banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 26 Jun 2026, 04:46 Danas je 26 Jun 2026, 04:46

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 8671 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288 ... 434  Sledeća

Ko ce uzeti izbore 2018. godine
1. Vukota Govedarica 44%  44%  [ 66 ]
2. Zeljka Cvijanovic 34%  34%  [ 50 ]
3. Neko treci 9%  9%  [ 14 ]
4. Necu izaci na izbore 13%  13%  [ 19 ]
Ukupno glasova : 149
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 07 Okt 2018, 19:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
The_new_Statesman je napisao:
veljo1981 je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
Ja bas kontam kako je negledljiva
Ti glasaj za Zeljku

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Cekam onu SDS plavojku da stasa :-D
Jbg ne pratim pa ne znam koja je
S ovom mojom bi se mogli busati s Hrvatima kome predsjedava bolja pi

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 07 Okt 2018, 19:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Podrzao bih i Ljubicu

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 07 Okt 2018, 19:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Evo Veljo Kostunice

https://mobile.twitter.com/sandra_sandra_j?lang=en


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 07 Okt 2018, 19:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Nisam nikad plavuse volio

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 07 Okt 2018, 19:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Ta samo magistre gleda...tako sam čuo...
Neki bi magistri za Vukotu glasali zbog ove...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 07 Okt 2018, 19:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Nista Veljo, navijam za magistra :-D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 07 Okt 2018, 19:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2342
Lokacija: Trn
veljo1981 je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
veljo1981 je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
Ja bas kontam kako je negledljiva
Ti glasaj za Zeljku

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Cekam onu SDS plavojku da stasa :-D
Jbg ne pratim pa ne znam koja je
S ovom mojom bi se mogli busati s Hrvatima kome predsjedava bolja pi

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
RistićkaSlika

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока

_________________
They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 07 Okt 2018, 19:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Ma to sve balavo

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 07 Okt 2018, 19:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 10202
Dce/02 je napisao:
veljo1981 je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
veljo1981 je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
Ja bas kontam kako je negledljiva
Ti glasaj za Zeljku

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Cekam onu SDS plavojku da stasa :-D
Jbg ne pratim pa ne znam koja je
S ovom mojom bi se mogli busati s Hrvatima kome predsjedava bolja pi

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
RistićkaSlika

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
Ote mi link ....brži si...
:-D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 07 Okt 2018, 19:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Ne voli covjek plavuse osim voditeljke.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 07 Okt 2018, 19:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Ma ova dce-ova je i ogadna

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 07 Okt 2018, 19:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Veljo banuj se sam pre nego sto te Vanja banuje.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 07 Okt 2018, 19:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
na BN-u Ivanić pobijedio na 57000 prebrojanih glasova. kaže Ceca da je ovo trend i da je gotovo ako u međuvremenu Dodik ne pokrade.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 07 Okt 2018, 19:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2342
Lokacija: Trn
Veljo, dobra je cka :), ne zezaj

Послато са LG-D605 уз помоћ Тапатока

_________________
They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 07 Okt 2018, 20:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Sa ovim rezultatom Mile moze komotno proglasiti pobjedu...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 07 Okt 2018, 20:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
evo, nakon što je SNSD izašao sa 57-43, Cenićka već proglašava krađu. biće cirkusa.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 07 Okt 2018, 20:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
Dce/02 je napisao:
veljo1981 je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
veljo1981 je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
Ja bas kontam kako je negledljiva
Ti glasaj za Zeljku

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Cekam onu SDS plavojku da stasa :-D
Jbg ne pratim pa ne znam koja je
S ovom mojom bi se mogli busati s Hrvatima kome predsjedava bolja pi

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
RistićkaSlika

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
E ta nosta drugo..još ono kad žuri na posao...ja to ubrajam u prefercijalne glasove

Poslano sa mog 5023F koristeći Tapatalk


Poslednji put menjao mimikrija dana 07 Okt 2018, 20:07, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 07 Okt 2018, 20:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
210.000 prebrojanih, 120.000 - 90.000


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 07 Okt 2018, 20:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2730
Ova Cenicka je kraljica, steta samo sto je nisu uparili sa Mekticem. Sve zna, svi drugi budale, lopovi, neznalice.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 07 Okt 2018, 20:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Dce/02 je napisao:
Veljo, dobra je cka :), ne zezaj

Послато са LG-D605 уз помоћ Тапатока
Mozda je samo na ovoj slici ogadna, nekako okrugla glavurda, ne znam ko je inace, totalno sam operisan od politike
Uglavnom kakva god da je nije do koljena Bilji

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
  
 
 [ 8671 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288 ... 434  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], ByteDance [Bot] i 0 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs