banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 17:47

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3387 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 170  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 18 Feb 2008, 15:51 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 12 Feb 2004, 11:06
Postovi: 143
Lokacija: Republika Srpska
Mislim da ce vrjeme sad raditi za Srbe jer ce se poceti i po drugim djelovima svjeta buditi separatisti razni i traziti svoje nove drzave ali iskreno tome se netreba radovati.
A to sto se iz federacije tjesite da ce se RS praviti sljepa i glupa kao da je Kosovo druga planeta i druga prica tu se grdno varate :wink:

_________________
Moja mati, moje selo, moj srpski jezik i narod, koji ga govori, moje su srpstvo i pre bi mogli od mene ocekivati, da prestanem da disem no da opustim svoje srpstvo. Mihajlo Pupin


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2008, 15:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:16
Postovi: 4065
Lokacija: Banja Luka - Starcevica
Eto proglasili su nezavisnost. I šta dalje???
''država'' koja kompletno zavisi od države od koje se otcjepila. preko 70% nezaposlenih, zakona ni na vidiku, privreda se zasniva na švercu (ništa ne puni državne blagajne)...
Ne mogu da shvatim Italiju i Francusku koji imaju svoje Kosovo u vidu Sardinije i Korzike ili Sjeverne Italije, koji po hitnom postupku hoće da priznaju kvazi državu.

Bez ikakvih međunarodnih pravnih aspekata, otkinut je dio jedne države.

Šta ako Srbija blokira granicu sa Kosovom, te im uvede sankcije???
Šta ako i Makedonija postupi isto???

Kako će onda Kosovari da (pre)žive? Od američke pomoći??? A ako Obama pobjedi na sledećim izborima?? Gdje je onda pomoć??

Milion pitanja bez odgovora.

Najgluplje od svega je da se jadni muslimani raduju.
BiH je prva koja će biti poljuljana kao državotvorna.

_________________
Srednjevekovni naucnik je tvrdio da je zemlja okrugla i da se okrece oko sunca. Za to je cula Sveta Inkvizicija i on beše izveden pred Sud i osuden. Kazna je bila strašna. Odveli su ga do kraja Sveta i gurnuli u ambis.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2008, 16:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:16
Postovi: 4065
Lokacija: Banja Luka - Starcevica
Ko koga jebe sad???

Citiraj:
"Kosovari su sada neovisni, ali priznanje države ići će po planu UN-a. To je nešto što sam podržavao zajedno sa svojom vladom".

Priznavajući povijesnu deklaraciju neovisnosti Kosova, Bush je dodao da je Ahtisaarijev plan, plan za naprijed i plan koji će SAD podržati.

"Promatrat ćemo kako će se događaji danas odvijati. Kosovari su sada neovisni", ponovio je Bush.

Iz Bushove izjave nije posve jasno značili ona da su SAD službeno priznale Kosovo, kao samostalnu državu.

Na upit jesu li Sjedinjene Države priznale Kosovo, u uredu glasnogovornika State Departmenta odgovorili su: "To ne možemo potvrditi".

_________________
Srednjevekovni naucnik je tvrdio da je zemlja okrugla i da se okrece oko sunca. Za to je cula Sveta Inkvizicija i on beše izveden pred Sud i osuden. Kazna je bila strašna. Odveli su ga do kraja Sveta i gurnuli u ambis.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2008, 16:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:16
Postovi: 4065
Lokacija: Banja Luka - Starcevica
Evo prvi potez Vlade Srbije
Citiraj:
Ministarstvo unutarnjih poslova Srbije podnijelo je u ponedjeljak kaznenu prijavu protiv trojice najviših dužnosnika Kosova zbog, kako se navodi, "proglašenja lažne države na tlu Srbije".

Prijava je podnesena protiv predsjednika kosovske vlade Hashima Thaqija, predsjednika Kosova Fatmira Sejdiua i predsjednika Skupštine Kosova Jakupa Krasniqija.

Kako se navodi u priopćenju MUP-a Srbije, Thaqi, Sejdiu i Krasniqi organizirali su 17. veljače u Prištini "proglašenje lažne države na tlu Srbije, čime su počinili teško kazneno djelo protiv ustavnog uređenja i sigurnosti Srbije".

Prema članu 8. Ustava Republike Srbije, dodaje se u priopćenju, teritorij Republike Srbije je jedinstven i nedjeljiv, a granica Republike Srbije je nepovrediva i može se promijeniti isključivo po postupku predviđenom za promjenu Ustava Srbije.

_________________
Srednjevekovni naucnik je tvrdio da je zemlja okrugla i da se okrece oko sunca. Za to je cula Sveta Inkvizicija i on beše izveden pred Sud i osuden. Kazna je bila strašna. Odveli su ga do kraja Sveta i gurnuli u ambis.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2008, 16:09 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 15 Jan 2008, 21:06
Postovi: 172
Izvini dellboy, ovaj post koji si prenio cuo sam danas u podne na vijestima.

Sta drugo nego nasmijati se. Ocajan potez bespomocne Vlade Srbije. Isto kao da podignu optuznicu protiv Busha.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2008, 16:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:16
Postovi: 4065
Lokacija: Banja Luka - Starcevica
-umbrella- je napisao:
Izvini dellboy, ovaj post koji si prenio cuo sam danas u podne na vijestima.

Sta drugo nego nasmijati se. Ocajan potez bespomocne Vlade Srbije. Isto kao da podignu optuznicu protiv Busha.


Možda je tebi do smijanja.
Šta ako ( a vjerovatno hoće) Kosovo bude blokirano u Savjetu Bezbjednosti.
Tako ''vladari'' Kosova nemaju diplomatski imunitet. Te shono tome mogu da se uhapse ako je interpolu podnesena prijava.

Pomenula si Bush-a. Šta kad bi neko pokušao da otcjepi dio Amerike???
Bilo je i tih primjera. Jedan od njih je osuđen na 296 godina zatvora!!!

_________________
Srednjevekovni naucnik je tvrdio da je zemlja okrugla i da se okrece oko sunca. Za to je cula Sveta Inkvizicija i on beše izveden pred Sud i osuden. Kazna je bila strašna. Odveli su ga do kraja Sveta i gurnuli u ambis.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2008, 16:19 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 15 Jan 2008, 21:06
Postovi: 172
DELLBOY je napisao:
-umbrella- je napisao:
Izvini dellboy, ovaj post koji si prenio cuo sam danas u podne na vijestima.

Sta drugo nego nasmijati se. Ocajan potez bespomocne Vlade Srbije. Isto kao da podignu optuznicu protiv Busha.


Možda je tebi do smijanja.
Šta ako ( a vjerovatno hoće) Kosovo bude blokirano u Savjetu Bezbjednosti.
Tako ''vladari'' Kosova nemaju diplomatski imunitet. Te shono tome mogu da se uhapse ako je interpolu podnesena prijava.

Pomenula si Bush-a. Šta kad bi neko pokušao da otcjepi dio Amerike???
Bilo je i tih primjera. Jedan od njih je osuđen na 296 godina zatvora!!!


Nisam ti ja zensko. Za nick je kriva Rihanna. Svirala na radiju kad sam smisljao nick za BL foru. Sad mi se ne da mijenjati nick.

Samo da ti kazem, price o SAD-u ne piju vodu. Nema prava, samo je sila u pitanju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2008, 16:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2004, 11:40
Postovi: 4086
Lokacija: Stone(d) Street - Mejdan BL -Republica De Tropico
Magistar je napisao:

A da li je ATV prikazao snimke za vrijeme egzodusa 800.000 Albanaca koje je potjerala Slobina uniformisana kamarila? Najlakše je biti jednostran.


Jesi siguran druze magistre???Da nije mozda NATO kamarila to odradila?Sa svim onim bombardovanjima i albanskih i srpskih civilnih meta!?Niko nije pisnuo kad su pogodili onu kolonu albanskih izbjeglica i kad je stradalo 80-ak ljudi.Mozes li zamisliti sta bi se desilo da su Srbi to uradili!???Najlakse u na Slobu prstom upirati.Da se razumijemo,on je djubre kakvog majka nije odavno rodila ali sve na njega svaliti je dosta licemjerno.

Magistar je napisao:
Nema tu mjesta nikakvoj provokaciji, već samo činjenicama. Srbija nema nikakve snage da spriječi ono što je neumitno.


Naravno da nema.Ali barem se moze pokusati boriti (mirnim i pravnim putem) a ne skinuti gace i pljeskati Bushu i ostalim smecarima kao sto radi Ceda,Pera i onaj dream team oko njih) jer su "kao oni jaci i donose na demokratiju i prosperitet".

_________________
If you can`t find something TO LIVE for...
Slika
...you best find something TO DIE for!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2008, 16:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
eno Indijanci prave drzavu u SAD-u, ko im se prikljuci nece morati placati porez....neka vrsta komunisticko-indijanskog rezima.... :popcorn:


A ako Obama pobjedi na izborima, a vjerovatno hoce, mada je glupo nagadjati s obzirom da znamo kako se dobijaju izbori u USA + ako prezivi par atentata, USA se povlaci sa kosova i prepusta EU ,a za EU kosovo je prevelik zalogaj.

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2008, 17:16 
Stiglo prvo priznanje...

I to ni manje ni vise nego od Afganistana...

http://www.24sata.info/10205

Kad uzmemo da su Albanci najvjestiji dileri heroina u svijetu, a Afganistan najveci proizvodjac, onda je ta stvar totalno logicna...


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Feb 2008, 17:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
jos ce Komlumbija propasti...

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2008, 18:16 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Dec 2006, 21:52
Postovi: 1007
Lokacija: Kinšasa
Flavoure-Flave je napisao:
Naravno da nema.

Pa? Zašto onda uzalud trošiti vrijeme i živce? Bolje gledati "Ponos Ratkajevih"...

Flavoure-Flave je napisao:
Ali barem se moze pokusati boriti (mirnim i pravnim putem)

Jašta, kao što je to danas pokazala naša primitivna kvaziintelektualna elita koja sebe zove studentima. Sve što su mogli je da malo zaurlaju Gospodskom ulicom, a krajnji domet im je bacanje jaja i kamenja na njemačku ambasadu. I takva rulja će jednog dana da vodi ovu zemlju...

_________________
Gdje se krije naš Radovan:
http://tinyurl.com/29rf9j


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2008, 18:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Apr 2004, 22:12
Postovi: 3356
Lokacija: trenutno tu
...sta bi ti, magistre, da ti malko rukovodis...pocni od kucnog saveta...nisi ti jos za ulicu...

_________________
...i cime od svijeta da se branis
kao ruza sa dva smjesna trna ili snom...
...na jednom grobu u australiji piše:duša bogu, telo australiji, srce srbiji...

DJ KRMAK
...i vrapčići...

nevidljivi problemi sada znam i koji neko nam je stavio drogu u heroin


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2008, 19:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2004, 14:08
Postovi: 1645
muka mi je vise, iako nikad nisam bio na Kosovu , osjecam se kao da mi je neko odrezao ruku ... iako u zivotu i politici inace zastupam neku liberarnu opciju ovo je stvarno vise prevrsilo svaku mjeru. Znam da protesti nece uroditi nikakvim plodom ali znam da meni i vjerovatno vecini nije svejedno ali . . .
Dok nisam procitao da je Francuska (kao prva EU zemlja) priznala Kosovo bio sam i miran ali ovo me bas izbacilo iz takta . Pa zar se dio baskije ne nalazi u Francuskoj, i da li bi njima bilo svejedno da se Baskija otcjepi ??? ma ustvari mozda bi im i bilo pogotovo njihovom madjarskom predsjedniku Sarkoziju ...
SAD, i VB me ne cude , duko su vec smradovi i dugo su vec potplaceni od siptarske droge ali evropske zemlje mi nisu jasne.
Cini mi se da je ovo jedna savrsena igra USA !, zbog cega ...
Iako partneri, Americi ne odgovara ni jaka EU a kamoli jaka Rusija, a sa otcjepljenjem kosova pocinje lancani proces odvajanja regiona i slabljenja same EU !

Spanija, Francuska - Baskija
Spanija - Katalonija
Francuska - Korzika
Italija - Sjeverna Italija
Slovacka - Juzna Slovacka
Velika Britanija - Sjeverna Irska
Belgija - Flamanci i Valonci
Gruzija - Abhazija
Rusija - Cecenija (i dr.)
BiH - RS
Makedonija - Albanci
Grcka - Albanci
Albanija - Grci

mislim da ima jos primjera ali ne mogu se svega sjetiti ...


iz cega proizilazi da je sve to vrlo lako moguce maslo amera, ali mene sad cude glupi evropljani koji trce za amerikom kao slijepci...

Ja ne vjerujem u masovnu zavjeru protiv Srba jer njima Srbi ne znace nista, kao ni kosovo, i ovo je samo model po kojem ce ameri razbiti Evropu

_________________
"Muzika je vise od zene, od zene se mozes razvesti, a kada se zaljubis u muziku, nema ti pomoci" - A. Piazzolla (slobodni prevod)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2008, 22:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Okt 2006, 01:07
Postovi: 3791
Наградно питање :
"Који је то ресурс чији је Авганистан био највећи произвођач,
а Косово највећи дистрибутер у Европи?"


Америчко богатство не долази од извоза пољоприврених артикала, нити извоза нафте, нити аутомобила, технике и сл.

Један дио америчког новца доноси индустрија оружија, у чему су они број један у свијету
када нема ратова, Америка је у минусу, докле год се стварају нова потенцијална жаришта,
има се коме и продавати оружије.


Други дио зараде је много исплативији, уништава младост противника а доноси огроман новац:
- прозиводи се највише у Авганистану и Јужној Турској а центар дистрибуције на Косову?


Када погодите одговор, знаћете чему рат у Авганистану, откуд Турској толика благонаклоност Америке итд.
(земља која је почилила највећи геноцид - убијање преко милион Јермена и Курда и направила тотални прогон Грчких старосједилаца,
хришћанске богомоље су и дан-данас или претоврене у џамије и срушене, сваке године убију по једног РКЦ свештеника у Истамбулу,
вјерска права и слободе за немуслимане не постоје итд......)

ПС
Онда ће вам потпуно бити јасно и које ће двије земље прве признати Косово
На крају крајева, шлепер нафте продаш за пола милиона,
али шлепер хероина продајеш за милијарду...
кад све саберете и одузмете, мање ћете се секирати...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2008, 22:36 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Dec 2006, 21:52
Postovi: 1007
Lokacija: Kinšasa
Neka, i radi nas i radi njih bolje je da Kosovo ide svojim putem, a valjda ćemo se jednog dana opet sresti debeli i veseli u EU...

_________________
Gdje se krije naš Radovan:
http://tinyurl.com/29rf9j


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2008, 22:39 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Dec 2006, 21:52
Postovi: 1007
Lokacija: Kinšasa
Damaskin je napisao:
Када погодите одговор, знаћете чему рат у Авганистану, откуд Турској толика благонаклоност Америке итд.
(земља која је почилила највећи геноцид - убијање преко милион Јермена и Курда и направила тотални прогон Грчких старосједилаца,
хришћанске богомоље су и дан-данас или претоврене у џамије и срушене, сваке године убију по једног РКЦ свештеника у Истамбулу,
вјерска права и слободе за немуслимане не постоје итд......)


Nemoj tako, Turska je najsekularnija država sa muslimanskom većinom. Pa ne sjedi li i vaseljenski patrijarh usred Stambola? :wink:

A sad, što su džamije pravljene na mjestu crkava... Pa pravljene su i crkve na mjestu mnogobožačkih hramova. Sve je to ciklično...

_________________
Gdje se krije naš Radovan:
http://tinyurl.com/29rf9j


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2008, 01:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Okt 2006, 01:07
Postovi: 3791
Ма који васељенски...све је то смијешно...више вјерника има сваки сеоски попа код нас...
Титулу је имао онда кад је Цариград био заиста престоница највеће државе свог времена,
сад ми није јасно уопште чему епископ без народа - од њега је остала само титула...
Он мантију и ознаке епископства смије да носи јавно само у педесет квадрата,
а чим изађе из халке, мора носити одијело и кравату...смијешно...
Чињеница стоји да су храмови византије који су заиста бисери европске умјетности редом порушени,
а да су џамије на исти начин претваране у православне храмове за такво нешто још нисам чуо.
Вјеруј да је од данашње Турске много секуларнији и Ирак, и Сирија, и Либан и да не набрајам даље...


Потпуно је смијешна чињеница да се нпр. Турској не замјера највећи геноцид у историји човјечанства (преко милион убијених људи за годину дана),
а некима који се нађу на путу се, ако затреба, исфабрикују и оружје за масовно уништавање и злочини и све остало.
Дакле, само је битно одрађивати посао за јаче, а принципи, правда, право и све остало нема никакву улогу.


Чињеница стоји - са овим признавањем Косова није толико изгубила Србија, колико међународно право,
које практично од јуче више не постоји (осим на папиру).
Улазимо у ново-старо доба, у којем ће свијет зависити од интереса и хирова америчких силеџија,
који ће и даље изазивати ратове по потреби и тамо гдје пронађу свој интерес.

Америка је постала оно чему је тежила Хитлерова Њемачка - апсолутни владар планете,
а судећи по ставовима и просјечних Американаца, они себе већ отворено сматрају "надљудима",
а да не спомињем да за њих не важе ратни злочини, да не потпадају под Хашки Трибунал
нити под међународне обавезе повеља Уједињених Нација.

Не причам толико о Косову, колико о очигледној ситуацији коју нико себи неће да призна - да имамо Четврти Рајх у пуном сјају...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2008, 07:49 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Dec 2006, 21:52
Postovi: 1007
Lokacija: Kinšasa
Damaskin je napisao:
[size=110]Ма који васељенски...све је то смијешно...више вјерника има сваки сеоски попа код нас...
Титулу је имао онда кад је Цариград био заиста престоница највеће државе свог времена,
сад ми није јасно уопште чему епископ без народа - од њега је остала само титула...
Он мантију и ознаке епископства смије да носи јавно само у педесет квадрата,
а чим изађе из халке, мора носити одијело и кравату...смијешно...

Jel' njega neko dira ili ga ometa u službi? Koliko znam, ne. A to što izlazi u odijelu i kravati... Pa neće ići po šiš-kebab ili u kino u kamilavci i sa svim onim zlatom na sebi.
Čik da vidim hodžu da prođe Gospodskom sa ahmedijom na glavi, da vidiš kako bi se proveo...

Damaskin je napisao:
Чињеница стоји да су храмови византије који су заиста бисери европске умјетности редом порушени,
а да су џамије на исти начин претваране у православне храмове за такво нешто још нисам чуо.

Pravoslavci se ne bave tim arhitektonskim akrobacijama. Oni džamiju jednostavno - sruše.

Damaskin je napisao:
Потпуно је смијешна чињеница да се нпр. Турској не замјера највећи геноцид у историји човјечанства (преко милион убијених људи за годину дана),

Ah, pa i kod nas se negira Srebrenica i Keraterm. Svako ima mrlje u prošlosti...

Damaskin je napisao:
Чињеница стоји - са овим признавањем Косова није толико изгубила Србија, колико међународно право,
које практично од јуче више не постоји (осим на папиру).
Улазимо у ново-старо доба, у којем ће свијет зависити од интереса и хирова америчких силеџија,
који ће и даље изазивати ратове по потреби и тамо гдје пронађу свој интерес.

Otcjepljenje Kosova samo je još jedna posljedica "genijalne" vladavine voljenog Slobe. Albanci su bili godinama ponižavani, maltretirani i šikanirani, i logično je da su jedva čekali da se izmaknu od skuta Beograda. Pored toga, izlobirali su tamo gdje treba, i - to je to. Malisorski pragmatizam...

Damaskin je napisao:
Америка је постала оно чему је тежила Хитлерова Њемачка - апсолутни владар планете,
а судећи по ставовима и просјечних Американаца, они себе већ отворено сматрају "надљудима",
а да не спомињем да за њих не важе ратни злочини, да не потпадају под Хашки Трибунал
нити под међународне обавезе повеља Уједињених Нација.

Joj, Damaskine, stipu te paranoične floskule Dragoša Kalajića, Milorada Ekmečića i ostalih Slobinih apologeta. Da nije bilo Amera, sa bismo "uživali" pod sovjetskom čizmom. Naravno da SAD nije idealna zemlja, ali su bar sačuvali slobodni svijet od ruske nemani, i opet će, ako bude sreće... :wink:

_________________
Gdje se krije naš Radovan:
http://tinyurl.com/29rf9j


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2008, 08:09 
Kostunica se opet "raspistoljio" i izjavio jednu jako "inteligentnu" prijetnju da ce Srbija povuci svoje ambasadore iz zemalja koje priznaju Kosovo...

Mislim... a sta ako te iste drzave prekinu odnose sa Srbijom... odvesce Kole the Kalasnjikov svoj narod opet u sankcije... nije ni cudo da ga zovu "drugi Slobo"...

Nikolic sa druge strane izjavljuje kako je novi nacin brojanja vremena od 17 februara do dana "kada ce povratiti Kosovo"...

Tadic suti ako ga niko nista ne pita i brojucka evrice...

Pa kraj takvih politicara dobro je da i ima Srbije ikako... a narod im vjeran... uhhh... na jednoj ruci tri prstica u drugoj kamen pa po slovenskoj ambasadi, jer "oni su jelte krivi za sve"... pa im sad Slovenija zadala zahtjev za nadoknadu stete (mastan)...

Najzesci su oni tipovi zvani "garda cara Lazara" sa idejom kako ce se pojaviti sa "sjajnim oruzjem u rukama" tj. atomskom bombom... ili mozda svetim Teslinim prdezom... :lol: gomila psihopata...

Jadno & chemerno...


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3387 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 170  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs