banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 12 Maj 2024, 06:31

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3387 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 170  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 19 Feb 2008, 11:50 
Frenki je napisao:
Ista situacija je na bliskom istoku, identicna. Amerika jurisa tenkovima na bespomocne ljude. Niko im nista ne moze. Niko nece da im se suprotstavi. Kad je to Srbija uradila, odmah su bili bombardovani... jebes ga, Amerika koja postoji 500 godina postala najveca sila na zemlji....A opet unutarnja politika, pocev od zdravstvenog osiguranja im je na nivou Albanije.


Nije ta situacija nimalo identicna... ali, ipak to je...

jos jedan dokaz da tenkologijom ne cinis nista bolje in sebi ni ostalima...


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Feb 2008, 11:53 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Mar 2006, 11:25
Postovi: 898
Zasto mi se cini da je ovo odgoda rata dok Tadic nesidje sa vlasti

_________________
U raju je lijepo, ali u paklu je raja.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2008, 11:55 
Nemanja666 je napisao:
Zasto mi se cini da je ovo odgoda rata dok Tadic nesidje sa vlasti


cini ti se...

Ko i sa cime ce da ratuje?

Srbija zadugo nece imati snage ni golubove sa aerodroma da zaplasuje, a kamoli da ratuje...


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Feb 2008, 12:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:16
Postovi: 4065
Lokacija: Banja Luka - Starcevica
Magistar je napisao:
Nije sve tako crno kako se pokušava predstaviti. Eto neki dan je Tači poklonio traktor srpskoj porodici koja živi u jednom miješanom kosovskom selu. Pomoću malih stvari rješavaju se veliki problemi...


E moj magistre...

Jedan traktor poklonjen a prije par godina 5000 protjerano.
U mom selu postoji naziv za takvo što. Kaže se LICEMJERSTVO.

Svi se busate kako je Kosovo jedinstven slučaj. Niko nema pojma da objasni zašto je jedinstven.
Kako može neko da kaže da albanci na Kosovu imaju pravo na otcjepljeje i srbi u BiH nemaju.
Kako može neko da kaže da albanci na Kosovu imaju pravo, a da baski nemaju, ili škoti ili bilo ko drugi.

Da li iko normalan može da kaže da je ovo pravno utemeljeno što je na Kosovu napravljeno.
Ujedinjene Nacije su osnovane da se ovako nešto ne bi dešavalo. Da bi postojalo međunarodno pravo i da bi se poštovali principi tog prava.

Sutradan će ta ista šugava EU tražiti da Srbija poštuje pravo i da izruči Karadžića i Mladića??
Šta onda???
Jel moguć onda odgovor: Vi niste poštovali međunarodno pravo, nismo ni mi obavezni da ga poštujemo!!!

_________________
Srednjevekovni naucnik je tvrdio da je zemlja okrugla i da se okrece oko sunca. Za to je cula Sveta Inkvizicija i on beše izveden pred Sud i osuden. Kazna je bila strašna. Odveli su ga do kraja Sveta i gurnuli u ambis.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2008, 12:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Hm... Sila, vladavina prava, međunarodno pravo, rezolucija 1244 i ostala naklapanja, jednostavno nemaju previše smisla. Hašim Tači? Zabole njega ona stvar i za kosovskim Albancima, a još manje za Srbima. Ako ja dobro shvatam, Kosovo je odavno region sa najvećom stopom korupcije i kriminala i jedino što je u sadašnjem odnosu snage neophodno vladajućoj strukturi je jedan solidan poligon za slobodno tržište i transfer droge, oružja i svega ostalog. S obzirom da Srbija ionako već 8 godina nije imala ingerencija na Kosovu, sadašnji korak je samo pokret ka uspostavljanju jedne lijepe samostalne teritorije, kojom će neometano da teče kriminalni kapital. SAD su prepoznale i svoj interes u svemu tome. Širenje NATO alijanse, a uporište već odavno postoji (Bondstil) ka istočnom dijelu Evrope i mogućnost da se, kako neko gore reče, još jednom pokažu mišići, rastućoj snazi i uticaju Rusije. Ono što me čudi je pokušaj batrganja Srbije, da na sve moguće načine talasa vodu povlačenjem ambasadora, prekidanjem diplomatskih veza i sličnim potezima, koji nažalost imaju jako slab efekat, zbog toga što Srbija u ovom trenutku predstavlja jedan jako mizeran faktor u svjetskoj politici. Jednostavnije bi bilo da je po ovom pitanju sve ostalo na ovoj optužnici koja je podignuta protiv kosovskih lidera, ali i onoj odluci Skupštine da se poništi odluka o nezavisnosti Kosova i da se ne diže velika frka oko toga, a da se onda puste stvari da idu svojim tokom. Ioanko od njih ništa ne zavisi, a određen dio članica EU, ako i dva stalna člana SB, već su saopštili da neće priznati tu nezavisnost. Ukoliko je ne prizna SB, Kosovo kao država, ionako neće zaživjeti. E tu dolazi, drugi dio tog pasivnog otpora.
Trenutno u svijetu postoji oko 30 aktivnih problema sa separatističkim pokrajinama, koji imaju uticaja na svjetsku odnosno evropsku politiku (građanske sukobe u Africi i želje za otcjepljenjem pojedinih afričkih plemena i ne računa ozbiljno). Već na prvi nagovještaj Abahazije, Baskije i Južne Osetije, koje odobravaju ovaj potez Kosova, trebalo je u Srbiji u prvi plan izgurati neke nevladine organizacije, koje bi zastupale (nezvnaičan) stav da i ti regioni imaju pravo na samostalnost. Potom je na sjednici SB, Tadić, da je pametan, trebao progurati stav, da će Srbija u zajedničkom dogovoru sa Rusijom, prihvatiti nezavisnost Kosova, ali istovremeno prva priznati bilo koji region u svijetu koji zatraži nezavisnost, a da za to ima pravnu osnovu.
Na taj način bi se malo skrenula pažnja sa Kosova, a Srbija bi imala vremena da malo bolje razmotri šta može da dobije kao kompenzaciju za Kosovo. Kao prvo evropske integracije, a kao drugo veliku nadoknadu za otetu infrastrukturu na Kosovu i nadoknadu za imovinu srpskih porodica protjeranih sa Kosova. Cijenim da se ta cifra mjeri u milijardama evra, a da bi to moglo da bude isplaćeno Srbiji u vidu jednog dugoročnog kredita od strane međunardone zajednice.
Htjeli su kapitalizam, evo im kapitalizam u pravom svjetlu. Sve je dostupno za pravu cijenu, pa čak i dio vjekovne teritorije Srbije...

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2008, 12:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
evo jedna zanimljiva knjiga da se shvati americka politika.

Citiraj:
http://www.sendspace.com/file/q8sy77

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2008, 12:22 
DELLBOY je napisao:
Kako može neko da kaže da albanci na Kosovu imaju pravo na otcjepljeje i srbi u BiH nemaju.
Kako može neko da kaže da albanci na Kosovu imaju pravo, a da baski nemaju, ili škoti ili bilo ko drugi.

Da li iko normalan može da kaže da je ovo pravno utemeljeno što je na Kosovu napravljeno.
Ujedinjene Nacije su osnovane da se ovako nešto ne bi dešavalo. Da bi postojalo međunarodno pravo i da bi se poštovali principi tog prava.

Sutradan će ta ista šugava EU tražiti da Srbija poštuje pravo i da izruči Karadžića i Mladića??
Šta onda???
Jel moguć onda odgovor: Vi niste poštovali međunarodno pravo, nismo ni mi obavezni da ga poštujemo!!!


Ima tu i protuodgovor: Mi smo spremni da prihvatimo konsekvense nepostovanja, a jeste li vi?

Kosovsko pravo na otcjepljenje je "posljedica rata".
Srbija je trebala misliti na UN i medjunarodno pravo malo ranije i ne praviti one krvave poteze 90-tih...
pa bi Kosovo onda ostalo tamo gdje je i bilo...


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Feb 2008, 12:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:16
Postovi: 4065
Lokacija: Banja Luka - Starcevica
Nitro možda bi to i bilo najbolje rješenje.

Sva ona priča od prije par dana na izborima je sad pala u vodu.
Tadić je jedan najobičniji manipulator, i gledajući ga sinoć na sjednici SB, bilo mi ga je jednostavno žao.

Mislim da Tadić nema mnogo pameti kako se nositi sa ovim problemom.
Eto šetali su čitavih 6-7 godina dodvoravajući se onima koji su ih juče u mozak izjebali, da bi ako pokazali da je u Srbiji demokratija. I šta su napravili??? jedno veliko NIŠTA.

_________________
Srednjevekovni naucnik je tvrdio da je zemlja okrugla i da se okrece oko sunca. Za to je cula Sveta Inkvizicija i on beše izveden pred Sud i osuden. Kazna je bila strašna. Odveli su ga do kraja Sveta i gurnuli u ambis.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2008, 12:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Milošević je krajem 90-ih napravio grešku u rješavanju kosovskog problema, vodeći se načinom, na koji su problemi sa kosovskim Albancima rješavani u staroj Jugoslaviji. Milom ili silom (uglavnom na ovaj drugi način) svaki vid nezadovoljstva je gušen. Samo je Milošević previdio svije stvari. Tadašnja Jugoslavija, nije više imala uticaj ni snagu bivše SFRJ, koja je mogla da radi šta je htjela sa svojim unutrašnjim problemima, jer nije postojao niko ko bi se usudio miješati u unutrašnje probleme SFRJ, jedne od pionira socijalističkog pokreta i koja je iza sebe imala podršku polovine svijeta, odnosno Pokreta nesvrstanih. I drugo, kompletan region stare Jugoslavije, nakon svih dešavanja od početak 90-ih, bio je pod budim okom UN, i svaki nagovještaj novih problema ili spominjanje neke vrste etničkog čišćenja, bio je dovoljan znak da se nastavi rasturanje SFRJ i komadanje na sitnije države, nad kojima je lakše uspostaviti uticaj i kontrolu.

@Dellboy
Nije Tadić puno kriv, jer on jednostavno nema prevelikog uticaja na donošenje važnih odluka. On je jednostavno prototip figure pro-evropskog političara, koji je neophodan da bi se ispratio trend evropskih integracija i ništa više. On nije mogao ništa da promijeni i bio je tu samo zato što je jasno da je upečatljivije gledati Tadića kako drži govor u SB, nego mrtvačku facu Tome Nikolića, koji uz to, iza sebe ima istoriju radikalske politike. Još prije pola godine, bilo je nagovještaja da Srbija treba da razmatra šta to može da dobije za Kosovo, ali tada niko nije razmišljao o tome, što je mene u jednom trenutku navelo na misao da Srbija, gotovo sigurno zadnji adut u borbi za Kosovo, krije u vidu izručenja Ratka Mladića, ali izgleda da to nije slučaj.

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2008, 12:52 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Dec 2006, 21:52
Postovi: 1007
Lokacija: Kinšasa
DELLBOY je napisao:
Jedan traktor poklonjen


Jedan po jedan, i eto suživota...

_________________
Gdje se krije naš Radovan:
http://tinyurl.com/29rf9j


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2008, 13:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2006, 15:21
Postovi: 3835
Magistar je napisao:
Nek@d_sam_bio_W@lter je napisao:
Hm... Pa moglo bi se reci da drzava ima pravo da upotrijebi silu na one koji zele da sruse njen ustavni poredak. Demonstranti su najmanji problem, problem je ono na sta oni pozivaju i do cega je na kraju doslo. Nisu se siptari sjetili drzave tek nakon tenkova vec je ta njihova zelja za otimanjem i dovela do ovoga.


Nemaju oni potrebe da otimaju ono što je već njihovo, znači zemlju na kojoj žive. Problem je što su drugi prvo na perfidne, pa onda na grublje načine to pokušavali da im oduzmu.

Ja njima to nisam ni sporio ali oni su vrsili pritisak da se Srbi isele jos odavno. Svaki rat su bili na strani suprotnoj od Srba nadajuci se da ce ih,uz pomoc okupatora, protjerati. U WWII su toliko Srba protjerali i svrstali se na stranu fasisticke Italije upravo zbog toga sto su vjerovali da ce im oni,nakon pobjede u ratu, dati drzavu. Oni su i dobro prosli u Titovoj Jugoslaviji ako se uzme u obzir da su se protiv nje i borili. Jednostavno njima sva prava unutar SFRJ, kasnije i Srbije, nisu bila dovoljna. Njima je cilj bila nezavisna drzava a ne prava unutar druge drzave.

_________________
Растветали яблони и груши,
Поплыли туманы над рекой.
Выходила на берег Катюша,
На высокий берег на крутой.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2008, 13:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2006, 15:21
Postovi: 3835
Magistar je napisao:
DELLBOY je napisao:
Jedan traktor poklonjen


Jedan po jedan, i eto suživota...

Jedan po jedan Srbin protjeran i eto etnicki ciste teritorije. Nemoj da si licemjeran.

_________________
Растветали яблони и груши,
Поплыли туманы над рекой.
Выходила на берег Катюша,
На высокий берег на крутой.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2008, 13:30 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Dec 2006, 21:52
Postovi: 1007
Lokacija: Kinšasa
Nek@d_sam_bio_W@lter je napisao:
Ja njima to nisam ni sporio ali oni su vrsili pritisak da se Srbi isele jos odavno. Svaki rat su bili na strani suprotnoj od Srba nadajuci se da ce ih,uz pomoc okupatora, protjerati. U WWII su toliko Srba protjerali i svrstali se na stranu fasisticke Italije upravo zbog toga sto su vjerovali da ce im oni,nakon pobjede u ratu, dati drzavu. Oni su i dobro prosli u Titovoj Jugoslaviji ako se uzme u obzir da su se protiv nje i borili. Jednostavno njima sva prava unutar SFRJ, kasnije i Srbije, nisu bila dovoljna. Njima je cilj bila nezavisna drzava a ne prava unutar druge drzave.


A onda je Slobo, kao spasitelj vascelog srpskog (a i okolnih) naroda, odlučio da sve to debelo naplati i da se sveti onima koji uglavnom nisu imali veze sa onim što se dešavalo u Drugom sv. ratu?

_________________
Gdje se krije naš Radovan:
http://tinyurl.com/29rf9j


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2008, 13:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2006, 15:21
Postovi: 3835
Magistar je napisao:
Nek@d_sam_bio_W@lter je napisao:
Ja njima to nisam ni sporio ali oni su vrsili pritisak da se Srbi isele jos odavno. Svaki rat su bili na strani suprotnoj od Srba nadajuci se da ce ih,uz pomoc okupatora, protjerati. U WWII su toliko Srba protjerali i svrstali se na stranu fasisticke Italije upravo zbog toga sto su vjerovali da ce im oni,nakon pobjede u ratu, dati drzavu. Oni su i dobro prosli u Titovoj Jugoslaviji ako se uzme u obzir da su se protiv nje i borili. Jednostavno njima sva prava unutar SFRJ, kasnije i Srbije, nisu bila dovoljna. Njima je cilj bila nezavisna drzava a ne prava unutar druge drzave.


A onda je Slobo, kao spasitelj vascelog srpskog (a i okolnih) naroda, odlučio da sve to debelo naplati i da se sveti onima koji uglavnom nisu imali veze sa onim što se dešavalo u Drugom sv. ratu?

Ne...nisu imali veze ali su bili sljedbenici iste te politike. Daj razmisli malo jer nema svrhe da se bezveze ubjedjujemo u nesto. Znaci neke drzave imaju pravu da silom sprovode "pravdu" na tudjim teritorijama a neke nemaju to isto pravo ni na svojoj teritoriji???

_________________
Растветали яблони и груши,
Поплыли туманы над рекой.
Выходила на берег Катюша,
На высокий берег на крутой.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2008, 13:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2006, 09:31
Postovi: 2209
Citiraj:
Ja njima to nisam ni sporio ali oni su vrsili pritisak da se Srbi isele jos odavno. Svaki rat su bili na strani suprotnoj od Srba nadajuci se da ce ih,uz pomoc okupatora, protjerati. U WWII su toliko Srba protjerali i svrstali se na stranu fasisticke Italije upravo zbog toga sto su vjerovali da ce im oni,nakon pobjede u ratu, dati drzavu. Oni su i dobro prosli u Titovoj Jugoslaviji ako se uzme u obzir da su se protiv nje i borili. Jednostavno njima sva prava unutar SFRJ, kasnije i Srbije, nisu bila dovoljna. Njima je cilj bila nezavisna drzava a ne prava unutar druge drzave.


Sto se tice svrstavanja s Italijanima,u tom nije bilo mane ni chetnicima u istocnoj Bosni,valja samo procitati.....

U vezi ovog obojenog,ako pokusamo biti realni,pa umjesto Albance i Yu stavimo Srbe,Rs i BiH,dolazi se do zakljucka kako ocito jedni mogu i pravda im se,dok drugi to rade bespravno...

Naime,smatram da Srbija nije uradila ni polovinu mogucih stvari za Albance da bi isti ostali u njenom sastavu,a ne treba zanemariti ni bijedu i zaostalost Kosova,koje je ipak imalo prirodna bogatstva....

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i polugom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2008, 13:45 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Dec 2006, 21:52
Postovi: 1007
Lokacija: Kinšasa
Nek@d_sam_bio_W@lter je napisao:
Ne...nisu imali veze ali su bili sljedbenici iste te politike. Daj razmisli malo jer nema svrhe da se bezveze ubjedjujemo u nesto. Znaci neke drzave imaju pravu da silom sprovode "pravdu" na tudjim teritorijama a neke nemaju to isto pravo ni na svojoj teritoriji???


Da, naročito su žene i djeca bili sljedbenici te politike. A ako pod sprovođenjem pravde podrazumijevaš višegodišnju torturu nad lokalnim stanovništvom i divljanja Slobine vojske i drugova 1999. godine, onda...

_________________
Gdje se krije naš Radovan:
http://tinyurl.com/29rf9j


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2008, 13:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2006, 15:21
Postovi: 3835
Magistar je napisao:
Nek@d_sam_bio_W@lter je napisao:
A onda je Slobo, kao spasitelj vascelog srpskog (a i okolnih) naroda, odlučio da sve to debelo naplati i da se sveti onima koji uglavnom nisu imali veze sa onim što se dešavalo u Drugom sv. ratu?

Ne...nisu imali veze ali su bili sljedbenici iste te politike. Daj razmisli malo jer nema svrhe da se bezveze ubjedjujemo u nesto. Znaci neke drzave imaju pravu da silom sprovode "pravdu" na tudjim teritorijama a neke nemaju to isto pravo ni na svojoj teritoriji???


Citiraj:
Da, naročito su žene i djeca bili sljedbenici te politike. A ako pod sprovođenjem pravde podrazumijevaš višegodišnju torturu nad lokalnim stanovništvom i divljanja Slobine vojske i drugova 1999. godine, onda...
Opet se vracamo na onu "Sta je starije? Kokos ili jaje?". Torturu ne opravdavam ali je sve to posljedica djelovanja albanskih separatista. Koliko je samo srpskih civila i policajaca dole ubijenoi protjerano na razne nacine...i prije otvorenih sukoba? Nemoj svoju radost zbog otimanja dijela tebi mrske Srbije izravnavati sa nekim pravom i bog te pita čime. Jednostavo tebi je drago i tu nema daljeg razgovora .

_________________
Растветали яблони и груши,
Поплыли туманы над рекой.
Выходила на берег Катюша,
На высокий берег на крутой.


Poslednji put menjao Nek@d_sam_bio_W@lter dana 19 Feb 2008, 13:54, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2008, 13:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31222
Lokacija: Je Suis Ahmed
Ja ne mislim ni da zamislim kako funkcionišu otvorene granice EU!
Za par godina biće problem kako integrisati albance u EU s obzirom na toliki procenat nepismenih na kosovu! Tolikim siromaštvom i takvom zadrtošću kod većine muslimanskog svijeta Evrope!
Eto npr. da uporedimo Bošnjake i Albance sa kraja WWII i jedni i drugi su krenuli sa istih stratnih pozicija i ovi prvi su prihvatili SFRJ i ono što ima je titio nudio čak su bili u gorem položaju nego albanci jer nisu imali nacionalnu odrednicu, a albanci su sve to imali, a opet nisu prihvatzili civilizaciju nego im je divljaštvo više odgovaralo!
Onda izdaci za razvijanje nerazvijenih djelova SFRJ: Crna Gora, Kosov i Makedonija, opet albancima nije ništa odgovaralo osim onog što su imali prije WWII Velika albanija i to im je svijet uskratio i zato razumijem njihovu frustraciju i zadrtost!

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2008, 13:51 
Srbi su u vise navrata insistirali na zastiti srpskog stanovnistva na Kosovu, a zatim poceli da miniraju i pale:

http://www.24sata.info/10226


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Feb 2008, 13:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2006, 15:21
Postovi: 3835
nadrealac je napisao:
Srbi su u vise navrata insistirali na zastiti srpskog stanovnistva na Kosovu, a zatim poceli da miniraju i pale:

http://www.24sata.info/10226

Hm...sta je gore : popaliti stotine crkava i kica ili jedan policijski punkt? Tebe nije bilo da osudis ovo prvo ali zato udri po Srbima.
LICEMJERNI STE VI IZ FEDERACIJE,BAR VECINA VAS.

_________________
Растветали яблони и груши,
Поплыли туманы над рекой.
Выходила на берег Катюша,
На высокий берег на крутой.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3387 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 170  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs