banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 06 Jun 2024, 02:02

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5854 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217 ... 293  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 12 Sep 2021, 22:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 5803
Lokacija: Banja Luka
baki je napisao:
Daj wizzy presmjesan si lik.

Ti kao Dodik,nisam kriminalac,ako jesam evo osudite me i dokazite, a njegov covjek sudija...

Pusti suplju, meni ne treba Stanivukovic da kaze ko je i sta Amidzic.

Ja imam primjer tetka, grad napravio igraliste, isto poslije sudom pripalo njegovoj porodici, i da se isto ne bi rusuilo zamjenik ga savjetovao da trazi 1mil KM, pa kad grad uplati,vrarice njemu pola.

Sve ovo sto Drasko prica danas grad zna odavno,mala smo mi sredina ljudi. Jos 10 ovakvih prica ti kruzi i ua Vodovod i Toplanu i gdje god se moze drzava zakinuti.

Al prejak si,nije dok se ne osudi :lol: Pa dok je SNSD na vlasti nece se osuditi niti jedan njihov clan,bivsi ili sadasnji taman da je ne znam sta uradio bar je to svima jasno.

Nevjerovatno je to da je lik doktor nauka, a tako se ponašao i naivno poslovao. Pa SNSD bi profitirao kad bi njega i slične njemu otjerao već sutra.

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Sep 2021, 22:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7891
Lokacija: Mejdan
Što ti je nevjerovatno?
Danas svako može biti doktor nauka.
Kad vidim ko sve predaje na fakultetima mogu samo reći jadna djeca (čast izuzecima među profesorima, kojih srećom ima).

Tako se ovaj Amidžić ponašao kako se ponašao.
Ko je mogao predvidjeti da će Igor izgubiti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Sep 2021, 23:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6181
baki je napisao:
Daj wizzy presmjesan si lik.

Ti kao Dodik,nisam kriminalac,ako jesam evo osudite me i dokazite, a njegov covjek sudija...

Pusti suplju, meni ne treba Stanivukovic da kaze ko je i sta Amidzic.

Ja imam primjer tetka, grad napravio igraliste, isto poslije sudom pripalo njegovoj porodici, i da se isto ne bi rusuilo zamjenik ga savjetovao da trazi 1mil KM, pa kad grad uplati,vrarice njemu pola.

Sve ovo sto Drasko prica danas grad zna odavno,mala smo mi sredina ljudi. Jos 10 ovakvih prica ti kruzi i ua Vodovod i Toplanu i gdje god se moze drzava zakinuti.

Al prejak si,nije dok se ne osudi Pa dok je SNSD na vlasti nece se osuditi niti jedan njihov clan,bivsi ili sadasnji taman da je ne znam sta uradio bar je to svima jasno.
Odlicno... neka ga tetak prijavi, do tada je sve rekla kazala. Iskreno, meni je prica nerealna. Igraliste kosta cc 50 000KM (ako me pamcenke dobro sluzi, kad su odgovorone kompanije gradile) , a da grad plati milion KM za neko igraliste. Bolje ga srusiti i na drugom placu napraviti novo.. Ne kazem da se to nije desilo, ali ja u to ne mogu povjerovati.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Sep 2021, 23:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6181
ssaassaa je napisao:
baki je napisao:
Daj wizzy presmjesan si lik.

Ti kao Dodik,nisam kriminalac,ako jesam evo osudite me i dokazite, a njegov covjek sudija...

Pusti suplju, meni ne treba Stanivukovic da kaze ko je i sta Amidzic.

Ja imam primjer tetka, grad napravio igraliste, isto poslije sudom pripalo njegovoj porodici, i da se isto ne bi rusuilo zamjenik ga savjetovao da trazi 1mil KM, pa kad grad uplati,vrarice njemu pola.

Sve ovo sto Drasko prica danas grad zna odavno,mala smo mi sredina ljudi. Jos 10 ovakvih prica ti kruzi i ua Vodovod i Toplanu i gdje god se moze drzava zakinuti.

Al prejak si,nije dok se ne osudi Pa dok je SNSD na vlasti nece se osuditi niti jedan njihov clan,bivsi ili sadasnji taman da je ne znam sta uradio bar je to svima jasno.

Nevjerovatno je to da je lik doktor nauka, a tako se ponašao i naivno poslovao. Pa SNSD bi profitirao kad bi njega i slične njemu otjerao već sutra.
Sta tacno mislis pod naivno poslovanje?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Sep 2021, 23:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6181
jovic23 je napisao:
Bitno da je kampanja za 2022. počela i kod jednih i kod drugih a vi u BL se komotno do tad možete jebati koliko vidim
To sam rekao prvu noc kad je ovaj nesretnik pobjedio.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Sep 2021, 00:27 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 11 Okt 2020, 16:15
Postovi: 774
Daj da pokrenemo neki GoFundMe za tih usranih 50m asfalta ispred zgrade


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Sep 2021, 00:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7187
Odgledao sam cijeli predizborni skup, i od svega sam shvatio da je Đoko ekvator uložio pare u pravom trenutku.

Jasno je da Draško odlično koristi te rekla-kazala priče, takođe je jasno da od tih njegovih krivičnih prijava nikad neće biti ništa jer ništa od toga nije moguće dokazati bez direktnog priznanja nekog od učesnika, a čak i u tom slučaju rezultat je neizvjestan, na nekom "poštenom" sudu.
No, zgodno to njemu dođe u kampanji tako da ok, priča je super i narod koji kliče isto super.

Inače previše ljigavo i nezanimljivo, kao govornik treba još puno pure pojest' pa da može parirati Mili.

Sa druge strane, u mojoj ulici i dalje sve raskopano, mjesec dana od kako je probijen rok za završetak radova na čije otvaranje je, naravno došao da se slika i kurči našim parama.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Sep 2021, 02:18 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12138
Cesta u šumi kod Trapista nikad gora. Ogromne udarne rupe, a padina kod Posljednje šanse je postala klizište...

Na cesti od Incela do Vrbanje takođe udarne rupe...

Sramota...........

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Sep 2021, 07:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2013, 12:48
Postovi: 1566
Rocker je napisao:
Inače previše ljigavo i nezanimljivo, kao govornik treba još puno pure pojest' pa da može parirati Mili.


Mili ne može niko parirati, jer čim zine slaže. :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Sep 2021, 18:13 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1471
Ovo bi onaj isti Drasko koji je znao pricati o zloupotrebi sluzbenog polozaja za licnu promociju i kampanju. Hajd ako je vec kao gradonacelnik htio praviti predstavu od izvjestaja, cemu Radovic na skupu, jos isti Radovic koji je zajedno sa tim o kojima je Drasko pricao do juce duvao u istu tikvu. Radovic jedan od osnivac bas tog Euros osiguranja. Veci efekat bi bio da je izasao tim za reviziju i procitao to nesto sto su imali a i to su izgleda prepisali sa Vaskovicevog sajta, to o cemu je Drasko pricao je Vaskovic napisao jos u novembru prosle godine.

Izgleda ovo i za Draska isforsirano, prije neki dana ga Vaskovic prozvao da se Drasko uhvatio u kolo sa tajkunima ili da nije Mile dobio koji poen u anketama na konto Smita.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Sep 2021, 20:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4399
Sve je Dakić rekao kako jeste

http://slobodanvaskovic.blogspot.com/20 ... ecava.html

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Sep 2021, 20:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3818
E ako se ovaj izrod javio onda mora da radi nesto kako treba.


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Sep 2021, 21:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6181
Evo Amidzic sve fino objasnio. Puno ljepse napisano od mojih par postova od sinoc, ali manje vise.. to je to.

https://banjaluka.net/amidzic-gradonace ... g-drustva/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Sep 2021, 22:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 5803
Lokacija: Banja Luka
Daj wizzy pretjerujes, ovog Amidžica se trebao SNSD riješiti davno. Lik je antipatican skroz, ne voli ga niko u gradu, a rekao bi da je najormazeniji lik i u SNSD-u.

On u ovom tekstu onih drugih 5 firmi nije ni spomenuo pa se iz toga da zaključiti da je bio vlasnik, vjerujem da bi demantovao to da nije. Samo je za Euros rekao da nije od 2019. akcionar.

Ako je tacno da je bio zamjenik gradonačelnika i uz to imao sve ovo onda nemam riječi. Bilo bi dobro da to sve Draško preda na sud pa neka oni odlučuju ko je u pravu. Samo i Draško se okružio nesposobnjakovićima pa nisam optimista da će ovo sve dobiti sudski epilog.

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Sep 2021, 22:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2013, 12:48
Postovi: 1566
wizzy_bl je napisao:
Evo Amidzic sve fino objasnio. Puno ljepse napisano od mojih par postova od sinoc, ali manje vise.. to je to.

https://banjaluka.net/amidzic-gradonace ... g-drustva/


Šta je objasnio ?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Sep 2021, 22:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7187
Занимљиво је да га васке и дакић пљују, дакле престао је “помагати”.

Дакић је исти чланак могао написати озбиљније и уљудније, тачно се види да је имао намјеру испровоцирати и извријеђати мало магаренце.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Sep 2021, 00:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23506
Radović svjedok pokajnik? :D

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Sep 2021, 05:35 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39469
Lokacija: Месечева икра
ssaassaa je napisao:
Daj wizzy pretjerujes, ovog Amidžica se trebao SNSD riješiti davno. Lik je antipatican skroz, ne voli ga niko u gradu, a rekao bi da je najormazeniji lik i u SNSD-u.


Tebi je ovaj Amidžić baš stao na žulj obzirom da ne propuštaš priliku da ga popljuješ. Generalno o liku ne znam ništa, niti sam čuo nešto o njemu. Vizuelno je prijemčiv, pristojno se izražava, ne vežu se neki skandali uz njegovo ime (ovo neki dan rečeno na predizbornom skupu niko normalan ne može uzeti ozbiljno).
Pored živog Đajića u banjalučkom SNSD-u ti Amidžića navodiš kao najomraženijeg.....garant imaš neke lične razloge.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Sep 2021, 05:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6181
Pečenko je napisao:
wizzy_bl je napisao:
Evo Amidzic sve fino objasnio. Puno ljepse napisano od mojih par postova od sinoc, ali manje vise.. to je to.

https://banjaluka.net/amidzic-gradonace ... g-drustva/


Šta je objasnio ?
Pa objasnio populisticko ponasanje Draska Stanivukovica i kako covjek bezveze etiketira ljude te ih naziva kriminalcima.

Ajd sad ti objasni sta su Tim za reviziju i Drasko dokazali sa ovim cirkusom u nedjelju?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Sep 2021, 07:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4907
Lokacija: 78000
_зока je napisao:
ssaassaa je napisao:
Daj wizzy pretjerujes, ovog Amidžica se trebao SNSD riješiti davno. Lik je antipatican skroz, ne voli ga niko u gradu, a rekao bi da je najormazeniji lik i u SNSD-u.


Tebi je ovaj Amidžić baš stao na žulj obzirom da ne propuštaš priliku da ga popljuješ. Generalno o liku ne znam ništa, niti sam čuo nešto o njemu. Vizuelno je prijemčiv, pristojno se izražava, ne vežu se neki skandali uz njegovo ime (ovo neki dan rečeno na predizbornom skupu niko normalan ne može uzeti ozbiljno).
Pored živog Đajića u banjalučkom SNSD-u ti Amidžića navodiš kao najomraženijeg.....garant imaš neke lične razloge.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

Garant ga oborio na ispitu ..vise puta :lol:

_________________
U životu je važno biti BORAC!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5854 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217 ... 293  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs