trebam objasnjavati nista jer ti vrlo dobro znas sta ja mislim o tome. Izvoli onda reci moje stvarno misljenje, uzecemo da je to mjerodavno. I da ne zaboravim: Bravo Ti! :notworthy:


Zahvaljujem na ponudjenoj prilici...ali moram odmah reci da zadatak nije tezak...dovoljno je baciti pogled na komentare o Galijasevicu i Mustaficu na doticnom forumu... evo navescu nekoliko reprezentativnijih, pa pretpostavljam da je vrlo moguce i tvoj u tom stilu (a mozda je i upravo jedan od navedenih, doduse mozda i grijesim, ali sta da se radi kad neces da nam otkrijes koji nick imas tamo...) :D

Dakle...khm...khm:

"Placenik iz Maglaja sto je uvjek nosio suncane naocale" (za Galijasevica)
"Ma kakav sud neka su ga prebili" (za Mustafica)
"Lazi ovog hohsteplera nemaju nikakve veze sa istinom"
"Sve izdajnike i defteiste po kratkom postupku"
"ovu bagru ibrana i djevada galijasevica treba udarati i pljuvati" (obratiti paznju na "djevad" :lol: )
"Nek Ibro kuka materi svojoj, nek se uzda u pravosuđe, a do tad ga treba još koji put namlatiti, onako usput"
"Ibran je cetnik 1/1"
"Da je bogdo Naser potamanio bagru do koljena"

itd. itd. ovo je samo sa par prvih strana, mrzi me da citam nebuloze zatrovanih umova....ukratko - dno dna.
Dakle, ovo su razmisljanja onih koji se navodno zalazu za "gradjansku" BiH, drzavu u kojoj nije bitno koje si nacije, vjere itd. bla bla bla ...

Mene zanima jedna stvar...procitao sam knjigu ovog Mustafica. U toj knjizi on ni na koji nacin ne zastupa interese Srba (kako bi se moglo zakljuciti iz ovih "komentara"), on dakle NE negira stradanja Bosnjaka u Srebrenici....nema tu niceg slicnog. Jedino sto covjek hoce da kaze je - da su i Bosnjaci tokom rata pocinili zlocine, i da je bosnjacko rukovodstvo (Alija i co.) trgovalo sa zivotima sopstvenog naroda. A reakcije su ovakve...Fuj.
E ono sto mene interesuje je - kako neko moze ocekivati da ce ova drzava opstati kad vecinski narod (koji se prakticno najvise i zalaze za tu drzavu) je ovoliko zatrovan mrznjom? Mislim, zlocini nad Bosnjacima jesu pocinjeni ali gospodo - proslo je skoro 15 godina od rata a oni nisu u stanju jos prihvatiti ni cinjenicu da je i medju njima bilo zlocinaca?!?!?! Alooo?!?!? Pa zamislite samo da su se recimo Srbi nakon genocida u II sv. ratu na ovakav nacin borili za Jugoslaviju? Sta bi bilo od te drzave ? Ne bi trajala ni 5, a kamoli 50 godina...
Postoje tri mogucnosti - 1. ili ce Bosnjaci doci pameti i prihvatiti realnu sliku o gradjanskom ratu u BiH (malo vjerovatno), 2. ili ce se ova agonija od "zajednicke" drzave jos neko vrijeme razvlaciti a onda konacno raspasti, eventualno ulaskom u EU samo formalno odrzati a u realnosti biti sastavljena od tri, u velikoj mjeri samostalne cjeline , 3. ili ce opet biti nekog rata a onda - "kom obojci kom opanci".
Da se stranci nisu ovoliko upleli, s obzirom na ovoliku isfrustriranost Bosnjaka, po meni bi ova treca opcija bila vrlo izgledna...ovako mislim da je ipak najrealnija druga varijanta, samo je pitanje da li ce BiH formalno postojati ili ne.


Poslednji put menjao skuba dana 13 Jun 2008, 18:04, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2008, 17:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:16
Postovi: 4065
Lokacija: Banja Luka - Starcevica
MuskoBre je napisao:
Ja danas bacio pogled na par tema. U svakom drugom postu par rijeci za koje ne razumijem shta znache. A bio sam odlican iz srpsko-hrvatskog.


dobro ti sad u austriji pa ne znaš da se u BiH priča neki novi jezik.
Izgleda da niko u Sarajevu nije učio srpsko-hrvatski, već neki šta ti ja znam. :lol: :lol: :lol:

_________________
Srednjevekovni naucnik je tvrdio da je zemlja okrugla i da se okrece oko sunca. Za to je cula Sveta Inkvizicija i on beše izveden pred Sud i osuden. Kazna je bila strašna. Odveli su ga do kraja Sveta i gurnuli u ambis.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 15 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs