banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 04 Jun 2024, 23:17

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 915 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 46  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 13 Okt 2010, 01:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
STRATOKASTEL je napisao:
Citiraj:
Дај конкретан пример када су нас то Руси помагали а ми најебали?


Evo jedne sitnice:
Ulaskom Crvene Armije na teritoriju Jugoslavije u jesen 1944. ne samo da je pružena pomoć NOP-u, nego su se pripadnici iste armije na ruti napredovanja prema lokalnom stanovništvu ponašali kao okupatorska sila, bahato, pljačkajući sve do čega su mogli doći i silujući žene i djevojke skoro bez izuzetaka. Bila je poznata priča da prilikom ulaska u selo pokupe sve muškarce na jedno mjesto i održe im predavanje o "slavjanskoj slozi" a da za to vrijeme ostatak jedinice "obrađuje" žensku populaciju.


Какав је то аргумент? Лепо сам написао:

Citiraj:
Немојте само да потежете комунизам као аргумент.


Иначе, силовања и пљачкања су у Другом светском рату радили и Срби над Србима.

С друге стране, то су дела појединца. Овде је говор о држави Русији која помаже држави Србији.
Неки кажу да кад год је држава Русија помагала држави Србији, држава Србија је најебала.

А ја кажем да је то излизана, ничим потрекпљена, флоскула и желим да наведете конкретан пример када је то држава Русија помагала држави Србији, а ова најебала? Конкретан пример.

Citiraj:
Ima ona, kad vezane zatvorenike ko stoku vode u sibirski gulag, a jedan od njih govori: "eee da drug Staljin zna za ovo"; E takvi smo i mi, jebu nas, a mi mislimo da nas vole.


Иста та Русија је одвела и милионе Руса у сибирске гулаге. То не пије воде.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Okt 2010, 09:01 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2009, 21:43
Postovi: 598
A može li se postaviti pitanje kad je država Rusija pomogla državu Srbiju(SHS ili Jugoslaviju) i da smo vidjeli berićeta nekakvog od toga?

Citiraj:
Какав је то аргумент? Лепо сам написао:

Citiraj:
Немојте само да потежете комунизам као аргумент.


To je ipak argument.

_________________
Ko iskreno i strasno ljubi Istinu, Slobodu i Otadžbinu,
slobodan je i neustaršiv ko Bog, a prezren i gladan ko pas.

"Nacionalizam je zlo koje ne spaja nego razdvaja ljude, jer ih negira u njihovoj pravoj biti - čovječnosti" - MILAN KANGRGA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Okt 2010, 09:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
о томе колико су Руси помогли или одмогли можете у некој другој теми.
данас, између Америке и Русије свако нормалан би одабра`о Русију.
реалност је да смо ми сувише мали и да морамо имати јачег савезника.
Руси нам држе страну у свему, па је некако и логично да се окренемо њима а не неким Америма који су помагали наше непријатеље, бомбардовали нашу земљу и на крају распарчали ту нашу земљу.

тема је замишљена као мјесто гдје ће се говорити о повратку Русије на свјетску политичку сцену.
очигледно је да се Русија издигла из срања у ком се налазила прије пар година и да сада на мирне али и подмукле начине покушава да узурпира Европску унију коју је креирала управо Америка.
глупо је не мислити да ту не постоји интерес, он итекако постоји, али је сигурно да са већим утицајем Русије на ЕУ и сама Србија добија бољу позицију као први руски савезник.

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Okt 2010, 11:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:16
Postovi: 4065
Lokacija: Banja Luka - Starcevica
Ma zabole i Amere i Ruse za nama....

Rusi su sad kao za Dodika, jer im je dotični ''prodao'' NIRS i naravno da će da brane svoje interese.

Još sad kad potpišu ovo istraživanje da li ima nafte ili gasa na području RS...

Ebe se njima za nama. Bitno je da niko ne dira njihov interes.

Isti slučaj je i sa Amerima i Englezima i EU.

_________________
Srednjevekovni naucnik je tvrdio da je zemlja okrugla i da se okrece oko sunca. Za to je cula Sveta Inkvizicija i on beše izveden pred Sud i osuden. Kazna je bila strašna. Odveli su ga do kraja Sveta i gurnuli u ambis.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Okt 2010, 13:20 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2009, 21:43
Postovi: 598
DELLBOY je napisao:
Ma zabole i Amere i Ruse za nama....

Rusi su sad kao za Dodika, jer im je dotični ''prodao'' NIRS i naravno da će da brane svoje interese.

Još sad kad potpišu ovo istraživanje da li ima nafte ili gasa na području RS...

Ebe se njima za nama. Bitno je da niko ne dira njihov interes.

Isti slučaj je i sa Amerima i Englezima i EU.


Slažem se u podpunosti. Isto tako nezaboravimo da u Rusiji je glavana moneta US dolar. Toliko o ruskoj snazi a pametnom netreba puno da zaključi ko je gazda a ko sluga. Sav ovaj šou od KGB-ovca Putina je više šarada za ruse da ga bolje trpe a ne nekakva stvarna snaga koja će biti imperijalističkog karaktera pa da se u toj priči može naći Srbija i mili nam dio BiH.

_________________
Ko iskreno i strasno ljubi Istinu, Slobodu i Otadžbinu,
slobodan je i neustaršiv ko Bog, a prezren i gladan ko pas.

"Nacionalizam je zlo koje ne spaja nego razdvaja ljude, jer ih negira u njihovoj pravoj biti - čovječnosti" - MILAN KANGRGA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Okt 2010, 14:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:16
Postovi: 4065
Lokacija: Banja Luka - Starcevica
Zozon je napisao:
Slažem se u podpunosti. Isto tako nezaboravimo da u Rusiji je glavana moneta US dolar. Toliko o ruskoj snazi a pametnom netreba puno da zaključi ko je gazda a ko sluga. Sav ovaj šou od KGB-ovca Putina je više šarada za ruse da ga bolje trpe a ne nekakva stvarna snaga koja će biti imperijalističkog karaktera pa da se u toj priči može naći Srbija i mili nam dio BiH.


Platežno sredstvo u Rusiji je isključivo Rublja.

Ako imaš dolare i evriće, u prvu mjenjačnicu i promjeni u rublje da bih mogao bilo šta da kupiš.
Plus rublja raste iz dana u dan. Mislim da joj je kurs trenutni 38 rubalja - 1 evro.

Da Rusija nije velesila, tu se ne možemo složiti.

Ali kao što sam rekao ebe se njima za RS. Samo da se ne dira njihovo, tj NIRS

_________________
Srednjevekovni naucnik je tvrdio da je zemlja okrugla i da se okrece oko sunca. Za to je cula Sveta Inkvizicija i on beše izveden pred Sud i osuden. Kazna je bila strašna. Odveli su ga do kraja Sveta i gurnuli u ambis.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Okt 2010, 14:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
АЛЕКСАНДАР je napisao:
данас, између Америке и Русије свако нормалан би одабра`о Русију.

:lol:
De Boga ti reci mi zašto, pojasni mi bar jedan razlog?

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Okt 2010, 15:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
Је л` треба да пишем шта су нам Амери све радили?

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Okt 2010, 15:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
АЛЕКСАНДАР je napisao:
Је л` треба да пишем шта су нам Амери све радили?

To nam se desilo jer smu izabrali mutave i korumpirane Ruse, da smo bili u dure sa Amerima ne bi imali problema, ali Srbi su izabrali komunjare Slobu i Miru i kontali Rusi su uz nas, a Rus bi i rođenu sestru prodao za sto dolara, uostalom Rusi ne mogu da se ni o sebi brinu, a ne da valjaju nekom drugom.

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Okt 2010, 21:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2006, 09:31
Postovi: 2209
eugene of savoy je napisao:
АЛЕКСАНДАР je napisao:
Је л` треба да пишем шта су нам Амери све радили?

To nam se desilo jer smu izabrali mutave i korumpirane Ruse, da smo bili u dure sa Amerima ne bi imali problema, ali Srbi su izabrali komunjare Slobu i Miru i kontali Rusi su uz nas, a Rus bi i rođenu sestru prodao za sto dolara, uostalom Rusi ne mogu da se ni o sebi brinu, a ne da valjaju nekom drugom.


Sto $ ??? Mnogo je kume, ide to i za manje....

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i polugom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Okt 2010, 01:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
eugene of savoy je napisao:
АЛЕКСАНДАР je napisao:
Је л` треба да пишем шта су нам Амери све радили?

To nam se desilo jer smu izabrali mutave i korumpirane Ruse, da smo bili u dure sa Amerima ne bi imali problema, ali Srbi su izabrali komunjare Slobu i Miru i kontali Rusi su uz nas, a Rus bi i rođenu sestru prodao za sto dolara, uostalom Rusi ne mogu da se ni o sebi brinu, a ne da valjaju nekom drugom.


А када је то Слоба изабрао Русе и где?
До 1998 године Слоба је за Амере био човек мира и стабиности на Балкану, а односи тадашње СР Југославије и РФ на једном прилично танком новоу, управо због тога што се Слоба више ослањао на Вашингтон него на Москву.
Такође, поредити РФ тада и данас је смешно, јер се ради о две различите државе, две различите економије, два различита система.

Иначе, на аргумент да РФ није велесила рећи ћу само како је могуће да та РФ која није велесила промени уговор са британским БП-ом и Шелом о бушотинама нафте тако да је истима буквално одузела власништво над бушотинама (иако су у "90-тим потписали легална уговоре за власништво над бушотинама) и доделила исте Газпрому а при том БП и Шел не само да нису могли да се буне (иако се британска влада бунила) већ су пристали чак да легитимо прераде уговор тако да је Газпром сада власник бушотина а они само партнери и то само зато што требају Газпрому због научно-лабараторијских радова?
Мислим, да имате неке врло танке аргументе који нису нигде потковани а сличне су народним причама рекла - казала (као ово са доларом).

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Okt 2010, 16:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
http://www.nspm.rs/prenosimo/treba-li-r ... ato-q.html

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Okt 2010, 23:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
"Галеника" гради фабрику у Русији

Представници компаније "Галеника", руског "Фарминекса" и "ПСП Фармана" потписали протокол о изградњи фабрике лекова у Русији. Планирано је да фабрика буде изграђена за две године.

У Москви је потписан протокол о намерама између српске Галенике, руског Фарминекса и ПСП Фармана о изградњи фабрике лекова у Калушкој области.
galenika527.jpg

Протокол је потписан у оквиру заседања руско-српског међувладиног комитета за економску, трговинску и научно-техничку сарадњу.

Заменик директора Галенике Жарко Илић изјавио је да протокол утврђује обавезе све три стране: Галенике, као најстаријег произвођача лекова у Србији, Фарминекса, који је једног од националних дистрибутера лекова у Русији и ПСП Фармана, као грађевинског предузећа.

Према његовим речима, планирано је да изградња фабрике започне у априлу или мају наредне године, и да буде завршена за две године.

Најпре ће се градити објекат за производњу такозваних тврдих форми, таблета и капсула капацитета између 500 и 550 милиона годишње, а укупни капацитети би требало да донесу профит од 40 милиона евра на годишњем нивоу, рекао је Жарко Илић.

Илић је навео да је у Русији тешко радити и продавати лекове уколико фирма нема националну производњу и додао да постоји одлука владе, по којој ниво учешћа страних лекова на руском тржишту из иностранства са садашњих 70 одсто треба да буде смањен на 40 одсто.

"Знајући то, донели смо одлуку о изградњи фабрике. Конкуренција је огромна јер је годишња потрошња око 10,5 милијарди евра, док је из увоза између седам и седам и по одсто", казао је Илић.

"Галеника" наставља извоз у Русију

Жарко Илић је рекао да ће Галеника и после градње фабрике наставити да извози лекове на руско тржиште, јер је циљ да се повећава број радних места и у Београду, и у Русији.

Тржиште Русије је, како наводи, интересантно многим фармацеутским компанијама, будући да је на њему ове године остварен промет лекова вредан 10 милијарди евра.

"Од тога је 70 одсто из увоза и у том сегменту постоји и простор за нас", навео је Илић, додајући да је веома значајно што Галеника има подршку и власти у Србији, и домаћих банака.

Илић је рекао да је у плану и да се у Србији започне са производњом неких лекова који се за сада производе само у Русији.

Председник компаније "ПСП Фарман" Бранислав Грујић изјавио је да ће у градњу фабрике бити уложено између 15 и 20 милиона евра и да за сада постоје две локације за подизање нове фабрике - једна у околини Калуге, а друга у непосредној близини Москве.



ГРАДИМО И МИ У РУСИЈИ! :)

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Nov 2010, 20:07 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Jao ljudi manite se ćorava posla kakva crna Rusija! Rusi nam nisu nikada dobro donijeli a pomogli su nas samo kad smo im bili od velike koristi (Sremski front, Solunski front).
Ovu Rusiju što gledate na TV- u to je šarena laža, Rusija je osim u Peterburgu i Moskvi, doslovno kaljuga od zemlje u kojoj vlada velika bijeda i siromaštvo. To je zemlja nevjerovatnih krajnosti da na ulici možeš vidjeti klošare i pijanice što žicaju za votku, dok preko ulice tajkun priča na telefon u restoranu u kom je rezervacija 200 $. U neke dijelove grada koji ne pokazuju turistima ne zalazi ni policija pojede te mrak za 10 $. Ljudi su neviđeno napaljeni na Ameriku i njihove fazone i najradije bi se svi tamo iselili, a od 91 godine iselilo se preko 8 miliona Rusa a u kod njih vlada bijela kuga. Ajte razmislite da li išta u kući što imate je proizvedeno u Rusiji? Da li su Lade najprodavanija auta?
Rusija živi trenutno od nafte i gasa ali nije ni to vječno, SSSR je bio velesila ovo je blijeda kopija. Uzdajmo se u sebe a ne u druge, kad si tuđi sluga svejedno je jeli gazda Rus ili Amer..

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Nov 2010, 22:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
А шта ти имаш у кући МАДЕ ИН УСА?
Немој бит смјешан..
Што год си рекао у овом посту за Русију може се примјенит и на Америку.
Русија је послије Јељцина направила страшан напредак и то нико не спори.
Вратила се на свјетску политичку сцену и заузела мјесто које јој припада.

И како можеш рећи да Руси нису никад помогли?
Па хајд мало прелети кроз историју па ћеш видјет.

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Nov 2010, 22:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
АЛЕКСАНДАР je napisao:
И како можеш рећи да Руси нису никад помогли?
De prosvijetli me kad nam je to Rusija pomogla, tj kad smo to imali koristi od pomoći Rusije?
Ja znam da smo mi Srbi uglavnom najebali kad nam je Rusija pomagala; 14-te nebojte se Austrije mi smo tu, mi najebali njih nigdje oni se bave sobom, 41' zbog ljubavi prema rusima Srbi popušili komunizam i najebali ko nikad u istorij, 98' nebojte se natoa mi smo tu mi najebali njih nigdje, vjerovatno su i ušićarili nešto, a tako i ranije i danas, dok nas Rusi pomažu jebe nas ko stigne, a možda baš zbog Rusa da dokažu da ih ne jebu ni za suvu šljivu, kao što ih i ne jebu.

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Nov 2010, 23:00 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Citiraj:
А шта ти имаш у кући МАДЕ ИН УСА?

Bar deset stvari da ne nabrajam sad...

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Nov 2010, 23:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
Ко је помогао да Српска црква добије аутономију?
Ко је сво вријеме активно потпомогао Србију и Црну Гору да уђе у рат против Турака?
Шипак би се ми њих ослободили да их нису тукли руски топови.
И тад је велики број руских војника ратовао на нашој страни.

У I Свјетски рат су ушли због нас.
Велики број УЧЕНИХ Руса је тада избјегао у Србију и дословно продуховио српски народ.

Па онда II Свјетски рат, Тито ослободио Југославију је л`?
Црвена армија другар.

Е сад, нећу ја рећи да с времена на вријеме није било разлаза између нас и Руса..
Али сигурно нас нису никад бомбардовали и клали као неки којима се данас увлачимо у пак.

nepokoreni je napisao:
Bar deset stvari da ne nabrajam sad...


И баш МАДЕ ИН УСА?
Па ни јебени Американац више ништа нема МАДЕ ИН УСА. :lol:

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Nov 2010, 23:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
АЛЕКСАНДАР je napisao:
Па онда II Свјетски рат, Тито ослободио Југославију је л`?
Црвена армија другар.

O tome ti i govorim, komunizam
АЛЕКСАНДАР je napisao:
У I Свјетски рат су ушли због нас.

I bavili se sobom i međusobnim ubijanjem, a zna se ko nam je tad pomagao
АЛЕКСАНДАР je napisao:
Велики број УЧЕНИХ Руса је тада избјегао у Србију и дословно продуховио српски народ.

Pa ebote ovde smo mi pomogli tim pojedincima, prihvatili ih kao izbjeglice
АЛЕКСАНДАР je napisao:
Ко је помогао да Српска црква добије аутономију?

Vrlo važno :roll:
АЛЕКСАНДАР je napisao:
Шипак би се ми њих ослободили да их нису тукли руски топови.
И тад је велики број руских војника ратовао на нашој страни.

Da se osmansko carstvo nije već bilo urušilo, oslobodili bi se mi njih ko u prethodnih 500 godina u kojim su nam "braća"pomagala, a dobrovoljaca što je bilo nema veze sa Rusijom kao državom, bilo je i Rumuna pa šta?

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Nov 2010, 00:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
ма неда ми се расправљат, поготово с тобом. :D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sIkOayMLwVY[/youtube]

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 915 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 46  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs