banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 15 Jun 2024, 20:38

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5975 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223 ... 299  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 29 Avg 2020, 13:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26569
Lokacija: Banja Luka
http://nebojsavukanovic.info/nevjerovat ... -i-dodiku/

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2020, 14:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31235
Lokacija: Je Suis Ahmed
:lol:

Gledao sam ovo.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2020, 15:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26569
Lokacija: Banja Luka
https://www.glassrpske.com/lat/novosti/ ... pdp/330348
Stranci su unistili SDS da bi ti mogao vladati...

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2020, 16:43 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1478
Jesu, ali nisu do kraja za ovo sad su se sami pobrinuli, nije im Dodik za to kriv. Totalni kolaps SDS-a krece kad su legli na grdjansku, multikulti, hajde da se volimo, rudu 2012. godine sa mister Bosic, a i PDP ih je dobro iskoristio, mora se priznati. Do tada se SDS solidno drzao na lokalu, ovo poslije je istorija.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2020, 16:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26569
Lokacija: Banja Luka
Tabako Pit je napisao:
Jesu, ali nisu do kraja za ovo sad su se sami pobrinuli, nije im Dodik za to kriv. Totalni kolaps SDS-a krece kad su legli na grdjansku, multikulti, hajde da se volimo, rudu 2012. godine sa mister Bosic, a i PDP ih je dobro iskoristio, mora se priznati. Do tada se SDS solidno drzao na lokalu, ovo poslije je istorija.

SNSD je na multikulti rudi zajasio i jos nije sisao, zasto ne ici isprobanim Dodikovim receptom?

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2020, 17:13 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39481
Lokacija: Месечева икра
Zato što Bosić/Govedarica/Šarović nisu ni do koljena Dodiku.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2020, 17:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3123
skeva je napisao:
Tabako Pit je napisao:
Jesu, ali nisu do kraja za ovo sad su se sami pobrinuli, nije im Dodik za to kriv. Totalni kolaps SDS-a krece kad su legli na grdjansku, multikulti, hajde da se volimo, rudu 2012. godine sa mister Bosic, a i PDP ih je dobro iskoristio, mora se priznati. Do tada se SDS solidno drzao na lokalu, ovo poslije je istorija.

SNSD je na multikulti rudi zajasio i jos nije sisao, zasto ne ici isprobanim Dodikovim receptom?


Baš zato, ali oni nikako da nauče.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2020, 17:35 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1478
Zato sto oni nisu Dodik i sto nije isti istorijski trenutak, a i nije Dodik bio nesto ekstra multikulti. Mozda na pocetku, cim se visoki predstavnik makao sa scene i pritisak popustio i Dodik je poceo da se mijenja.

Nema vece preverzija od ove da je Dodik rasturio SDS. Jbte isti im ljudi doveli stranku do propasti a i dalje ih vode i samo vicu Dodik je kriv, a istovremeno su im ti isti uhljebljeni svo ovo vrijeme na drzavnom nivou. Ako nisu bio u stanju da ljude okupis i zadrzis oko neke ideje, koristi bilo cega trebo si da odes, u stvari trebalo je da ih SDS makne da je bilo pameti. Doveli su stranku to toga da nije u stanju uopste da ima kandidata za gradonacelnik Banjaluke i da se spusti na taj nivo da mora da podrzava malog youtubera a svo vrijeme im puna usta Dodika.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2020, 18:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26569
Lokacija: Banja Luka
_зока je napisao:
Zato što Bosić/Govedarica/Šarović nisu ni do koljena Dodiku.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

To je istina

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2020, 18:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26569
Lokacija: Banja Luka
Tabako Pit je napisao:
Zato sto oni nisu Dodik i sto nije isti istorijski trenutak, a i nije Dodik bio nesto ekstra multikulti. Mozda na pocetku, cim se visoki predstavnik makao sa scene i pritisak popustio i Dodik je poceo da se mijenja.

Nema vece preverzija od ove da je Dodik rasturio SDS. Jbte isti im ljudi doveli stranku do propasti a i dalje ih vode i samo vicu Dodik je kriv, a istovremeno su im ti isti uhljebljeni svo ovo vrijeme na drzavnom nivou. Ako nisu bio u stanju da ljude okupis i zadrzis oko neke ideje, koristi bilo cega trebo si da odes, u stvari trebalo je da ih SDS makne da je bilo pameti. Doveli su stranku to toga da nije u stanju uopste da ima kandidata za gradonacelnik Banjaluke i da se spusti na taj nivo da mora da podrzava malog youtubera a svo vrijeme im puna usta Dodika.

Medjunarodna zajednica je unistila SDS, Dodik je samo mali od palube koji je bio pogodan zbog multikulti fazona. I uradio im je posao, RS je sada neodrziva, ekonomski zavisna i korumpirana drzava u drzavi, nesposobna da ponudi argumente za nezavisnost.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2020, 19:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6053
Niti ko od svjetskih sila podržava nezavisnost RS.
Kao ni sama Srbija.
Ta priča Dodika o nezavisnosti prolazi samo kod likova koji se napale čim čuju nešto tako.
Čak ni visoki predstavnik ne kažnjava Dodika zbog tih priča,znaju da su šuplje.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2020, 20:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26569
Lokacija: Banja Luka
boban1982 je napisao:
Niti ko od svjetskih sila podržava nezavisnost RS.
Kao ni sama Srbija.
Ta priča Dodika o nezavisnosti prolazi samo kod likova koji se napale čim čuju nešto tako.
Čak ni visoki predstavnik ne kažnjava Dodika zbog tih priča,znaju da su šuplje.

Dok je Dodik tu znaju da nema prave opasnosti od rjesavanja pitanja RSa. Supljak majstor koji odrzava tenzije potrebne za ovaj prostor.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2020, 20:55 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1478
skeva je napisao:
Tabako Pit je napisao:
Zato sto oni nisu Dodik i sto nije isti istorijski trenutak, a i nije Dodik bio nesto ekstra multikulti. Mozda na pocetku, cim se visoki predstavnik makao sa scene i pritisak popustio i Dodik je poceo da se mijenja.

Nema vece preverzija od ove da je Dodik rasturio SDS. Jbte isti im ljudi doveli stranku do propasti a i dalje ih vode i samo vicu Dodik je kriv, a istovremeno su im ti isti uhljebljeni svo ovo vrijeme na drzavnom nivou. Ako nisu bio u stanju da ljude okupis i zadrzis oko neke ideje, koristi bilo cega trebo si da odes, u stvari trebalo je da ih SDS makne da je bilo pameti. Doveli su stranku to toga da nije u stanju uopste da ima kandidata za gradonacelnik Banjaluke i da se spusti na taj nivo da mora da podrzava malog youtubera a svo vrijeme im puna usta Dodika.

Medjunarodna zajednica je unistila SDS, Dodik je samo mali od palube koji je bio pogodan zbog multikulti fazona. I uradio im je posao, RS je sada neodrziva, ekonomski zavisna i korumpirana drzava u drzavi, nesposobna da ponudi argumente za nezavisnost.


Jbte argumenta medjunarodna zajednica je unistila SDS kao da ta ista medjunarodna zajednica svo ovo vrijeme ne unistava i RS. Nije ni Dodik nista prihvatio sto je htio vec sto je sila natjerala ista ta koja je ove otjerala.
Ova skalamerija od nazovi drzave je isto tako neodrziva, ekonomski i politicki zavisna i korumpirana i uz to protektorat nesposobna za nezavisnost, sta cemo s tim. Zar stvarno imate iluziju da imate sa kim drzavu praviti i da treba popustati, da ce nam biti bolje ako se prekrstimo u gradjane bosance jer te nece drugacijeg prihvatiti.
Cemu vam tolika potreba da se dokaze da je nezavisno nemoguca sta vi time dobijate, hocel vam sutra biti bolje ako i Dodik izadje i kaze da nece nezavisnosti. Vise pricate o nezavisnosti nego Dodik. I ko kaze da mora biti sutra mozda bude za 50 godina, mozda i ne bude ali treba biti cilja.
Najebali smo u dvije jugoslavije zrtvujuc svoj identitet i drzavnost za bracu po materi blizanki i sta sad trebamo precutno isto zrtvovati i u trecoj sa novim ocem gradjanske bosanske nacije novim Brozom Stanivukovicem licno.

I jbga ne moze sad Dodik biti mali od palube, mali od palube je vec imenovan. Nije Dodik gledao titanik 22 puta nije zasluzio


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2020, 19:05 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1478
Dodik: Tražiću da BiH premjesti Ambasadu u Jerusalim

E ovo mu je najbolja incijativa ikad, sad neka ona dva bosnjaka u predsjednistvu objasne amerima sto ovo nije dobro :lol: :lol: :lol:

https://www.nezavisne.com/novosti/bih/D ... lim/620019


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2020, 19:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31235
Lokacija: Je Suis Ahmed
Simpatičan potez, ali jesi li se zapitao zašto recimo Berlin, Pariz, London još uvijek nisu prebacili ambasade u Jerusalim? Mislim, to su sile i ničije odobrenje ne trebaju za taj potez.

Ovo samo pokazuje da dragi vođa voli samo dobro da se zeza.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2020, 21:00 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1478
Ebga filozofe zezas, kave veze ima i sta ako nisu, od tih sila u realnom svijetu nista ne zavisi tamo gdje se Izrael pita. Kako prodje ona rezoluciji u UN-u kad su ovi mlatili palestince zadnji put, ono zesce ne ove redovne aktivnosti.
Sila je samo ova sto je natjerala Srbiju da prebaci ambasadu a jos veca sila je Izrael koji je tu silu na to natjerao. Ko da se Berlin, Pariz, London mozda nesto znacajno pobunio sad kad Srbija seli ambasadu. Jesu, osuli drvlje i kamenje na Vucica nema sta, evo ga iz EU izbacili, hocu rec pregovora. Bas ce nama Turci i Arapi donijet nesto dobro ako se vec EU sa njima kurva, jest hoce poslat mudzahedina u slucaju potrebe.
Ja Americku politiku ne mirisem, niti su nam Izraelci neki prijatelji, ali u ovome gdje nas nista ne kosta sto ne pokazat dobru volju, kad smo vec kod sile. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2020, 23:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2013, 12:48
Postovi: 1567
Tabako Pit je napisao:
Dodik: Tražiću da BiH premjesti Ambasadu u Jerusalim

E ovo mu je najbolja incijativa ikad, sad neka ona dva bosnjaka u predsjednistvu objasne amerima sto ovo nije dobro :lol: :lol: :lol:

https://www.nezavisne.com/novosti/bih/D ... lim/620019


Uh, odoh kenjati.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2020, 04:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15308
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Tabako Pit je napisao:
Dodik: Tražiću da BiH premjesti Ambasadu u Jerusalim

E ovo mu je najbolja incijativa ikad, sad neka ona dva bosnjaka u predsjednistvu objasne amerima sto ovo nije dobro :lol: :lol: :lol:

https://www.nezavisne.com/novosti/bih/D ... lim/620019

A šta mi imamo od toga

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2020, 07:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5039
Lokacija: Gradiška
A kad smo šta imali od ovakvih njegovih impuslivnih refleksa!?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2020, 07:41 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12141
I onda kaže Komšo, kad ti je stalo do Amera ajde da priznamo Kosovo... :lol:

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5975 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223 ... 299  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs