banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 27 Jun 2026, 18:12 Danas je 27 Jun 2026, 18:12

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 5880 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 ... 294  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 18 Jan 2021, 20:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6948
Choban je napisao:
Imaš ljudi koji su dobijali uvećanu platu i stimulacije, a nisu izlazili iz kancelarije.

Zašto bih lupao?
Pa imaš po institucijama i javnim preduzećima masu ljudi koji dobijaju kojekakve stimulacije, a ne mrdaju iz kancelarija.
Pa je li jednom ministru isplaćivana bruto plata, umjesto neto plate?
Ko može, vrda, jebi ga.
Ma sve ok..ali nema sanse da sekretarica ima platu preko 2500.


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jan 2021, 20:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5389
Lokacija: Gradiška
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Alek ipak polako pravi drzavu od jednog potpuno devastiranog sistema i urusene drzave...


Da se prekrstim i lijevom i desnom!


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jan 2021, 20:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
ne daj se Čobi, izdrži Pfc!

skupljaj ključeve od voznog parka, otvaraj pametna stajališta, priređuj hepi auers, hepi frajdej i stjupid mandej...taman posla još da se Draško bavi pizdarijama pisanja još i nekih jebenih pravilnika!


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jan 2021, 20:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9616
wizzy_bl je napisao:
Choban je napisao:
Imaš ljudi koji su dobijali uvećanu platu i stimulacije, a nisu izlazili iz kancelarije.

Zašto bih lupao?
Pa imaš po institucijama i javnim preduzećima masu ljudi koji dobijaju kojekakve stimulacije, a ne mrdaju iz kancelarija.
Pa je li jednom ministru isplaćivana bruto plata, umjesto neto plate?
Ko može, vrda, jebi ga.
Ma sve ok..ali nema sanse da sekretarica ima platu preko 2500.

Pa imaš načina, od izmišljanja imena funkcije (npr. nije sekretarica, već stručni saradnik...), što nosi i drugi koeficijent, pa do dodataka na osnovu otežanih uslova rada, složenih poslova, stimulacija...
I to nisu ni Draško Stanivuković ni Igor Radojičić krivi za to, obojica su naslijedili takvo stanje.

Ovdje nije belaj što neka sekretarica ima platu 2 milje, već je belaj što 2 milje nemaju mnogi u realnom sektoru koji takvu platu i zaslužuju.


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jan 2021, 20:24 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
ferdinand je napisao:
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
On treba biti krajnje nesposoban pa da recimo izgubi sledece izbore, naprotiv i ja mislim da je on kopija AV i ako je tako, sa tim nemam problem, Alek ipak polako pravi drzavu od jednog potpuno devastiranog sistema i urusene drzave...


Nedljo... :lol:

Mozda ste ipak dovoljno mladi da se ne sjecate Srbije iz sredine devedestih i krajem istih godina, zato razumijem reakciju...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jan 2021, 20:46 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1826
Choban je napisao:
wizzy_bl je napisao:
Choban je napisao:
Imaš ljudi koji su dobijali uvećanu platu i stimulacije, a nisu izlazili iz kancelarije.

Zašto bih lupao?
Pa imaš po institucijama i javnim preduzećima masu ljudi koji dobijaju kojekakve stimulacije, a ne mrdaju iz kancelarija.
Pa je li jednom ministru isplaćivana bruto plata, umjesto neto plate?
Ko može, vrda, jebi ga.
Ma sve ok..ali nema sanse da sekretarica ima platu preko 2500.

Pa imaš načina, od izmišljanja imena funkcije (npr. nije sekretarica, već stručni saradnik...), što nosi i drugi koeficijent, pa do dodataka na osnovu otežanih uslova rada, složenih poslova, stimulacija...
I to nisu ni Draško Stanivuković ni Igor Radojičić krivi za to, obojica su naslijedili takvo stanje.

Ovdje nije belaj što neka sekretarica ima platu 2 milje, već je belaj što 2 milje nemaju mnogi u realnom sektoru koji takvu platu i zaslužuju.


Drale
''plate funkcionera dovesti u visinu dvije prosječne plate u realnom sektoru, te uvećanje pet odsto u odnosu na kriterijum broj stanovnika jedinice lokalne samouprave''

Sreca sekin pa nije funkcioner


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jan 2021, 20:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2730
kosta je napisao:
ne daj se Čobi, izdrži Pfc!

skupljaj ključeve od voznog parka, otvaraj pametna stajališta, priređuj hepi auers, hepi frajdej i stjupid mandej...taman posla još da se Draško bavi pizdarijama pisanja još i nekih jebenih pravilnika!
Pa bolje i to nego da opet ide kidat asfalt :D

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jan 2021, 20:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9616
Ili da sutra pliva za krst...


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jan 2021, 20:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
Cek cek, kako i zasto nece plivati za krst? Ne kvarite mi dan vise, ionako je ponedjeljak.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jan 2021, 21:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31563
Lokacija: Je Suis Ahmed
Nije dobio blagoslov vjerovatno.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jan 2021, 21:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9616
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
ferdinand je napisao:
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
On treba biti krajnje nesposoban pa da recimo izgubi sledece izbore, naprotiv i ja mislim da je on kopija AV i ako je tako, sa tim nemam problem, Alek ipak polako pravi drzavu od jednog potpuno devastiranog sistema i urusene drzave...

Nedljo... :lol:

Mozda ste ipak dovoljno mladi da se ne sjecate Srbije iz sredine devedestih i krajem istih godina, zato razumijem reakciju...

Iako Alek gotovo svakodnevno pretjeruje na kvadrat, čuj mene kvadrat, na kub i iako ima masu loših poteza neke stvari su uspjeli uraditi kako treba.
Prije svega, privlačenje nekih zanimljivih investitora (ne govorim o izrabljivačima, već o firmama koje imaju zanimljive plate), rast u pojedinim segmentima...
Ja se sjećam Srbije sa kraja 90-ih, za neke dijelove je BiH bila zapad, sada su ti dijelovi daleko ispred BiH.


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jan 2021, 21:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
seven je napisao:
Cek cek, kako i zasto nece plivati za krst? Ne kvarite mi dan vise, ionako je ponedjeljak.
Skupila se, da ne kažem šta. Muda.


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jan 2021, 21:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9616
seven je napisao:
Cek cek, kako i zasto nece plivati za krst? Ne kvarite mi dan vise, ionako je ponedjeljak.

Ko kaže da neće?
Valjda sutra pred plivanje izvlače ko će plivati, ako se ne varam.
Ne privlači me kupanje u Vrbasu zimi, pa nisam plivao za krst.
A i ja vaki debeli samo bi svu vodu izbacio prilikom skoka, pa bi se svi praćakali u plićaku.
A i ljepše na Vrućici za moje stare kosti.


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jan 2021, 21:10 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Choban je napisao:
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
ferdinand je napisao:
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
On treba biti krajnje nesposoban pa da recimo izgubi sledece izbore, naprotiv i ja mislim da je on kopija AV i ako je tako, sa tim nemam problem, Alek ipak polako pravi drzavu od jednog potpuno devastiranog sistema i urusene drzave...

Nedljo... :lol:

Mozda ste ipak dovoljno mladi da se ne sjecate Srbije iz sredine devedestih i krajem istih godina, zato razumijem reakciju...

Iako Alek gotovo svakodnevno pretjeruje na kvadrat, čuj mene kvadrat, na kub i iako ima masu loših poteza neke stvari su uspjeli uraditi kako treba.
Prije svega, privlačenje nekih zanimljivih investitora (ne govorim o izrabljivačima, već o firmama koje imaju zanimljive plate), rast u pojedinim segmentima...
Ja se sjećam Srbije sa kraja 90-ih, za neke dijelove je BiH bila zapad, sada su ti dijelovi daleko ispred BiH.

To je to, njegovo preseravanje je nesto drugo, ali Srbija je bila potpuno unistena drzava, mi smo devedesetih godins za njih bili Kalifornija, na zalost danas mi debelo zaostajemo za Srbijom...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jan 2021, 21:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9616
Pa samo treba uporediti koliko se slilo stranih investicija u Srbiju zadnjih nekoliko godina, a koliko u BiH i sve će biti jasno.


Poslednji put menjao Choban dana 18 Jan 2021, 21:21, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jan 2021, 21:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
:lol: ma prvi su u svijetu. imaju najmanji negativan rast.


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jan 2021, 21:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3190
Eto, on je htio plivati ali ne daju mu, plaky


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jan 2021, 21:31 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40521
Lokacija: Месечева икра
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
ferdinand je napisao:
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
On treba biti krajnje nesposoban pa da recimo izgubi sledece izbore, naprotiv i ja mislim da je on kopija AV i ako je tako, sa tim nemam problem, Alek ipak polako pravi drzavu od jednog potpuno devastiranog sistema i urusene drzave...


Nedljo...

Mozda ste ipak dovoljno mladi da se ne sjecate Srbije iz sredine devedestih i krajem istih godina, zato razumijem reakciju...
Srbija je sada provod države, devedesetih je bila Amerika za ovo sad.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jan 2021, 21:36 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Konkretno, na sta mislis...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jan 2021, 22:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9616
Možda misli na "godinu kulture" :iconbiggrin:


https://vukajlija.com/godina-kulture/212471


Vrh
  
 
 [ 5880 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 ... 294  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs