banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Maj 2024, 09:29

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 397 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 20  Sledeća

Treba li drzavni vrh RS otici u Srebrenicu u julu?
Da 27%  27%  [ 14 ]
Ne 73%  73%  [ 37 ]
Ukupno glasova : 51
Autoru Poruka
PostPoslato: 21 Jun 2015, 09:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36401
Ima i tog. Po onoj: Drz'te lopova!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2015, 14:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
apokalipto je napisao:
Moj dečko al si naivan.A dobro bio sam i ja nekad....davno. :D


Ja sam bio "decko" prije 25 godina, ali nema veze . . . :lol:

Citiraj:
Neću ništa posebno citirati samo ću reći da sam se slatko nasmijao na ovo "umjesto da se vise bavimo ukazivanjem na zlocine koji su izvrseni nad Srbima" :lol: kome druže kome ? Naravno da je bio zločin,eno onomad je Tadić otišao rekao izvinite i to podržavam,dobro sad detalji jel osam ili četiri hiljade,od izvora do izvora.Poenta je da se neko već izvinuo i na to se trebalo staviti onda kapak.


Stvarno mi nije jasno sta tacno zelis reci.

Citiraj:

Pazi sad ovo,dok sa jedne strane Bošnjaci govore o Srebrenici kao "genocidu" sa druge strane im nimalo ne smeta čak dapače podržavaju ulazak bih u NATO savez koji je u zadnjih 15-20 godina pobio direktno ili indirektno stotine hiljada ako ne i milione ljudi.Šta nam to kaže dok se "zgražavaju" nad eto neka bude i 8.000 mrtvih(a nije) nimalo im ne smeta ulazak u savez sa zločincima 1 klase.Ugasi U92 i FTV pa malo mućni glavom. :D


U NATO mozemo uci ako se za to odlucimo na referendumu. Na kraju, vise su nam zla napravili muslimani i ustase, pa smo opet zajedno u istoj drzavi, ne vidim kako bi ulazak u NATO bio gori od toga (iako sam ostro protiv).

...

Mi trebamo shvatiti da nas NIKAD nece ostaviti na miru. Ne postoji scenario u kojem ce muslimani odustati od ideja koje je Alija zacrtao, kroz islamisticku ideologiju, posebno ne sada kad je politicki islam u usponu i dosta cvrsto stoji u Evropi.

Ali, kako rece zoka, to nije razlog da prestanemo biti ljudi, i da odustanemo od etickih i moralnih normi koje kao ljudi, pravoslavci i Srbi trebamo postovati.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2015, 22:13 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Rocker je napisao:
apokalipto je napisao:
Ovdje je veoma vazno biti pragmatican i maksimalno se potruditi da ublazimo posljedice ovog zlocina koji nam je (uz sve ostale) SDS ostavio za vrat.



Ti treba da se lijecis.

Izjesce te ta mrznja iznutra.

Cuj SDS kriv za Srebrenicu :roll:

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2015, 22:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Schlager je napisao:

Ti treba da se lijecis.

Izjesce te ta mrznja iznutra.

Cuj SDS kriv za Srebrenicu :roll:


Lijecili su mene tvoji teroristi bombama, pa nije uspjelo.

SDS je odgovoran, na mnogo mjesta za direktno planiranje i pravljenje spiskova za likvidaciju, a u cijeloj RS jer su bili vlast i u znacajnom dijelu imali kontrolu nad akcijama vojske, a cjelokupnu kontrlolu nad akcijama policije.
Necemo se praviti nevjesti i naivni, pa govoriti kako SDS nije odgovoran, za tako nesto moras biti retardirano glup.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2015, 22:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Schlager je napisao:
Rocker je napisao:
apokalipto je napisao:
Ovdje je veoma vazno biti pragmatican i maksimalno se potruditi da ublazimo posljedice ovog zlocina koji nam je (uz sve ostale) SDS ostavio za vrat.



Ti treba da se lijecis.

Izjesce te ta mrznja iznutra.

Cuj SDS kriv za Srebrenicu :roll:

De prepravite ovo,ispade da su moje riječi.

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2015, 22:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31225
Lokacija: Je Suis Ahmed
Tako je govorio Laktašenko...
Citiraj:
Dodik: Za genocid u Srebrenici kriv je SDS
Piše:
četvrtak, 8.5.2008. 20:00

Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

PRVI čovjek Republike Srpske, kontroverzni premijer Milorad Dodik, danas je govoreći o novom izbornom zakonu za Srebrenicu, optužio opozicijsku Srpsku demokratsku stranku da je 1995. godine organizirala masakr i genocid u tom gradu! Dodik, kako kaže, posjeduje dokaze da su na sastanku u Bratuncu, gdje se dogovarao masakr Srebreničana, osim vojnih zapovjednika, sudjelovali i vodeći političari SDS-a. Mnogi ovu izjavu doživljavaju kao povijesnu, budući je Dodik prvi puta javno i izrijekom rekao kako je Srebrenici počinjen genocid.

Podsjetimo, jučer su oba Doma parlamenta BiH usvojili Prijedlog izmjene i dopune Izbornog zakona BiH. Riječ je o promjenama za lokalne izbore u Srebrenici, a ova će općina tako dobiti poseban status. Na sljedećim lokalnim izborima građani koji su do 1991. godine živjeli na teritoriju Srebrenice slobodno će odlučivati hoće li glasovati u općini u kojoj sada žive ili pak u Srebrenici gdje su imali prijavljeno prebivalište do 1991. godine i bili na biračkim spiskovima.

Dodik koji je dugo vremena bio protiv posebnog zakona za Srebrenicu iznenada je podržao promjenu izbornih pravila nakon razgovora s visokim predstavnikom i specijalnim predstavnikom EU-a Miroslavom Lajčakom u Banjoj Luci.

Danas je tako Dodik govoreći o Srebrenici, dodao i to kako ne postoji mogućnost da se taj grad izdvoji iz Republike Srpske. Naime, Dodik je danas priznao kako je riječ o genocidu, te da masakr u Srebrenici ima "politički pečat" SDS-a, ali sve to nije dovoljno da se prizna kako Srebrenica ne bi trebala biti u sastavu Republike Srpske.



http://www.index.hr/vijesti/clanak/dodi ... 86057.aspx

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2015, 22:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Nemamo moc na svojoj strani. I pitanje je dokad ce se moci pucati kontra svijetu, kakva god istina bila. Iluzija je da ce nastupiti idila nakon srpskog priznanja, sto politickog vrha, sto postepeno kod obicnog naroda.. To bi samo trebao biti korak naprijed za ukidanje RS. Ali prije svega treba biti covjek.

Narod kakav i jeste u oba tabora, glup, povodljiv pada pod spinove, sto sa nase strane kako je tu sve cisto, srBska casna borba... da ne govorim o spinovima sa druge strane o deset genocida nad Bosnjacima i slicne sprdnje.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2015, 22:39 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
SDS je jedino kriv sto Srebrenicu nismo uzeli jos 1993...Kad je bila ona akcija ciscenja Drine sve do Bajine Baste,kad su ostale jos samo Srebrenica i Zepa (sve i jedan zarobljenik je sproveden u Bratunac,i nikome nije falila dlaka s glave)....Nasi momci su zauzeli cak i Veliki Zep (ovaj predajnik koji je sad jako popularan na temi DVBT jer je prvi ugasen)..Postavili na njega nasu srpsku trobojku..!!.i kad je ostala samo ona banja ispod,Guber ili kako je vec zovu, i kad se samo trebalo usetati u Srebrenicu,gdje je nastuipla opsta bjezanija i raspad sistema...Tad je zbog zasticene zone i picki materinih Radovan naredio da se stane..politika..Morion...mocnici.....Moralo se cak i sa tog Velikog Zepa povuci,jer je izlozen kao na dlanu sa svih strana "zasticenih zona" Srebrenice i Zepe...

A optzuzivati SDS za jul 1995 :roll: :roll: ...Pa to ni Hag vise ne radi...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2015, 22:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Schagzi,, ti vrlo dobro znas o cemu ja govorim, posebno ako si u SDS-u od '90.
Znamo svi koji smo u to vrijeme imali 18+ godina, i nema tu puno sta da se doda.

SDS je kriv jer je od nas napravio copor umjesto organizovane i disciplinovane vojske. Kad se samo sjetim apsolutnog jedinstva HVO-a i njihovih civila, zena djece i staraca. Svi su napamet znali i naucili sta trebaju reci kad ih neko od nas nesto priupita, niko od njih nije isao da trkeljise stvari po kucama, cak su u nekoliko navrata nase idiote hapsili i predavali nasoj policiji sa sve dokazima.
SDS je bila jedina stranka koja je obnasala vlast, i koliko god ta vlast bila klimava i tesko sprovodljiva, bar je mogla odraditi nekoliko fiktivnih istraga povodom bezbroj zlocina za koje je sudjeno u Hagu i sudu bih.
A nije.
Sad je lako krivicu svaliti na Slobu, CIA i MI6 i sta ja znam, ali mi koji smo prosli sve te stvari i prezivjeli rat ratujuci za onih jebenih 50 DEM certifikata znamo ko je donosio odluke.
Previse toga je uradjeno i receno sto nam se sada obija o glavu, i ja potpuno razumijem zbog cega je Obren sad u SDS-u dijamant, on im sluzi za pranje obraza pred US i njihovim sankcijama.
Veliko je pitanje koliko jos cemo placati Sarovicevu slobodu, osim onh 300.000 KM koje je vec uzeo.
A on nije jedini koji "duguje uslugu".

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2015, 23:03 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Citiraj:
Sad je lako krivicu svaliti na Slobu, CIA i MI6 i sta ja znam


Ne kazem ja da SDS nije znao za akciju....Uostalom,i nas Predsjednik opstine Bratunac je osudjen u Hagu zbog toga...Znalo se....Predsjednik najblize opstine ratnom dejstvu,zna se sta radi kad se sprema opsezna akcija....Pojacavaj X 10,kolicine nafte,medicinskog materijala u bolnicama za ranjenike koji ce pristizati i svu ostalu logistiku...Znalo se....i ja sam znao

Ali kazem,niko ne tereti SDS za ono sto se desavalo tih par dana jula i ono sto srpska vojska nikad u istoriji nije radila.... :( :( ...Ja cak ni ne vjerujem da je Beara Srbin,niko me ubjediti u to ne moze...Gledao sam ga u Hagu,neki strogo dalmatinski akcenat i istorija ce pokazati ko je tog covjeka uopste poslao iz Splita ovamo i zasto :( :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jun 2015, 02:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31225
Lokacija: Je Suis Ahmed
Evo šlagzi ja nastavio sa listom. :lol:

Citiraj:
Dražen Erdemović - Hrvat
Marko Bokšić - Hrvat
Franc Kos - Slovenac
Zijad Žigić - Bošnjo


Meni je glupo svaljivati na SDS, ali budimo ozbiljni.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jun 2015, 09:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Inace, malo je poznato da su Franc Kos, Drazen Erdemevoic i Zijad Zigic sve do 1994. bili u ABiH i da su tada pod cudnim okolnostima presli u VRS i 10. Diverzantski Odred.
Teorija po kojoj je neko od njih postavio eksplozivnu napravu na trgu u Tuzli '95. zbog cega je osudjen General Djukic dakle nije nevjerovatna.

Apropo odgovornosti SDS-a, naravno da nijedan sud nije proglasio SDS odgovornim, jer se krivnja utvrdjuje individualno or whatever.
Cinjenice govore same za sebe, i ne vidim svrhu da se na tu temu vise natezemo.
Zamislite samo za par godina kad SNSD ne bude vlast, i kad se krene sa dizanjem optuznica za Birac, Ugljevik, Bobar banku, Balkan Investment i razvojnu banku . . .
Svi optuzeni ce biti clanovi SNSD-a, ali niko nece optuziti sam SNSD.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jun 2015, 12:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31225
Lokacija: Je Suis Ahmed
Da su bili tako sposobni u to mi je tesko povjerovati, a sto se tice SDS ti si tako nastupio, da su oni isplanirali Srebrenicu.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jun 2015, 13:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
filozof sa vrbasa je napisao:
Da su bili tako sposobni u to mi je tesko povjerovati,

Cuj, proveli su dvije godine u "armiji" i vrlo lako su mogli proci neprimijeceno. A sudeci po TV intervjuima onog Zijada, lik me djeluje dosta odlucno.
Mislim da je to moguc scenario.

Citiraj:
a sto se tice SDS ti si tako nastupio, da su oni isplanirali Srebrenicu.


Stvari su vrlo jednostavne, vlast je odgovorna za postupke policije i vojske. Nije odgovorna za sporadicne incidente, ali za zlocine poput ovog u Srebrenici gdje se morala angazovati ogromna logistika za utovar, prevoz i ukopavanje tako velikog broja leseva - to nije bilo moguce izvesti bez ucesca politickih struktura koje su morale odobriti upotrebu mehanizacije i obezbijediti ostalu logistiku.
A vlast je bio SDS.
4.000 leseva po 70kg je 280 TONA !

Kao sto je SNSD odgovoran (i nadamo se da ce odgovarati) za mnogobrojne slucajeve korupcije, kradje i otimacine resursa i imovine u RS, tako je i SDS odgovoran za svo cinjenje i necinjenje tokom rata.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jun 2015, 16:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Rocker je napisao:
U NATO mozemo uci ako se za to odlucimo na referendumu. Na kraju, vise su nam zla napravili muslimani i ustase, pa smo opet zajedno u istoj drzavi, ne vidim kako bi ulazak u NATO bio gori od toga (iako sam ostro protiv).
.

Mi smo defakto pod kontrolom NATO snaga od 95-te do danas,ulazak i jeste i nije baš formalnost jer se tim potpisom stavljamo u poziciju topovskog mesa što do sada nismo,tada bi morali po nalogu NATO štaba slati ljude u misije ili ratove.
Što se tiče "iste države" u njoj smo iz istih razloga zbog kojih smo bili i u Otomanskom carstvu i u sastavu AU zajedno,dakle protiv svoje volje.Jbg veliki nam kroje granice.
BeckaSkola je napisao:
Nemamo moc na svojoj strani. I pitanje je dokad ce se moci pucati kontra svijetu, kakva god istina bila.

Slažem se sa cijelim postom sem ovog djela,ne pucamo kontru svijetu nego jednoj strani svijeta tj jednoj strani priče koja je naduvana iz političkih razloga. Možda neki nisu znali ali Brisel,London i Vašington nisu svijet. :)

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jun 2015, 18:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31225
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
DURAKOVIĆ

Upitna komemoracija u Srebrenici ako Orić ostane u pritvoru
AUTOR: Prvi.tv
OBJAVA: 23.6.2015. 14:05

Upitna komemoracija u Srebrenici ako Orić ostane u pritvoru
Predsjednik Organizacijskog odbora za obilježavanje 20. godišnjice genocida u Srebrenici i općinski načelnik Ćamil Duraković izjavio je danas da je upitno održavanje kolektivne dženaze (sahrana) u Potočarima 11. srpnja, ukoliko uskoro iz pritvora ne bude pušten ratni zapovjednik Srebrenice Naser Orić.

-Čekamo narednih sedam dana, a onda ćemo se ponovo sastati i donijeti odluku hoće li biti održana sahrana i ostale programske aktivnosti - rekao je Duraković nakon sjednice Organizacijskog odbora koja je bila posvećena uhićenju Orića 10. lipnja u Švicarskoj.

Ističe da su članovi Organizacijskog odbora stava da 11. srpnja u Potočarima, gdje se očekuje više od 50.000 ljudi, ne mogu garantirati sigurnost te ne mogu tolerirati odnos naspram preživjelih žrtava genocida.

-Pozivamo organe naše države da ostvare direktan kontakt sa švicarskim organima, jer ovo je više politički nego pravni problem. Mi ne možemo sačekati 11. srpanj, a da Naser Orić bude tamo gdje je sad - poručio je Duraković.

U zaključcima Organizacijskog odbora izražava se zabrinutost posljednjim događanjima u vezi s uhićenjem Orića te kompletnom sigurnosnom situacijom na području općine Srebrenica, prenosi Fena.


Ništa bez Orića.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jun 2015, 20:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31225
Lokacija: Je Suis Ahmed
Sargas je napisao:
filozof sa vrbasa je napisao:
Mi ne priznajemo presudu Međunarodnog suda "pravde" da se tamo desio genocid, što pridajemo značaj rezolucijama. :lol:


Ima i tog filozofe... Al' kad te svi okarakterišu za nešto negativno, džaba šta ti o tome misliš...


Meni je to jasno, ali mi nije jasno što ove prdonje iz Haga, stalno insistiraju da prihvatimo njihove presude, a mi nismo bitni.

26 novembar 2014
Citiraj:
Meron: Boli negiranje genocida u Srebrenici

11.06.2015
Citiraj:
Meron i Brammertz o Srebrenici: 'Počinjen je genocid 1995. i nedopustivo je to nijekati'


Čak su napravili sjat sa ilustracijama za nas neupućene.
The Tribunal Remembers: The Srebrenica Genocide

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2015, 19:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
Могу они да праве шта хоће, то срање неће проћи а док сам жив негираћу га и своје дијете ћу учити да геноцида није било.

Минвајл, Александар Дорин, Швајцарац који се бави истраживањем догађаја у Сребреници ухапшен у Швајцарској.
http://rs.sputniknews.com/srbija/20150623/2759829.html

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2015, 20:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Izmišljeni genocid u Srebrenici bio je najveći trijumf pranja mozgova u pogledu ratova protiv Srba
https://zlj13051967.wordpress.com/2015/ ... otiv-srba/

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2015, 21:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
ПИСМО 400 СТУДЕНАТА ВУЧИЋУ И НИКОЛИЋУ: НЕ ИДИТЕ У ПОТОЧАРЕ, БУДИТЕ НА ВИСИНИ ИСТОРИЈСКОГ ТРЕНУТКА
http://www.standard.rs/politika/32041-% ... 0%BA%D0%B0

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 397 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 20  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs