banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 14:01

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3387 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 166, 167, 168, 169, 170  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 25 Sep 2023, 09:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5853
Prati li ko ovo puškaranje na Kosovu? Izašle i fotografije sa troje ubijenih Srba, valjda potvrđen i identitet.
Meni tu Vučić najviše smrdi ubjedljivo. Na dogovor njega i Kurtija tj... šta pričam ja... kakav crni dogovor, ovo je da se ispoštuje nalog gospodara preko vode.
Nije čudo što "večiti" nisu nikad više para upumpali u timove nego pred ovu sezonu. Smrdi mi na pokušaj da se ubrza razrješenje situacije u korist vašingtonskih satanista, prije eventualne ruske ofanzive na zimu, kad bi se moglo svašta dešavati u Ukrajini i okrenuti kako im ne ide u prilog.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2023, 10:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12393
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Ja mislim da sa ovim Vucic nema veze, vise mi izgleda da su neki nasi sverceri upali u zasjedu.

Sent from my RMX3311 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2023, 16:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jul 2013, 14:00
Postovi: 2874
Nisu sverceri nego je nasa vojska zalutala.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2023, 16:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9853
Lokacija: Далеко од раја
Kako će vojska zalutati u svojoj državi?

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2023, 17:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5623
Lokacija: Banja Luka
pingvin je napisao:
Nisu sverceri nego je nasa vojska zalutala.
Izvor za ovu info je...?

Sent from my RMX3081 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2023, 17:23 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12393
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
pingvin je napisao:
Nisu sverceri nego je nasa vojska zalutala.
Ma nidje veze kakva vojska. Momci su svi sa KiM. I nije ih bilo 30 kao sto siptari govore, namjerno bildaju brojku.

Sent from my RMX3311 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2023, 17:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jul 2013, 14:00
Postovi: 2874
Rekla kazala


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2023, 17:29 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12393
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Jbg tako pisu nasi ljudi sa twitera odozdo, znaju se oni svi medjusobno, nije to Sangaj jebeni.

Sent from my RMX3311 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2023, 14:24 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2010, 18:57
Postovi: 398
Onakav incident najmanje treba Srbima na Kosovu. Grupa od 30 ljudi nista nije mogla napraviti sama i prije ili kasnije bi bili eliminisani.

Novi ratovi bilo gdje po Evropi odgovaraju samo Rusima i ovo mi najvise lice na neke lizace ruskog dupeta koji bi rado zrtvovali mir na Kosovu ne bi li majcica Rusija uzela neko selo na istoku Ukrajine.

Na telegram kanalu jednog takvog (onog Berica) vidim ogromno velicanje i podrsku ovoj akciji a da ne spominjem da je njegov kanal daleko prije lokalni medija znao da su napad na policiju izveli Srbi, da se radi o velikom i organizovanom ustanku, gotovo je - nema povratka, itd.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2023, 15:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5623
Lokacija: Banja Luka
A šta ako ih je navukla neka druga služba, iz milih zapadnih zemalja?

Sent from my RMX3081 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2023, 15:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3641
i dalje nije u potpunosti jasno ko je idejni tvorac i pokretač ove akcije, ali jedino je jasno da se ti ljudi nisu mogli samo organizovati bez debele pomoći države koja je obezbijedila onoliko profi opreme i oružja. Veliko je pitanje šta se ovim htjelo postići, kao i kakva je logika sada slaviti i oplakivati Srbe koji su poginuli, jer oni su gurnuti u smrt, po svim prilikama su prvi počeli, iako naravno teror od strane šiptara jeste svakodnevan.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Sep 2023, 17:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5853
sam_protiv_svih je napisao:
Onakav incident najmanje treba Srbima na Kosovu. Grupa od 30 ljudi nista nije mogla napraviti sama i prije ili kasnije bi bili eliminisani.

Novi ratovi bilo gdje po Evropi odgovaraju samo Rusima i ovo mi najvise lice na neke lizace ruskog dupeta koji bi rado zrtvovali mir na Kosovu ne bi li majcica Rusija uzela neko selo na istoku Ukrajine.

Na telegram kanalu jednog takvog (onog Berica) vidim ogromno velicanje i podrsku ovoj akciji a da ne spominjem da je njegov kanal daleko prije lokalni medija znao da su napad na policiju izveli Srbi, da se radi o velikom i organizovanom ustanku, gotovo je - nema povratka, itd.


Rusija zna da sada ne može pomoći Srbiji i da bi u slučaju bilo kakve eskalacije Srbiju morala prepustiti na milost i nemilost zapada i tako je izgubiti zauvijek. Eskalacija na Kosovu se može koristiti i za ucjenjivanje Rusije, koja sada decidno odbija pregovore o Ukrajini.
Da, zbog uniformi su ih već prozvali "mali zeleni", zbog sličnosti sa ruskim uniformama bez obilježja na Krimu 2014, lagano false flag, baš da "ukaže" na Rusiju.

Citiraj:
Nisu sverceri nego je nasa vojska zalutala.


Nisu šverceri, ali nisu ni vojska, da su profesionalci ne bi ih onako riješili za veoma kratko vrijeme, ipak u toj vojsci još uvijek i te kako ima ljudi sa iskustvom ratova 90-ih, zujali su i njima dronovi i sateliti iznad glava.

Ljude je neko prodao, sumnjam na AV jer ko još drži moć... Pretpostavljam da im je obećan upad vojske koja će ih podržati ili nešto slično.

Evo Rama podržao Vučića: https://www.klix.ba/vijesti/regija/rama ... /230928102

Znači lagano opravdanje za permanentnu okupaciju sjevera od strane Kfora. Priprema za sprečavanje bune srpskog stanovništva, u slučaju da Srbija tj. Vučić nešto potpiše?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Okt 2023, 07:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12393
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Jesam odmah rekao da su krimosi i sverceri. I to klasika, neorganizovani, misle ako imas opremu i naoruzanje odmah si specijalac.

Sent from my RMX3311 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Dec 2023, 13:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5853
У току је конференција покрета доктора Несторовића "МИ - Глас Из Народа". Први се обратио Бранко Павловић, рекао да ће међу 13 посланика имати 6 доктора наука, што је незабиљежено у Србији. Тренутно говори Александар Павић. Рекао је да уколико се крене ка издаји Косова, да ће "бити много јачи од ових 13 посланика" и да ће позвати народ да изађе. Негативно о америчком амбасадору Хилу. Република Српска и Србија су једно. Помиње и Србе у Црној Гори.

Уживо: https://www.youtube.com/live/w1ixdXqWDVY?feature=shared

Телеграм канал покрета: https://t.me/s/miglasiznaroda

Иначе, доктор Несторовић је напоменуо да има више лажних сајтова који су наводно њихови званични, као и страница на друштвеним мрежама итд.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Dec 2023, 13:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5853
Ево, нека новинарка са Нова ТВ за питања спремна, прави пометњу... отприлике пита је ли важан само француско-њемачки план и Косово или и аутобуси из РС...
Одговори јој лијепо и детаљно нека жена са листе, адвокат изгледа, а НЕсторовић каже "Ваша телевизија ме прво игнорисала, а кад ме нисте игнорисали, онда сте ме пљували".

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Dec 2023, 14:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5853
Несторовић на питање новинарке РТРС о хајци, како је рекла, на Србе из РС: "... вероватно је било нечега, али физички није могао да буде толики број да утиче на изборе... не ради се ту о људима из Републике Српске, ради се о томе да покушава да се створи нова подела међу Србима, а ми то нећемо дозволити".
Павић се надовезује: "Нећемо дозволити да се наводне нерегуларности у изборима користе као изговор за страно мешање".

П.С. Знам да је тема Косово, а има тема Србија, ЕУ, Русија, али пошто је централни програм Несторовићевог покрета управо спречавање издаје/продаје Косова, мислим да може остати овдје.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Dec 2023, 15:02 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
Oduvijek me fascinirala potreba naroda da se "pali" na ove ekstravagantne likove.

Nemam pojma kakav mu je bio program za izbore i ne zanima me, ali ja recimo nikad ne bih glasao za lika koji kaže da je Zemlja ravna ploča, da su ljudi plavih očiju mješanci Zemljana i Marsovaca itd. To bi mi bio eliminacioni faktor. :D


Da ne pričamo o "najsmješnijem virusu ikada" i da "ljudi mogu slobodno u šoping u Milano".


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Dec 2023, 16:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Danchi je napisao:
Oduvijek me fascinirala potreba naroda da se "pali" na ove ekstravagantne likove.

Nemam pojma kakav mu je bio program za izbore i ne zanima me, ali ja recimo nikad ne bih glasao za lika koji kaže da je Zemlja ravna ploča, da su ljudi plavih očiju mješanci Zemljana i Marsovaca itd. To bi mi bio eliminacioni faktor. :D


Da ne pričamo o "najsmješnijem virusu ikada" i da "ljudi mogu slobodno u šoping u Milano".

A onda bi vjv mogao glasati za likove potpisnike deklaracije o Srebrenici ili za potpisnike briselskog sporazuma

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Dec 2023, 16:40 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
Aj ne seri Čiča majke ti. Ti si zadnji od kojeg bih očekivao tu mantru "il si naš il si njihov".


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Dec 2023, 16:55 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12393
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Glupo jeste, ali se svelo na to.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3387 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 166, 167, 168, 169, 170  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 60 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs