banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 06:59

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jan 2008, 01:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 12:32
Postovi: 5054
Lokacija: Kafana " Rolly i pijani piton"
milanko, jeste ja govorim napamet, nisam nikad kročila u inostranstvo-kamoli tamo živjela ili radila i kršim zakon na sve strane, to se u Bosni može. zato i jesam u Bosni, jer volim kršiti zakon :-? a često s Milom uradim koju tal partiju na temu kršenja zakona i pljačkanja naroda.

_________________
Šekspir je ukrotio svoju goropadnicu, ali mene još niko nije !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jan 2008, 10:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2006, 09:31
Postovi: 2209
Ja uopste ne smatram da Xix skroz nije u pravu,zivim u inostranstvu,u zemlji u kojoj zaista ima izbora i stvarno mnogi "nasi"zive ko hajvani,ono pidzama i radno odijelo....fazon je samo sto je to u mnogim slucajevima stvvar licnog izbora,tj tipovi kupuju,uvaljuju se u kredite,dizu se kucerine u Bosni,pa to kosta ....

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i polugom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jan 2008, 10:43 
Sve to sto vi govorite ima svog smisla.... ima neceg trulog i bolesnog i u drzavi Danskoj...

...ali, ima jedna stvar koja je meni prvo upala u oci kada sam dosao na "zapad" a to je da se ovdje ljudi prvo pitaju "Sta ce to donijeti mojoj i njihovoj djeci" prije nego sto nesto urade (kao na primjer odu na glasanje)... dok se kod nas na djecu gleda kao "Haj' bogati ako rikne napravicemo drugo"... i sina jedinca umjesto na sigurno posalju na ratiste... koliko samo mojih kolega pati i dan danas zbog mizernog ponasanja njihovih roditelja prema njima, u nekim slucajevima su to bila cista sadisticka izivljavanja...

... a onda kada mogu otac i mati maltretirati svoje dijete tako ce i drzava svoje gradjane... to je ona "tajna veza" koja se naziva mentalitet...

... i sta drugo da radis, kada se demokratski nista ne moze promijeniti nego da bjezis iz te prokletije...

pitam se sta ce te ratoborne starkelje koje se bore za nekakve sulude "entitete" misliti o svojoj politici kada im ne bude mladezi da im promijeni pelene... neka se ovijaju svim tim novokomponovanim zastavama i simbolima kojima su nas i otjerali... pas im mater...


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs