Моријентес je napisao:
Medo možda nema kvalitet i kapacitet za vođu neke stranke, ali kao odbornik i možda poslanik je sjajan i pravi je glas običnog naroda bez šupljih priča i frazetina.
Моријентес je napisao:
Lista mu nije prešla cenzus jer bila loše sastavljena sa masom anonimusa koji nisu skupili ni 20 ličnih glasova.
Medo je opet imao odličan lični rezultat, ali falila su tu još 1-2 kandidata da povuku glasove.
Pa ni prethodni put (2020. godine) nije imao neku listu, izuzev Mirne Savić Banjac, koja mu ni sama nije donijela pojedinačnih glasova, jedva prešla 1.000. Žena je promijenila 3-4 opcije kako bi ostala uhljebljena, a nikakav kapacitet ne nosi sa sobom.
I sam si priznao da Medo nema kapacitet za vođu stranke, ali je registrovao "pokret" kako bi bio prvi na listi i na kraju upao u glib.
Jebi ga, treba raditi na pokretu i terenu, lakše sjediti u klupama u sali skupštine. Utopio se u prosječnost koju neki odbornici mogu priuštiti jer iza sebe imaju mašineriju.
Hajp je splasnuo kada rezultata nije bilo, osim ako rezultat smatraš uvaljivanje na press konferencije poslije skupštine i bacanje komentara u stilu nas na forumu.
Моријентес je napisao:
Priča o iskorištavanju PzD je smiješna jer u 2024. godini je odavno nestao hajp oko te priče i oni nisu bili nikakav faktor, za razliku od 2018. godine kad se kampanja vrtila oko njih. O tome govore lični glasovi njih par koji su bili na listi kod Mede, a tu su bili jer se nisu mogli/stigli registrovati.
A Medo jadan udijelio im mjesta na listi. Mukica.
Četiri godine ranije, PzD je bila ispod njega i kontao je da će lakše upasti ako budu ovaj put na njegovoj listi, politika je to. I zajebao se.