banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 00:17

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3387 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168 ... 170  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 24 Jan 2023, 10:18 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12325
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Ma nidje veze, pritisli njegovu guzicu. Pritiske na sebe predstavlja kao napade na Srbiju, zato su ga tu i doveli da to zavrsi, nek odstupi sa funkcije.

Sent from my RMX3311 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2023, 10:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 5779
Lokacija: Banja Luka
Ovo što se dešava Srbiji je nezapamćeno. Da će zbog ucjene par kriminalaca država predati pokrajinu vrijednu desetine bilijardi dolara.

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2023, 10:28 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Okt 2005, 21:36
Postovi: 1237
Lokacija: Karanovac - Banjaluka
Ja mislim da on to ne smije. Mislim da će prije odstupiti nego što će to uraditi.

_________________
Radio grmljavina
Centar za podršku studentima sa invaliditetom na Univerzitetu u Banjoj Luci


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2023, 10:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
gsasa je napisao:
Stranci baš pritisnuli Srbiju da prihvati ovaj famozni Francusko-Njemački plan. Ako vlast odluči da ovo prihvati bojim se nereda i nemira u Srbiji. Kad bi se mene pitalo ja nebih prihvatio pa kud puklo da puklo.
Istorija se ponavlja iliti čeka li nas "bolje rat nego pakt"?
Sad smo u većem sranju nego prije 100 godina - Rusija je daleeeko, a oko nas Nato u kompletu. EU pizde ne smiju trepnut bez dozvole US.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2023, 11:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
gsasa je napisao:
Ja mislim da on to ne smije. Mislim da će prije odstupiti nego što će to uraditi.


Он ће урадити оно шта се од њега тражи и оно за шта је и доведен на власт.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2023, 11:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15263
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
skypostman je napisao:
Ma nidje veze, pritisli njegovu guzicu. Pritiske na sebe predstavlja kao napade na Srbiju, zato su ga tu i doveli da to zavrsi, nek odstupi sa funkcije.

Sent from my RMX3311 using Tapatalk

I završit će,u to ne sumnjam od dana kad je uz pomoć istog zapada zajašio Srbiju umjesto žutih.Zato je i instaliran.Tadić to nije smio,umio,htio ili šta već.
Zapad je nakon svrgnuća Miloševića to pokušao preko koljena.Čak su im pritisci bili snažniji nego danas,jedan od njih je bio fatalan (Đinđić) ,Tadić do dolaska Merkelove u Bg je bio zadnja nada da se preko koljena može nešto promjeniti.Kad su uvidjeli da na Tadića ne mogu računati intalirali su radikalske prvake.
Priču Ogulin Karlovac Karlobag zamjenili su Zajednicom Srpskih Opština.Kosovo u sastavu Srbije su zamjenili pričom zaštitom srpskog stanovništva na Kosovu.Teritoriju su od starta otpisali.Nastupila je "borba" za pokretnu imovinu tj Srpsko stanovništvo dok se ona nepokretna nije pominjala.U hodu su se eliminisale sve prepreke takvom vidu otpora.Prvo je satanizovan i skrajnut Artemije zatim ubijen O.Ivanović.
Preko Dodika i njegovih bravura o otcjepljenju RSa se pokušalo kosovizati BiH mada to nije imalo nikakvog efekta u diplomatiji i pregovorima.
Na kraju sva ova patetika i prenemaganje neće potrajati duže od par mjeseci....u narednom periodu očekujem pojačan intezitet incidenata na Kosovu sa jedne strane a sa druge....sve jasnije poruke kakve ekonomske posledice mogu nastati ako se ne potpiše sporazum.
Kuvanje žabe je pri kraju.....referendumsko pitanje će biti "Da li ste za priznato Kosovo sa srpskom autonomijom ZSO ili za napuštanje Evro integracija i sankcije ".

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2023, 11:46 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Okt 2005, 21:36
Postovi: 1237
Lokacija: Karanovac - Banjaluka
I narod ako bude pametan okružiće 2.

_________________
Radio grmljavina
Centar za podršku studentima sa invaliditetom na Univerzitetu u Banjoj Luci


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2023, 11:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 5779
Lokacija: Banja Luka
Dva je šarena laža, ništa se ne dobija ako se prizna. Nikakve sankcije neće biti uvedene od strane EU zbog 5 zemalja koje ne priznaju Kosovo. Ovo je samo priča da će biti uvedene, strašenje nepismenog i krezubog naroda. Ne mogu vjerovati da su i neki na forumu nasjeli na priču žvalje o sankcijama.

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2023, 13:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15263
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Ne znam drug, šta i kako ali malo malo pa neki voz ispade iz šina.. Čudni su mehanizmi i mimo sankcija

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2023, 15:10 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12325
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Ma daj bolan kakav voz, pricam sa jednim Grkom iz USA, politicar(demokrata) tamo izmedju ostalog. Kad sam mu rekao da ovde vedri i oblaci neki Escobar, lik se ismijao posteno(aludirajuci na Pabla i mafijaske radnje), kaze ko je taj jbt sta vam rade, salju neke anonimuse da se tu kao izivljavalju i provode neku USA politiku, nidje veze.
Elem nista ne potpisivati, nikakvih sankcija nece biti. Tako su i nas gurali Vens-Ovenov plan da potpisemo sa svih strana, Micotakis jebeni dolazio, i gdje bi sad bili da smo prihvatili

Sent from my RMX3311 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2023, 15:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9166
Sve je to lijepo, ali za poker treba imati i žicu. Ako vidiš da počnu "zavrtati" slavinu, i nema para od kojih administracija i veliki biznisi bliski vlasti žive, onda znaš da su ozbiljni... i tad slijedi referendum. Na koji će najviše izaći oni koje to dira. Ovi koji su već otišli sa Balkana, za njih je to crtani film i boli ih pedu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2023, 15:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15263
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Fala bogu da nisu čuli za nekog tamo američkog izaslanika za zapadni Balkan koji je šupak Evrope.Kakve su to priče :-?
Munjo + što su novim zakonom smanjili minimalan postotak izlaznosti da bi isti bio legalan

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2023, 17:38 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Čiča iz Rogače je napisao:
Ne znam drug, šta i kako ali malo malo pa neki voz ispade iz šina.. Čudni su mehanizmi i mimo sankcija
Ja računam da će ubrzo krenuti priča kako treba privatizovati željeznicu.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2023, 17:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Avg 2010, 21:51
Postovi: 1350
Stalno cujem kako pljuju Vucica, ali nikad ni jednu jedinu ideju za rjesavanje krize dole na Kosovu...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2023, 18:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Više od autonomije, manje od nezavisnosti?

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2023, 18:31 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12325
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Nema rjesenja, ostaviti status quo do nekih boljih vremena. Gledati kako olaksati nasima dole svakodnevni zivot i pomagati na sve nacine da se populacija uveca. Ako prihvatis nezavisno Kosovo, nema vise nazad nikad.

Sent from my RMX3311 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2023, 18:36 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12325
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Čiča iz Rogače je napisao:
Fala bogu da nisu čuli za nekog tamo američkog izaslanika za zapadni Balkan koji je šupak Evrope.Kakve su to priče :-?
Munjo + što su novim zakonom smanjili minimalan postotak izlaznosti da bi isti bio legalan
Jbg pricam ti kako lik govori i sprda se, a ovde se taj isti Escobar predstavlja kao da je Bajden licno, sto Vucku odgovara naravno a i ostalim vlastelinima da bi zadrzao svoju guzu na vlasti. Znaci nikakva visoka politika, vec nebitni likovi, nikakve reputacije u Vasingtonu. Ameri su nas davno pregazili, granica je pomjerena na Dnjepar i istocnije ocigledno.

Sent from my RMX3311 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2023, 19:13 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Nema tu rješenja, šiptari imaju državu, kako god to zvučalo, to je tako...
Treba pokušati iščupati ovaj dio sa Srpskom većinom, a ostalo je izgubljeno svakako, naravno nikad Srbija ne smije priznati nezavisnost, taman da ostane jedina zemlja na svijetu kao takva...
Ja sam isto imao ovakve neke stavove, ali realnost je takva da su Srbi prodali imovinu na Kosovu i nagulili u BG

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2023, 20:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Avg 2010, 21:51
Postovi: 1350
Citiraj:
Nema rjesenja, ostaviti status quo do nekih boljih vremena. Gledati kako olaksati nasima dole svakodnevni zivot i pomagati na sve nacine da se populacija uveca. Ako prihvatis nezavisno Kosovo, nema vise nazad nikad.


A sta ako ti ne daju da ostane na statusu quo ? Sta ako je istina ovo sto Vucko prica ?
Ne vjerujem da ce iko ikad priznati Kosovo od nasih, ali mislim da ce popustiti pod pritiskom u vezi pustanja u UN. Jedini spas za Vucica je da pusti narod da izglasa. A narod ce bodbiti sve zahtjeve iz EU, a onda slijede sankcije...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2023, 20:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Pa nisu svi otišli kao da idu na godišnji.
To što je država dopustila novcem ko zna odakle da se kupuje, da se ne vrati SPC zemljište oduzeto, itd... Ne može se prebaciti krivica na običnog čovjeka koji ide tamo gdje mu je sigurnije. Krvi za gubitak RSK civili koji su pobjegli?

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3387 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168 ... 170  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs