banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 00:47 Danas je 23 Jun 2026, 00:47

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 11609 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 577, 578, 579, 580, 581
Autoru Poruka
PostPoslato: 22 Jun 2026, 15:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 16142
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Banjalučki SDS je odavno i trenutno grupa sledbenika ,ljudi koji nemaj kuraža da jasno i nedvosmisleno iskažu svoj stav po pitanju bilo čega.Zato i jesu tu hgje jesu.Blanuša je očit primjer.Tu crtu svoje bezličnosti je prenio na funkciju koju obavlja.Dozvolio je da strankom duvaju veoma snažno vjetrovi destrukcije sa istoka....svojom pojavom i neodlučnošću nije ništa uradio po pitanju daljih podjela u stranci,čak naprotiv.One su eskalirale.Božović karadžićevim pacijentima naziva vrh stranke pa i samog njega a on ćuti ko zaliven.Kad te neko tako javno deklariše tu više nema kalkulacije...ili ćeš mu natrljati nos ili ćeš biti krpa kojom svako čisti cipele....treće ne postoji.Jedino se Cicko udostojio replicirati žvalavku iz Ist.Ilidže.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Jun 2026, 15:29 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10582
Ko je ova gospodja sa cela liste? Odakle ona ispliva iz KV da bude nosilac?

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Jun 2026, 15:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1595
Rivaldinho je napisao:
Савановић је, колико видим, 2022. имао поприлично убједљиво највише гласова на Вукановићевој листи, тако да је и он био значајан Вукановићу. Креће се пуно међу народом и људи га знају, слично као рецимо и Желимира Нешковића на истоку, који остварује мандате без великог рекламирања. Ако тек уђеш у политику и одмах оствариш прво мјесто на својој листи, значи да имаш неки квалитет, садржај који си унио у то.


Netačno. Imao je svega 500 glasova više od Milanovića iz MG koji je bio peti na listi.
Nosioci liste uvijek dobijaju najviše glasova jer su najviše ispromovisani i jer mnogi koji glasaju samo za listu/stranku stave X i pored prvog imena jer nisu sigurni da je glas važeći ako glasaju samo za listu.
Znam mnoge koji su glasali za tu listu samo jer je Vukanova, a nisu imali pojma ko je Minja (ni ko su ostali na listi) što je i logično jer je bio politički anonimus.

Rezultat je ono što je uradio Medo kad je prvi put za odbornika u gradsku skupštinu ušao sa 17. mjesta na listi.
To Savanović nikad ne bio mogao, lako je sa prvog mjesta ući u parlament.


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Jun 2026, 16:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9601
Моријентес je napisao:
Imao je svega 500 glasova više od Milanovića iz MG koji je bio peti na listi.
Nosioci liste uvijek dobijaju najviše glasova jer su najviše ispromovisani i jer mnogi koji glasaju samo za listu/stranku stave X i pored prvog imena jer nisu sigurni da je glas važeći ako glasaju samo za listu.
Znam mnoge koji su glasali za tu listu samo jer je Vukanova, a nisu imali pojma ko je Minja (ni ko su ostali na listi) što je i logično jer je bio politički anonimus.

Ljudi ni danas po gradu nemaju pojma ko je Minja i gdje je bio, što mnogo govori o njegovim aktivnostima.
A dobro se uplusao sjedeći četiri godine u parlamentu.

Моријентес je napisao:
Rezultat je ono što je uradio Medo kad je prvi put za odbornika u gradsku skupštinu ušao sa 17. mjesta na listi.
To Savanović nikad ne bio mogao, lako je sa prvog mjesta ući u parlament.

Još lakše je ući kao prvi sa kompenzacione liste :iconbiggrin:
Ko je prvi na kompenzaciji SDS-u? ;)

Što se tiče Mede, Medo nije ponovio uspjeh iako je bio na čelu svoje liste na poslednjim lokalnim izborima, što puno govori o njemu i njegovom kvalitetu kao političara. Što je najgore, i on je pokušao da iskoristi pokojnog Davida, stavljajući PzD na svoju listu. Još pokušava SDS da Medu digne iz političkog ćorsokaka.


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Jun 2026, 16:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6935
Meni se cini da je i Ljubo Ninković kadar SDSa, pa onaj isto perspektivni mladi kadar sto je bio poslanik (zaboravio sam ime a i gjde je otisao), pa i Sukalo koji je dosta radio na terenu, a onda prešao u SDP BIH....ima tu ljudi, ali problem je sto ne žele ostati u SDSu...vjerovatno će biti slična priča i sa Medom i ovim što je otišao od Vukanovića.


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Jun 2026, 16:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1595
Choban je napisao:
Što se tiče Mede, Medo nije ponovio uspjeh iako je bio na čelu svoje liste na poslednjim lokalnim izborima, što puno govori o njemu i njegovom kvalitetu kao političara. Što je najgore, i on je pokušao da iskoristi pokojnog Davida, stavljajući PzD na svoju listu. Još pokušava SDS da Medu digne iz političkog ćorsokaka.


Lista mu nije prešla cenzus jer bila loše sastavljena sa masom anonimusa koji nisu skupili ni 20 ličnih glasova.
Medo je opet imao odličan lični rezultat, ali falila su tu još 1-2 kandidata da povuku glasove. Milko Grmuša je trebao biti na toj listi, ali je zbog smrtnog slučaja u porodici odustao u zadnji čas.

Priča o iskorištavanju PzD je smiješna jer u 2024. godini je odavno nestao hajp oko te priče i oni nisu bili nikakav faktor, za razliku od 2018. godine kad se kampanja vrtila oko njih. O tome govore lični glasovi njih par koji su bili na listi kod Mede, a tu su bili jer se nisu mogli/stigli registrovati.

Medo možda nema kvalitet i kapacitet za vođu neke stranke, ali kao odbornik i možda poslanik je sjajan i pravi je glas običnog naroda bez šupljih priča i frazetina.


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Jun 2026, 16:52 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10582
wizzy_bl je napisao:
Meni se cini da je i Ljubo Ninković kadar SDSa, pa onaj isto perspektivni mladi kadar sto je bio poslanik (zaboravio sam ime a i gjde je otisao), pa i Sukalo koji je dosta radio na terenu, a onda prešao u SDP BIH....ima tu ljudi, ali problem je sto ne žele ostati u SDSu...vjerovatno će biti slična priča i sa Medom i ovim što je otišao od Vukanovića.


nece ni snsd bas sve "politicare" da uzme :D
zajednicko za sve koji su presli je da su imali mandate koje su prenijeli.
tako da ispada niko od njih nema problem da ostane u sds-u dok ne uzme poslanicko ili odbornicko mjesto i onda to kao miraz ponese na drugu stranu.
ima snsd likova kao minja i medo i previse i oni kao takvi im ne trebaju. s' druge strane, mandat na lokalnom ili republickom nivou od babe napravi djevojku. :lol:

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Jun 2026, 21:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9601
Моријентес je napisao:
Medo možda nema kvalitet i kapacitet za vođu neke stranke, ali kao odbornik i možda poslanik je sjajan i pravi je glas običnog naroda bez šupljih priča i frazetina.

Моријентес je napisao:
Lista mu nije prešla cenzus jer bila loše sastavljena sa masom anonimusa koji nisu skupili ni 20 ličnih glasova.
Medo je opet imao odličan lični rezultat, ali falila su tu još 1-2 kandidata da povuku glasove.

Pa ni prethodni put (2020. godine) nije imao neku listu, izuzev Mirne Savić Banjac, koja mu ni sama nije donijela pojedinačnih glasova, jedva prešla 1.000. Žena je promijenila 3-4 opcije kako bi ostala uhljebljena, a nikakav kapacitet ne nosi sa sobom.

I sam si priznao da Medo nema kapacitet za vođu stranke, ali je registrovao "pokret" kako bi bio prvi na listi i na kraju upao u glib.
Jebi ga, treba raditi na pokretu i terenu, lakše sjediti u klupama u sali skupštine. Utopio se u prosječnost koju neki odbornici mogu priuštiti jer iza sebe imaju mašineriju.

Hajp je splasnuo kada rezultata nije bilo, osim ako rezultat smatraš uvaljivanje na press konferencije poslije skupštine i bacanje komentara u stilu nas na forumu.

Моријентес je napisao:
Priča o iskorištavanju PzD je smiješna jer u 2024. godini je odavno nestao hajp oko te priče i oni nisu bili nikakav faktor, za razliku od 2018. godine kad se kampanja vrtila oko njih. O tome govore lični glasovi njih par koji su bili na listi kod Mede, a tu su bili jer se nisu mogli/stigli registrovati.

A Medo jadan udijelio im mjesta na listi. Mukica.
Četiri godine ranije, PzD je bila ispod njega i kontao je da će lakše upasti ako budu ovaj put na njegovoj listi, politika je to. I zajebao se.


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Jun 2026, 22:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1595
Choban je napisao:
I sam si priznao da Medo nema kapacitet za vođu stranke, ali je registrovao "pokret" kako bi bio prvi na listi i na kraju upao u glib.

Registrovao je pokret jer je Čavić preveo NDP iz opozicije u poziciju. Naravno da je bio prvi na listi novog pokreta jer je bio najprepoznatljiviji sa te liste, ko bi bio ako ne on?
Druge stranke stavljaju za nosioce lista neke narodne poslanike koji će odustati od mandata, ali tu su da povuku glasove. Eto Medo je trebao staviti nekog anonimnog na prvo mjesto da ispadne moralan u tvojim očima.
Citiraj:
A Medo jadan udijelio im mjesta na listi. Mukica.

Zašto bi odbio? Vama moralistima je svaka saradnja sa PzD "iskorištavanje mrtvog Davida".
Citiraj:
Pa ni prethodni put (2020. godine) nije imao neku listu

Mnogo bolja lista, svi su imali bar 150 ličnih glasova. Na zadnjim izborima je pola liste imalo manje glasova od broja cipela.


Vrh
  
 
 [ 11609 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 577, 578, 579, 580, 581

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Yandex [Bot] i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs