banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Jun 2024, 01:04

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 342 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 18  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 16 Jun 2011, 00:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
Citiraj:
manipulacija procenta? ja sam rekao da su dobili 1.9% glasova i da nisu bili ni blizu da udju u parlament. sta je, tacno, od toga manipulacija ili laz?


Манипулација је због тога што се проценат једне странке у Србији и проценат неке странке у Британији не може упоређивати јер су изборни системи различити. Евентуално би могли да упоредимо са ЕУ изборима (а и то је упитно), где је БНП у ВБ изела 6,5% гласова на задњим изборима.

Citiraj:
ja stvarno ne znam sta bi za tebe bila ekstremna desnica ako radikali to nisu. a toma grobar je, kao kandidat radikala, imao vise glasova od tadica u prvom krugu izbora za predsjednika prosli put. ne sjecam se tacno procenta, ali mi se cini da je bilo oko 40%.


Николић је како кандидат СРС узео у првом кругу на тим изборима скоро 40% у првом кругу. А какав је био његов програм? Анти ЕУ и анти НАТО и не сарадњи са трибуналом у Хагу. То су главне тачке програма. Где је ту екстремна десница?

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2011, 11:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
Citiraj:
Николић је како кандидат СРС узео у првом кругу на тим изборима скоро 40% у првом кругу. А какав је био његов програм? Анти ЕУ и анти НАТО и не сарадњи са трибуналом у Хагу. То су главне тачке програма. Где је ту екстремна десница?


sam si odgovorio na svoje pitanje

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2011, 12:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5341
Lokacija: Wien, Österreich
Milanko Djeric je napisao:
Citiraj:
Николић је како кандидат СРС узео у првом кругу на тим изборима скоро 40% у првом кругу. А какав је био његов програм? Анти ЕУ и анти НАТО и не сарадњи са трибуналом у Хагу. То су главне тачке програма. Где је ту екстремна десница?


sam si odgovorio na svoje pitanje


Ne saradjuje ni Amerika, da li je i tamo ekstremna desnica na vlasti?

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2011, 15:11 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13217
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
kad si ti laoce dodao vodu na ulje da dodam i ja..ni Conservativ pa ni Labour partije se ne slazu sa EU, MPs takodje...mozda su obe desnicarske.. :lol: al zna to Miljenko samo se pravi..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2011, 20:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
Citiraj:
ni Conservativ pa ni Labour partije se ne slazu sa EU, MPs takodje


u kom smislu se ne slazu sa EU i kakve to veze ima sa bilo cim na svijetu? sta si htio da kazes sa ovim "MPs takodje", to necu ni pokusavati da zakljucim, jer je MP skracenica od Member of Parliament

Citiraj:
Ne saradjuje ni Amerika, da li je i tamo ekstremna desnica na vlasti?


prvenstveno zato sto se haski sud uopste i ne odnosi na amerikance. druga stvar, obama naravno nije nikakav ljevicar, jer ljevica u americi (izuzev noama comskog) uopste i ne postoji. postoje uglavnom desnica i malo-agresivnija-desnica (republikanci). dakle, u odnosu na, recimo, britansku desnicu (sa izuzetkom minornih ludaka iz BNP), obama je poprilican desnicar. u odnosu na svoje protivkandidate iz republikanske partije i, recimo, nase radikale, obama je zaista ljevicar.

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2011, 21:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
Ali se ta USA desnica prilično dobro slažu sa britanskom ljevicom ili šta li su već jebi ih, ustvari djeluju kao jedna partija.

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2011, 21:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
Milanko Djeric je napisao:
prvenstveno zato sto se haski sud uopste i ne odnosi na amerikance.

a na koga se odnosi sem na balkanske seljacine i primitivce iz ruande?
zar nije to MEDJUNARODNI sud pravde?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2011, 22:20 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13217
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
Milanko Djeric je napisao:
Citiraj:
ni Conservativ pa ni Labour partije se ne slazu sa EU, MPs takodje


u kom smislu se ne slazu sa EU i kakve to veze ima sa bilo cim na svijetu? sta si htio da kazes sa ovim "MPs takodje", to necu ni pokusavati da zakljucim, jer je MP skracenica od Member of Parliament


u smislu otimanja para iz Engleske kase..sto se sad pravis mutav kad znam da znas..2009 se pricalo o izlasku iz EU..naravno da su razmisljali ako izadju koliko ce im cm uci u dupe..kad sam rekao MPs, mislio sam na pojedince koji su kroz novine se takodje izjasnjavali da je najbolje za UK da izadje iz EU..2004-05 je neznatan broj penzionera strajkovao izlaskom na ulice sa natpisima tipa "Engleska izadji iz EU"..

drugo, po tebi vidim da je desnica onaj koji se ne slaze sa dobronamjernom EU..pa si onda zaboravio na USA, a podvukao si Danteu sljedece..
Milanko Djeric je napisao:
Citiraj:
Николић је како кандидат СРС узео у првом кругу на тим изборима скоро 40% у првом кругу. А какав је био његов програм? Анти ЕУ и анти НАТО и не сарадњи са трибуналом у Хагу. То су главне тачке програма. Где је ту екстремна десница?


sam si odgovorio na svoje pitanje


e sad najvaznije pitanje, jel ti program EU koji trenutno sprovodi zaista smatras kao dobrim Samaricaninom? pa trpas Nikolica u desnicu jer se ne slaze sa Al Kaponeom tj Briselom..zar je to znak da neko pripada desnici, s tim da ne uzimas u obzir kontekst situacije kako jaci trpa slabijem..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2011, 22:23 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13217
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
@ Miljenko

isto tako postoji desnica i agresivnija desnica u UK..Torijevci bi bili ova agresivnija..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2011, 22:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
Milanko Djeric je napisao:
Citiraj:
Николић је како кандидат СРС узео у првом кругу на тим изборима скоро 40% у првом кругу. А какав је био његов програм? Анти ЕУ и анти НАТО и не сарадњи са трибуналом у Хагу. То су главне тачке програма. Где је ту екстремна десница?


sam si odgovorio na svoje pitanje


Значи противљене сарадњи са Хашким трибуналом тј. противљење изручивању својих држављана страним судовима (што пише и у уставу) је по теби екстремно десничартсво?

Наташа Кандић, ти ли си? :lol:

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2011, 12:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
Citiraj:
u smislu otimanja para iz Engleske kase..sto se sad pravis mutav kad znam da znas..2009 se pricalo o izlasku iz EU..naravno da su razmisljali ako izadju koliko ce im cm uci u dupe..kad sam rekao MPs, mislio sam na pojedince koji su kroz novine se takodje izjasnjavali da je najbolje za UK da izadje iz EU..2004-05 je neznatan broj penzionera strajkovao izlaskom na ulice sa natpisima tipa "Engleska izadji iz EU"..


uh, ajde da iz ovog random lupetanja izvucemo nesto na sta bi uopste imalo smisla odgovarati.
dakle, tvrdis da se 2009te pricalo o izlasku iz EU. ko je, tacno, pricao o izlasku iz EU? premijer grodon brown, labour vlada? o kome se radi? jedina stranka u UK koja (pored vec navedenih ludaka iz BNP) zagovara izlazak iz EU je UK independence party (UKIP), inace cetvrta po broju glasova u UK sa nekih cirka 4%. dok su labour i lib-dem izrazito proevropski orjentisani, konzervativci su euro-skeptici, sto samo budala moze da pomijesa sa tim da su "protiv EU i da zagovaraju izlazak UK iz EU".
a to sa penzionerima, mislim stvarno :roll: :roll: :roll: oni su relevantan pokazatelj bilo cega isto koliko i oni sto igraju saha u onom parku blizu boske u banjaluci.

Citiraj:
drugo, po tebi vidim da je desnica onaj koji se ne slaze sa dobronamjernom EU..pa si onda zaboravio na USA, a podvukao si Danteu sljedece..


a kako si, tacno, to vidio? danteu sam podvukao da je radikalska nesaradnja sa haskim sudom jedna od stvari koje ih, sto se mene tice, cine poprilicno ekstremnom desnicom, iz razloga koje cu da pojasnim poslije. slaganje ili neslaganje sa EU nema nikave veze sa tim da li je partija lijevo ili desno orjentisana. cak ni nacionalizam sam po sebi (naravno, ako se uzima neka njegova suvisla definicija) nije u suprotnosti sa ljevicarskim opredjeljenjem (prvi put kad je uopste uveden pojam lijeve orijentacije, poslije francuske revolucije, ljevicari su bili nacionalisti). "najljevlja" stranka u UK, scottish national party, zagovara nezavisnost skotske. ali, sto se svega ostalog tice (ekonomske i socijalne politike, politike prema imigrantima, manjinama, pravima gradjana, odvojenosti religije od drzave) to je tipicna left-center stranka.

Citiraj:
isto tako postoji desnica i agresivnija desnica u UK..Torijevci bi bili ova agresivnija..


to je cista glupost. kozervativci su desni-centar. nemaju nikakve veze sa agresivnijom desnicom.

Citiraj:
Значи противљене сарадњи са Хашким трибуналом тј. противљење изручивању својих држављана страним судовима (што пише и у уставу) је по теби екстремно десничартсво?


ne bi bilo ekstremno desnicarstvo kada bi se to koji se protive saradnji sa haskim sudom zalagali za to da se osumnjicenim za ratne zlocine sudi u srbiji. no, svi znamo da je za radikale svako ko je osumnjicen za ratne zlocine automatski heroj (karadzic, mladic), kao i inace svako ko je u sukobu sa amerikom i EU (gadafi, sadam husein), bez obzira kakav ludak ili diktator bio. dakle, radikali ne samo da se uopste nisu zalagali za ispitivanje bilo kakvih srpskih zlocina, nego, naprotiv, ko god je napravio kakvo sranje gdje je ubijen neki nesrbin za njih je heroj.
pobogu, pa miladin kovacevic je bio njihov gost u narodnoj skupstini. a njegova jedina zasluga je sto je prebio jednog amerikanca.
a osim ociglednog nacional-sovinizma, i po svim ostalim pitanjima (izuzev ekonomskih), savrseno bi se slagali sa BNPom.
i vrlo je zanimljivo kako su im puna usta ustava i zakona samo kad je u pitanju haski sud.

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2011, 13:01 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13217
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
sad cu ti reci sto mi se ne dopada kod tebe..

Uk penzioneri nisu pokazatelj, a srbijanski penzioneri jesu..kad srbijanski penzioneri izadju na ulicu sa natpisima "ne EU" onda ajmo ih strpati u kos..al engleske necemo , oni nisu pokazatelj..

i Cameron je izjavljivao, predizborna kampanja..najveci problem s kojim se suocava UK je isplata racuna radi neke druge clanice, a sama ekonomija UK u krizi..jel kontas o cemu pricam..

izjava debila Camerona da stranci ometaju zdravoj engleskoj sredini nije nacinalnost (zadnjih godinu dana covjek se toliko nalupao i stvorio jaz izmedju engleza i pridoslica da to nije normalno) niti ekstremna desnica, al zato Nikolic kad kaze da se ne slaze sa Hagom covjek je ekstremni desnicar..

jel tako?

jel uzimas u obzir kontekst da srbijanska politika jednostvano je primorena da bude desnica? mada mi je ta izjava desnica-ljevica po pitanju politike totalno glupa..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2011, 14:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5341
Lokacija: Wien, Österreich
Milenako je clan LDP, odnosno bio bi da je u Srbiji, a u svakom slucaju je njihov simpatizer, a ako kaze da nije onda je najveci licemjer, jer zastupa stavove jednake onima koje zastupa Ceda . Budi posten , pa priznaj. Evo, ja priznajem da mi se ta stranka gadi. Sad bi ja, po tebi, bio ekstremni desnicar , jer se ne slazem s nekim ko se zalaze za bezuslovno izrucivanje vlastitih gradjana sudu koji je u 95 % slucajeva ( ne pretjerujem, moze se provjeriti) donio okrivljujuce presude svima koji su se tamo nasli ( Srbima , naravno) bez obzira na (ne)dokazanu krivicu, dok u isto vrijeme oslobadja, tj. osudjuje na minorne kazne one malobrojne pripadnike drugih strana u sukobu koji su se tamo slucajno nasli. I pored toga, rado se odrice dijela svoje teritorije. Ima li neka stranka u Engleskoj koja se zalaze za sudjenje Englezima za zlocine pocinjene u raznim ratovima u kojima su ucestvovali (uglavnom kao strana koja napada drugu drzavu) i za davanja nezavisnosti dijelu teritorije VB ( npr . Sj. Irskoj ili Skotskoj) ?
Isto tako ne volim ni Radikale.

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2011, 14:08 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13217
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
ma ja ne volim ni jedne..za mene postoje 2 stranke:ona koja je trenutno na poziciji i opoziciona (koja uglavnom dobije vlast nakon izbora i lose politike od stranke koja je prethodne godine bila na poziciji)..to je to..uglavnom i ne idem na izbore..

al eto smeta mi kad Miljenko toliko fali EU a Srbe proglasava glupim..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2011, 14:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
Citiraj:
Uk penzioneri nisu pokazatelj, a srbijanski penzioneri jesu..kad srbijanski penzioneri izadju na ulicu sa natpisima "ne EU" onda ajmo ih strpati u kos..al engleske necemo , oni nisu pokazatelj..


kad sam ja tako nesto izjavio?

Citiraj:
i Cameron je izjavljivao, predizborna kampanja..najveci problem s kojim se suocava UK je isplata racuna radi neke druge clanice, a sama ekonomija UK u krizi..jel kontas o cemu pricam..


ne, zato sto UK nije u euro zoni, i samim tim je neuporedivo manje pogodjen bankrotom drzava clanica euro zone od, recimo, njemacke ili francuske. njemacka i francuska su te koje moraju da isplacuju racune grcke, portugala, spanije i ostalih, zato sto ne smiju dozvoliti da euro dozivi kolaps.

Citiraj:
izjava debila Camerona da stranci ometaju zdravoj engleskoj sredini nije nacinalnost (zadnjih godinu dana covjek se toliko nalupao i stvorio jaz izmedju engleza i pridoslica da to nije normalno) niti ekstremna desnica, al zato Nikolic kad kaze da se ne slaze sa Hagom covjek je ekstremni desnicar..


cameron nikad nista takvo nije izjavio. ako je to prenio neki domaci list, zivo me interesuje na koji izvor se pozivao. istina je da je cameron kompletan idiot, i da je njegova politika prema imigrantima poprilicno idiotska, ali takve rasisticke izjave nikad nije dao.


Citiraj:
jel uzimas u obzir kontekst da srbijanska politika jednostvano je primorena da bude desnica?


zasto?

Citiraj:
Milenako je clan LDP, odnosno bio bi da je u Srbiji, a u svakom slucaju je njihov simpatizer, a ako kaze da nije onda je najveci licemjer, jer zastupa stavove jednake onima koje zastupa Ceda . Budi posten , pa priznaj.


naravno da sam simpatizer liberalno-demokratskih stranaka u vecini stvari. jos uvijek nemam pravo na glasanje u UK, ali cim steknem to pravo, naravno da cu glasati za lib-dem. u cemu je problem sa tim?


Citiraj:
Evo, ja priznajem da mi se ta stranka gadi. Sad bi ja, po tebi, bio ekstremni desnicar , jer se ne slazem s nekim ko se zalaze za bezuslovno izrucivanje vlastitih gradjana sudu koji je u 95 % slucajeva ( ne pretjerujem, moze se provjeriti) donio okrivljujuce presude svima koji su se tamo nasli ( Srbima , naravno) bez obzira na (ne)dokazanu krivicu, dok u isto vrijeme oslobadja, tj. osudjuje na minorne kazne one malobrojne pripadnike drugih strana u sukobu koji su se tamo slucajno nasli.


ne. ako smatras ratka mladica i slicne za heroje, ako mislis da im, umjesto makar ispitivanja zlocina koje je pocinila nasa vojska u ratu, treba dizati spomenike, onda si za mene ekstremni desnicar. da li se slazes sa politikom srbijanskog LDP-a (ciji predsjednik je poprilican idiot i pocesto zna da lupeta neopjevane gluposti) ili ne, nije toliko bitno.

Citiraj:
I pored toga, rado se odrice dijela svoje teritorije.


to je jedna od rijetkih stvari u kojima se slazem sa njim. ne odrice se RADO svoje teritorije, nego, vrlo logicno, se pita "a sta je alternativa?".

Citiraj:

Ima li neka stranka u Engleskoj koja se zalaze za sudjenje Englezima za zlocine pocinjene u raznim ratovima u kojima su ucestvovali (uglavnom kao strana koja napada drugu drzavu)


labour stranka je dozivjela epski debakl na posljednjim izborima prvenstveno zbog gadjenja prema toniju bleru koju gaji vecina britanaca. a najvise zbog rata u iraku. inace, trenutno je u toku sudjenje blair-u zbog tog istog rata u iraku.

Citiraj:
i za davanja nezavisnosti dijelu teritorije VB ( npr . Sj. Irskoj ili Skotskoj) ?

u skotskoj ce u sljedecih 5 godina sigurno (a vjerovatno u sljedecih godinu ili dvije) biti raspisan referendum za nezavisnost. ako na referendumu vise od 50% stanovnistva bude za nezavisnost (trenutno ne izgleda tako, ali vidjecemo), skotska ce se odvojiti od united kingdoma. bez ikakvih sukoba, mirno, demokratski. jel mislis da ce citava engleska da se digne na oruzje zbog "otimacinje dijela njihove teritorije"?
inace, sjeverna irska nije dio velike britanije, jer velika britanija oznacava ostrvo britaniju (koja se sastoji od engleske, velsa i skotske) zajedno sa pripadajucim manjim ostrvima. sjeverna irska je dio drzave koja se zove 'ujedinjeno kraljevstvo velike britanije i sjeverne irske'

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2011, 14:46 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13217
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
za penzionere direktno, ne al indirektno si rekao na cijoj si strani..

izvoli..

David Cameron will warn that immigrants unable to speak English or unwilling to integrate have created a "kind of discomfort and disjointedness" that has disrupted communities across Britain.

But Cameron's speech was seized on by the far right British National party, which accused the prime minister of hiving off its manifesto.

The BNP spokesman, Simon Darby, told Today: "It's cynical opportunism, isn't it? It's almost like a ceremonial adoption of our policy about two weeks before any major vote.

"In other words, he knows what ordinary British people are thinking. He completely ignores that until two weeks before a major poll, and then all of a sudden starts pressing a few buttons to try and make people believe he's actually doing something about immigration.

izvor Guardian..

Nigel Farage, the Ukip leader, said he welcomed the fact that Cameron had acknowledged that "mass immigration has caused division within society".

But he added: "Sadly, there isn't much he can do about it because the elephant in the room is the European Union, and we have a total open border with all of them. We cannot have our own immigration policy and be part of the European Union."------->ode Cameron u ekstremnu desnicu, zar ne..

zakljucak njegove izjave moze da vodi ...

The problem is that such speeches can cause trouble on the streets of the UK. When it comes to issues of race and immigration irresponsible commentary by politicians can cause an increase in racial tension and race hate attacks..

zasti ja ne bi rekao da njegova partija vodi ka ekstremnoj desnici?

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Poslednji put menjao spavac dana 17 Jun 2011, 14:48, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2011, 14:47 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13217
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
dignut ce se za Skotsku kao sto se digla i za Sj Irsku...

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2011, 15:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
a da ti ipak jos malo odspavas :D ?

Citiraj:
David Cameron will warn that immigrants unable to speak English or unwilling to integrate have created a "kind of discomfort and disjointedness" that has disrupted communities across Britain.


idiotska izjava, slazem se, ali miljama daleko od, kao sto si ti rekao, izjave da "stranci ometaju zdravu englesku sredini". ovo mora da je interpretacija iz kurira ili pravde


Citiraj:
But he added: "Sadly, there isn't much he can do about it because the elephant in the room is the European Union, and we have a total open border with all of them. We cannot have our own immigration policy and be part of the European Union."------->ode Cameron u ekstremnu desnicu, zar ne..


ovo uopste nije izjavio cameron, nego lider UKIP-a.

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2011, 15:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
Citiraj:
dignut ce se za Skotsku kao sto se digla i za Sj Irsku...


engleska se digla za sjevernu irsku? jel tebi dobro?

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2011, 15:14 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13217
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
Milanko Djeric je napisao:
a da ti ipak jos malo odspavas :D ?

Citiraj:
David Cameron will warn that immigrants unable to speak English or unwilling to integrate have created a "kind of discomfort and disjointedness" that has disrupted communities across Britain.


idiotska izjava, slazem se, ali miljama daleko od, kao sto si ti rekao, izjave da "stranci ometaju zdravu englesku sredini". ovo mora da je interpretacija iz kurira ili pravde


Citiraj:
But he added: "Sadly, there isn't much he can do about it because the elephant in the room is the European Union, and we have a total open border with all of them. We cannot have our own immigration policy and be part of the European Union."------->ode Cameron u ekstremnu desnicu, zar ne..



ovo uopste nije izjavio cameron, nego lider UKIP-a.


a da to malo priznas da ima i ostalog svijeta koji zivi u UK, a ne samo ti... :evil3:

ja mu citaram Guardian, a sigurno mozes to naci i u ostalim engleskim novinama, a on mi prica o kuriru..uopste covjece ne pratis fabulu.. :evil3:

nisam ni napisao da je ono izjavio Cameron...vec problem njegove izjave i sta drugi politicari misle o njoj..Cameron je tom izjavom samo pokusavao kupiti lokalne izbore koji su sljedeli dve sedmice nakon te njegove izjave..

samo sam dodao, da ja smatram da ta izjava stavlja njegovu partiju kao ekstremni desnicari, jer ako oce "own immigration policy" onda se to prkosi sa ovim "We cannot have our own immigration policy and be part of the European Union.

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 342 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 18  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs