banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Maj 2024, 09:08

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 915 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 46  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 03 Dec 2010, 20:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
Citiraj:
Сваки пут кад је Србија тражила помоћ и јаукала, Русија је помагала - онолико колико је могла.


jeste, npr. 1992 kad je bilo glasanje u savjetu bezbjednosti o sankcijama srbiji, rusija je bratski pomogla svojim glasom ZA SANKCIJE. potom, 1999 su takodje, onako bratski, pomogli time sto su rekli da "nece ucestvovati u bombardovanju srbije" (kakva pomoc velikog brata!). pa onda prije par godina, kad su bratski zavrnuli plin, sto se osjetilo jedino u istocnoevropskim zemljama, jer su zapadnoevropske imale poprilicne rezerve. pa onda bratska kupovina naftne industrije srbije po smijesnoj cijeni.
ne znam jesam li zaboravio jos koji izliv bratske ruske ljubavi.

Citiraj:
И да знаш сви Руси с којима сам био у контакту о Југославији причају у суперлативима, фали им више него нама. И сви су кивни на Горбачова с једне стране што је урадио све што је урадио и Јељцина са друге стране за све оно што није урадио.


recimo, na jelcinja su poslije podrske sankcijama srbiji 1992 bili toliko bijesni da su ga za inat ponovo izabrali za predsjednika na izborima 1996. ustvari, sisao je sa vlasti kad vise fizicki zbog bolesti nije mogao da obavlja svoju funkciju.

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Dec 2010, 20:26 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Nemoj bolan Milenko nisi u pravu, nemamo mi pojma....mi smo neinformosani...šta mi znamo.

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Dec 2010, 20:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2002, 17:16
Postovi: 2344
Lokacija: Moskva
Milanko Djeric je napisao:
Citiraj:
Сваки пут кад је Србија тражила помоћ и јаукала, Русија је помагала - онолико колико је могла.


jeste, npr. 1992 kad je bilo glasanje u savjetu bezbjednosti o sankcijama srbiji, rusija je bratski pomogla svojim glasom ZA SANKCIJE. potom, 1999 su takodje, onako bratski, pomogli time sto su rekli da "nece ucestvovati u bombardovanju srbije" (kakva pomoc velikog brata!). pa onda prije par godina, kad su bratski zavrnuli plin, sto se osjetilo jedino u istocnoevropskim zemljama, jer su zapadnoevropske imale poprilicne rezerve. pa onda bratska kupovina naftne industrije srbije po smijesnoj cijeni.
ne znam jesam li zaboravio jos koji izliv bratske ruske ljubavi.

Citiraj:
И да знаш сви Руси с којима сам био у контакту о Југославији причају у суперлативима, фали им више него нама. И сви су кивни на Горбачова с једне стране што је урадио све што је урадио и Јељцина са друге стране за све оно што није урадио.


recimo, na jelcinja su poslije podrske sankcijama srbiji 1992 bili toliko bijesni da su ga za inat ponovo izabrali za predsjednika na izborima 1996. ustvari, sisao je sa vlasti kad vise fizicki zbog bolesti nije mogao da obavlja svoju funkciju.


Nikad ja nisam pricao o bratskoj ljubavi, vec o pomoci.

Te 1992. godine sankcije nisu bile uvedene Srbiji vec Jugoslaviji koja se raspadala.
Rusija je bila ekonomski i politicki na koljenima i nije mogla ni sebi da pomogne. Zar nije zalosno da je Rusija glasala ZA da bi dobila kredite od MMF!!!!??????????
Naravno tada nisu ni znali sta je to i koliko ce ih skupo kostati.
Sada kada su svi ti dugovi vraceni, druga je prica.

Rusija nije zavrnula gas vec Ukrajina!!!!!!!!!!!!!!!!!
Svi mediji u RS i BiH su toliko pod uticajem zapadnih medija da su skoro sve informacije prenosile kako je to odgovaralo tadasnjoj proamerickoj vlasti u Kijevu.
Gas je slobodno isao iz Rusije svim krakovima, jedino je kolicina gasa koji ide preko Ukrajine bila smanjena za onu kolicinu koja ide Ukrajini. Umjesto da sve sto treba da ide dalje prema zapadu i isporucuje, Ukrajina je zatvorila izlaz istovremeno nesmetano koristeci kolicine koje joj trebaju.
Vidim da niste u toku dogadjaja.
Sjedi 1!

_________________
I don't like it's job !!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Dec 2010, 21:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
ti si rekao, citiram,

Citiraj:
Сваки пут кад је Србија тражила помоћ и јаукала, Русија је помагала - онолико колико је могла.


ja samo navodim neke primjere kad je srbija trazila pomoc i jaukala, a rusija nije pomogla. ni blizu.

Citiraj:
Te 1992. godine sankcije nisu bile uvedene Srbiji vec Jugoslaviji koja se raspadala.


:lol: :lol: :lol: :lol: sta sve rusofil nece smisliti da opravda "velikog brata"

Citiraj:
Rusija je bila ekonomski i politicki na koljenima i nije mogla ni sebi da pomogne. Zar nije zalosno da je Rusija glasala ZA da bi dobila kredite od MMF!!!!??????????


drugim rijecima, i rusima su blizi srcu americki dolari nego "bratska ljubav" prema srbiji. drago mi je da si svjestan toga

Citiraj:
Rusija nije zavrnula gas vec Ukrajina!!!!!!!!!!!!!!!!!


aha, dakle, umjesto informacijama iz citavog ostatka svijeta, o tome sta se tada desavalo treba da vjerujemo informacijama koje su dolazile iz rusije? jer je rusija, zaboga, tu bila neutralna ili sta?!

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Dec 2010, 22:14 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jan 2006, 11:47
Postovi: 1094
Lokacija: tamo daleko
Milanko Djeric je napisao:
ti si rekao, citiram,

Citiraj:
Сваки пут кад је Србија тражила помоћ и јаукала, Русија је помагала - онолико колико је могла.


ja samo navodim neke primjere kad je srbija trazila pomoc i jaukala, a rusija nije pomogla. ni blizu.

drugim rijecima, i rusima su blizi srcu americki dolari nego "bratska ljubav" prema srbiji. drago mi je da si svjestan toga

Citiraj:
Rusija nije zavrnula gas vec Ukrajina!!!!!!!!!!!!!!!!!


aha, dakle, umjesto informacijama iz citavog ostatka svijeta, o tome sta se tada desavalo treba da vjerujemo informacijama koje su dolazile iz rusije? jer je rusija, zaboga, tu bila neutralna ili sta?!


koliko znam sinny zivi u Rusiji :roll: Uostalom ako si procitao kako treba stoji da je Rusija pomagala - onoliko koliko je mogla - Rusija 1992 nije bila ono sto je danas
kome smo mi ikada "pomogli" , sta smo mi za Ruse ucinili da bi nam oni uopste imalo priskocili u pomoc bilo kada, sem sto ih neki konstantno "pljuju"
Uostalom Srbija bolje da se zapita zasto stalno mora da "jauce" i trazi pomoc, srpski narod nije uopste slozan, kao sto vidimo i na ovom forumu, niti ima zajednicke politicke ciljeve, niti izgleda moze doci pameti, eto nakon svega onaj Tadic ne zna nista drugo nego da se izvinjava svima redom? Sta je s tim rijesio? I onda ocekivati da majcica Rusija rijesi sve probleme, vrate Kosovo, da su iznad Boga i svemoguci, da se mi ponasamo i radimo kako hocemo ali oni odmah da ostavljaju svoje probleme (kojih imaju na pretek pa i ratova i svega im je preko glave) i priskacu Serbima u pomoc..A i neki Srbi bi goozicom na dvije stolice, da se udvore Amerima okrenu zapadnim silama samo da bi nas simpatisali a sa druge strane ocekuju da je Rusija uvijek tu kada zagusti i ako prijateljski zapadni NATO bude opet slucajno bacao bombe po Srbiji
Sto se tice medija , ma da iz citavog svijeta , pogotovo Amerika i neke zapadne EU zemlje poput Njemacke, prenose samo istinu i cinjenice nista drugo, to smo dozivjeli na sopstvenoj kozi tokom proteklog rata, gdje pokazuju poklane jadne muslimane i "dzenazu" sve sa krstovima i pravoslavnim svestenicima na video snimku :angry4:

_________________
Majka je ono što si, Majka je ono ko si, Majka je ona dubina u nama
Majka je ona suština sama, Majka je životu mati, Majka je da nas zauvijek prati
Majka je naša ljubav i raj
Majka je naš početak i kraj


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Dec 2010, 22:38 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Citiraj:
koliko znam sinny zivi u Rusiji

I moj zet je Britanac, pa nije znao ni na karti da nas nađe, nije znao ništa ni o bivšoj Jugi i mislio je da u Bosni žive samo Muslimani a da su ih Srbi napali, a da smo svi kolektivno divljaci i psihopate i da treba da se čuva jer mi ubijamo sve koji nisu Srbi....pa sad živi među Srbima i naučio srpski. Poštujem, živi čovjek u Rusiji ali ne znači da sve zna.
Citiraj:
Uostalom ako si procitao kako treba stoji da je Rusija pomagala - onoliko koliko je mogla - Rusija 1992 nije bila ono sto je danas

Andrej Kozirjev je bio šef ruske diplomatije tih godina a Srbe nije mogao očima da smisli, a više je bio u Beogradu od Karadžića. Pusti priču...
Citiraj:
A i neki Srbi bi goozicom na dvije stolice, da se udvore Amerima okrenu zapadnim silama samo da bi nas simpatisali a sa druge strane ocekuju da je Rusija uvijek tu kada zagusti i ako prijateljski zapadni NATO bude opet slucajno bacao bombe po Srbiji

Srećo moja dok smo tako radili 50 godina bili smo 4 sila Evrope i poštovao nas je čitav svijet i dobro smo živjeli, a sad smo sprdnja od banana država koju dribla ko stigne.

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Poslednji put menjao nepokoreni dana 03 Dec 2010, 22:49, izmenjena 3 puta

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Dec 2010, 22:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
Citiraj:
koliko znam sinny zivi u Rusiji


aha, i na koji nacin to mijenja bilo sta? jel mozda bio direktno umijesan u tu krizu sa gasom, pa zna tacno sta je bilo? to sto zivi u rusiji ga cini samo jos vise pristrasnim,

Citiraj:
Uostalom ako si procitao kako treba stoji da je Rusija pomagala - onoliko koliko je mogla - Rusija 1992 nije bila ono sto je danas


aha, dakle, oni, jadni, u tom trenutku nisu mogli nista drugo nego da nam pomogu glasanjem za sankcije? nisu mogli, recimo, da budu makar uzdrzani, kao kina?

Citiraj:
kome smo mi ikada "pomogli" , sta smo mi za Ruse ucinili da bi nam oni uopste imalo priskocili u pomoc bilo kada


mislis, osim sto smo im, npr, skoro pa poklonili naftnu industriju? da ne prekopavam po istoriji, itekako je bilo slucajeva da i srbija objavljuje rat drugima samo zato sto je "veliki brat" ucinio isto.

Citiraj:
Sta je s tim rijesio? I onda ocekivati da majcica Rusija rijesi sve probleme, vrate Kosovo, da su iznad Boga i svemoguci, da se mi ponasamo i radimo kako hocemo ali oni odmah da ostavljaju svoje probleme (kojih imaju na pretek pa i ratova i svega im je preko glave) i priskacu Serbima u pomoc..


ja od rusije ne ocekujem apsolutno nista. velika ocekivanja od rusije imaju dezurni rusofili, imali su ih i 92 i 99, pa su se grdno zajebali. ali neki nikad ne nauce...

Citiraj:
Sto se tice medija , ma da iz citavog svijeta , pogotovo Amerika i neke zapadne EU zemlje poput Njemacke, prenose samo istinu i cinjenice nista drugo


dakle, mozemo da vjerujemo samo ruskim medijima? cak ni srpskim ne mozemo jer su oni, eto, rece simmy, pod zapadnim uticajem?
a mozda smo mi samo bili pod iluzijom da je plin bio zavrnut? mozda je plina zapravo bilo, ali mi, pod uticajem svojih amerikom zatrovanih ociju, nismo uspjeli da vidimo pravu istinu? valjda vise vjerujemo rusima nego svojim ocima

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Dec 2010, 22:40 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Ja sam naveo primjere za sve svoje teze i uputio gdje se nalaze ali ja pričam gluposti....to sve plasiram pod uticajem zapadnih medija :roll:
Elem sinny nikako da mi nabroji tri one firme....reci brate ne znam nije sramota neznati.

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Dec 2010, 23:46 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jan 2006, 11:47
Postovi: 1094
Lokacija: tamo daleko
joooooj vas dvojica, ne vrijedi jednostavno..za medije sam htjela reci da im generalno ne vjerujem previse pa i kad vecina slicno prenosi i ne mora znaciti da je istina, a protekli rat je dokaz i koliko su Srbi ocrnjeni
ma nema veze, vi imate svoje misljenje a mi svoje ..da nije bilo gresaka u ruskoj politici i da svi oni vole Srbe naravno da nije tako , pa koliko gresaka smo mi sami uradili , vise gresaka nego pametnih poteza a o tome koliko se slazemo i pomazemo jedni drugima kao narod da ne pricam..

Nepokoreni bas smo dugo bili 4. "svjetska" sila cak citavih 50 godina :lol: joj sto imas komentare za plakati..koliko je ta drzava i sila bila odrziva i pametna pokazalo se..

_________________
Majka je ono što si, Majka je ono ko si, Majka je ona dubina u nama
Majka je ona suština sama, Majka je životu mati, Majka je da nas zauvijek prati
Majka je naša ljubav i raj
Majka je naš početak i kraj


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Dec 2010, 00:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
Citiraj:
ma nema veze, vi imate svoje misljenje a mi svoje ..da nije bilo gresaka u ruskoj politici i da svi oni vole Srbe naravno da nije tako , pa koliko gresaka smo mi sami uradili , vise gresaka nego pametnih poteza a o tome koliko se slazemo i pomazemo jedni drugima kao narod da ne pricam..


nazalost, to je najveca istina na citavoj ovoj temi

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Dec 2010, 05:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
nepokoreni je napisao:
Citiraj:
Да су баби муда била би деда.
Реално твој упис је сада шта би било кад би било.
Да је цар Душан поживео још бар 20 година можда би данас Цариград био главни град Србије.
Тако звучи твој упис.

Ti silvio ko da si kod Šešelja istoriju učio. Ti poznaješ istoriju dobro koliko vidim zar sve moram da detaljišem. Zbog sukoba sa Staljinom i istorijskog NE stali smo na žulj u nezgodno vrijeme Rusima. Tad je Koča Popović isposlovao vojnu pomoć od Amera i dobili smo tenkove, samohotke, artiljeriju i avijaciju sa pratećom opremom pa smo imali čim da zveckamo i u koga da se pouzdamo. Do te pomoći imali smo par krntija od topova i tenkova, konjsku zapregu i jednu eskadrilu aviona, da su samo pokrenuli jednu mehanizovanu diviziju iz Mađarske bili bi pred Sarajevom za 48 sati. A to je zaustavila Staljinova smrt a planovi su već bili razrađeni čekao se zamo znak za početak.
BTW što nas deru cijenama plina ako nas toliko vole?


Нигде ми нисмо стали. Стала је Југославија и комуњара Тито. Срба у тој причи нема.
То као прво.
Друго,утопијска је то прича јер се ништа није десило и сада може да се дискутује шта би се можда десило али поента је није се десило.

Што се гаса тиче, не знам како могу да смање цене нама јер би у том случају морали да смање цене и свима осталима.
Такође, видим да коментаришеш руска улагања у РС.
Земљаче, јеси ли ти некада имао увид у руску привредно-трговинску стратегију?
Њима је на првом месту Русија. Азијски део исте је прилично неразвијен и на првом месту су улагања тамо.
Што се Европе тиче, примарни су им енергетски и банкарски сектор.
Енергетски су ту. Узели су НИС, рафинерију у Броду, итд.
Банкарски су такође ту, мада су ту потиснути од стране Аустријанаца.

Што се гаса тиче и његовог завртања, није нама Русија заврнула гас, него Украјина.
Не знам колико си ти уопште упознат са том ситуацијом (очигледно ниси) али Русија никоме није обуставила гас. Смањене су само пошиљке док
Украјина не измири дуговања (додуше то је била и политичка игра, чисто да се покаже Украјини где јој је место).
Онда су Украјиници заврнули гас а то оправдали пуцањем гасовода. Тај гас који је наводно исцурео је уствари спремљен у украјинске гасне резерве и то преко фирме тадашње премијерке Тимошенко (која је на томе зарадила милионе и сада је против ње покренута истрага).

Много пишете а мало познајете ситуацију.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Dec 2010, 05:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
Citiraj:
recimo, na jelcinja su poslije podrske sankcijama srbiji 1992 bili toliko bijesni da su ga za inat ponovo izabrali za predsjednika na izborima 1996. ustvari, sisao je sa vlasti kad vise fizicki zbog bolesti nije mogao da obavlja svoju funkciju.


Сишао је са власти јер више није могао да се кандидује. Као прво. А као друго 1999 године је за 6 гласова избегао смену у Думи. Тема је била бомбардовање СРЈ.

Заиста ми није јасно шта се очекивало од Русије 1999, када је иста годину дана раније доживела потпуни слом берзе и некретнина и била у ситуацији у којој је сада нпр. Грчка.

Ипак, као што неко рече сада је једна друга прича и то видимо на крају крајева и по дешавањима која се одвијају и која ће се одвијати ( Олимпијада, СП, нова платформа сарадње са ЕУ, нова платформа за безбедност у сарадњи са ЕУ и сл.)

Укратко речено: За време Јељцина Русија је била на коленима и Јељцин је имао велику подршку Запада.
Данас Путин нема велику подршку Запада.
Омаловажавају га максимално кроз медије, жигошу као недемократу, диктатора и сл. а Русију као недемократску земљу у којој се крше људска права, криминал влада, итд.
То ваљда нешто говори.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Dec 2010, 07:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
Silvio Dante je napisao:
Заиста ми није јасно шта се очекивало од Русије 1999, када је иста годину дана раније доживела потпуни слом берзе и некретнина и била у ситуацији у којој је сада нпр. Грчка.

Pa upravo zato od njih ne treba nikad ništa očekivati jer kad smo god nešto očekivali oni su se bavili sobom, a mi najebali, zato je najbolje naći druge saveznike.
Uostalom da nije bilo te fanatične ljubavi Srba spram Rusa nikad ne bi Srbi popušili komunizam, Jožu i preko 50 godina kataklizme u onom režimu, dakle samo zbog toga što su "braća" bili komunjare Srbi su bili najodanije komunjare i sami sebi u proteklom periodu uradili zlo.

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Dec 2010, 08:53 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Dec 2007, 01:43
Postovi: 2164
Lokacija: Banjaluka
Pa nama niko nije dobar, po stoti put treba ponoviti, bolji iko nego niko ! Jer kad je niko, tad te prangijaju u zdrav mozak. Niko ne moze osporiti cinjenicu da je pritisak na RS smanjen otkad su se Rusi umijesali.
Ako vam toliko smetaju Rusi, pa oglasite se u medijima, i recite javno mi vas necemo vi ste papci i hocete da nas zajebete. A saradanje ce biti svakako zeljeli vi to ili ne.

_________________
Bla, bla, bla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Dec 2010, 09:27 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jan 2006, 11:47
Postovi: 1094
Lokacija: tamo daleko
Bas tako Lemigo..ti eugene samo lupetas nista drugo..komunizam , Joza vamo tamo, stalno jedno te isto..nanio je vise samim Rusima zla nego Srbima pa sad neki Rusi i njihovi potomci i zrtve tog rezima tamo treba da mrze Rusiju?? Bilo je kako je bilo, danas je tamo drugacije hvala Bogu. Ljubav Srba prema Rusima je oduvijek bila i bice, to je nesto prirodno jer velikom vecinom i sami poticemo sa tih prostora, barem ja osjecam tu povezanost..A Srbi sebi stalno nanose zlo, pa i danas kad nema komunizma..nema sloge, nema zajednickih politickih ciljeva, nema normalnog predsjednika, vodje. Jel i tu Rusija kriva?
A neprirodno je da osjecam ljubav prema Amerima i Njemcima
Koje druge saveznike da nadjemo? One sto su nas bombardovali?
Koji su podrzali otimanje Kosova itd?

_________________
Majka je ono što si, Majka je ono ko si, Majka je ona dubina u nama
Majka je ona suština sama, Majka je životu mati, Majka je da nas zauvijek prati
Majka je naša ljubav i raj
Majka je naš početak i kraj


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Dec 2010, 10:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2009, 09:41
Postovi: 3660
Lokacija: House of Pejin
Nije uopste bitno sta je bilo vec kakva je situacija trenutno i sta mozemo da ocekujemo u buducnosti. Cinjenica je da se Rusija dize, ali to ne ide lako i trebace jos izvjesno vrijeme da se potpuno oporavi od stranog uticaja pod kojim je bila skoro 100 godina.
Prije par godina Putin je napravio kljucni potez kada je protjerao jedan broj jevrejskih multimionera i spekulanata tipa Berezovskog. uhapsio jevrejskog kriminalca Hodorkovskog i slicno, to je trenutak , zapravo, pocetka obracuna izmedju ostatka civilizacije (Rusija, Kina) i osovina zla (USA,Izrael, Britanija) Berezovski danas zivi u Londonu i javno je priznao da je organizova masakr u Beslini kada su islamski teroristi izvrsili pokolj nad ruskom djecom. U normalnim okolnostima on bi bio uhapsen, ali za americke sticenike zakoni ne vaze. Za Rusiju je najvaznije da ima sto bolje odnose sa arapima pa cak i sa ovim americkim sljamom (Saudijska arabija i slicne) naravno i sa Indijom i tim djelom svijeta.
Ono sto je sigurno je da je pokusaj osvajanja rusije propao pa cak i ideja da se Kina podjeli na provincije do 2012, od toga nema nista, oni nisu u stanju da eliminisu ni mog omiljenog politicara Kim Dzon Ila a kamoli Putina.
Koliko su glupi pokazuje slucaj sa Wikiliksom koji su odradili ruski spijuni i sad imaju najgoru situaciju kada je imidz u pitanju u svojij istoriji. sve polako dolazi na svoje...

Dakle, nas interes je da Balkan ekonomski i politicki postane potpuno svera ruskog uticaja, a do tada da stvaramo sto bolje odnose sa domacim muslimanima a ne da preko dodikovih jevrejskih savjetnika guramo prst u oko rusima.

_________________
Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Dec 2010, 11:36 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39449
Lokacija: Месечева икра
Znači Jevreji ogranizuju islamske teroriste?To ne novo...

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Dec 2010, 11:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2009, 09:41
Postovi: 3660
Lokacija: House of Pejin
naravno. ko je naoruzavao cecene sve ove godine? ko finansira gruziju? raspitaj se ko su gusinjski, berezovski, hodorovski, malkin, prohorov i ostali. ali putin ih polako eliminise jednog po jednog

_________________
Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Dec 2010, 14:23 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Citiraj:
Nepokoreni bas smo dugo bili 4. "svjetska" sila cak citavih 50 godina joj sto imas komentare za plakati..koliko je ta drzava i sila bila odrziva i pametna pokazalo se..

Nismo bili 4 svjetska nego 4 evropska sila, a ti trčiš pred rudu.
Citiraj:
Нигде ми нисмо стали. Стала је Југославија и комуњара Тито. Срба у тој причи нема.
То као прво.

ne bi mi stali nego Rusi ne čitaš napisano i ti trčiš pred rudu! A ko je bio Konstantin Koča Popović? Mađar?
Citiraj:
Много пишете а мало познајете ситуацију.

Ajde nas uputite malo...nego hoće li neko od vas rusofila da nabroji TRI RUSKE FIRME????
Citiraj:
Земљаче, јеси ли ти некада имао увид у руску привредно-трговинску стратегију?

Jesam. Imaju u azijskom djelu bar pet-deset napuštenih gradova, pazi gradova od par hiljada stanovnika od devedesetih, a smanjio se priraštaj i standard. Pusti Moskvu i Peterburg nisu oni jedini u Rusiji.

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Dec 2010, 14:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
Frisky_Dingo je napisao:
naravno. ko je naoruzavao cecene sve ove godine? ko finansira gruziju? raspitaj se ko su gusinjski, berezovski, hodorovski, malkin, prohorov i ostali. ali putin ih polako eliminise jednog po jednog
:lol: :lol: :lol: opet krivi Jevreji
Pa ja, nisu Rusi džaba potpisali pakt sa Hitlerom, a vjerovatno bi i ostali u tom paktu da im ga Hićo nije šuknuo zguza :roll:

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 915 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 46  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs